Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

Наше продовження у наших

дітях та онуках

 


 

 

 

   Наша публікація присвячена найстаршому члену виконавчого комітету Соледарської міської ради Анатолію Петровичу Селітреннікову. Він, після навчання і служби у Радянській Армії, почав свою трудову діяльність  у ДП «Артемсіль», де на різних керівних посадах працював  41 рік. У 2001 році очолив СК ВЖРП «Ремонтник», керівником якого працював 5 років, разом з Олексадром Степаненком  були ініціаторами початку будівництва спорткомплексу  ДП «Артемсіль» в нашому місті.

   Анатолій Петрович дуже відома у місті Соледар людина, був депутатом   міської ради  протягом 9-ти скликань, членом виконкому  3-х скликань. Завжди не байдужий до життя громади, цікавиться всім новим, веде активний спосіб життя – займається присадибним господарством і риболовлею. Як писала газета «Путь Победы» в березневому номері 1971 року: «Обаяние и простота его подкупают сразу же. Говорит он как-то не торопясь, взвешивает каждое слово. Товарищи ему доверяют, значит верят в  горячее серце, острый ум и энергию молодого специалиста. С полной отдачей  живет  А. Селитренников  и в этом видит свою главную цель». Анатолій Петрович і зараз залишається дуже позитивною і відвертою людиною.

   Нещодавно, Анатолій Петрович, поділився радістю за успіхи своєї онуки Аліни Логвиненко, яку Указом Президента України  Володимира Зеленського від 15 липня 2019 року № 522/2019  за досягнення високих результатів  на ІІ Європейських іграх 2019 року у м. Мінську (Республіка Білорусь), виявлені  самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України, нагороджено   орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

   А починалася спортивна кар’єра Аліни у  ДЮСШ м Бахмут ( м.Артемівськ), в якій вона займалася легкою атлетикою. Потім вона закінчила Донецьке вище училище олімпійського резерву імені С. Бубки. А в 2010 році зарахована до постійного складу відділення легкої атлетики школи вищої спортивної майстерності України.

   Аліна Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, спрінтерка, член національної збірної України, дворазова чемпіонка Європи з бігу на дистанції 4х100 (Осло 2010р., м. Гельсінкі 2012 р.), бронзова призерка ігор ХХХ Олімпіади ( м. Лондон, 2012р.), учасниця ХХХІ Олімпіади  ( м. Ріо-де-Женейро,  Бразілія ), де вона з командою  зайняла 5 місце, має 6 особистих рекордів, багаторазова переможниця  і призер чемпіонатів і Кубків України. Вихованка  Лотохова Сергія Васильовича.

   Аліна це яскраве продовження роду Селітреннікових. Вона прославляє свій рід, наш край і нашу державу.

   Щиро вітаємо Аліну Логвиненко з присвоєнням їй високої державної нагороди, а її дідуся з такою онукою.

      

   

Яндекс.Метрика