Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

Оголошення чергового конкурсного відбору проектів
суб'єктів малого підприємництва

       Соледарська міська рада та  департамент  економіки Донецької обласної державної адміністрації, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 №466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 року за №78/2285 (зі змінами), інформує.

     10.09.2018 оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб'єктів малого підприємництва, за результатами якого буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів.

     Інформацію про черговий конкурс розміщено на сайті Донецької облдержадміністрації dn.gov.uaу розділах «Оголошення», «Поточна діяльність» (підрозділи «Український донецький куркуль», «Малий та середній бізнес»).

    Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 13-00 години  26 вересня 2018 року до департаменту економіки Донецької облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул.Б.Хмельницького, 6, каб.412. Проведення конкурсного відбору заплановано на 10 жовтня 2018 року.

   

Яндекс.Метрика