Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 


Свято Водохреща 

в Соледарській громаді

 

 

 

 

  19 січня християни традиційно відзначають релігійне свято Водохреща. З ним пов'язують хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. Вважається, та люди вірять, що вода у цей день набуває неабияких цілющих властивостей. Щороку безліч сміливців стрибають у крижану ополонку з вірою, що захистяться від хвороб протягом року.

  Не оминули традицію святкування Водохреща купанням у крижаній ополонці і жителі Соледарської громади всіх поколінь, від мала до велика.     Святкові  служби пройшли у Свято – Преображенському Храмі та біля адміністративних будівель старостинських округів. А біля облаштованої ополонки  для пірнання, в місті Соледар, священик провів водосвятний молебень та благословив воду молитвою.

  Пiсля освячення води усі охочі мали можливість зануритись у крижану освячену воду. Таких бажаючих було чимало.  З кожним роком їх кількість збільшується! Аби  попередити усілякі нещасні випадки, на березі   чергували медики та рятувальники. 

  Свято Водохреща принесло безліч позитивних емоцій, як тим хто купався, так і тим, хто за цим всім спостерігав, не наважившись зануритись у воду.

  Таке святкування Водохреща становиться традицією для жителів всієї Соледарської громади.

      

      

      

   

   

Яндекс.Метрика