Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

Пам'ятаємо!

Перемагаємо!

 

 

 

 

    9 травня  на території м.Соледар відзначали День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

    Головою міської ради Олександром Степаненком було поставлене відповідальне завдання провести на високому рівні заходи щодо відзначення 74-ї річниці  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, як у самому місті Соледарі так і на всій території Соледарської громади.

    Святкові заходи  розпочались  об 11.00 годині з урочистої ходи від Свято-Преображенського храму, у якій прийняли участь ветерани Другої світової війни та локальних війн, військові зі СЦКК, представники Соледарської міської ради, бюджетних закладів та підприємств, громадськості, делегації старостинських округів.

   Урочистості та святковості заходу надавала національна символіка України, синьо-жовті прапори, кульки, червоні маки-символ пам’яті.

    Об 11.30 годині біля обеліску в парку відпочинку відбулася панахида по загиблим у Другій світовій війні.

    «…з Днем Перемоги! Нехай небо буде ясним і чистим. Щастя, миру, благополуччя! Нехай наші діти ніколи не дізнаються війни. Нехай наші батьки, чоловіки і сини ніколи не беруть в руки зброю. Спасибі нашим дідам за те, що ми живемо в прекрасній мирній країні..» зі словами привітання і вдячності міський голова Олександр Степаненко звернувся до ветеранів та всіх присутніх.

   Поздоровили з Днем Перемоги всіх присутніх заступник  директора державного підприємства «Артемсіль» Вадим Зелений та голова профспілки державного підприємства «Артемсіль» Андрій Попов.

   Протоієрей Свято – Преображенського храму Української православної церкви Отець Костянтин провів панахиду по загиблим воїнам.

    Усі заплановані заходи на цей день відбулися урочисто, яскраво, завдяки спільним зусиллям, єдиної команди Соледарської міської ради, ДП «Артемсіль» та бюджетним установам громади.

   Святковий концерт «Пам’ятаємо-перемагаємо» , в якому  прийняли участь творчі колективи громади надали святковий настрій кожному хто був присутній у концертному залі.  

   У фойє, привернув увагу всіх присутніх, літературно-музичний майданчик «Дружнє коло», підготовлений працівниками  центральної міської бібліотеки та педагогами  та учнями музичної школи м. Соледара.

    Виставка, майстер-клас з малювання «Перемога очима дітей» була проведена працівниками Центру дітей та юнацтва м. Соледара.

     Кульмінацією святкового заходу була польова солдатська кухня, каша виготовлена військовими, яка до смаку була усім присутнім, а головне велика кількість уваги в цей день приділялась ветеранам-учасникам Другої світової війни, ветеранам праці.

   Завершилась святкова програма  молодіжною дискотекою для молоді на танцювальному майданчику у  парку відпочинку міста.

У цей день увага та пошана були приділені усім.

Вшановуємо мужність та відданість тих, хто виборював перемогу у Другій світовій війні!

      

      

      

      

      

      

      

      

      

 
   

Яндекс.Метрика