Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

 

Соледарській ОТГ продовжує співпрацю

з проєктом

«Спільно. Соціальні послуги в громаді»

 

 


 

 

  З 28-31 липня в рамках проєкту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді» відбулися ряд зустрічей представників громадської організації  «Соціальна Синергія» Сергія Кур'янова, Євгенії Панічевської   з фахівцями із  соціальної роботи, освітянами, спеціалістами закладів охорони здоров’я, служби у справах дітей, інклюзивно - ресурсного центру. Євгенія  та Сергій Кур'янов під час дводенного воркшопу ділилися своїм досвідом зі створення груп взаємної підтримки батьків, які виховують дітей з інвалідністю, інформували учасників воркшопу про методи створення груп підтримки батьків в громаді. Ефективними та цікавими  були практичні завдання по взаємодії спеціалістів і батьків, які також були залучені до зустрічі.
  Дуже важливим був тренінг «Технічна підтримка впровадження проєкту (для дітей з інвалідністю) шляхом консультування за вимогою» для команди раннього втручання, який проводила тренерка, педіатр за фахом, Ірина Гордієнко. Під час навчання практичні психологи, медичні працівники, асистенти вихователя ознайомились з діагностиками вивчення рівня моторного розвитку дітей до 2 років, отримали практичний кейс роботи з сім’єю, в якій виховується дитина з діагнозом ДЦП. Навчання для команди раннього вручання будуть продовжені в серпні поточного року.
  Нагадуємо, що метою проєкту «Спільно» є створення умов для надання послуги «Раннє втручання» та «Денний догляд» в громаді. 

      

   

Яндекс.Метрика