Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

 

 

До уваги виробників продуктів

харчування громади
 

 

 


 

   Державна установа «Офіс з просування експорту України» та Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, в рамках ініціативи ЄС EU4Business, запрошують українських виробників продуктів харчування до участі у Торговій місії до Грузії, яка відбудеться 10-12  вересня 2019 року у        м. Тбілісі.

   Основна мета зазначеної місії – створити торгові можливості для українських виробників продуктів харчування для виходу або розширення власного експорту на ринок Грузії через встановлення ділових контактів та за допомогою бізнес – зустрічей (В2В) з потенційними грузинськими партнерами, які організовуються індивідуально для кожної компанії – учасника торгової місії професійним іноземним консультантом.

   Для участі в торговій місії шляхом конкурсного відбору з – поміж усіх зареєстрованих будуть обрані 23 компанії, які безкоштовно отримають консалтингові послуги (організовані В2В зустрічі в м. Тбілісі), навчання та візити на грузинські підприємства для обміну досвідом.

   Реєстрація щодо участі в торговій місії до 18:00, 20 червня 2019 року за посиланням: http//bit.ly/TMGeorgia

   Контактні особи: Юлія Котова – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.(представникпроекту «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР) та Андрій Литвин – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.(представник Державної установи «Офіс з просування експорту України».

   

Яндекс.Метрика