Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

 

До уваги аграріїв

Соледарської громади

 

 

 

 

 

 

Державна фінансова підтримка розвитку фермерських господарств

 

   Постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2108 року  № 911 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств», внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки  розвитку фермерських господарства.

   Фінансова підтримка надається на безповоротній основі (субсидії) фермерським господарствам за такими напрямками:

   новоствореним фермерським господарствам (перші три роки після створення, але не раніше 1 січня 2016_р.) виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) один раз виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 3000 гривень на 1 гектар, але не більше 60000 гривень на одне фермерське господарство;

   для всіх інших фермерських господарств (крім новостворених) виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1_гектар) у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, в розрахунку на одного члена фермерського господарства (який станом на 1 січня 2018 р. був та на період отримання бюджетної субсидії є членом фермерського господарства). Максимальний розмір бюджетної субсидії на одне фермерське господарство не може перевищувати 30000 гривень.

  Для отримання вищезазначеної субсидії фермерському господарству необхідно звернутися до Донецького відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств.

   Довідки за телефонами: 0502631010 – директор Донецького відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств Литвин Вадим Олександрович; 0664207880 – спеціаліст Рудик Антоніна Володимирівна.

    Перелік документів для отримання фінансової підтримки (натисніть на посилання)

Здешевлення кредитів для аграріїв

   Постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2018 № 918 «Про визначення таким, що втратив чинність, пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 254» знято обмеження щодо можливості у 2018 році отримувати компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами лише позичальниками, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. гривень.

   Прийняття постанови надає можливість всім суб’єктам господарювання, які відповідають умовам Порядку використання коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015_№ 300, скористатись програмою державної підтримки за залученими в банках коротко- та середньостроковити кредитами. 

 

   

Яндекс.Метрика