Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

04.04.2019 №64

м.Соледар     

Про затвердження заходів щодо контролю за законним, цільовим та ефективним використанням фінансових і матеріальних ресурсів, а також коштів бюджету Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

 

Розглянувши службову записку в.о. начальника фінансового управління Глущенко Т.І.  від 25.03.2019  року №1242/18-26, на виконання рішення колегії Донецької обласної державної адміністрації від 05.03.2019 року, керуючись статтями 28,52 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами:

 

ВИРІШИВ:

 

1.Затвердити заходи щодо контролю за законним, цільовим та ефективним використанням фінансових і матеріальних ресурсів, а також коштів бюджету Соледарської міськоїоб’єднаної територіальної громади (додається).

 

2.Головним розпорядникам коштів  бюджетуСоледарської міської об’єднаної територіальної громади: відділу бухгалтерського обліку та звітності Соледарської міської ради (Жердій), відділу культури та з питань діяльності засобів масової інформації (Кучер), Управлінню освіти (Замараєва), відділу молоді, спорту та туризму (Назаренко), відділу охорони здоров’я (Безкровний) та одержувачам коштів  бюджетуСоледарської міської об’єднаної територіальної громади: КП «Яковлівське» (Московка), СКВРЖП «Ремонтник» (Гутковська), СКП «Комунальник» (Агумава), СКП «Водоканал» (Чуйко), КНП «ЦПМСД» (Горбань), КНП «Соледарська міська лікарня» (Мартиненко) забезпечити виконання заходів, зазначених в п.1 цього рішення.

 

3.Організаційне  виконання  рішення покласти на в.о. начальника фінансового управління  Глущенко Т.І.

 

4.Контроль за виконаннямцього рішеннязалишаю за собою.

 

 

 

 

Міський  голова                                                                 О.М.Степаненко

 

Додаток до рішення виконкому №64 від 04.04.2019р.

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

04.04.2019 № 65

м. Соледар

 

Пропідсумки роботи житлово-комунального господарства Соледарської міської об’єднаної територіальної громади в осінньо-зимовий період 2018 -2019 років та завдання щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2019 -2020 років

Заслухавши інформацію в. о. начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Піщалки С. А. про  підсумки  роботи      житлово - комунального господарства  Соледарської міської об’єднаної територіальної громади  в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та  завдання щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2019 -2020 років, виконком міської ради відзначає, що житлово-комунальні підприємства громади протягом осінньо-зимового періоду 2018 - 2019 років, оперативно  реагували на аварійні ситуації, роботи щодо усунення аварій як на внутрішніх мережах тепло-водопостачання, водовідведення так і на зовнішніх мережах виконувались своєчасно та якісно.

 Опалювальний сезон був розпочатий за планом, теплопостачання житлових будинків здійснювалося відповідно до температури зовнішнього повітря,  тривалі    ремонтні роботи     протягом опалювального періоду не проводилися.

 Розчистка доріг та територій Соледарської міської об’єднаної територіальної громади в осінньо-зимовий період від снігових заметів здійснювалась безперебійно.

Відповідно до плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на ІІ квартал 2019 року, затвердженого рішенням виконкому від 07.03.2019 року № 62,  керуючись  статтями 30,  52  Закону  України  від  21 травня  1997  року № 280/97–ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Інформацію в. о. начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Піщалки С. А. про підсумки  роботи  житлово-комунального господарства Соледарської міської об’єднаної територіальної громади   в осінньо-зимовий період  2018 – 2019 років взяти до відома.

2.  Визнати  роботу  підприємств  житлово-комунального господарства  Соледарської міської об’єднаної територіальної громади   в осінньо-зимовий період   2018-2019 років  задовільною.

3. Рекомендувати керівникам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (Скоромець, Носко), Соледарській дільниці Артемівського управління по газопостачанню та газифікації ПАТ «Донецькоблгаз» (Гончарова) вжити заходи щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2019 -2020 років згідно з додатком.

4. Керівникам установ, підприємств та організацій  усіх форм власності забезпечити своєчасне виконання завдань щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2019 -2020 років згідно з додатком.

5.  Визнати рішення виконкому міської ради  від 05.04.2018 № 55 «Про підсумки  роботи житлово - комунального господарства  міста в осінньо-зимовий період  2017 -2018 років» виконаним та зняти з контролю.

6. Контроль за виконаннямрішенняпокласти на  заступникаміськогоголови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О.

 

   

Міський голова                                                                      О. М. Степаненко

 

 

Додаток

 

Рішення виконавчого комітету міської ради

 

від 05.04.2019 № 65                                                                                                    

 

ЗАВДАННЯ

з підготовкижитлово-комунальногогосподарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

 

 1. Керівникам комунальних підприємств “СВКВРЖ Ремонтник”, “СКП Водоканал”,СКП «Комунальник», КП «Яковлівське»розробитизаходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020року.

До 1 травня 2019року

 

 1. Провести комплексну підготовку житлових будинків комунальної власності міста, об’єктів соціальної та культурної сфери до опалювального сезону.

До 1 вересня 2019 рокукерівники комунальних підприємств, установ та організацій громади

 

 1.  Провести ревізію запірної, дренажної, повітря випускної і регулюючої арматури на теплових мережах та ремонт, відновлення, промивання внутрішньо будинкових систем опалення (особливо у підвальних приміщеннях), запірної арматури, ізоляції трубопроводів та утеплення підвальних приміщень житлових будинків і об’єктів соціальної сфери.

До 1 вересня2019рокукерівники комунальних підприємств громади

 

 1.  Підготувати графік проведення перевірок та прочищення димових та вентиляційних каналів, відповідно до якого виконати роботи. Своєчасно подавати акти перевірок до відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури.

До 1 вересня 2019року

директор СКВРЖП  «Ремонтник», ОСББ

 

 1.  Для сталого газопостачання господарського комплексу громади:

- виконати  необхідні профілактичні, ремонтні та налагоджувальні роботи газорегуляторних пунктів (ГРП), шафових розподільних пунктів (ШРП),   зовнішніх мереж газопостачання;

- контролювати відновлення антикорозійного фарбування зовнішніх поверхонь газопроводів у житлових будинках.

липень-вересень 2019року

начальник Соледарської дільниці Артемівського управління по газопостачанню та газифікації ПАТ «Донецькоблгаз» Гончарова О.І

 

 1. Провести роботи з профілактики та ремонту на водопровідних та каналізаційних мережах, насосних станціях.

До 1 жовтня 2019рокудиректор СКП  «Водоканал»

 

7. Для забезпечення належного утримання та ефективної експлуатації дорожньо-мостового господарства:

 • завершити плановий ремонт доріг місцевого значення;
 • забезпечити укладання договорів з постачальними підприємствами щодо заготівлі в необхідній кількості протиожеледного матеріалу;
 • здійснити підготовку спеціалізованої комунальної техніки для належного утримання вулично-дорожньої мережі в осінньо-зимовий період;
 • забезпечити в період снігопадів, ожеледиці, інших несприятливих погодних умов першочергову обробку посипочними матеріалами проїзних частин вулиць із складними умовами руху;
 • створити десятиденний не зменшуваний запас паливно-мастильних матеріалів для забезпечення безперебійної роботи техніки у зимовий період;
 • вжити заходів зі створення запасу необхідного інвентарю для очищення міста від снігу у разі виникнення надзвичайної ситуації.

До 01 жовтня 2019рокукерівники комунальних підприємств громади

 

 

В.о. начальника відділу житлово-

комунальногогосподарства,

благоустрою, охорони навколишнього

природного середовища та інфраструктури                     С. А. Піщалка

 

Керуючий справами виконавчого комітету                      Н. Л. Рогаченко

ІНФОРМАЦІЯ

про підсумки роботи житлово-комунального господарства

Соледарської міської об’єднаної територіальної громадив осінньо-зимовий період 2018-2019 років

 

Протягом осінньо-зимового періоду 2018-2019 років опалювалися централізовано від  двух котельних ТОВ «Бахмут-Енергія»   49 будинків, 2 гуртожитки   в центральній частині міста, два дошкільних заклади   №59,№17 та школа № 13 та ДП «Артемсіль» 8 будинків в с. Парасковіївка,

Загальна опалювальна площа67,54тис.кв.м.., ут.ч. населення  -49,18тис.кв.м., організації- 18,36тис.кв.м.

2 будинки  на ст.Сільне опалювалися.

Від відомчої котельні опалювався  д/з №23,  Соледарська міська   лікарня  та д/з №14 і школа № 14,  опалювалися від міні - котельні. 

З початку опалювальногосезону з 15.10.2018 оперативно-розпорядчою службою  «05», щоденно вівся моніторинг стану опалення у громаді.

Протягом опалювальногосезону2018-2019 років,температура зовнішнього повітря  тривалий час була вища середньостатистичної, котельня працювала  у відповідномутемпературномурежимі, що  забезпечувало не досить комфортніумови для мешканців громади, у зв’язку з чим на службу «05» протягом осінньо -зимовогоперіоду з питаннями недостатньоготеплопостачання надійшло  близько 45 звернень громадян.

Представниками СКВРЖП «Ремонтник» сумісно з ТОВ «Бахмут –Енергія»,  булопроведено 6комісійних обстеження будинків на додержання теплового режиму.

У зв’язку із наданням послуг з теплопостачання не в повному обсязі (порушення температурного режиму) ТОВ «Бахмут-Енергія»  по 2-м  адресах виконаний перерахунок ( Носова, 9; Карпінського, 10). 

Роботипо усуненню  аварійних ситуацій на зовнішніхи внутрішньобудинковихмережах виконувалися своєчасно протягомопалювального сезону. Недопоставка тепла мала місце по вул. Паркова16, 1А; Носова 9,8; Карпинського 2,9.

За заявами мешканців підприємством «Ремонтник» було проведено 111 поточних ремонтів системи опалення,  водопостачання та   водовідведення. У аварійних випадках виконувалися роботи з ремонту міжпанельних швів, м’якої та шиферної покрівель.

Зниження температури повітря, снігопади та ожеледиця декілька  ускладнювали роботу комунальних підприємств громади, але  заходи вживалися своєчасно, кожне підприємство  забезпечувало роботу техніки та людей на закріплених ділянках.

Завдяки цьому протягомосінньо-зимового періоду своєчасно проводиласярозчистка доріг загального користування.

Усього у розчистці було задіяно по Соледарській міській об’єднаній територіальній громаді уся техніка комунальних підприємств (6 одиниць) і також залучалася техніка ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» 2 одиниці, ДП «Артемсіль» - 4 одиниці.

Для розчистки снігу на старостинських округах залучалась техніка великих фермерських господарств ( «Ілюс», «Дон-Івко», «АТО», ЗАО «Бас», «Бахмут Агро» та інші), а також фермерів, приватних підприємців та війскових, усього близько 8 одиниць.

Комунальнымипідприємствами проведена наступнаробота:

-підприємством «Комунальник»узимовий період проводилися посипката розчистка міськихдоріг: розчищено доріг загальною протяжністю835,6 км., проведена посипка протиожеледним матеріалом дорог протяжністю 1062,4км;

- підприємством «Ремонтник» у зимовий період проводилася   посипка та розчистка прибудинкової території, було задіяно 1 одиниця  техніки: розчищено доріг прибудинкової  території загальною протяжністю 66,0км,   проведена посипкапротиожеледнимматеріалом  тротуарів та прибудинкової території протяжністю86,4 км;

Підприємством«Водоканал», протягом 2018 - 2019 років,замінено 156 погонних метрів  аварійних водопровідних мереж, прочищено 2800 погонних метрів каналізаційних мереж та 133 колодязів, ліквідовано 55 порива.

Водопостачання громади протягомосінньо-зимовогоперіоду проходило без значних зупинок, аварійні ситуації усувалися в скорочені терміни силами підприємства.

Заявки населення щодо ремонту та обслуговування газового обладнання проводилися своєчасно. За опалювальний період проводився поточний ремонт ШРП та ГРП. Проведене технічне обслуговування ДВК приватного сектору. Аварійних ситуацій не було.

Соледарська міська   лікарня опалювалася від міні-котельні. Збоїв в роботі не було, температурний режим витримувався. 

Усьогона службу «05» за період с 10.10.2018по 01.04.2019 надійшло 433 звернень мешканців( в основному усі звернення  були розглянуті   та  прийнятірішення):

 • з питань  збоїв уроботіканалізаційноїсистеми– 120   (усівиконані);
 • з питань  водопостачання– 84 звернень(усівиконані);
 • з питань недостатньоготеплопостачання– 45 звернень(усівиконані);
 • з питань  відсутності та ревізії зовнішнього освітлення та освітлення у будинках  – 125 звернення;
 • з питань  незадовільногостану  доріг – 25 звернень(всі  поставленіна контроль);
 • з других питань  - 34 звернень( виконано-  22).

Підводячи підсумки роботи підприємств житлово-комунальногогосподарства в осінньо-зимовийперіод 2018 -2019 років, слід відзначити задовільну роботу підприємств житлово-комунальногогосподарства.

 

 

В.о. начальника відділу житлово-комунального

господарства, благоустрою, охорони

навколишнього природного середовища

та інфраструктури                                                                        С. А. Піщалка

 

 

 

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

04.04.2019№66 

м.Соледар

           

Про   закінчення  опалювального   періоду   2018  -  2019   років  на території  Соледарської  міської  об’єднаної  територіальної громади

 

З метою раціонального використання енергоресурсів, враховуючи лист від 27.03.2019 року № 0.1/16/670/0/2-19 Донецької облдержадміністрації «Про закінчення опалювального періоду 2018-2019 років», згідно з планом роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на ІІ квартал 2019 року, затвердженого рішенням виконкому від 07.03.2019 року № 62, пунктом 5 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 із внесеними до неї змінами, керуючись підпунктом 2 пункту 3 статті 16 Закону України від 24 червня 2004 року № 18- 75-IV«Про житлово-комунальні послуги», статтями 30,52 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97- ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до них змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ :

 

1.                 Закінчити опалювальний період 2018-2019 років на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади:

 

1)                для багатоквартирних будинків, бюджетних установ та організацій - 15 квітня 2019 року;

 

2)                для громадян, що мешкають у будинках з індивідуальною системою опалення з використанням природного газу, - 30 квітня 2019 року (для визначення субсидій).

 

У разі припинення опалення житла раніше встановленого терміну   за заявами громадян, відключення від газопостачання здійснювати у встановленому законодавством порядку з подальшим перерахуванням сплати за газ.

2. Розпочати відключення систем опалення власниками теплових господарств за умови, якщо протягом трьох діб середньодобова температура зовнішнього повітря перевищує +8 градусів за Цельсієм та за узгодженням з теплопостачальними організаціями.

3. Керівникам бюджетних установ та закладів забезпечити температурний режим у приміщеннях об’єктів соціальної сфери згідно з вимогами санітарних норм.

4. Контроль за виконаннямрішенняпокласти на заступникаміськогоголови з питань житлово-комунального господарстваЧерняєва А.О.

 

Міський голова                                                                            О. М. Степаненко

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 04.04.2019  № 67

 м. Соледар

 

Про стан доріг та тротуарів на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

 

Заслухавши інформацію в. о. начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Піщалки С. А. про результати обстеження міських доріг, доріг приватного сектора, тротуарів та асфальтового покриття прибудинкових територій,згідно з планом роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на ІІ квартал 2019 року, затвердженого рішенням виконкому від 07.03.2019 року № 62, керуючись Законом України від 06 вересня 2005 року №2807-ІV«Про благоустрій населених пунктів», Правилами благоустрою м. Соледара, затвердженими рішенням міської ради від 25 червня 2013 року №6/39-522, статтями 30,52 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію в. о. начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Піщалки С. А. про стан доріг та тротуарів на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громадивзяти до відома.

 

2. Визнати стан доріг та тротуарів на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади незадовільним.

 

3. Визнати незадовільним стан доріг С050312 Миколаївка – Роздолівка, С050319 від / Т-05-13/ - Благодатне – Соледар - Володимирівка з під’їздом до Новопетрівки,  що  належать Державній службі автомобільних доріг України у Донецькій області.

 

4. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури (Піщалка) підготувати лист до Служби автомобільних доріг у Донецькій області щодо необхідності ремонту доріг, що їм підпорядковані.

 

5. Організаційне виконання цього рішення покласти на в. о. начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Піщалку С. А.

 

6. Контроль за виконанням рішення покласти на   заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва.А. О.

 

 

Міський голова                                                                       О. М. Степаненко

 

Інформація

про стан доріг та тротуарів на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

 

Безпека дорожнього руху та безпечна життєдіяльність населення на території ОТГ в значній мірі залежить від стану доріг та тротуарів.

На території ОТГ, згідно з балансовою належністю, є вуличні дорожні мережі та дороги міського значення,  що знаходяться у комунальній власності та є дороги , які належать Службі автомобільних доріг України.

З кожним роком  стан доріг погіршується. Щорічно з метою визначення обсягу робіт проводиться огляд доріг, за результатами якого приймається рішення щодо капітального та поточного ремонту.

Міською радою  з метою  покращення стану доріг комунальної власності  щорічно з міського бюджету виділяються кошти на капітальний та поточний ремонти.

Завдяки цьому у 2018 році, були приведені в належний стан найбільш аварійні ділянки доріг на території громади: м. Соледар вул. Носова, Преображенська, Карпінського, Дачна, Паркова, Цилінників, Маяковського, Чкалова,  с. Бахмутське, с. Роздолівка, с. Парасковіївка.

Всього з міського бюджету у 2018 році на поточний ремонт витрачено 725 тис.грн, на капітальний ремонт - 630 тис.грн. (вул. Чернишевського від буд. №1 до будинку №21).

За результатами огляду на 2019 рік були заплановані заходи з капітального ремонту дорожнього покриття від будівлі торгового центру «Кристал», 12 до будівлі магазину «Брусничка», 4-А по вул. Преображенській м. Соледар загальна вартість будівництва становить 2307 тис.грн.

На 2019 рік плануються поточні ремонти на прибудинковій території по вул. Носова, Карпінського, Парковій, Преображенській, Ломоносова, Володарського, Дачній та дорогах, що перебувають у комунальній власності у Парасковіївському, Бахмутському, Берестівському, Никіфорівському, Васюківському, Роздолівському старостинських округах на суму близько 700 тис. грн.

По місту Соледар проходять дві дороги, що  належать Службі автомобільних доріг України, це  дорога С050312 Миколаївка – Роздолівка через ст. Сіль та  дорога С050319 від  / Т-05-13/ - Благодатне –Соледар- Володимирівка з під’їздом до Новопетрівки. Вони знаходяться у жахливому стані та потребують капітального ремонту.

Також дороги які проходять по селам ОТГ і належать Службі автомобільних доріг України потребують капітального ремонту:

1) дорога від траси Харьків – Ростов до села Міньківка;

2) дорога від траси Харьків – Ростов через села Нікіфорівку – Бондарне –Васюківку;

3) дорога  від траси Харьків – Ростов, Парасковіївку - Оленівка;

4) дорога від траси Бахмут – Лісічанськ через село Бахмутське до комбікормового заводу ЗАО «БАС»;

В незадовільному стані на сьогодні дорога  від переїзду (Соледарської лікарні)  до залізничного вокзалу ст. Сіль та дорога через КП «Ялинка» до села Роздоліка.

Проблемою в громаді є стан доріг приватного сектору. Комунальним підприємством «Комунальник» здійснюється підсипка таких ділянок будівельним відходами або шлаком.

Стан тротуарів по місту задовільний, але з метою обновлення його сучасними матеріалами була проведена робота з інвентаризації   тротуарів . У 2019 році планується складання кошторисів на облаштування тротуарів в центральній частині міста плиткою.

 

 

В.о. начальника відділу житлово-

комунального господарства, благоустрою,

охорони навколишнього природного

середовища та інфраструктури                                                        С. А. Піщалка

 

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

04.04.2019№68

м.Соледар

           

Про надання дозволу гр. Савостіну Юрію Євдокимовичу на виготовлення проектно - кошторисної документації длявстановлення газової колонки в квартирі № 1 будинку № 6 - А  по вул. Ломоносова в м. Соледар

 

Розглянувши службову записку від 21.03.2019 року № 1163/18-26 заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Чєрняєва А. О., заяву гр. Савостіна Ю. Є.від 05.03.2019 р. про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації длявстановлення газової колонкив квартирі № 1 будинку № 6 - А по вул. Ломоносова в м. Соледар,відповідно до статті 152 Житлового Кодексу України,керуючись статтями 30, 52 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97- ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до них змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ :

 

1. Надати дозвіл гр. Савостіну Юрію Євдокимовичу на виготовлення проектно - кошторисної документації длявстановлення газової колонкив квартирі № 1 будинку № 6 - А по вул. Ломоносова в м. Соледар, за умовдотримання виконання технічних умов.

 

2. Рекомендувати Артемівському управлінню по газопостачанню та газифікації Публічного акціонерного товариства«Донецькоблгаз» (Бондар)видати гр. Савостіну Юрію Євдокимовичутехнічні умови на встановлення газової колонкив квартирі № 1 будинку № 6 - А  по вул. Ломоносова в м. Соледар.

 

3. Контроль за виконаннямрішенняпокласти на заступникаміськогоголови з питань житлово-комунального господарстваЧерняєва А.О.

 

 

 

Міський голова                                                                              О. М. Степаненко

 

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

04.04.2019 № 69
м.Соледар

 

Про підготовку сільськогосподарських підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади до весняно – польових робіт  2019 року

 

         З метою своєчасної підготовки сільськогосподарських підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади до весняно – польових робіт 2019 року та проведення робіт в оптимальні агротехнічні строки, заслухавши інформацію начальника відділу з питань агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Гульбасової О.О. про підготовку сільськогосподарських підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади до весняно – польових робіт 2019 року та відповідно до плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на ІІ квартал                   2019 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від                                         07.03.2019 року №  62,   керуючись статтями 27, 40, 52 Закону України від                  21 травня 1997 року № 280/97-ВР  “Про місцеве самоврядування в Україні ” з внесеними до нього змінами, виконком  міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Інформацію начальника відділу з питань агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Гульбасової О.О. про підготовку сільськогосподарських підприємств Соледарської міської об'єднаної територіальної громади до весняно – польових робіт 2019 року взяти до відома.

 

 1. Рекомендувати керівникам сільськогосподарських підприємств всіх форм власності (далі – керівникам) Соледарської міської об’єднаної територіальної громади забезпечити:
 2. виконання організаційно – технологічних заходів щодо впровадження у виробництво інтенсивних технологій  вирощування озимих та ярих сільськогосподарських культур під урожай 2019 року з урахуванням Методичних рекомендацій щодо оптимального співвідношення сільськогосподарських культур  у  сівозмінах різних грунтово – кліматичних зон України, затверджених спільним наказом Міністерства  аграрної політики України та Української академії аграрних наук від 18 липня 2008 року               № 440/71;
 3. завершення робіт по ремонту сільськогосподарської техніки, задіяної в весняно – польових роботах до 05 квітня 2019 року;

 

 1. Рекомендувати керівникам вирішити питання:
 2. придбання мінеральних добрив для проведення підживлення озимих та внесення під посів ярих культур;
 3. придбання необхідної кількості насіння пізніх ярих зернових культур та соняшника;
 4. отримання дозвільних документів на право проведення робіт з пестицидами і агрохімікатами.

 

 1. Відділу з питань агропромислового комплексу та розвитку сільських територій (Гульбасова), забезпечити ефективну співпрацю з сільськогосподарськими підприємствами всіх форм власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, спрямовану на проведення весняно – польових робіт 2019 року в оптимальні агротехнічні строки.

 

 1. Координацію виконання цього рішення покласти на відділ з питань агропромислового комплексу та розвитку сільських територій (Гульбасову).

 

 1. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово – комунального господарства Черняєва А.О.

 

 

 

Міський голова                                                                            О.М. Степаненко

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

04.04.2019 №70

м.Соледар

 

Про внесення  змін    до   облікової

справи громадянина Бабенка О.В.

 

Розглянувши службову записку від 26.03.2019 №1265/18-26 начальника відділу з управління комунальною власністю Чуйко О.Г., враховуючи витяг з протоколу №16 засідання комісії з житлових питань при Соледарській міській раді від 25.03.2019, відповідно до пунктів 25, 26, 28, 30, 46  Правилобліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР та Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 року №470 із внесеними до них змінами та доповненнями, керуючись статтею 40 Житлового Кодексу Української РСР, статтями 30, 52 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97- ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до облікової справи,а саме поділити облікову справу №ХХХХ між Бабенком О.В., ХХХХХр.н., складом родини 1 особа залишивши номер облікової справи ХХХХ, та колишньою дружиною Бабенко І. В., ХХХХХХХ р.н., складом родини 1 особа, надавши обліковій справі №ХХХХ, на підставі пункту 30 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм житлових приміщень в Україні.

 

2. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу з управління комунальною власністю  Чуйко О.Г.

 

 

Міський  голова                                                                                                                                                                    О.М. Степаненко

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

04.04.2019 №71

м.Соледар

 

Про взяття на облік громадян, які  потребують

поліпшення житлових умов при Соледарській

міській раді

 

Розглянувши службову записку від 15.03.2019 №1068/18-26 начальника відділу з управління комунальною власністю Чуйко О.Г., клопотання від 06.03.2019 №965/18-26  начальника служби у справах дітей Вілкової О.О., від 14.03.2019 №101/18-26, №102/18-26, №103/18-26, №104/18-26, №105/18-26, №106/18-26 в.о. директора Соледарського професійного ліцею Калініченко Л.В., враховуючи витяг з протоколу №15  від 15.03.2019  засідання комісії з житлових питань при Соледарській міській раді, відповідно до статей 34, 36, 38–46 Житлового кодексу  Української РСР, пунктів 13, 15, 18, 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 року №470 з внесеними до них змінами та доповненнями, керуючись статтями 30, 52 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Взяти на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов при Соледарській міській раді :

1) Магомедову Н.М., ХХХХ р.н., складом родини 1 особа, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХХХХХ в гуртожитку – на підставі підпункту 6 пункту 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, визначивши чергу у загальних списках Парасковіївського старостинського округу №7 під №56, надавши обліковій справі №410.

2) Бабенко В.Ю., ХХХХ р.н., складом родини 1 особа, який зареєстрований за адресою: ХХХХХХХХХ за місцем проживання опікуна – на підставі абзацу 5 пункту 15 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, визначивши чергу у загальних списках Соледарської міської ради під №359, надавши обліковій справі №1011, з включенням до списків позачергового одержання житла, як дитину-сироту під №23.

3) Кушніра П.Ю., ХХХХ р.н., складом родини 1 особа, який зареєстрований за адресою: ХХХХХХХХХ в гуртожитку професійного ліцею – на підставі абзацу 5 пункту 15 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, визначивши чергу у загальних списках Соледарської міської ради під №360, надавши обліковій справі №1012, з включенням до списків позачергового одержання житла, як дитину-сироту під №24.

4) Котова І.А., ХХХХ р.н., складом родини 1 особа, який зареєстрований за адресою: ХХХХХХХХХ в гуртожитку професійного ліцею – на підставі абзацу 5 пункту 15 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, визначивши чергу у загальних списках Соледарської міської ради під №361, надавши обліковій справі №1013, з включенням до списків позачергового одержання житла, як дитину-сироту під №25.

5) Шаблевського А.С., ХХХХ р.н., складом родини 1 особа, який зареєстрований за адресою: ХХХХХХХХХ в гуртожитку професійного ліцею – на підставі абзацу 5 пункту 15 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, визначивши чергу у загальних списках Соледарської міської ради під №362, надавши обліковій справі №1014, з включенням до списків позачергового одержання житла, як дитину-сироту під №26.

6) Гужвенка П.О., ХХХХ р.н., складом родини 1 особа, який зареєстрований за адресою: ХХХХХХХХХ в гуртожитку професійного ліцею – на підставі абзацу 5 пункту 15 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, визначивши чергу у загальних списках Соледарської міської ради під №363, надавши обліковій справі №1015, з включенням до списків позачергового одержання житла, як дитину-сироту під №27.

7) Орлова О.В., ХХХХ р.н., складом родини 1 особа, який зареєстрований за адресою: ХХХХХХХХХ в гуртожитку професійного ліцею – на підставі абзацу 5 пункту 15 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, визначивши чергу у загальних списках Соледарської міської ради під №364, надавши обліковій справі №1016, з включенням до списків позачергового одержання житла, як дитину-сироту під №28.

8) Коваленка О.О., ХХХХ р.н., складом родини 1 особа, який зареєстрований за адресою: ХХХХХХХХХ в гуртожитку професійного ліцею – на підставі абзацу 5 пункту 15 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, визначивши чергу у загальних списках Соледарської міської ради під №365, надавши обліковій справі №1017, з включенням до списків позачергового одержання житла, як дитину-сироту під №29.

 

2. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу з управління комунальною власністю Чуйко О.Г.

 

 

Міський голова                                                                                                                                                                         О.М. Степаненко

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

04.04.2019 №72

м.Соледар

 

Про надання дозволу громадянину Харчуну І.А.

на зміну договору найму на житлове приміщен -

ня в м.Соледарі

 

Розглянувши службову записку від 01.04.2019 №1304/18-26 начальника відділу з управління комунальною власністю Чуйко О.Г., враховуючи витяг з протоколу №16 від 29.03.2019 засідання комісії з житлових питань при Соледарській міській раді,  керуючись статтями 63, 103, 104, 106, 107 Житлового кодексу Української РСР, статтями 30, 52 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами,  виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл громадянину Харчуну І.А. на зміну договору найму на житлове приміщення в м. Соледарі кімнати №ХХ у гуртожитку №ХХ по вул.ХХХХ, у зв’язку зі зміною місця реєстрації проживання основного квартиронаймача.

2. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу з управління комунальною власністю Чуйко О.Г.

 

 

Міський голова                                                                                                                                                                       О.М. Степаненко

 

 

 

   

Яндекс.Метрика