Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 


Вручення золотих та срібних медалей 

випускникам 2020 року

 

 


 

  29 липня 2020 року в сесійній залі Соледарської міської ради відбулося урочисте вручення золотих та срібних медалей випускникам 11 класів Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.
  Цього року випускники Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 отримали золоті медалі: Єгор Воронін, Олександра Горбунова, Катерина Міхальченко, Анастасія Шапошнікова, Софія Попова, Марія Тарасова та срібні медалі – Альона Кас’яненко, випускниця Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 та Дар’я Яремчук, випускниця Парасковіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
  Міський голова Олександр Степаненко вручив заслужені нагороди та сертифікати на отримання грошової винагороди, виразив своє захоплення інтелектуальною молоддю громади, побажав не зупинятися на досягнутому, вступити до обраного ними навчального закладу, здобути гарну професійну освіту.
  Привітала випускників-медалістів і начальник Управління освіти Соледарської міської ради Тетяна Замараєва. Вона подякувала педагогам та батькам за сумлінну працю, за виховання достойних громадян України. Побажала кращим випускникам здійснення найзаповітніших мрій, щасливої та світлої дороги в доросле життя.

Пишаємося нашими талановитими дітьми!

      

      

   

   

Яндекс.Метрика