Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

09.01.2020 № 1   

м. Соледар

Про організацію та визначення видів громадських робіт на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади у 2020 році

 

         Заслухавши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури  Рудченка М.В. щодо організації та визначення видів громадських робіт на території Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади  у 2020 році, з метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб на території громади, задоволення суспільних потреб населення на території Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади, відповідно до плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на 1 квартал 2020 року, затвердженого  рішенням  виконкому  від 05.12.2019 року № 273, статей 17,18,20,24,31 Закону України від 05 липня 2012 року №5067-VI«Про зайнятість населення» із внесеними до нього змінами, Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року №175 із внесеними до нього змінами, керуючись статтями  34, 52, 59 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Рудченка М. В. про організацію та визначення видів громадських робіт на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади у 2020 році взяти до відома.

 

2. Визначити:

 

1) види громадських робіт, які можуть бути організовані у 2020 році на території Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади та матимуть суспільно корисну спрямованість, задовольнятимуть потреби Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади   і сприятимуть її соціальному розвитку згідно з додатком  1;

 

2) перелік роботодавців, за участю яких у 2020 році планується організація  громадських робіт на території Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади згідно з  додатком  2.

 

3. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури (Рудченко) спільно з Бахмутським міським центром зайнятості (Лещенко) провести роботу щодо укладання договорів про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт з підприємствами, установами, організаціями комунальної форми власності Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади   згідно з цим рішенням.

 

4. Фінансовому управлінню (Глущенко) спільно з  Бахмутським міським центром зайнятості (Лещенко) у межах наявного фінансового ресурсу здійснювати фінансування організації громадських робіт у 2020 році у роботодавців за рахунок коштів  бюджету Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади  і Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття згідно з цим рішенням.

 

         5. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Соледарської міської ради від 10.01.2019 року № 3 «Про   організацію  та визначення видів громадських робіт на території Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади  у 2019 році».

 

6. Організаційне виконання рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури (Рудченко), фінансове управління (Глущенко).

 

7. Контроль за  виконанням цьогорішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О.

 

 

Міський голова                                                                             О.М. Степаненко

 

Додаток 1

 

Рішення виконкому

міської ради

 

09.01.2020 № 1

 

Види громадських робіт, які можуть бути  організовані  у 2020 році на території Соледарської міської об’єднаної   територіальної громади та матимуть суспільно корисну спрямованість, задовольнятимуть потреби  Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади   і сприятимуть її соціальному розвитку

 

1. Благоустрій, озеленення, впорядкування та утримання в належному стані територій населених пунктів, об’єктів соціальної сфери (навчальних закладів, дитячих дошкільних закладів, спортивних закладів, закладів культури і охорони здоров’я, дитячих оздоровчих таборів), зон відпочинку і туризму, парків, скверів, дитячих майданчиків, цвинтарів, зупинок міського транспорту, придорожніх смуг.

2. Відбудова зруйнованої інфраструктури.

3. Виконання підсобних робіт, пов’язаних з вирішенням екологічних проблем, та з захистом навколишнього середовища, у тому числі знищення амброзії.

4. Вирубка і санітарна чистка лісу.

5. Догляд за дорогами і пришляховими територіями, в тому числі вирубка чагарників вздовж доріг.

6. Догляд та надання допомоги особам похилого віку та особам з інвалідністю, в т.ч. супровід осіб з інвалідністю що мають вади зору, дітям-сиротам, демобілізованим учасникам АТО/ООС та сім’ям загиблих учасників АТО/ООС,  у тому числі що здійснюється благодійними фондами та громадськими організаціями, а також догляд за хворими у закладах охорони здоров’я.

7. Допоміжні роботи при розподіленні гуманітарної допомоги, що здійснюється благодійними фондами та громадськими організаціями.

8. Допоміжні роботи в музеях та з відновлення бібліотечного фонду в бібліотеках. Роботи з документацією в архівах, військових комісаріатах під час призовної компанії, комунальних підприємствах, тощо.

9. Інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій.

10. Інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку.

11. Підсобні роботи в позашкільних закладах.

         12. Підсобні роботи в таборах й будинках відпочинку.

          13. Підсобні роботи, пов’язані з будівництвом або ремонтом об’єктів соціальної сфери (навчальних закладів, дитячих дошкільних закладів, спортивних закладів, закладів культури і охорони здоров’я, дитячих оздоровчих таборів).

14. Підсобні роботи, пов’язані з будівництвом та ремонтом шляхів.

          15. Підсобні роботи, пов’язані  з ремонтом та благоустроєм приватних житлових будинків одиноких осіб, ветеранів війни, осіб з інвалідністю, сімей загиблих учасників АТО/ООС, що проводяться за рішенням органів місцевого самоврядування.

         16. Праця, пов’язана  з організацією підготовки і проведення виборів. 

         17. Проведення профілактичних заходів з метою запобігання епідемій.

         18. Робота по обслуговуванню пунктів обігріву для громадян, які не мають постійного місця проживання.

         19. Роботи, пов’язані  з відновленням та благоустроєм природних джерел та водоймищ, русел річок.

         20.Упорядження меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни. 

         21. Упорядження інших місць меморіального поховання, пам’ятників та пам’ятних місць, які мають офіційний статус, або зареєстровані на територіїСоледарської міської об’єднаної  територіальної громади.

         22. Упорядження територій Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади  з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, стихійного лиха, визнаних такими у встановленому порядку, складних погодних умов, що не пов’язані  з ризиком для життя.

        

 

Начальник відділу житлово-комунального

господарства, благоустрою, охорони

навколишнього природного середовища

та інфраструктури                                                                       М.В. Рудченко

 

Керуючий справами виконавчого

комітету                                                                                           Н.Л. Рогаченко                          

 

 

Додаток 2 

 

Рішення виконкому                                               міської ради

                                                                                     09.01.2020  № 1

 

 

Перелік роботодавців,

за участю яких у 2020 році планується організація громадських робіт на території Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади

 

1. Соледарське комунальне підприємство «Комунальник»;

2. Соледарське комунальне виробниче ремонтно-житлове підприємство    «Ремонтник»;

3. КП «Яковлівське» с. Яковлівка

 

 

Начальник відділу житлово-комунального

господарства, благоустрою, охорони

навколишнього природного середовища

та інфраструктури                                                                            М.В. Рудченко

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                 Н.Л. Рогаченко

 

Інформація

щодо організації та визначення видів громадських робіт на території Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади  у 2020 році

 

З метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб на території Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади  та задоволення суспільних потреб  Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади , відповідно до ст.31 Закону України від 05 липня 2012 року №5067-VI«Про зайнятість населення» із внесеними до нього змінами, Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року №175 пропонується визначити:

1) види громадських робіт, які можуть бути організовані у 2020 році на території Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади     і які мають суспільно корисну спрямованість та задовольнятимуть потребиСоледарської міської об’єднаної  територіальної громади     і сприятимуть її соціальному розвиткузгідно з переліком (додаток 1);

2) роботодавців, за участю яких у 2020 році планується організація  громадських робіт на території Соледарської міської об’єднаної   територіальної громади  згідно з переліком (додаток 2).

 

 

Начальник відділу житлово-комунального

господарства, благоустрою, охорони

навколишнього природного середовища

та інфраструктури                                                                         М. В. Рудченко

 

 

 

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

09.01.2020  № 2

м. Соледар    

Про затвердження схеми санітарного очищення населених пунктів Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

        

Розглянувши службову записку від 27.12.2019 року № 5348/18-26 заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Чєрняєва А. О., з метою поліпшення стану довкілля, створення умов, що сприяють раціональному та своєчасному збиранню, зберіганню, перевезенню, надійному знешкодженню, економічно доцільній та екологічно безпечній утилізації побутових відходів, що утворюються на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, відповідно до статті 21 Закону України від 5 березня 1998 року № 187/98-ВР «Про відходи», Закону України від 6 вересня 2005 року № 2807- IV «Про благоустрій населених пунктів», керуючись статтями 27,  52 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до них змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

Затвердити схему санітарного очищення населених пунктів Соледарської міської об’єднаної територіальної громади згідно з додатком 1.

 

 

Міський голова                                                                                      О. М. Степаненко

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

09.01.2020 №  5  

м.Соледар     

Про погодження річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення Соледарського комунального  підприємства  «Водоканал» на 2020 рік

 

         Розглянувши службову записку від 08.01.2020 року № 40/18-26 заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Чєрняєва А. О.,лист від 03.01.2020 № 03/18-38 Соледарського комунального  підприємства  «Водоканал»та заслухавши інформацію директора Соледарського комунального підприємства «Водоканал» Чуйка К. В. про погодження   річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення Соледарському комунальному підприємству «Водоканал» на 2020 рік, з метою підвищення ефективності господарської діяльності підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, захисту прав споживачів, згідно з постановою Кабінету Міністрів України  від 01 червня 2011 року № 869, «Про забезпечення Єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»,керуючись  статтями 28, 30, 52  Закону України від 21 травня 1997 року  № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком   міської ради  

                       

ВИРІШИВ:

 

1. Погодити річний план ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення Соледарського комунального підприємства «Водоканал» на 2020 рік (додається).

 

2. Директору Соледарського комунального підприємства «Водоканал» Чуйку К. В. забезпечити виконання річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення у 2020 році.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міськогоголови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О.

 

 

Міський голова                                                                                      О. М. Степаненко

5

 

РІЧНИЙ ПЛАН ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання

та водовідведення Соледарського комунального підприємства"Водоканал" на 2020 рік

№ з/п

Показники

Код рядка

Значення, тис. куб. м

фактично

плановий період:  2020 р

період квітень- грудень 2017р

2018 р.

базовий період 2 019р.

1

Обсяг  підйому води, усього, у т. ч.:

1

961,3

1282,1

1044,6

1160,0

1.1

поверхневий водозабір

2

-

-

-

-

1.2

підземний водозабір

3

-

-

 -

-

1.3

покупна вода

4

961,3

1282,1

1044,6

1160,0

1.4

покупна вода в природному стані

5

-

-

 -

-

2

Витрати води технологічні (2,283%)

6

21,9

29,27

23,85

26,48

3

Втрати води технологічні (28,302%)

7

272,07

362,86

295,64

328,30

4

Подано води в мережу, усього

8

667,33

889,97

725,11

805,21

4.1

у т. ч. покупна питна вода

9

667,33

889,97

725,11

805,21

5

Обсяг реалізації послуг централізованого водопостачання, усього, у т. ч.:

10

415,9

490,5

399,27

443,19

5.1

населенню(приватний сектор)

11

51,60

69,00

68,15

75,95

5.2

іншим споживачам

13

260,2

273,4

188,56

209,30

5.3

по внутрішньому обліку на виконання послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем)

14

104,10

148,10

142,56

158,24

6

Обсяг реалізації послуг з централізованого водовідведення, усього, у т. ч.:

15

185,4

270,3

248,54

275,88

6.1

населенню(приватний сектор)

16

0,51

0,82

0,85

0,94

6.2

іншим споживачам

18

85,29

127,08

109,86

121,94

6.3

по внутрішньому обліку на виконання послуги з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

19

 

99,60

 

142,4

 

137,83

 

152,99

 

 Начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони

 навколишнього природного середовища та інфраструктури                                                                                                              М. В. Рудченко

 

 Керуючий справами виконавчого комітету                                                                                                                                            Н.Л. Рогаченко

 

 

 

09. 01.2020 №8

м.Соледар

 

Про затвердження Порядку видачі довідки щодо підтвердження спільного проживання з померлим на день його смертіта перебування на його утриманні на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

 

З метою упорядкування питання підтвердження спільного проживання з померлим на день його смерті та перебування на його утриманні на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, відповідно до Законів України від 11 грудня 2003 року №1382-ІV“Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”, від 02 жовтня 1996 року №393/96-ВР “Про звернення громадян”, від 06 вересня 2012 року №5203- VІ “Про адміністративні послуги”, від 09 липня 2003 року №1058-ІV«Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», від 25 листопада 2005 року №22-1 Постанови правління Пенсійного фонду України, керуючись статтями 40, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” із змінами, виконком міської ради

  

ВИРІШИВ:

 

1.Затвердити Порядок видачі довідки щодо підтвердження спільного проживання з померлим на день його смерті та перебування на його утриманні на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади(додається).

 

2.Затвердити форму довідки щодо підтвердження спільного проживання з померлим на день його смерті та перебування на його утриманні на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, яка видається організаційним відділом Соледарської міської ради.

 

3.Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника організаційного відділу Кононченко О.С.

 

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Редченко С.М.

 

 

Міський голова                                                                        О.М.Степаненко

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

рішення виконавчого комітету

 

09. 01.2020 року №8

 

Порядок

видачі довідки щодо підтвердження спільного проживання з померлим на день його смерті та перебування на його утриманніна території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

 

1. Загальні положення

1.                 Даний Порядок регулює видачу довідки про підтвердження спільного проживання з померлим на день його смерті та перебування на його утриманніна території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

2.                  Довідка – документ, виданий на підставі документів, визначених цим Порядком, в якому зазначаються персональні дані громадян, адреса їх проживання та інші відомості.

 

2.Порядок видачі довідок

 

3.                 Довідка щодо спільного проживання з померлим на день його смерті та перебування на його утриманніна території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади (Додаток 1) видається організаційним відділом міської ради при наданні документів, визначених цим Порядком.

4.                 Довідка видається за письмовою заявою громадянина, зацікавленого в отриманні довідки, за встановленою цим Порядком формою, відповідно до Додатку 2.

5.                 Заява фізичної особи подається до відділу надання адміністративних послуг Соледарської міської ради. Заявник несе відповідальність за надання в заяві неповної чи недостовірної інформації.

6.                 До заяви додаються :

-   копія паспорта;

- акт, що засвідчує факт спільного проживання з померлим на день його смерті та перебування на його утриманніна території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, який складається та посвідчується:

на території старостинських округів - старостою або в.о. старости відповідного старостинського округу;

на території м.Соледара головою вуличного або будинкового комітету.

Акт складається у присутності 2- х свідків сусідів за формою згідно з Додатком 3.

У разі подання документів законним представником громадянина, який є суб’єктом звернення, додатково подається документ, що  посвідчує  особу законного представника.

7.                 Довідка щодо підтвердження спільного проживання з померлим на день його смерті та перебування на його утриманнівидається після реєстрації заяви та при наявності усіх документів, зазначених в п. 6 даного Порядку. Довідка підписується начальником та спеціалістом І категорії організаційного відділу і скріплюються гербовою печаткою.

8.                 Довідка без реєстрації є недійсною.

9.                 Довідка видається та засвідчується безоплатно.

 

3. Відповідальність та підстави для відмови у видачі довідок

 

10.            Суб’єкти складання акту та видачі довідки несуть відповідальність за своєчасність надання і повноту інформації у відповідності до пред’явлених документів, при умові дотримання суб’єктом звернення вимог цього Порядку.

11.            Суб’єкт звернення, а також інші особи, визначені цим Порядком, несуть відповідальність за надання неповної чи недостовірної інформації.

12.            При встановленні невідповідності пред’явлених документів,направляється лист щодо відмови у видачі довідки у строки, визначені чинним законодавством України.

13.            Після надання необхідних документів та виправлення недоліків, суб’єкту звернення надається довідка у порядку, визначеному цим Порядком.

 

4. Порядок оскарження дій (бездіяльності) посадових осіб під час видачі довідки

 

14.            Громадянин, який є суб’єктом звернення, має право оскаржити дії (бездіяльність) посадових осіб, на яких покладено функції складання акту та видачі довідки, звернувшись до секретаря міської ради, керуючого справами виконкому.

15.            Громадянин, який є суб’єктом звернення, має право оскаржити дії (бездіяльність) суб’єктів складання актів та видачі довідок у судовому порядку.

 

 

Начальник організаційного відділу                                       О.С.Кононченко

 

 

Керуючий справами виконкому                                              Н.Л.Рогаченко

     

 

 

 

 

Додаток 2

 

до п.3 Порядку

Начальнику організаційного відділу

Кононченко О.С.

___________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові заявника(представника)

___________________________________

(адреса)___________________________________

 

___________________________________

(контактний телефон)

 

ЗАЯВА

про надання довідкищодо підтвердженняспільного проживання з померлим на день його смерті та перебування на його утриманніна території  Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

 

Я,___________________________________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

прошу видати довідку для______________________________________________________

_____________________________________________________________________________

Підтверджую, що я зареєстрований (на) за адресою:_________________________________

_____________________________________________________________________________

Фактично проживаю  за адресою:_________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Даю згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»

 

Я,______________________________________________________ несу відповідальність за достовірність наданої інформації.

 

«___»_____________20__ року                                                                 ________________

(підпис заявника)

 

 

Підпис посадової особи, що прийняла заяву та документи:_________________________________________

 

 

 

 

Начальник організаційного відділу                                       О.С.Кононченко

Додаток 1

 

до п.4 Порядку

 

Довідка

щодо підтвердження фактичногоспільного проживання з померлим на день його смерті та перебування на його утриманніна території 

Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

 

Видана____________________________________________________________,

(Прізвище, ім’я та по батькові)

в тому, що він (вона) фактично спільно проживав (ла) з померлим

__________________________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові померлого)

по день його (її) смерті « ___» _________________р.за адресою:

__________________________________________________________________,

__________________________________________________________________,

вів (вела) сумісне господарство та перебував (ла) на його утриманні         

 

 

 

Начальник

організаційного відділу                                                             О.С.Кононченко

 

 

Спеціаліст І категорії

організаційного відділу                                                            О.Д.Волошинова

 

 

 

Начальник

організаційного відділу                                                             О.С.Кононченко

 

Додаток 3

 

до п.6 Порядку

А К Т,

що засвідчує факт спільно проживання з померлим на день його смерті та перебування на його утриманні на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

 

«____»___________20___р.                                                                   _________________

 

Мною, старостою / в.о. старости (голова вуличного або будинкового комітету)

_______________________________________________________________________,

(Прізвище,ім’я по батькові) 

Сусід – свідок ______________________________________________________________________________________________________________________________________________

(прізвище,ім’я по батькові, адреса)

Сусід – свідок _______________________________________________________________________

_______________________________________________________________________

(прізвище,ім’я по батькові, адреса)

 

Складений акт в тому, що

гр._____________________________________________________________________

(прізвище,ім’я по батькові)

 

фактично спільнопроживав (ла), вів (ла) сумісне господарство з померлим

_______________________________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові померлого)

по день його (її) смерті « ___» _________________р.за адресою:

_______________________________________________________________________  _______________________________________________________________________,

та перебував (ла) на його утриманні

 

Інформацію, викладену в акті зі слів заявника, засвідчуємо:

 

Староста/ в.о старости                             _______________         _______________

(голова вуличного або будинкового комітету)                                       підпис                                                     ПІБ                                          

 

Сусід – свідок                                            _______________         _______________

підпис                                                     ПІБ

 

Сусід – свідок                                            _______________         _______________

підпис                                                     ПІБ

 

 

 

Начальник

організаційного відділу                                                             О.С.Кононченко

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 09.01.2020 № 13

  м. Соледар

Про перенесення терміну

розгляду питань

 

                Розглянувши службову записку від 18.12.2019 № 5218/18-26 виконуючого обов’язки заступника міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Чуйко О.Г. про перенесення терміну розгляду питань про підсумки роботи адміністративної комісії при виконкомі Соледарської міської  ради у 2019 році та про затвердження заходів з ушанування ветеранів Другої світової війни у Соледарській міській об’єднаній територіальній громаді на 2020 рік, включених до плану роботи виконавчих органів міської ради на 1 квартал  2020 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 05.12.2019 №273, керуючись статтями 40,52 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97- ВР   «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком міської ради       

 ВИРІШИВ:

 

         1. Перенести термін розгляду питань «Про підсумки роботи адміністративної комісії при виконкомі Соледарської міської ради у 2019 році» та «Про затвердження заходів з ушанування ветеранів Другої світової війни у Соледарській міській об’єднаній територіальній громаді на 2020 рік» на лютий місяць 2020 року.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти керуючого справами виконавчого комітету Рогаченко Н.Л.

 

 

Міський голова                                                                            О.М. Степаненко

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 09.01.2020 № 14

  м. Соледар

НЕ ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

 

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 09.01.2020 № 15

  м. Соледар

НЕ ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

 

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 09.01.2020 № 16

  м. Соледар

НЕ ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

 

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 09.01.2020 № 17

  м. Соледар

НЕ ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

   

Яндекс.Метрика