Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

День села у Васюківському
старостинському окрузі

Соледарської  міської об’єднаної
територіальної  громади

 

 

 

 

 

   19 жовтня у Васюківському старостиському окрузі відбулися  святкові заходи до  Дня села Васюківка.

   На початку святкового заходу, в фойє Будинку культури представлена виставка декоративно-прикладного мистецтва учнів загальноосвітньої школи, дитячих малюнків та фото виставка історії творчих колективів закладу культури. Одним із таких колективів став народний гурт турок-месхетинів «Гюн-ель», учасники якого довгий час проживають у селі. Колектив брав участь у заходах села, області, а також був удостоєний виступу на сцені Палацу культури «Україна» в місті Київ.

    В глядацькій залі Будинку культури з Днем села Васюківка мешканців округу та гостей свята  від Соледарського міського голови Олександра Степаненка привітала секретар Соледарської міської ради Світлана Редченко та вручила грамоти, подяки, подарунки ветеранам праці сільського господарства, ветеранам праці соціальної сфери, керівникам селянсько-фермерських господарств за багаторічну сумлінну працю,  активну участь у житті громади. Були нагороджені  наймолодші мешканці села та їх батьки, які народилися у 2019 році. Зі святом сельчан також привітав  в.о. старости Васюківського старостинського округу Юрій Мороз.

   Протягом свята працювали фото-зона, була організована виїзна торгівля, а також майстри турецької кухні приготували на вогнищі та пригостили всіх присутніх національною стравою пловом.

   Святковий концерт  було  підготовлено творчими колективами Васюківського Будинку культури, учнями Васюківської ЗОШ, вихованцями дитячого садка «Барвінок» та представниками турецько-месхетинської общини.

 

      

      

      

      

      

      

      

 

 
   

Яндекс.Метрика