Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

 

 

Засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

 

 

   

   В Соледарській міській раді відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

   У засіданні взяли участь заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Ольга Рагоза, заступник начальника відділу Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій областіЯрослава Виноградова, представники малого та середнього бізнесу, які здійснюють діяльність на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за видом економічної діяльності КВЕД 47 «Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах».

   На засіданні були обговорені питання недопустимості організації роботи без  оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

  В ході наради були надані відповіді та роз`яснення на запитання присутніх стосовно дотримання вимог законодавства України про працю в частині мінімальних гарантій в оплаті праці, а саме про порядок припинення діяльності суб’єкта підприємницької діяльності та його тривалість, шляхи отримання інформації про наявність заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску та ін. Активно обговорювали присутні питання проведення інспекційних відвідувань додержання підприємцями законодавства про працю. 

 

   

 

Нарада відбулася у форматі запитань-відповідей в контексті сприяння налагодженню діалогу між представниками влади та бізнесу.

 

 

 

 

   

Яндекс.Метрика