Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

День захисника України

в Соледарській громаді

 

 

 

 

 

  Сьогодні, 11 жовтня, у Соледарській громаді розпочалися урочисті заходи, присвячені Дню захисника України.

   Зранку свої двері відчинила Соледарська міська бібліотека, зустрівши військовослужбовців, які провели урок мужності «Захисник України – гордість народу, відвага, мужність, честь!» для учнів Соледарської ЗОШ №13 І-ІІІ ступенів. В свою чергу, школярі підготували вітальні слова та пісні для наших захисників.

   Вдень у стінах музичної школи міста Соледар відбувся святковий концерт до Дня захисника України, на якому були присутні військовослужбовці української сторони спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

   З вітальним словом до присутніх звернулася секретар Соледарської міської ради Світлана Редченко, яка від імені міського голови Олександра Степаненка, депутатського корпусу та виконавчого комітету привітала усіх зі святом Покрови та Днем захисника України та побажала сил, міцного здоров'я та наснаги нашим захисникам.

   Талановиті солісти комунального закладу «Соледарський міський Центр культури та народної творчості», разом із учнями музичної школи, підготували святковий концерт для наших захисників та запрошених гостей.

   

   

   

   

 

   

Яндекс.Метрика