Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

Відбулася чергова сесія міської ради

 

 

 

 

   27 вересня відбулася чергова 47 сесія 7 скликання. На сесії головував міський голова Олександр Степаненко. В роботі сесії взяли участь 15 депутатів міської ради, були присутні заступники міського голови, начальники управлінь та відділів, керівники комунальних підприємств.

   Депутати затвердили внесення змін до бюджету громади на 2019 рік, а також до Програм благоустрою та економічного і соціального розвитку громади. Дуже гостро обговорювалося питання вуличного освітлення в старостинських округах. Міський голова дав доручення заступнику міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрію Черняєву розробити план щодо освітлення вулиць в сторостинських округах та внести до проекту програми вуличного освітлення на 2020 рік.

   Також було заслухано питання про хід виконання Програми відшкодування втрат за перевезення пільгових категорій населення Соледарської міської об’єднаної територіальної громади. Депутати відмітили, що мешканці пільгової категоріїзадоволені можливістю безкоштовного проїзду в міському транспорті.

   При обговорені питання «Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки» депутати відзначили важливість прийняття цього рішення для самозанятості населення в старостинських округах і, як наслідок додаткового надходження до бюджету громади.На засіданні сесії було розглянуто та прийнято 26 питань.

      

   

Яндекс.Метрика