Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

Привітання міського голови

Олександра Степаненка

з Днем захисника України
 

 

 

 

    Дорогі ветерани війни і військової служби, шановні військовослужбовці Збройних сил України та інших військових формувань, майбутні захисники України! 

   Щиро вітаю вас з Днем захисника України – святом, сповненим багатими козацькими традиціями, мужністю та героїзмом визволителів рідної землі. Це свято   символізує зв’язок поколінь, має історичну традицію та  особливо шанується нашим народом.

   Свята справа захисту Вітчизни об’єднує нас в єдину, сильну націю, яка готова зі зброєю в руках рішуче боронити свою землю.

   Це свято всіх, хто в різні роки виконував священний обов’язок  захисника Батьківщини, брав участь у бойових діях і миротворчих місіях,  хто сьогодні несе військову службу, хто сьогодні відстоює незалежність і територіальну цілісність нашої держави, стаючи взірцем для нашої молоді.

   Низький уклін  славним ветеранам за високий героїзм і мужність, які вони сповна віддавали задля щасливого майбутнього прийдешніх поколінь.

   Бажаю вам, наші захисники, міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у військовій службі та повсякденному житті. Нехай  ваша сила і мужність завжди базуються на любові та підтримці  близьких і рідних.

Зі святом !

      З повагою

              Соледарський міський голова                                                   Олександр Степаненко

 

   

Яндекс.Метрика