Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

 

Інтегрований семінар вчителів

Соледарської громади

 

 

 

 

 

   26.11.2019 року Берестівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради гостинно зустрічала учасників інтегрованого семінару-практикуму з темою: «Роль інформаційно-комунікативних технологій в розвитку ключових компетентностей  сучасних учнів». 

    Семінар почався з театрального дійства до свята Пилипівка, яке передує Різдвяному посту. Учні під керівництвом вчителя історії Ірини Тішиної  цікаво та артистично донесли до учасників заходу історію і традицію християнського свята.

   Свій досвід презентували вчитель інформатики Володимир Лавщук та вчитель історії Валерій Волошинов. Найцікавішою, на думку учасників, була практична частина, на якій Володимир Іванович провів майстер-клас «Інтернет-сервіс на різних етапах уроку», поділившись з колегами цікавими наробками. А вчитель історії Валерій Волошинов до уваги колег запропонував  І Відкриту історико-краєзнавчу міні-конференцію «Берестове – перлина Соледарської громади»,  на якій учні 9-11 класів презентували свої дослідження з історії  села Берестове.  Наприкінці для учасників семінару було проведено інтерактивну рефлексію. Гості через мобільні телефони висвітлили на мультимедійному екрані свої враження про семінар.

   Підводячи підсумки роботи, усі учасники семінару висловили щиру подяку педагогічному колективу та дирекції школи за проведений на високому фаховому рівні захід, за можливість побачити та отримати неоціненний досвід роботи колективу на шляху до підвищення якості освіти громади.

   

   

Яндекс.Метрика