Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

Зустріч міського голови

з журналістами Івано-Франківська

 


 

 

 

   Так, 06 вересня 2019 року до Соледарської міської об’єднаної територіальної громади завітали представники Радіо «Західний полюс», газети «Репортер» та Каналу 402 з Івано-Франківська з проектом СВОЇ, метою якого є знайти спільні риси розвитку різних регіонів України.

   Міський голова Олександр Степаненко поспілкувався з журналістами. Під час інтерв’ю були обговорені секрети успіху громади, які, на його думку, полягають у потужному людському ресурсі. Олександр Миколайович зазначив, що Соледарська громада лише починає ставати на шлях сталого розвитку, разом з тим, їй  вже є чим пишатись. Амбіційні інвестицій проекти дають можливість створювати комфортні умови життя для мешканців громади, забезпечити рівномірність розвитку міської та сільських територій.

   Після, журналісти вирушили знайомитись з найбільш цікавими історіями успіху. Вони відвідали КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр Соледарської міської ради», дитячу консультацію при Центрі первинної медико-санітарної допомоги. Однак найбільше враження отримали від поїздки до переможця обласного конкурсу. «Донецький куркуль» – Віталія Колісниченка. Підприємець провів цікаву екскурсію по своєму виробництву, розповів про технологію виготовлення сиру, зазначив плани на майбутнє.

   Сподіваємось, що гості отримали позитивні враження та незабутні емоції під час відвідування нашої громади!

      

   

Яндекс.Метрика