Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

        20 липня за підтримки Соледарської міської ОТГ стартував проєкт, що реалізується Громадською організацією «Ковиловий степ» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс», в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
       За допомогою цього інноваційного веб-ресурсу жителі громади зможуть в онлайн-режимі стежити за діями відповідних комунальних служб, вносити свої пропозиції та зауваження, мати можливість оперативно інформувати владу про аварійні ситуації, у вигляді текстових описів з можливістю прикріплення фото- або відеопідтвердження.
      Система надає можливість жителям громади звернутись до органу влади зручним для них засобом, через інтернет-ресурс, по телефону, через відповідну програму, що в умовах карантину, є дуже важливим фактором.
      За допомогою цього е-сервісу мешканці громади зможуть контролювати звернення, результати їхнього розгляду, оцінити якість виконання.
       Для влади перевагою цього вебсервісу стане полегшення прийому та обробки звернень, адже буде використовуватися єдина система управління зверненнями. Також буде надано можливість отримувати будь-яку аналітичну інформацію, статистику звернень, формувати звіти та рейтингування виконавців.
     Запрошуємо всіх охочих взяти участь у проєкті. Ваші пропозиції просимо надсилати на електронну адресу Громадської організації «Ковиловий степ»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 
   

Яндекс.Метрика