Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

23.03.2020 № 73 

м. Соледар    

Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

 

З метою своєчасного реагування на надзвичайну ситуацію природного характеру, ліквідації її наслідків та запобігання можливому поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, координації дій органів державної влади та органів місцевого самоврядування, органів управління, організованого і планового виконання комплексу заходів та робіт з ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій у разі їх виникнення, на виконання Протоколів засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20.03.2020 № 6, 7, Протоколу спільного засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій тимчасової протиепідемічної комісії з питань запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом 2019-nCoV при Соледарській міській раді від 22.03.2020, відповідно до Кодексу цивільного захисту України, законів України від 24 лютого 1994 року № 4004-XII «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», від 06 квітня 2000 року №1645 – III «Про захист населення від інфекційних хвороб», наказу Міністерства внутрішніх справ України від 26 грудня 2014 № 1406 «Про затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та Видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації», керуючись статтями 38, 40, 52 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Призначити Черняєва Андрія Олександровича, заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

 

2. Керівнику робіт з ліквідації надзвичайної ситуації місцевого рівня на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Черняєву А.О.:

1) створити штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівняна території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади та призначити його керівника.

2) у своїй діяльності керуватися Кодексом цивільного захисту України, наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26 грудня 2014 № 1406 «Про затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та Видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації» та іншими нормативно-правовими актами в сфері цивільного захисту населення.

 

 3.Спеціалісту І категорії з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Соледарської міської ради Толстих А.В. надати керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади пропозиції щодо списку спеціалістів та експертів, які можуть бути залучені до роботи у складі Штабу.

 

6. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                                 О.М. Степаненко

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

23.03.2020 №74

м. Соледар    

 

Про закінчення опалювального періоду  2019 - 2020 років на території  Соледарської  міської  об’єднаної  територіальної громади

 

З метою раціонального використання енергоресурсів, враховуючи лист від 13.03.2020 року № 0.1/16/490/0/2-20 Донецької облдержадміністрації «Про закінчення опалювального періоду 2019-2020 років», згідно з планом роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на 2 квартал 2020 рік, затвердженого рішенням виконкому від 05.03.2020 року № 67, пунктом 5 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 із внесеними до неї змінами, відповідно до підпункту 2 пункту 3 статті 16 Закону України від 9 листопада 2017 року № 2189 - VІІІ «Про житлово-комунальні послуги», керуючись статтями 30,52 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97- ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до них змінами, виконком міської ради

ВИРІШИВ :

1.   Закінчити опалювальний період 2019-2020  років на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади:

1) з 30 квітня 2020 року- для громадян, що мешкають у будинках з індивідуальною системою опалення з використанням природного газу згідно з укладеними договорами;

 

2) з 15 квітня 2020 року - для всіх інших споживачів.

У разі припинення опалення житла раніше встановленого терміну   за заявами громадян, відключення від газопостачання здійснювати у встановленому законодавством порядку   з подальшим перерахуванням сплати за газ.

2. Розпочати відключення систем опалення власниками теплових господарств за умови, якщо протягом трьох діб середньодобова температура

 

зовнішнього повітря перевищує +8 градусів за Цельсієм та за узгодженням з теплопостачальними організаціями.

3. ТОВ «Бахмут - Енергія» (Повиленас), Управлінню освіти (Замараєва), відділу охорони здоров'я (Безкровний), відділу культури та з питань діяльності засобів масової інформації (Кучер), відділу молоді та спорту (Назаренко), СКВРЖП «Ремонтник» (Гутковська), СКП «Водоканал» (Чуйко), КП «Яковлівське» (Московка), ДП «Артемсіль» (Фиоктистов), в.о. старости Бахмутського старостинського округу №1 Черновій О.І., Берестівського старостинського округу №2 Федоровій І.М., Васюківського старостинського округу №3 Морозу Ю.М., Володимирівського старостинського округу №4 Борщевському М.С., Міньківського старостинського округу №5 Безвесілному О.В., Никифорівського старостинського округу №6 Точеному Д.С., Парасковіївського старостинського округу №7 Заікіній І.Л., Роздолівського та Яковлівського старостинських округів №8, №9  Боровіковій О.В., забезпечити закінчення опалювального сезону в межах своїх повноважень та згідно з діючим законодавством.

 

4. Начальнику відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури     Рудченку М.В. довести до відома керівників ТОВ «Бахмут - Енергія» Повиленаса Валдеса, ДП «Артемсіль»  Фиоктистова В.В., СКВРЖП «Ремонтник» Гутковської Г.О., СКП «Водоканал» Чуйка К.В., КП «Яковлівське»      Московки Р.В., Управління освіти Замараєвої Т.О., відділу охорони здоров'я Безкровного В.І., відділу культури та з питань діяльності засобів масової інформації Кучера О.О., відділу молоді та спорту Назаренка М.С., в. о. старости Бахмутського старостинського округу №1 Чернової О.І., Берестівського старостинського округу №2 Федорової І.М., Васюківського старостинського округу №3 Мороза Ю.М., Володимирівського старостинського округу №4 Борщевського М.С., Міньківського старостинського округу №5 Безвесільного О.В., Никифорівського старостинського округу №6 Точеного Д.С., Парасковіївського старостинського округу №7 Заікіної І.Л., Роздолівського та Яковлівського старостинських округів №8, №9   Боровікової О. В. дане рішення.

 

5. Організаційне виконання цього рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури (Рудченко).

 

6. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово – комунального господарства Черняєва А. О.

 

 

Міський голова                                                                          О. М. Степаненко

   

Яндекс.Метрика