Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

Бахмутське міське відділення

управління виконавчої дирекції Фонду

соціального страхування України в

Донецькій області інформує!
 

 

 

«УВАГА!

До відома потерпілих на виробництві внаслідок

виробничої травми або професійного захворювання!

  Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області повідомляє, що згідно  внесених змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» на період дії карантину призупиняється фінансування витрат на забезпечення потерпілих на виробництві лікарськими засобами та виробами медичного призначення.
  Потерпілі на виробництві мають можливість самостійно придбати лікарські засоби та вироби медичного призначення в аптечній мережі «Добрі ліки».

В разі самостійного придбання лікарських засобів необхідно надати до відділення для відшкодування їх вартості наступні документи:

• заяву;

•перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, визначений лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я;

•оригінали фіскальних чеків, отриманих в аптеці;

•виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого за формою № 027/о;

•копію карти хворого денного стаціонару або відмітки маніпуляційного кабінету про проведене лікування.

Відшкодування витрат відбудеться в 30-денний термін після закінчення карантину.

За довідками звертатись особисто за адресою:

вул. Незалежності, 41, м.Бахмут

за попереднім записом за телефоном (0627) 44-52-89.

                                                  

                                                                Бахмутське міське відділення управління виконавчої

                                                                дирекції Фонду соціального страхування України

                                                                в Донецькій області»

 

«Типові помилки у заявах-розрахунках, які надходять

 до Фонду соціального страхування України

  Згідно зі статтею 10 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 №1105, зі змінами та доповненнями (далі - Закон №1105), Фонд соціального страхування України має право перевіряти достовірність відомостей, поданих роботодавцем для отримання коштів Фонду.
  На виконання Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду, затвердженого постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 12 (далі – Порядок №12), робочий орган виконавчої дирекції Фонду або його відділення після надходження заяви-розрахунку від страхувальника здійснюють перевірку інформації, наведеної в ній, зокрема, правильність нарахування виплат, наявність даних про страхувальника в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі - ДРЗДСС), дані про сплату ним єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.  У разі виявлення помилок або недостовірних відомостей заява-розрахунок повертається страхувальнику з рекомендаціями щодо їх усунення.
  Використання даних ДРЗДСС дає можливість Фонду отримувати більш детальну інформацію, а саме: про наявність трудових відносин застрахованої особи зі страхувальником, дані про нараховану їй заробітну плату, кількість відпрацьованих днів в розрахунковому періоді. Це, у свою чергу, дає можливість посилити контроль за правильністю нарахування виплат з метою недопущення неправомірних витрат.
  Упродовж 1 півріччя 2020 року до моменту фінансування заяв-розрахунків страхувальників спеціалістами Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області упереджено неправомірних витрат коштів Фонду на загальну суму 59,2 тис. грн та одночасно донараховано матеріальне забезпечення на суму 4,4 тис. грн.
  Найпоширенішими помилками, які допускають страхувальники у заявах-розрахунках, є:

-невідповідність розрахунку середньої заробітної плати даним, що містяться у звіті про суми нарахованої заробітної плати (невірне застосування норм п. 3 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою КМУ від 26.09.2001 № 1266, зізмінами та доповненнями(далі - Порядок № 1266);

-невірне визначення розрахункового періоду (п.п. 25-28 Порядку № 1266);

-невірне визначення кількості днів, які сплачуються за рахунок коштів Фонду (оплата з шостого дня) (ч. 2 ст. 22 Закону № 1105);

-невідповідність страхового стажу та розміру допомоги (ст. 24 Закону № 1105);

-невірне визначення розміру середньоденної допомоги у випадку, коли  застрахована особа має страховий стаж  менше  6  місяців  протягом  12 місяців  перед  настанням страхового випадку (ч. 4 ст. 19 Закону №1105, п. 29 Порядку № 1266).

  Також допускаються інші помилки в оформленні заяв-розрахунків, а саме: невірний номер листка непрацездатності, невідповідність прізвища, ім’я, по батькові застрахованої особи, невірне зазначення юридичної адреси тощо.
  Звертаємо увагу, що на офіційному сайті виконавчої дирекції Фонду http://www.fssu.gov.ua розміщено роз`яснення для страхувальників щодо заповнення заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення.
  Наголошуємо керівникам, головним бухгалтерам та головам комісій (уповноваженим) із соціального страхування підприємств, установ та організацій на необхідності заповнення заяв-розрахунків відповідно до вищезазначених нормативно-правових актів Фонду та взяти зазначені зауваження до уваги.

 

                                                                Бахмутське міське відділення управління виконавчої

                                                                дирекції Фонду соціального страхування України

 

                                                                в Донецькій області»

   

Яндекс.Метрика