Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

 

 


Міський етап Фестивалю дружин юних

пожежних в с.Бахмутське

 

 

 

 

 

   Дружина юних пожежних Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради  «Полум’я» 11 квітня 2019 року стала переможцем міського етапу Фестивалю дружин юних пожежних в Соледарській ОТГ.

   Друге місце виборола дружина юних пожежних «Вартові безпеки» із Васюківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, а третє місце зайняла дружина «Агенти 101» Міньківського навчально-виховного комплексу.

   На міському етапі Фестивалю змагалися за звання найкращих знавців правил безпеки  дружини з 9 закладів загальної середньої освіти громади, серед яких були: «Агенти 101» з Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, «Палаючи сердцем» з Володимирівської загальноосвітньої школи, «Рятівники» з Никифорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, «Нон-стоп» з Парасковіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, «Рятівник» з Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №14, «Служба 101» з Яковлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

   Учасників руху юних пожежних прийшли підтримати не тільки педагоги та учні громади, а і представники Державного пожежно-рятувального загону Юлія Олійник   та Людмила Бардакова, які забезпечили наявність на Фестивалі пожежної машини, щоб учні краще могли ознайомитися  з її обладнаннням.

   Всі виступи, які представляли дружини, були надзвичайно артистичними, яскравими та змістовними, а глядачі в залі вітали дітей бурхливими оплесками та з цікавістю спостерігали за дійством на сцені.

   В той час, коли журі підводило підсумки, організатори запросили учасників Фестивалю до виконання флеш-мобу на подвір’ї школи, що підсилило атмосферу свята та згуртувало учасників.  І по завершенню – переможці і призери отримали грамоти. 

   Впевнені, що переможці міського етапу Фестивалю дружин юних пожежних вдало представлять Соледарську громаду на обласному етапі Фестивалю.

   

Яндекс.Метрика