Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

     Департамент агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації  та Соледарська міська рада інформують про проведення  четвертої Національної аграрної конференції «Мільйон із гектара», яка відбудеться 27 вересня в рамках Міжнародної агропромислової виставки Agroexpo-2018 у Кропивницькому (Кіровограді).

    На сайті www.fruit-inform.com.розміщені попередня програма конференції, офіційні умови участі, інформація щодо рекламних та спонсорських можливостей та заявка на участь.

  Ідея конференції: надати виробникам сільськогосподарської продукції маскимально широкий спектр інформації про можливості диверсифікації свого виробництва через нішеві напрямки на мінімальній площі та з максимальною маржинальністю.

  Основна тематика: нішеві зернобобові, олійні, плодові, ягідні, овочеві культури, грибівництво, лікарські трави, розведення кроликів, кіз, свійської птиці, равликів, бджільництво, зелений туризм, органічне виробництво тощо.

   Особливості програми: повна відсутність рекламних доповідей (100% презентацій – інвестиційні та технологічні від експертів – практиків).

  Учасники конференції: понад 200 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу (в основному, виробники зернових, олійних, технічних і плодоовочевих культур, які бажають диверсифікувати своє виробництво або розпочати його на мінімальній площі).

    Ключові організаційні моменти:

-       для виробників сільськогосподарських культур передбачений пільговий реєстраційний внесок;

-                заявки на участь у конференції будуть прийматися до  23 вересня 2018 року включно.

     Патнером конференції  традиційно виступить ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку) та ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН).

Більш докладна інформація про подію опублікована сайті: www.fruit-inform.com.

З усіх питань щодо участі звертатися:

+380 96 5836323 - Євген Кузін, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 96 4337857- ОлександраМанько, fruit.marketing@fruit– inform.com

   

Яндекс.Метрика