Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

 

До уваги керівників

сільськогосподарських підприємств

та фермерських господарств громади


  

  Відповідно до Земельного кодексу України, Законів України від 19.06.2003 року № 963-IV «Про державний контроль за використанням та охороною земель» та  «Про охорону земель» від 19.06.2003 року №  962-IV, наказу Міністерства аграрної політики України від 26.02.2004 року № 51 «Про затвердження Положення про моніторинг ґрунтів на землях сільськогосподарського призначення» землі сільськогосподарського призначення підлягають обов’язковому еколого – агрохімічному обстеженню та їх агрохімічній паспортизації незалежно від форм власності.
  Обстеження земель сільськогосподарського призначення згідно з Законом України «Про охорону земель» проводяться не рідше 1 разу на 5 років, а при зміні власника або землекористувача повторно незалежно від дати останнього обстеження.
  Вартість обстеження земель сільськогосподарського призначення проводиться відповідно до наказу Державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» від 23.04.2020 року № 17 «Про затвердження мінімальних розцінок на платні послуги, що надаються ДУ «Держгрунтохорона» та її філіями із розрахунку на 1 (один) гектар з виготовлення агрохімічних паспортів, картограм та інших довідкових матеріалів, складає 50,00 гривень без урахування податку на додану вартість.
  Матеріали паспортизації використовуються: при передачі у власність, зміні власника або землекористувача, в тому числі при передачі в оренду або продовженню терміну оренди земельної ділянки, проведенні грошової оцінки земель, визначення мита на землю, здійснення контролю за станом родючості ґрунтів. Матеріали агрохімічного обстеження використовуються для розробки системи раціонального використання добрив.
  Обов’язки по проведенню державного контролю за використанням та охороною земель сільськогосподарського призначення в Донецькій області покладені на Донецьку філію державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» (84122, Донецька область, місто Слов’янськ, вул. Центральна, будинок  № 3, тел.: 050-29-22-425, e –mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

   

Яндекс.Метрика