Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

 

… І свято відбулося!

 

 

 

 

 

  У Соледарській громаді привітали працівників Державного підприємства «Артемсіль» з професійним святом – Днем шахтаря. Організовано захід у Міському Центрі культури з дотриманням всіх карантинних обмежень. Шахтарів привітав Соледарський міський голова Олександр Степаненко, він зазначив:
   «…Добування солі – це справа  сильних та мужніх людей, які мають особливу витримку та характер. Саме тому труд шахтарів  в усі часи має  повагу та шану… Наразі  на підприємстві не самі кращі часи, але я впевнений … підприємство повернеться до звичайного та стабільного ритму роботи… і ми з особливою гордістю почуємо про високі показники роботи та нові перемоги». Міський голова вручив Почесні грамоти Соледарської міської ради, пам’ятні нагрудні знаки 20 представникам робочих професій підприємства.
     Слова привітання на адресу шахтарів прозвучали від керівника профспілки підприємства Андрія Попова, він також, за дорученням міського голови, вручив грамоти та нагрудні знаки працівникам відділів та управлінь підприємства. Привітали шахтарів-соляників директор Соледарської загальноосвітньої школи №13 Сергій Лотохов та головний лікар Соледарської міської лікарні Олександр Мартиненко.
    Особливо тепло всі присутні на святі зустріли  академіка, професора  уродженця міста Соледар Валерія Миколайовича Ковальова. Він побажав новому поколінню шахтарів-соляників  гідно продовжувати  справу своїх батьків та дідів, прославляючи своїм трудом  наш шахтарський край.
Свої привітання працівникам Державного підприємства «Артемсіль» у відеозверненні надіслала народна депутатка України Наталя Королевська. Музичні номери прикрасили свято. Учасники заходу зустрічали їх аплодисментами, адже вони  були від душі та з великою любов’ю.
    Зі святом  Державне підприємство «Артемсіль», бажаємо стабільності та миру!

            

      

      

      

      

      

   

Яндекс.Метрика