Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

 

 

Олександр Степаненко: 

«Громада визначила пріоритетними,

для розбудови

соціальних об'єктів, проекти – 

реконструкція Соледарської лікарні

та загальноосвітньої школи №13»

 

 

  Розпочато обговорення Перспективного плану розвитку Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки. До плану увійдуть ключові проекти з розбудови інфраструктури та соціальних об'єктів громади. 

    4 лютого 2019 року, під головуванням міського голови Олександра Степаненка в Соледарському міському Центрі культури та народної творчості,  пройшли перші громадські слухання проектів громади «Реконструкція КЗОЗ «Соледарська міська лікарня №4» з улаштуванням хоспісу та відділень паліативного лікування, вул. Соледарська 1-А, м. Соледар Донецької області» та «Реконструкція Соледарської ЗОШ №13 І-ІІІ ступенів по вул.60 років Жовтня,10 м.Соледар Донецької області».

  Важливий, для згуртованості громади, захід  відвідало 157 осіб, серед яких члени Ради регіонального розвитку Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, представники громадських організацій, комунальних підприємств, закладів освіти, культури, охорони здоров'я, бюджетної сфери та просто не байдужі мешканці громади.

  За результатами голосування вищезазначені проекти одноголосно визнано пріоритетними. Вирішено надати проекти на розгляд до Державного фонду регіонального розвитку України та Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку для фінансування.

   

   

   

   

   

 

   

Яндекс.Метрика