Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   


 Департамент житлово-комунального господарства Донецької обласної державної адміністрації погодив проект розвитку житлового господарства та комунальної інфраструктури Соледарської міської об’єднаної територіальної  громади
на 2019 рік

 

  Департамент житлово-комунального господарства Донецької обласної державної адміністрації  погодив проект розділу «Житлове господарство та комунальна інфраструктура» Програми економічного і соціального розвитку Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Донецької області на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020-2021 роки.

  Розділ «Житлове господарство та комунальна інфраструктура» складається з 5 підрозділів: житлове господарство, реформування житлово-комунального господарства, теплове господарство, водопровідно-каналізаційне господарство, благоустрій населених пунктів.

  Проект розділу Програми підготовлений на основі аналізу розвитку громади за попередній період та спрямований на забезпечення необхідних умов для стабілізації та подальшого розвитку житлово-комунального господарства громади.

  Цілі та завдання розділу Програми спрямовані на реалізацію визначених Стратегією розвитку Соледарської міської об’єднаної територіальної  громади на період 2018-2025 р. пріоритетних напрямків та створення умов для забезпечення:

-  модернізації інженерної інфраструктури та управління житлово-комунального господарства (в т. ч. капітальний ремонт фасадів 5 житлових будинків, влаштування 3 пандусів, поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення, встановлення нових світлодіодних вуличних світильників, капітальний ремонт покрівель 12 багатоквартирних будинків, площею 10 967, 06 кв. м);

-         озеленення та покращення благоустрою території громади ( в т. ч. висадження дерев, чагарників, квітників, видалення аварійних дерев);

-         покращення якості дорожнього покриття (в т. ч. капітальний та поточний ремонти дорожнього покриття);

-         використання енергоефективних та енергозберігаючих технологій (в т. ч. проведення енергоаудиту 6 житлових будинків на суму 150 тис. грн.)

  Ефективне виконання завдань та заходів, передбачених проектом розділу  «Житлове господарство та комунальна інфраструктура» Програми дозволить забезпечити створення належних умов для комфортного проживання мешканців Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

   

Яндекс.Метрика