Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

 XII Всеукраїнська
історико - краєзнавча конференція
учнівської та студентської молоді

з міжнародною участю
«Південно-Східна Україна:
із стародавності у XXI століття»

 

 

 

 

    Саме для учасників історико-краєзнавчої конференції 20-22 листопада 2019 року гостинно відкрив двері готельно-туристичний комплекс «Зелений гай», що в м.Святогірську.

   В рамках конференції відбулися виставки «За велінням серця», Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» та презентація наукового проекту «Повсякденне життя населення Східної України під час ІІ Світової війни та перші повоєнні роки  за спогадами очевидців».

    Робота в секціях розпочалася 22 листопада, де  Соледарську громаду представили  учениця 9 класу Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Каміла Гунько та її вчитель історії Валерій Волошинов. Керівниками секції «Археологія та етнографія Південно-Східної України» були Роман Додонов, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії Київського університету ім. Бориса Гринченка та Ігор Корнацький, завідувач відділу обліку фондів Бахмутського краєзнавчого музею, заступник голови правління Донецької обласної організації національної спілки краєзнавців України.

    Серед 15 доповідачів з Полтавської, Херсонської, Чернігівської, Луганської та Донецької областей Каміла Гунько з дослідженням на тему «Старовинні рецепти свіжості у жителів XIII Роти Словяносербського полку» отримала диплом І ступеня. Робота присвячена зберіганню продуктів у стародавності до сьогодення та використанню знань та вмінь наших пращурів сьогодні.

   Вітаємо  Камілу з перемогою,  що стала ще одним кроком інтелектуального розвитку молоді Соледарської громади!

      

 

   

Яндекс.Метрика