Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

 


Засідання постійно діючої міжвідомчої

комісії щодо відключення споживачів від

системи централізованого опалення при

виконавчому комітеті

Соледарської міської ради

 

 

   11 червня 2019 року відбулося засідання постійно діючої міжвідомчої комісії щодо відключення споживачів від системи централізованого опалення при виконавчому комітеті Соледарської міської ради, яке провів голова комісії Андрій Черняєв.

   До Соледарської міської ради надійшло 57 письмових звернень з проханням надати дозвіл на відключення від тепломережі та встановлення індивідуального опалення.

   Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, голова комісії Андрій Черняєв відзначив: «Розуміючи важливість питання, члени комісії детально розглянули кожну заяву та причини, що зумовили необхідність відключення від системи централізованого теплопостачання.

   Згідно з Законом України «Про житлово-комунальні послуги», комісія вирішила надати дозвіл на виконання проектних робіт з улаштуванням індивідуального опалення 57 мешканцям громади…»

   Тепер заявники повинні отримати витяги з протоколу засідання комісії щодо своєї адреси у відділі житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Соледарської міської ради та узгодити свої дії з відповідними організаціями, що надають комунальні послуги.

 

   

Яндекс.Метрика