Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 Відбулося позачергове засідання місцевої

комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних

ситуацій Соледарської міської об’єднаної

територіальної громади

 

 

   30.06.2020 року в сесійній залі Соледарської міської ради відбулося позачергове засіданнямісцевоїкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, під головуванням заступника голови комісії, заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва Андрія. В засіданні взяли участь  члени комісії та керівники сільськогосподарських підприємств громади.
   Комісією розглянуто питання щодо забезпечення захисту врожаю 2020 року на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади та затверджено План заходів щодо боротьби з підпалюванням стерні та сухої рослинності, недопущення виникнення пожеж на сільськогосподарських угіддях, полезахисних лісосмугах та яружно-балочних насадженнях на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
   Членами комісії було вирішено провести роботу з керівниками сільськогосподарських підприємств громади  щодо забезпечення пожежної безпеки на період проведення сільськогосподарських робіт, а також під час збирання та зберігання врожаю у 2020 році
.

      

   

Яндекс.Метрика