Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

Міський голова Олександр Степаненко

провів засідання виконавчого комітету

у дистанційному режимі

 

 

 

    На червневому засіданні виконавчого комітету затверджені звіт про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 1 квартал 2020 року, звіт про використання коштів цільового фонду Соледарської міської ради у 1 кварталі 2020 року, проєкт будівництва «Реконструкція КНП «Соледарська міська лікарня Соледарської міської ради з улаштуванням хоспісу та відділень паліативного лікування по вул. Соледарська, 1-А м. Соледар Донецької області», заходи щодо організації відпочинку, оздоровлення дітей і учнівської молоді влітку 2020 року, заходи щодо забезпечення безпеки населення на водних об’єктах, розташованих на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади у весняно-літній період 2020 року, стан роботи закладів позашкільної освіти у 2019 році, норми витрат на харчування учасників спортивних заходів міського, обласного та всеукраїнського рівнів за рахунок коштів місцевого бюджету, результати роботи житлово-комунального господарства Соледарської міської об’єднаної територіальної громади в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та завдання щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2020-2021 років та інші.
    Взагалі на засіданні виконавчого комітету розглянуто 26 проєктів рішень. Засідання виконавчого комітету пройшло у відповідності до Порядку проведення дистанційних засідань виконавчого комітету Соледарської міської ради на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби  COVID-19.
    Пандемія коронавірусу не стала на перешкоді затвердження рішень, необхідних для забезпечення стабільної життєдіяльності громади.

      

      

      

      

   

   

Яндекс.Метрика