Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 Святкування Дня вчителя

у Соледарській громаді

День вчителя – свято, яке залишається

з нами назавжди


 

 

   03 жовтня у Соледарському міському Центрі культури  та народної творчості відбулася святкова програма,  присвячена Дню вчителя Соледарської громади.

   На початку заходу у фойє Будинку культури педагоги мали можливість розглянути виставку цікавих наробок, а також зробити пам’ятні світлини на чудових фотозонах, під живу оркестровою музику викладачів та учнів Соледарської музичної школи.

   З професійним святом всіх присутніх від міського голови Олександра Степаненка, привітала секретар міської ради Світлана Редченко та нагородила грамотами Соледарської міської ради та цінними подарункоми за сумлінну працю педагогів громади з нагоди їх професійного свята.

   Слова подяки на адресу педагогівпрозвучали, також, від начальника Управління освіти ТетяниЗамараєвої та голови первинної профспілки педагогів Неоніли Ковальової.

   Як завжди, неперевершеними були виступи творчих колективів та солістів комунальних закладів «Соледарський міський Центр культури та народної творчості», «Будинок сімейного дозвілля м. Соледара», та Бахмутського СБК, які подарували глядачам чудовий настрій.

   Святковий захід пройшов у теплій душевній атмосфері.

      

      

      

            

   

Яндекс.Метрика