Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

Соледарська громада

зустрічала гостей

 

 

 

 

   Сьогодні Соледарська міська рада зустрічала гостей – учасників щорічного підсумкового Партнерського Форуму «UN RPP для реформ на сході України» за Програмою розвитку ООН  із відновлення та розбудови миру в Україні, які приїхали в рамках ознайомчого візиту на тему «Створення інтегрованої системи адміністративно-соціальних послуг в громаді».

    На початку зустрічі міський голова Олександр Степаненко привітав учасників з Міжнародним Днем Організації Об’єднаних Націй, що буде відзначатися 24 жовтня і розповів про результати роботи об’єднаної громади за  2017-2018 роки. У своїй промові міський голова детально зупинився  на етапах створення об’єднаної громади, на викликах і проблемах, які довелося вирішувати на початковому етапі і розповів про досягнення, які є у громади за цей невеликий час  після об’єднання.

   Заступник міського голови  з питань економічного розвитку та інвестицій Марина Іванушкіна розповіла гостям про створення  системи надання адміністративно-соціальних послуг у Соледарській міській об’єднаній територіальній громаді, реконструкцію будівлі ЦНАПу,  створення віддалених робочих місць у старостинських округах, про послуги , які вже надаються жителям громади  та визначила перспективи на майбутнє.  Також, гостям були показані «Мобільний офіс» та автомобіль служби з перевезень осіб з інвалідністю та дітей з порушеннями опорно-рухового апарату. Начальник відділу з питань соціального захисту населення Соледарської міської ради Артур Матченов розповів учасникам зустрічі про роботу мобільного офісу в населених пунктах громади. Потім учасники змогли оглянути представлені автомобілі, задати питання фахівцям міської ради, обмінятися враженнями.  Учасникам заходу, в соляній шахті, провели ознайомчу екскурсію.

     Сподіваємося, що учасники форуму набули позитивних вражень від проведеного заходу.

 

      

      

      

      

      

      

 

 

   

Яндекс.Метрика