Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

      1 серпня 2020 року в Соледарській міській раді під головуванням міського голови Олександра Степаненка відбулася нарада з питання початку виконання робіт за проєктом «Реконструкція Соледарської ЗОШ №13 І-ІІІ ступенів по вул. 60 років Жовтня, 10 міста Соледар Донецької області», що реалізується в рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України».
      На нараді були присутні представники Департаменту капітального будівництва Донецької області, інженера-консультанта, авторського та технічного нагляду, Управління освіти, будівельна підрядна організація ТОВ «ОСНОВА БУД ПЛЮС», заступники міського голови та керівники комунальних підприємств.
     Начальник Управління освіти Тетяна Замараєва надала коротку характеристику проєкту та наголосила, що реконструкція школи проводиться з метою виконати сучасний опорний заклад загальної середньої освіти.
     Даним проєктом передбачається реконструкція школи з будівництвом трьох прибудов та надбудови над переходом, термомодернізація існуючих блоків школи, благоустрій території а також будівництво сучасної спортивної зали.
      В ході наради були опрацьовані етапи виконання робіт, питання контролю за роботами та термінами виконання. Завершення робіт – березень  2021 року.
       Підвівши підсумки наради, міський голова Олександр Степаненко побажав учасникам наради плідної співпраці для успішної реалізації проєкту.

   

   

Яндекс.Метрика