Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

Соледарський міський голова

взяв участь у засіданні колегії

Донецької обласної

державної адміністрації

 

 

 

        Сьогодні, 27 серпня, головою Донецької державної обласної адміністрації Павлом Кириленком проведено онлайн засідання колегії Донецької державної обласної адміністрації.
      На засіданні розглянуті питання  «Про стан впровадження медичної реформи на території Донецької області» (доповідач – директор департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації Володимир Колесник) та «Про проєкт Програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2023 роки» (доповідач директор департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації Ігор Бойко).
      В засіданні взяв участь Соледарський міський голова Олександр Степаненко. На колегії проведено аналіз впровадження медичної реформи та обговорені шляхи вирішення проблем лікарів: збільшення заробітної плати, контрактування, укладення договорів з Національною Службою Здоров'я України на пакети медичних послуг, недопущення зменшення кількості медичних працівників та інші питання.
      Також на колегії заслухали Програму забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2023 роки та керівники взяли до уваги питання необхідності співфінансування виконання заходів Програми.

   

   

Яндекс.Метрика