Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

Привітання міського голови Олександра Степаненка

до Дня працівників сільського господарства

 

Шановні працівники сільського господарства 

Соледарської міської об’єднаної територіальної громади!

   Щиро вітаю трудові колективи сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, особистих селянських господарств, ветеранів галузі і всіх, чия праця пов’язана з сільськогосподарським виробництвом, з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

   Це свято – вияв великої поваги держави і суспільства до вашої нелегкої, клопіткої і благородної праці, яка під силу тим, хто не боїться труднощів і вірить, що земля щедро віддячить за турботу і любов до неї, це хвала працьовитим рукам, справжнім господарям, всім, хто кожного дня долучається до сільськогосподарських справ.

   Сільське господарство є базовою галуззю економіки нашої держави. Саме від результатів праці аграріїв залежить благополуччя і заможність життя українців.

   Від усіх жителів громади висловлюю вдячність і повагу всім, для кого селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри негаразди, чесно і сумлінно виконує свою справу, зміцнюючи економічний потенціал громади і держави.

   Бажаю вам, шановні працівники сільськогосподарського виробництва, міцного здоров’я, добробуту, заможності, прихильності долі, сприятливих погодних умов, щедрих врожаїв.

Зі святом !

 

   З повагою
   Соледарський міський голова                                                                                 Олександр Степаненко

   

Яндекс.Метрика