Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

Результати роботи Мобільного офісу

з 01.10.2019 року по 11.10.2019 року 

 

 

   У зв’язку з початком 01 жовтня 2019 року прийому документів з питань призначення субсидій, для відшкодування витрат та оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива фахівцями відділу з питань соціального захисту населення Соледарської міської ради за допомогою Мобільного офісу здійснено виїзд до кожного старостинського округу відповідно до графіку.        За період з 01 жовтня 2019 року по 11 жовтня 2019 року за допомогою Мобільного офісу було прийнято 297 заяв від населення з питань призначення субсидій, відшкодування витрат та оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.   

   Також, відділ з питань соціального захисту населення Соледарської міської ради здійснює прийом населення і в м. Соледарі, станом на 11 жовтня 2019 року було прийнято 73 заяви з питань призначення субсидій, відшкодування витрат та оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, та надано 131 консультація.

   Завдяки Мобільному офісу послуги з соціальної підтримки для населення старостинських округів стали більш доступними, оскільки жителі можуть скористатися послугами не виїжджаючи зі свого населеного пункту.

   Послугами можуть скористатись і особи з інвалідністю, тому, що в Мобільному офісі передбачена доступність у вигляді підйомного ліфту.

   Відділом з питань соціального захисту населення Соледарської міської ради за допомогою Мобільного офісу або за адресою: м. Соледар, вул. Карпінського 5А, надаються послуги з соціальної підтримки населення, проводиться консультування за всіма питаннями з соціального захисту населення.

      

   

Яндекс.Метрика