Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017  № 7/15-342

м. Соледар  

 

Про         затвердження     офіційної

символіки   Соледарської    міської

об’єднаної територіальної громади

 

З метою збереження історичних, культурних, соціально-економічних та інших місцевих особливостей і традицій Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, сприяння розвитку туризму та враховуючи результати конкурсу зі створення офіційної символікиСоледарської міської об’єднаної територіальної громади, керуючись ст.ст. 22, 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити офіційну символіку Соледарської міської об’єднаної територіальної громади згідно з додатками 1,2.

 

2.Затвердити Положення про зміст, опис та порядок використання офіційної символіки Соледарської міської об’єднаної територіальної громадизгідно з додатком 3.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань законності, депутатської діяльності, етики (Біленко), секретаря міської ради Редченко С.М.

 

 

Міський голова                                                                       О.М.Степаненко

 

Додаток  3                                                      

           до рішення міської ради

                                                                                              21.09.2017  № 7/15- 342

 

Положення

про зміст, опис та порядок використання символіки

офіційної Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

 

І. Загальні засади.

Це положення розроблено у відповідності до ст. 22 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з урахуванням геральдичних, історичних, культурних, соціально-економічних та інших місцевих особливостей і традицій.

Воно визначає зміст, опис та порядок використання Герба і Прапора Соледарської міської об’єднаної територіальної громади .

Герб та Прапор Соледарської міської об’єднаної територіальної громади (далі Герб та Прапор) є офіційним символом територіальної громади.

ІІ. Опис, символіка, тлумачення Герба та Прапора Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

ГЕРБ

Поле фігурного щита розділено на три частини:ліва синього кольору, права -  зеленого, нижня трикутна частина чорного кольору.

Кольори поля герба повторюють кольори прапора громади.

У центрі щита знаходиться композиція у вигляді квітки, яка складається з п’яти білих кубів, примкнутих у формі пентаграми. В середині квітки міститься хімічний знак солі білого кольору. З центру тупих кутів пентаграми виходять дев’ять колосів пшениці (з нижнього кута один колосок, з інших по два).

Символіка

Чорний і зелений кольори гербового щита, срібний (білий) край говорять про те, що народжена в надрах землі (чорний колір) кам'яна сіль (білий колір) стала причиною створення в цих краях поселень. З видобутком цієї корисної копалини люди пов'язують свої надії на свободу, достаток, процвітання і гідне майбутнє (зелений колір).

·         Синій колір – символ чистої води та неба.

·         Зелений колір – символ зелених полів, процвітання, радості, надії, нового зростання,.

·         Чорний колір – символ багатих земних надр, крім того він  символізує мудрість, розсудливість, чесність, сталість і вічність буття.

Три кольори щита - це три часи: минуле, сьогодення, майбутнє. Число три також символізує оновлення, творення, творчий потенціал, багатосторонність.

Чорний і зелений кольори, хімічний знак солі присутні в гербі та прапорі м.Соледар, чорний, зелений і синій кольори присутні на прапорі Бахмутського району, що говорить про об’єднання у громаду м. Соледар та населених пунктів Бахмутського району.

Композиція у вигляді квітки з емблеми, кристалів солі та колосків пшениці символізує об’єднання населених пунктів громади: пентаграма з кристалів солі символізує м.Соледар, а дев’ять колосків пшениці символізують населені пункти дев’яти сільських рад, що увійшли до складу громади.

Квіти - це земні зірки, символ природи, безмежності її досконалості, краси, весни, молодості. Квітка асоціюється з даруванням. А квітка з солі та хліба ще й з гостинністю.

Отже, герб громади символізує наш гостинний, щедрий край, багатий і корисними копалинами і природними ресурсами.

Прапор

Прапор Соледарської об’єднаної громади являє собою горизонтальне прямокутне полотнище зі співвідношенням ширини до його довжини - 2:3.

Полотнище розділене на три частини: верхня -  синього кольору, нижня -  зеленого, ліва трикутна частина - чорного кольору. Кольори прапору повторюють кольори герба.

У центрі прапора на перехресті всіх частин знаходиться композиція у вигляді квітки, яка складається з п’яти білих кубів, примкнутих у формі пентаграми. В середині квітки міститься хімічний знак солі білого кольору. З центру тупих кутів пентаграми виходять дев’ять колосів пшениці (з нижнього кута один колосок, з інших по два).

Символіка

·         Синій колір – символ чистої води та неба.

·         Зелений колір – символ зелених полів, процвітання, радості, надії, нового зростання.

·         Чорний колір – символ багатих земних надр, крім того він  символізує мудрість, розсудливість, чесність, сталість і вічність буття.

Квітка з кристалів -  символ природи, її досконалості, краси. Квітка асоціюється з даруванням. А квітка з солі та хліба ще й з гостинністю.

Кристали солі у вигляді пентаграми символізують місто Соледар а дев’ять колосків пшениці – населені пункти дев’яти сільських рад, що об’єдналися у громаду.

ІІІ. Порядок використання Герба і Прапора селища.

3.1. Герб і Прапор Соледарської міської об’єднаної територіальної громади після їх затвердження на сесії міської ради набувають легітимності і є виключно власністю Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

3.2. Описи та еталонні зображення герба і прапора Соледарської міської об’єднаної територіальної громади зберігаються у міській раді, яка здійснює контроль за виконанням пунктів «Положення про герб і прапор Соледарської міської об’єднаної територіальної громади та порядок їх використання».

3.3. Репродукція та тиражування Прапора і Герба здійснюються :

-​ довільною технікою виконання та з різноманітних матеріалів ;

-​ довільних / з дотриманням пропорцій/ розмірів та із всіх елементів фігур.

3.4. Зображення Герба встановлюється :

-​ на головному фасаді будинку міської ради;

-​ у сесійній залі міської ради;

-​  у службових кабінетах міського голови та секретаря міської ради;

-​  на знаках при в’їзді на Соледарської міської об’єднаної територіальної громади;

-​  на бланках організаційно-розпорядчих документів міської ради.

-​  на дошках пошани, бланках грамот та подяк міської ради, рекламних щитах в оформленні при проведенні свят, фестивалів, військово-спортивних змагань, виставок, у декоративному оздобленні архітектурних споруд.

3.5. Зображення герба також може бути використане при виготовленні різного виду друкованої та рекламно-сувенірної продукції: почесних грамот, листів подяки, поздоровних листівок, конвертів, запрошень, бланків, проспектів та інших видів друкованої продукції, сувенірів, виготовлених у різній техніці рекламної продукції товаровиробників.

3.6.​ Прапор піднімається або установлюється на фасаді приміщення міської ради (або в іншому відведеному місці):

- в дні державних свят України та дні жалоби (з чорною стрічкою);

- під час проведення сесій міської ради;

- у дні прийому офіційних делегацій;

- під час всіх урочистих церемоній та свят.

За обставин, коли здійснюється одночасне підняття Державного прапорів України, області, району та прапора Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, останній не може перевищувати за розмірами Державний прапор України, прапори області, району і розміщується справа від них (з боку глядача).

У випадку одночасного підняття прапора Соледарської міської об’єднаної територіальної громади та прапора організації, фірми, установи (якщо вони розташовані поруч) прапор організації повинен не перевищувати розміри прапора громади і розташовуватися справа від нього (з боку глядача).

3.7. Прапор може бути піднятий під час церемоній та інших урочистих заходів, які проводять представництва окремих державних структур та виконавчих органів влади, громадські об'єднання, підприємства, установи та громадсько-культурні організації, фірми, промислові підприємства, незалежно від форм власності.

3.8. Прапор використовується:

- як елемент святкового оформлення під час урочистих церемоній та свят (День села, фестивалі, виставки та ін.);

- під час урочистої церемонії присяги новообраного міського голови;

-​ під час проведення районними організаціями регіональних, господарських, політичних, культурних, спортивних та інших заходів;

Всі підприємства, установи, організації та фізичні особи можуть використовувати тільки затверджені зображення Прапора і Герба, а з комерційною метою (реклама товару, фірми, послуги, виготовлення сувенірної продукції та товарів на експорт тощо) - виключно з дозволу міської ради, на підставі угоди з нею.

3.9. Дозвіл (або письмово оформлена відмова із зазначенням її причини) видається протягом одного місяця з моменту подання заяви. Термін дії дозволу – ОДИН РІК. Після закінчення терміну його дії необхідно отримати дозвіл на наступний період.

3.10. Дозвіл на користування зображеннями Прапора і Герба передбачає моральну відповідальність користувача за якість товару, на якому він зображений. У разі втрати популярності товару через погіршення якості, міська рада має право розірвати угоду з фірмою-виробником. Дія даного пункту Положення не поширюється на культурно-освітні та навчальні заклади, підрозділи та установи Збройних Сил України, юридичних та фізичних осіб, що використовують зображення Прапора і Герба з метою національно-патріотичного, гуманістичного виховання молоді та формування національної самосвідомості громадян України.

ІV. Права на використання Прапора і ГербаСоледарської міської об’єднаної територіальної громади

Виключні права на використання Прапора і Герба належать Соледарській міській  раді. Автори Герба та Прапора району мають право на їх відтворення відповідно до Закону України «Про авторські права».

Не дозволяється без спеціального дозволу і письмового погодження з міською радою використання Прапора і Герба у випадках, не передбачених цим Положенням.

Контроль за виконанням даного Положення покладається на міського голову.

У разі порушення юридичними та фізичними особами цього Положення вони несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

 

 

Секретар міської ради                                                                 С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

21.09.2017 -7/15-243 

м. Соледар

 

Про внесення змін до Статуту Соледарського комунального   підприємства «Водоканал»

 

Розглянувши лист  від 01.08.2017 № 84    директора Соледарського комунального   підприємства «Водоканал» Чуйка К.В.щодо внесення змін до Статуту, затвердженого рішенням Соледарської міської ради від 26.01.2017 №7/2-51,    відповідно до Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-ІVіз внесеними до нього змінами, Господарського кодексу України від 16 січня 2003року  № 436-ІVіз внесеними до нього змінами, Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року  № 2755-VIіз внесеними до нього змінами, Закону України  від 26 листопада 2015 року № 835-VII«Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»   керуючись ст. ст. 17, 26, 60 Закону України від 21  травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами,   міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до Статуту Соледарського комунального  підприємства «Водоканал»,  затвердженого  рішенням  Соледарської міської ради  від 26.01.2017 №7/2-51, а саме п.3.3.ст.3  «Завдання, мета  та предмет діяльності підприємства» Статуту викласти в наступній редакції:

3.3.Предметом діяльності Підприємства є:

-        збір, транспортування, сушка, кондиціювання, утилізація осадів стічних вод, аеробна та анаеробна обробка, знезаражування осадів та активного мулу;

-        контроль якості та кількості питної та технічної води, води річок, підземних джерел та водойм з використанням прекурсорів;

-        контроль складу забруднень та кількості стічних вод;

-        контроль  складу  осадів, що виділяються на всіх етапах обробки;

-        централізоване водопостачання та водовідведення;

-        реконструкція, ремонт, санація систем водопостачання, водовідведення;

-        обстеження внутрішніх поверхонь трубопроводів, свердловин;

-        встановлення та демонтаж приладів обліку, їх обслуговування та перевірка;

-        відключення від мереж водопостачання та водовідведення;

-        виконання ремонтних, будівельно-монтажних робіт;

-        розгляд, погодження та видача технічних умов на проектування та будівництво об'єктів водопостачання та водовідведення, підключення абонентів до мереж водопостачання та каналізації;

-        розробка проектної кошторисної документації на нове будівництво, реконструкцію;

-        технічне переозброєння та капітальний ремонт діючих мереж і споруд (у тому числі підключення нових споживачів), виконання вимірювальних робіт;

-        здійснення контролю за капітальним будівництвом об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства, узгодження завдань на проектування об'єктів водопостачання та водовідведення;

-        виконання функцій замовника та здійснення контролю за капітальним  будівництвом об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства, узгодження завдань на проектування об'єктів водопостачання та водовідведення;

-        виконання розрахунків гранично допустимих скидів шкідливих речовин, які скидаються в каналізаційну мережу та водні об’єкти після очищення;

-        надання консультаційних, експертно-аналітичних, інформаційних,  маркетингових, рекламних, науково-дослідних, проектно-конструкторських та технологічних послуг;

-        складання технічних регламентів по експлуатації мереж та споруд;

-        організація та обладнання зон санітарної охорони водозаборів;

-        будівельні, ремонтно-будівельні, будівельно-монтажні роботи;

-        виробництво, закупівля, реалізація продукції виробничо-технічного призначення;

-        транспортні послуги;

-           будівництво автострад, вулиць, доріг, інших транспортних і пішохідних  доріжок;

-            укладання поверхонь вулиць, доріг, автострад, мостів або тунелів;

-            асфальтування доріг;

-            фарбування й маркування доріг;

-           становлення  аварійних загороджень, світлофорів і іншого подібного встаткування;

-    будівництво інженерних споруджень, саме: магістральних і міських трубопроводів, споруджень водопровідних магістралей і водоводів, каналізаційних систем, у т.ч. їхній ремонт, водоочисних споруд.

 

Предметом діяльності Підприємства можуть бути й інші види господарської діяльності, які не заборонені чинним законодавством.

Види діяльності, які згідно із законодавством України підлягають ліцензуванню, підприємство може здійснювати тільки при наявності ліцензії.

 

3. Директору Соледарського комунального підприємства “Водоканал”  ЧуйкУ К.В.  зареєструвати зміни до  Статуту Соледарського комунального підприємства “Водоканал” у встановленому законодавством порядку.  

 

4. Організаційне  виконання рішення покласти на Соледарське комунальне  підприємство “Водоканал» (Чуйко).

 

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко),  заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                             О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

21.09. 2017  №  7/15 -  344

м.Соледар

 

Про  подовження терміну дії дозволу  Соледарському комунальному підприємству «Водоканал»   на  застосування  на території Соледарської міської  обєднаної територіальної громади    тимчасово тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, встановлених для комунального підприємства «БАХМУТ-ВОДА»

    Розглянувши  лист від 06.09.2017 №117 директора Соледарського   комунального підприємства «Водоканал» Чуйка К.В. щодо      необхідності подовження терміну  дії дозволу на застосування тимчасово  тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, встановлених для комунального підприємства «БАХМУТ-ВОДА»,затвердженого рішенням Соледарської міської ради від 23.02.2017 №7/3-81,       у зв’язку з необхідністю виконання порядку процедури, згідно наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869,   ст. 31 Закону України від 24 червня 2004 року № 1875 – IV“ Про житлово-комунальні послуги ” із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст. 26,60  Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 – ВР « Про місцеве самоврядування в Україні » із внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

1.                     Подовжити термін дії дозволу Соледарському комунальному підприємству «Водоканал»    до 31.12.2017 року на застосування  на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади тимчасово  тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, встановлених для комунального підприємства «БАХМУТ-ВОДА»  постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг: від 16 червня 2016 року № 1141 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» в редакції від 21 липня 2016 року  та від 26 листопада 2015 року № 2868 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) суб’єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг» в редакції від 21 липня 2016 року.

 

2. Соледарському комунальному підприємству «Водоканал» (Чуйко) надати нові розрахунки тарифів та економічно обґрунтованих витрат на виробництво житлово-комунальних послуг, що надаються підприємством споживачам усіх форм власності і населенню, у термін до 01.12.2017.

 

3. Організаційне виконання цього рішення покласти на директора  Соледарського комунального підприємства «Водоканал» Чуйка К.В.

 

4. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Соледарської міської ради з питань   комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

.

 

 Міський голова                                                                                                                                 О.М. Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

21.09.2017 № 7/15  -  345

м. Соледар

 

Про дачу згоди на виділення коштів із   бюджету міської  об’єднаної територіальної громади на фінансову підтримку Соледарського комунального виробничого ремонтно-житлового підприємства «Ремонтник» 

Розглянувши лист від 11.09.2017 № 975  в.о директора Соледарського комунального виробничого ремонтно-житлового підприємства  «Ремонтник» Губаренка С.О.   щодо фінансового стану підприємства    та можливості сприяння йому  у виконанні своїх функціональних призначень, з  метою виконання завдань щодо забезпечення безпечної життєдіяльності населення, підтримки житлового фонду у належному технічному стані та своєчасної та якісної підготовки  його до осінньо-зимового періоду,    відповідно до  Програми фінансової підтримки підприємств міської комунальної власності на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради від 31.03.2016 №6/83-997 «Про затвердження Програми фінансової підтримки підприємств міської комунальної власності на 2016-2018 роки»,керуючись ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР “ Про місцеве самоврядування в Україні»  із внесеними до нього змінами, міська рада 

ВИРІШИЛА :

                                                                           

                1. Дати згоду на виділення коштів із   бюджету міської об’єднаної територіальної громади на фінансову підтримку Соледарського комунального виробничого ремонтно-житлового підприємства «Ремонтник»  для поповнення оборотних  засобів у сумі 310 000,0  грн.   для виплати заробітної плати. 

 

         2.Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради (Жердій ) внести зміни в видаткову частину   бюджету міської об’єднаної територіальної громади з урахуванням виділення коштів на  фінансову підтримку Соледарського комунального виробничого ремонтно-житлового підприємства «Ремонтник» протягом вересня- грудня 2017 року.

 

3.Директору  Соледарського  комунального   виробничого ремонтно-житлового підприємства «Ремонтник» Губаренку С.О. використовувати виділені кошти за цільовим призначенням.

 

4. Організаційне виконання рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку та звітності міської ради (Жердій), директора  Соледарського  комунального   виробничого ремонтно-житлового підприємства «Ремонтник» Губаренка С.О.. 

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії  міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та зв’язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                        О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

21.09.2017 № 7/15-  346

м. Соледар

 

Про дачу згоди на   виділення коштів на коригування   проектно- кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт водопроводу с.Парасковіївка на ділянці від шахти Володарського до с.Благодатне Артемівського району   Донецької області»

 

         Розглянувши службову записку від 13.09.2017 №  2192/01-46    заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагози О.О. щодо  необхідності  коригування    проектно- кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт водопроводу с.Парсковіївка на ділянці від шахти Володарського до с.Благодатне Артемівського району   Донецької області», з метою забезпечення   безпечної життєдільності населення громади,керуючись   ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР “ Про місцеве самоврядування в Україні»  із внесеними до нього змінами, міська рада 

 

ВИРІШИЛА :

 

               1. Дати згоду на   виділення коштів  у сумі 190,0 тис.грн. на коригування   проектно- кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт водопроводу с.Парасковіївка на ділянці від шахти Володарського до с.Благодатне Артемівського району   Донецької області».

 

         2.  Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради (Жердій ) відповідно до кошторису на коригування    виділити у 2017 році кошти  з бюджету Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на коригування проектно- кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт водопроводу с.Парасковіївка на ділянці від шахти Володарського до с.Благодатне Артемівського району   Донецької області».

       

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                         О.М.Степаненко

 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09. 2017 № 7 /15 -347

м .Соледар

 

Про визначення такими, що втратили чинність рішення міської ради від 20.07.2017 №12/7-276 «Про виділення коштів у вигляді субвенції бюджету Краматорської міської ради для надання медичної допомого мешканцям  Соледарської міської об’єднаної територіальної громади у відділенні гемодіалізу КМУ Міська лікарня№1» та від 20.07.2017 №12/7-278 «Про затвердження договору на передачу міжбюджетних трансфертів на 2018»

 

У зв’язку з тим, що гр.Черненко Г.О. 1966 р.н., з 09.08.2017 отримує спеціалізоване лікування у відділенні гемодіалізу КЛПУ «Міський онкологічний диспансер м.Краматорськ» безкоштовно з 09.08.2017 року, відповідно до листа від №154-26/01 від головного лікаря КЛПУ «Міського онкологічного диспансеру м. Краматорськ» Птиці О.Г. статті 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 – ВР від 21 травня 1997 року № 280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Визнати такими, що втратили чинність рішення міської ради від 20.07.2017 №12/7-276 «Про виділення коштів у вигляді субвенції бюджету Краматорської міської ради для надання медичної допомого мешканцям  Соледарської міської об’єднаної територіальної громади у відділенні гемодіалізу КМУ Міська лікарня№1» та від 20.07.2017 №12/7-278 «Про затвердження договору на передачу міжбюджетних трансфертів на 2018»

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціального захисту та охорони здоров’я  (Горбань). секретаря міської ради Редченко С.М.

 

 

Міський голова                                                                             О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017  №7/15- 348

м.Соледар

 

Про виконання Плану економічного і соціального розвитку території Соледарської міської об'єднаної територіальної громади за І півріччя 2017 року

 

         Заслухавши інформацію  начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Рудченко І.І. про виконання Плану економічного і соціального розвитку території Соледарської міської об'єднаної територіальної громади за І півріччя 2017 року  (далі План), керуючись Законом України від 23 березня 2000 року № 1602-ІІІ «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні ” з внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Рудченко І.І. про виконання Плану взяти до відома.

 

2. Виконавчим органам міської ради:

1)               вжити вичерпних заходів щодо забезпечення виконання завдань Плану за напрямками;

2)               посилити  роботу щодо залучення додаткових ресурсів до бюджетуСоледарської міської об'єднаної територіальної громади.

 

3. Керівникам комунальних підприємств (КП «Водоканал», КПРДЛК «Ялинка», КП «Яковлівське» ), які за підсумками роботи у І півріччі мають збиток, надати перелік заходів спрямованих на врегулювання фінансового стану  підприємств у термін до 05.10.2017 року.

 

4. Організаційне виконання цього рішення покласти на відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій (Рудченко), фінансове управління (Бондарєва), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О..

 

5. Координаційне забезпечення цього рішення покласти на постійну комісію  міської ради з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), секретаря міської ради Редченко С.М..

 

 

Міський голова                                                                             О.М. Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017 № 7/15-349

м.Соледар

 

Про внесення змін до рішення сесії Соледарської міської ради «Про затвердження міської Програми та Порядку організації пільгового проїзду учнів до загальноосвітніх навчальних закладів та у зворотному напрямку на території Соледарської міської ради у 2017 році» від 26.01.2017 №7/2-59

 

Розглянувши службову записку від 06.09.2017 №2118/01-46 від начальника Управління освіти Соледарської міської ради Замараєвої Т.О. щодо внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження міської Програми та Порядку організації пільгового проїзду учнів до загальноосвітніх навчальних закладів та у зворотному напрямку на території Соледарської міської ради у 2017 році» від 26.01.2017 №7/2-59, враховуючи рішення міської ради від 17.08.2017 №7/14-321 «Про порядок організації пільгового проїзду учнів до загальноосвітніх навчальних закладів та у зворотному напрямку на території Соледарської міської ради у 2017-2018 навчальному році»), керуючись законом України «Про освіту» в редакції від 23 березня 1996 року №100/96-ВР із внесеними до нього змінами, Законом України від 13 травня 1999 року №651-XIV«Про загальну середню освіту» із внесеними до нього змінами, законом України від 26 квітня 2001 року №2402-ІІІ «Про охорону дитинства» із внесеними до нього змінами, відповідно до ст. 26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до міської Програми пільгового проїзду учнів до загальноосвітніх навчальних закладів та у зворотному напрямку на території Соледарської міської ради у 2017 році, затвердженої рішенням міської ради від 26.01.2017 року за №7/2-59, а саме:

1) В пункті Vдодатку 1 «Фінансування програми» вилучити слова «батьківські кошти» та викласти його в новій редакції «Фінансування Програми здійснюватиметься в межах 100% за рахунок бюджетних коштів.»

 

2.Визначити, що дане рішення набирає чинності з 01.09.2017 року.

 

3. Координаційне виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Боровик) та  постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко).

 

 

 

Міський голова                                                                         О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017 № 7/15 - 350

м. Соледар

 

Про співфінансування з місцевого бюджету  участі у спільному проекті «Капітальний ремонт будівлі дитячого навчального закладу «Тополька»за адресою: 84536, вул.Первомайська, с.Парасковіївка, Бахмутського району Донецької області»

 

      Розглянувши службові записки начальника Управління освіти Соледарської міської ради Замараєвої Т.О. від 13 вересня 2017 року №2180/01-46 та №2191/01-46 щодо необхідності виділення з місцевого  бюджету коштів на співфінансування проекту «Капітальний ремонт будівлі дитячого навчального закладу «Тополька» за адресою: 84536, вул.Первомайська, с.Парасковіївка, Бахмутського району Донецької області» у розмірі 10% від вартості проекту, визначеної у кошторисній документації, з метою своєчасного виконання робіт, керуючись ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97 – ВР « Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати згоду на співфінансування з місцевого бюджету  участі у спільному проекті «Капітальний ремонт будівлі дитячого навчального закладу «Тополька»    за адресою: 84536, вул.Первомайська, с.Парасковіївка, Бахмутського району Донецької області» у  сумі 432,933тис.гривень.

 

2.Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Жердій) передбачити дані видатки у бюджеті Соледарської міської об’єднаної територіальної громади   на 2017 рік.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровік), на першого заступника міського голови  Рагозу О.О.

 

 

 

Міський голова                                                                            О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017 № 7/15-351

м.Соледар

 

Про надання дозволу гр.Волошенюку В.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення індивідуального садівництва для передачі у власність

 

Розглянувши заяву від 10.08.2017 №1898/01-46, надану гр.Волошенюком В.В., домашня адреса: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею до 0,0600 га для  ведення індивідуального садівництва (А.01.05)  із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади для передачі у власність, керуючись ст.ст.12,35,118,121,122 Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року  №2768-ІІІ, ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати дозвіл гр.Волошенюку В.В. (інн ХХХХ) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею до 0,0600 га для ведення індивідуального садівництва (А.01.05) із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної  громади за адресою: вул. ХХХХ, м.Соледар для передачі у власність.

 

2.Рекомендувати гр.Волошенюку В.В. замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки суб’єкту господарювання, який має право виконувати даний вид робіт відповідно до закону. 

 

3.Контроль за виконанням  рішення покласти  на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку(Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                             О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017 № 7/15-352

м.Соледар

 

Про надання дозволу гр.Одоладову П.І. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність

 

Розглянувши заяву від 06.07.2017 №1519/01-46, надану гр.Одоладовим П.І, домашня адреса: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області, про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею до 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (В.02.01) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за адресою: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області для передачі у власність, керуючись ст.ст. 12, 118, 121, 122  Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати дозвіл гр.Одоладову П.І. (інн ХХХХ) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею до 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (В.02.01) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за адресою: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області для передачі у власність.

 

2.Рекомендувати гр.Одоладову П.І. замовити розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) суб’єкту господарювання, який має право виконувати даний вид робіт відповідно до закону. 

 

3.Контроль за виконанням  рішення покласти  на постійну комісію  міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку(Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                             О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017 № 7/15-353

м.Соледар

 

Про надання дозволу гр.Панасенко Л.М. та гр. Білій О.М. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у спільну часткову власність

 

Розглянувши заяви від 21.08.2017 №1999/01-46 та від 21.08.2017 №1998/01-46, надані гр.Панасенко Л.М., домашня адреса: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області та гр. Білою О.М., домашня адреса: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею до 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (В.02.01) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за адресою: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області для передачі у спільну часткову власність, керуючись ст.ст. 12, 87, 118, 121, 122  Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати дозвіл гр.Панасенко Л.М. (інн ХХХХ) та гр.Білій О. М. (інн ХХХХ) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею до 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (В.02.01) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за адресою: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області для передачі у спільну часткову власність.

 

2.Рекомендувати гр.Панасенко Л.М. та гр.Білій О.М. замовити розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) суб’єкту господарювання, який має право виконувати даний вид робіт відповідно до закону. 

 

3.Контроль за виконанням  рішення покласти  на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку(Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                             О.М.Степаненкоo

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017 № 7/15-354

м.Соледар

 

Про надання дозволу гр.Скляру М.М. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність

 

Розглянувши заяву від 21.08.2017 №2000/01-46, надану  гр.Скляром М.М., домашня адреса: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області, про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею до 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (В.02.01) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за адресою: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області для передачі у власність, керуючись ст.ст. 12, 118, 121, 122  Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати дозвіл гр.Скляру М.М. (інн ХХХХ) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею до 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (В.02.01) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за адресою: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області для передачі у власність.

 

2.Рекомендувати гр.Скляру М.М. замовити розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) суб’єкту господарювання, який має право виконувати даний вид робіт відповідно до закону. 

 

3.Контроль за виконанням  рішення покласти  на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку(Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                             О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017 № 7/15-355

м. Соледар

 

Про затвердження «Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АТБ-ІНВЕСТ» для будівництва та обслуговування будівель торгівлі м.Соледар, вул.Преображенська, 9 Бахмутського району Донецької області»  та передачу земельної ділянки в оренду

 

         Розглянувши клопотання від 30.08.2017 №2059/01-46 надану гр.Прозоровою О.Г., за довіреністю від 30.01.2017 р., виданою директором ТОВ «АТБ-ІНВЕСТ» Алексюк Т.С.,  юридична адреса: вул.ХХХХ, м.Дніпро, Дніпропетровська область, 49000 та «Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АТБ-ІНВЕСТ» для будівництва та обслуговування будівель торгівлі м. Соледар, вул. Преображенська, 9 Бахмутського району Донецької області» із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Солдедарської міської об’єднаної територіальної громади по вул.Преображенська, буд.9, м.Соледар Бахмутського району Донецької області», виконавець ПП «ФІРМА «ІНЖЕНЕР»,ст.ст.12,93,125,126,186 Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, Закону України «Про оренду земель» від 6 жовтня 1998 року № 161-XIV, ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити «Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АТБ-ІНВЕСТ» для будівництва та обслуговування будівель торгівлі м.Соледар, вул.Преображенська, буд.9 Бахмутського району Донецької області».

 

2. Передати в оренду ТОВ «АТБ-ІНВЕСТ» (ЄДРПОУ ХХХХ), земельну ділянку загальною площею 0,0995 га (кадастровий номер ХХХХ) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за адресою: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області терміном на 5 років.

 

3. Встановити ТОВ «АТБ-ІНВЕСТ» орендну плату за користування земельною ділянкою площею 0,0995га (кадастровий номер ХХХХ)урозмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить 50 336 грн. 06 коп. (п’ятдесят тисяч триста тридцять шість грн., 06 коп.) за рік.

Орендна плата за місяць становить  4 194 грн. 67 коп. (чотири тисячі сто дев’яносто чотири грн. 67 коп.).

 

4. Рекомендувати ТОВ «АТБ-ІНВЕСТ» (директор Алексюк Т.С.) :

 

1) укласти з Соледарською міською радою в особі Соледарського міського голови Степаненка О.М. додаткову угоду про поновлення договору оренди земельної ділянки та зареєструвати її відповідно до чинного законодавства;

 

2)дотримуватися обов’язківземлекористувача відповідно до вимог ст.95,96,103,104,106,211 Земельного кодексу України.

 

5. Відділу земельних ресурсів (Танімова) внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

 

6. Контроль за виконанням  рішення покласти  на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку(Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                             О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017 №7/15-356

м. Соледар

 

Про надання дозволу гр.Золотухіну А.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд для передачі у власність

 

Розглянувши заяву від 31.08.2017 №1541/01-46 надану гр.Золотухіним А.В., домашня адреса: ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею до 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (В.02.01) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за адресою: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області для передачі у власність, керуючись ст.ст.12, 118, 121, 122 Земельного кодексу України  від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати дозвіл гр.Золотухіну А.В. (інн ХХХХ) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею до 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (В.02.01) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за адресою: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області для передачі у власність.

 

2.Рекомендувати гр.Золотухіну А.В. замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність суб’єкту господарювання, який має право виконувати даний вид робіт відповідно до закону. 

 

3.Контроль за виконанням  рішення покласти  на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку(Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                             О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017 №7/15-357

м. Соледар

 

Про надання дозволу гр.Куценко А.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд для передачі у власність

 

Розглянувши заяву від 31.08.2017 №2078/01-46 надану  гр.Куценко А.В., домашня адреса: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею до 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (В.02.01) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за адресою: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області для передачі у власність, керуючись ст.ст.12, 118, 121, 122 Земельного кодексу України  від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати дозвіл гр.Куценко  А.В. (інн ХХХХ) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею до 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (В.02.01) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за адресою: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області для передачі у власність.

 

2.Рекомендувати гр.Куценко А.В. замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність суб’єкту господарювання, який має право виконувати даний вид робіт відповідно до закону. 

 

3.Контроль за виконанням  рішення покласти  на постійну комісію  міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку(Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                             О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017 №7/15-358

м. Соледар

 

Про внесення змін до рішення Соледарської міської ради від 20.07.2017 №7/12-285 «Про надання дозволу гр.Погребняку В.П. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність»

 

Розглянувши службову записку від 29.08.2017 № 2042/01-46 начальника відділу земельних ресурсів Соледарської міської ради Танімової Н.В. щодо внесення змін в рішення Соледарської міської ради від 20.07.2017 №7/12-285 «Про надання дозволу гр.Погребняку В.П. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» у зв’язку з необхідністю приведення нормативно-правового акту до вимог ст.50 Закону України від 22 травня 2003 року №858-IV «Про землеустрій», відповідно до ст.12 Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, ст.ст.26,59 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.       Внести наступні зміни до рішення Соледарської міської ради  від 20.07.2017 №7/12-285 «Про надання дозволу гр.Погребняку В.П. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)»:

 

1)    назву рішення викласти в наступній редакції:

 

             «Про надання дозволу гр.Погребняку В.П. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва індивідуального гаражу щодо передачі у власність».

2)      в преамбулі, першому, другому та третьому пунктах слова «технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» замінити словами «проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва індивідуального гаражу».

 

2.Контроль за виконанням  рішення покласти  на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку(Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                             О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017 № 7/15-359

м.Соледар

 

Про надання дозволу ОСББ «ПАРИЗЬКОЇ КОМУНИ, 1А» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку для передачі в постійне користування

                                                                                                                                   

Розглянувши клопотання від 07.09.2017 №2218/01-46 надане головою правління ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ПАРИЗЬКОЇ КОМУНИ, 1А» (ЄДРПОУ: ХХХХ) Носко Г.П., юридична адреса: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею до 0,17 га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади, керуючись ст.ст.12,42,92,123,125,126 Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1.Надати дозвіл ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ПАРИЗЬКОЇ КОМУНИ, 1А» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею до 0,17 га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (В.02.03) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за адресою: вул.ХХХХ, м.Соледар  Бахмутського району Донецької області.

2.Рекомендувати голові ОСББ «ПАРИЗЬКОЇ КОМУНИ, 1А» Носку Г.П. замовити  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки суб’єкту господарювання, який має право виконувати даний вид робіт відповідно до закону.

 

3. Контроль за виконанням  рішення покласти  на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                             О.М.Степаненко

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017 №7/15-360

м. Соледар

 

Про надання дозволу КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Соледарської міської ради» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  для будівництва і обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (розташування модульної амбулаторії) в с.Никифорівка Бахмутського району Донецької області для передачі в постійне користування

 

Розглянувши лист Донецької обласної державної адміністрації від 06.09.2017 №0.2/16я/1550/2-17 та службову записку начальника відділу охорони здоров’я Безкровного В.І. від 08.09.2017 №2136/01-46 про необхідність відведення КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Соледарської міської ради» земельної ділянки загальною площею 0,2000 га для будівництва і обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (розташування модульної амбулаторії ЗПСМ) (В.03.03) із земель житлової та громадської забудови Никифорівського старостинського округу №6 комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за адресою: вул.ХХХХ, с.Никифорівка Бахмутського району Донецької області для передачі в постійне користування, керуючись ст.ст.12,92,123,125,126 Земельного кодексу України  від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, ст.26 Закону України від  21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати дозвіл Комунальному закладу охорони здоров’я  «Центр первинної медико-санітарної допомоги Соледарської міської ради» (ЄДРПОУ ХХХХ), юридична  адреса: вул.ХХХХ, м.Соледар Бахмутського району Донецької області  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки загальною площею  0,2000 га для будівництва і обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (розташування модульної амбулаторії) (В.03.03) із земель житлової та громадської забудови Никифорівського старостинського округу №6 комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за адресою: вул.ХХХХ, с.Никифорівка Бахмутського району Донецької області для передачі в постійне користування.

 

2.Рекомендувати головному лікарю КЗОЗ «Цент первинної медико-санітарної допомоги Соледарської міської ради» Горбань Л.В. замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність суб’єкту господарювання, який має право виконувати даний вид робіт відповідно до закону. 

 

3.Контроль за виконанням  рішення покласти  на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку(Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                             О.М.Степаненко 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

21.09.2017 № 7/15-361

м. Соледар

 

Про поновлення договору оренди земельної ділянки ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» для обслуговування та розширення Західно-Михайлівського кар’єру

 

Розглянувши клопотання від 17.09.2017 №499/01-58 надане гр.Самойловою Ю.Ю., за довіреністю від 28.12.2017 р. № 355, виданою генеральним директором ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» Бичковим О.М., юридична адреса: вул.ХХХХ, м.Соледар, Бахмутський район,  Донецька область, про поновлення договору оренди земельної ділянки загальною площею 14,6044 га для обслуговування та розширення Західно-Михайлівського кар’єру із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, яка розташована в м.Соледар, Бахмутський район, Донецька область, керуючись ст.ст.12,93,96,123,124,125,126 Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, Закону України  від 6 жовтня 1998 року № 161-XIV «Про оренду землі» з внесеними змінами, ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

     

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Поновити договір оренди земельної ділянки  загальною площею 14,6044 га (кадастровий номер  ХХХХ) для обслуговування та розширення Західно-Михайлівського кар’єру із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, яка розташована в м.Соледар, Бахмутський район, Донецька область, виклавши його в новій редакції, із моменту закінчення строку його дії, укладеного між Соледарською міською радою та ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» (ЄДРПОУ ХХХХ) від 06.07.2012 № 141030004000191 терміном на 5 років.

 

2. Встановити ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» орендну плату за користування земельною ділянкою площею 14,6044 га (кадастровий номер ХХХХ)  урозмірі 6% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить  1 024 264,99 грн (один мільйон двадцять чотири тисячі двісті шістдесят чотири грн. 99 коп.) зарік.

Орендна плата за місяць становить 85 355 грн 42 коп (вісімдесят п’ять тисяч триста п’ятдесят п’ять гривень 42 коп.). 

 

3. Рекомендувати ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас»:

 

1) укласти з Соледарською міською радою в особі Соледарського міського голови Степаненка О.М. додаткову угоду про поновлення договору оренди земельної ділянки та зареєструвати її відповідно до чинного законодавства;

 

2)дотримуватися обов’язківземлекористувача відповідно до вимог ст.95,96,103,104,106,211 Земельного кодексу України.

 

4. Відділу земельних ресурсів (Танімова) внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

 

5. Контроль за виконанням  рішення покласти  на постійну комісію  міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку(Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                             О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017 № 7/15-362

м. Соледар

 

Про поновлення договору оренди земельної ділянки ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» для обслуговування нежитлової будівлі технічного огляду тепловозів на одне стойло та під’їзних шляхів до залізничної колії

 

Розглянувши клопотання від 17.09.2017 №500/01-58, надане гр.Самойловою Ю.Ю., за довіреністю від 28.12.2017 р. № 355, виданою генеральним директором ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» Бичковим О.М., юридична адреса: вул.ХХХХ, м.Соледар, Бахмутський район, Донецька область, про поновлення договору оренди земельної ділянки загальною площею 0,9720 га для обслуговування нежитлової будівлі технічного огляду тепловозів на одне стойло та під’їзних шляхів до залізничної колії із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, яка розташована по вул.ХХХХ, м.Соледар, Бахмутський район, Донецька область, керуючись ст.ст.12,93,96,123,124,125,126 Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, Закону України  від 6 жовтня 1998 року № 161-XIV «Про оренду землі» з внесеними змінами, ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

     

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Поновити договір оренди земельної ділянки  загальною площею 0,9720 га (кадастровий номер  ХХХХ) для обслуговування нежитлової будівлі технічного огляду тепловозів на одне стойло та під’їзних шляхів до залізничної колії із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади,  яка розташована по вул.ХХХХ, м.Соледар, Бахмутстький район, Донецька область,  виклавши його в новій редакції, із моменту закінчення строку його дії, укладеного між Соледарською міською радою та ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» (ЄДРПОУ ХХХХ) від 13.06.2012 №141030004000185 терміном на 5 років.

 

2. Встановити ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» орендну плату за користування земельною ділянкою площею 0,9720 га (кадастровий номер ХХХХ)урозмірі 6% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить75 652,70(сімдесят п’ять тисяч шістсот п’ятдесят дві грн.70 коп.) зарік.

Орендна плата за місяць становить  6 304 грн 39 коп (шість тисяч триста чотири гривні 39 коп.). 

 

3. Рекомендувати ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас»:

 

1) укласти з Соледарською міською радою в особі Соледарського міського голови Степаненка О.М. додаткову угоду про поновлення договору оренди земельної ділянки та зареєструвати її відповідно до чинного законодавства;

 

2)дотримуватися обов’язківземлекористувача відповідно до вимог ст.ст.95,96,103,104,106,211 Земельного кодексу України.

 

4. Відділу земельних ресурсів (Танімова) внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

 

5. Контроль за виконанням  рішення покласти  на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку(Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                             О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017  № 7/15-363     

м. Соледар

 

Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарата Соледарської міської ради об’єднаної територіальної громади у новій редакції

 

     Розглянувши лист від 10.07.2017 № 04-2/4320 начальника Головного управління держпраці у Донецькій області Шубіна В.П., службові записки від 09.08.2017 № 1883/01-46 секретаря міської ради Редченко С.М., від 18.08.2017 № 1991/01-46 начальника Управління освіти Замараєвої Т.О., від 19.08.2017 № 1994/01-46 головного спеціаліста з кадрової роботи Іщенко І.О., від 12.09.2017 № 2179-01/46 начальника відділу житлово-комунального господ-дарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Коваленка Г.В., відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» із внесеними до неї змінами, Класифікатора професій ДК 003:2010, затвердженого наказом Держспожив-стандарту України від 28 липня 2010 року № 327, керуючись пунктом 5 частини 1 статті 26, статтею 54 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:   

 

     1. Внести зміни до структури виконавчих органів, загальної чисельності апарата Соледарської міської ради об’єднаної територіальної громади: 

1) перейменувати посаду «оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин» на посаду «оператор копіювальних та розмножувальних машин»;

2) вивести 2 шт. одиниці відділу ведення Державного реєстру виборців (начальник, спеціаліст ІІ категорії) та ввести 2 шт. одиниці бухгалтера-рахівника до Централізованої бухгалтерії Управління освіти;

3) вивести 1 шт. одиницю спеціаліста-бухгалтера ІІ категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності та ввести 1 шт. одиницю спеціаліста                       І категорії з питань екології та природних ресурсів до відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури.  

 

     2. Затвердити структуру виконавчих органів, загальної чисельності апарата Соледарської міської ради з 01 жовтня 2017 року у кількості 124,5 штатних одиниць з урахуванням змін та доповнень (додається).

 

     3. Дана структура виконавчих органів, загальної чисельності апарата Соледарської міської ради об’єднаної територіальної громади при необхідності може мінятися міською радою за поданням міського голови у зв’язку з проведенням реорганізації об’єднаної територіальної громади.

 

     4. Визначити таким, що втратив чинність, додаток 3 рішення міської ради від 26.01.2017 № 7/2-43 «Про затвердження структури виконавчих органів та загальної чисельності апарата Соледарської міської ради об’єднаної територіальної громади у новій редакції».       

 

       5. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності      Жердій Л.Ю.

 

      6. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічної політики,    бюджету та фінансів (Боровик).

 

Міський голова                                                                                                                                               О.М.Степаненко

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО 

Рішення міської ради

21.09.2017 № 7/15-363   

(додаток)

                                                 

СТРУКТУРА

виконавчих органів, загальної чисельності апарата Соледарської міської ради

з 01 жовтня 2017 року у кількості 124,5 штатних одиниць

 

з/п

Назва виконавчих органів та посад

Чисельність

I. Апарат міської ради

1.

Міський голова

1

2.

Секретар міської ради

1

3.

Заступник міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій

1

4.

Заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики

1

5.

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства

1

6.

Керуючий справами виконавчого комітету

1

7.

Головний спеціаліст з кадрової роботи

1

8.

Спеціаліст І категорії з кадрової роботи

1

9.

Спеціаліст з державної реєстрації актів цивільного стану

1

10.

Спеціаліст з питань соціального захисту населення

2

11.

Спеціаліст І категорії з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи

1

12.

Спеціаліст І категорії з питань внутрішньої політики

1

13.

Оператор копіювальних та розмножувальних машин

1

ІІ. Виконавчі органи міської ради

14.

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

5

 

Начальник

1

 

Спеціаліст-економіст І категорії

1

 

Спеціаліст-бухгалтер І категорії

2

 

Спеціаліст-бухгалтер ІІ категорії

1

15.

Організаційний відділ

3

 

Начальник

1

 

Головний спеціаліст

1

 

Спеціаліст І категорії

1

16.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

3

 

Начальник

1

 

Головний спеціаліст 

1

 

Провідний спеціаліст 

1

17.

Відділ земельних ресурсів 

4

 

Начальник

1

 

Головний спеціаліст

1

 

Спеціаліст І категорії

1

 

Спеціаліст ІІ категорії

1

18.

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури

4

 

Начальник

1

 

Спеціаліст І категорії

1

 

Спеціаліст ІІ категорії

1

 

Спеціаліст І категорії  з питань екології та природних ресурсів

 

1

19.

Юридичний відділ

2

 

Начальник

1

 

Спеціаліст І категорії  

1

20.

Відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва

3

 

Начальник

1

 

Головний спеціаліст 

1

 

Провідний спеціаліст 

1

21.

Відділ з управління комунальною власністю

3

 

Начальник

1

 

Головний спеціаліст

1

 

Спеціаліст І категорії

1

22.

Відділ з реєстрації місця проживання фізичних осіб 

2

 

Начальник

1

 

Спеціаліст І категорії

1

23.

Архівний відділ

2

 

Начальник

1

 

Спеціаліст І категорії

1

24.

Загальний відділ

8,5

 

Начальник

1

 

Головний спеціаліст

1

 

Спеціаліст І категорії з протокольної роботи

1

 

Спеціаліст ІІ категорії по роботі зі зверненнями громадян

1

 

Секретар керівника

1

 

Кур’єр

1

 

Водій автотранспортного засобу

1

 

Прибиральник службових приміщень

1,5

25.

Військово-облікове бюро

2

 

Завідувач

1

 

Діловод

1

26.

Центр надання адміністративних послуг 

6

27.

Служба у справах дітей (юридична особа)

3

 

Начальник

1

 

Головний спеціаліст

1

 

Провідний спеціаліст

1

ІІІ. Самостійні підрозділи

28.

Фінансове управління (юридична особа)

10

 

Начальник фінансового управління

1

 

Бюджетний відділ

 

Заступник начальника фінансового управління – начальник відділу

1

 

Головний спеціаліст

1

 

Спеціаліст І категорії

1

 

Відділ доходів

 

Начальник відділу

1

 

Головний спеціаліст

1

 

Спеціаліст І категорії

1

 

Відділ обліку і звітності

 

Начальник відділу – головний бухгалтер

1

 

Головний спеціаліст

1

 

Спеціаліст І категорії

1

29.

Управління освіти (юридична особа)

12

 

Апарат Управління освіти

 

Начальник Управління освіти

1

 

Головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти

1

 

Головний спеціаліст з питань дошкільної освіти

1

 

Міський методичний кабінет

 

Завідувач міського методичного кабінету

1

 

Централізована бухгалтерія

 

Головний бухгалтер централізованої бухгалтерії 

1

 

Бухгалтер-економіст

1

 

Бухгалтер-матеріаліст

1

 

Бухгалтер-рахівник

3

 

Бухгалтер

1

 

Група з централізованого господарчого обслуговування

 

Інженер

1

30.

Відділ молоді, спорту та туризму (юридична особа)

2

 

Начальник відділу

1

 

Спеціаліст-бухгалтер І категорії

1

31.

Відділ культури та з питань діяльності засобів масової інформації (юридична особа)

2

 

Начальник відділу

1

 

Спеціаліст-бухгалтер І категорії

1

32.

Відділ охорони здоров’я  (юридична особа)

3

 

Начальник відділу

1

 

Головний спеціаліст

1

 

Спеціаліст-бухгалтер І категорії

1

ІV.Територіальні громади   

33.

Територіальна громада села Бахмутське, селища Підгородне

3

 

Староста

1

 

Спеціаліст І категорії  з загальних питань

1

 

Діловод

0,5

 

Прибиральник службових приміщень

0,5

34.

Територіальна громада села Берестове, селищ Виїмка, Нагірне, Спірне

3

 

Староста

1

 

Спеціаліст І категорії  з загальних питань

1

 

Діловод

0,5

 

Прибиральник службових приміщень

0,5

35.

Територіальна громада сіл Бондарне, Васюківка, Пазено, Сакко і Ванцетті, Федорівка, Хромівка

4

 

Староста

1

 

Діловод

1

 

Прибиральник службових приміщень

0,5

 

Опалювач (сезонно)

0,5

 

Водій

1

36.

Територіальна громада сіл Володимирівка, Пилипчатине, Стряпівка, Трипілля

4

 

Староста

1

 

Спеціаліст І категорії  з загальних питань

1

 

Діловод

0,5

 

Прибиральник службових приміщень

0,5

 

Водій

1

37.

Територіальна громада    сіл Голубівка, Дубово-Василівка, Міньківка, Оріхово-Василівка, Привілля

3

 

Староста

1

 

Спеціаліст з загальних питань І категорії

1

 

Діловод

0,5

 

Прибиральник службових приміщень

0,5

38.

Територіальна громада сіл Діброва, Липівка, Никифорівка, Федорівка Друга

3,5

 

Староста

1

 

Спеціаліст І категорії  з загальних питань

1

 

Діловод

0,5

 

Прибиральник службових приміщень

0,5

 

Водій

0,5

39.

Територіальна громада сіл Благодатне, Залізнянське, Парасковіївка

3,5

 

Староста

1

 

Спеціаліст І категорії  з загальних питань

1

 

Діловод

1

 

Прибиральник службових приміщень

0,5

40.

Територіальна громада сіл Краснополівка, Миколаївка, Роздолівка

3

 

Староста

1

 

Спеціаліст І категорії  з загальних питань

1

 

Діловод

0,5

 

Прибиральник службових приміщень

0,5

41.

Територіальна громада сіл Білогорівка, Василівка, Веселе, Липове, Яковлівка

4

 

Староста

1

 

Спеціаліст І категорії  з загальних питань

1

 

Діловод

0,5

 

Прибиральник службових приміщень

0,5

 

Водій

1

 

Всього:

124,5

         

 

 

Головний спеціаліст з кадрової роботи

 

 

І.О.Іщенко

 

Секретар міської ради

 

 

С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017 № 364

м.Соледар

 

Про погодження розміру батьківської плати та встановлення категорій дітей, яким надаються пільги щодо батьківської плати за навчання, в початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі Музична школа м.Соледара на 2016-2017 навчальний рік

 

Розглянувши клопотання директора початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу Музична школа м.Соледара Конопленко Л.І. від 01.06.2016 року №23 про погодження розміру батьківської плати та категорій дітей, яким надаються пільги що; іо батьківської плати за навчання, відповідно до Положення про початковий спеціалізований мистецький заклад (школу естетичного виховання), затвердженого наказом Міністерства культури і мистецтв України від 06 серпня 2001 року №523 із змінами, Постанови Кабінету Міністрів України від 06 липня 1992 року №374 «Про плату за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», керуючись Законом України від 22 червня 2000 року №1841-111 «Про позашкільну освіту» із внесеними до нього змінами, ст. 26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Погодити розмір батьківської плати за навчання учнів у початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі Музична школа м.Соледара на 2016-2017 навчальний рік:

-  фортепіано, синтезатор, гітара – 45 гри. на місяць;

-  баян, акордеон, вокальний спів – 40грн. на місяць:

-  скрипка, духові інструменти – 35грн. на місяць.

 

2. Встановити категорії дітей, яким надаються пільги щодо батьківської плати та навчання:

1) у розмірі 100% батьківської плати:

-  діти з багатодітних сімей;

-  діти з малозабезпечених сімей;

-  діти-інваліди;

-  діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;

2) у розмірі 50% батьківської плати за навчання на другому інструменті або відділі:

- діти, які навчаються одночасно на двох відділах або інструментах.

 

3. Організаційне виконання цього рішення покласти на директора початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу Музична школа м.Соледара Конопленко Л.І.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Літовченко), заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

 

 

Секретар міської ради                                                                                                С.М. Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017 № 7/ 15-365

м. Соледар

 

Про затвердження рішень вико-

навчого  комітету  міської  ради

з питань  використання  коштів,

прийнятих за період з 03.08.2017

по 01.09.2017

 

          Розглянувши службову записку начальника відділу бухгалтерського  обліку та звітності Жердій Л.Ю. від 29.08.2017 № 2057/01-46, керуючись ст.ст.26,65 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» зі  змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         Затвердитирішення виконавчого комітетуміської радиз питань використання коштів, прийнятих за період з03.08.2017по 01.09.2017/додається/.

 

 

Міський голова                                                                       О.М. Степаненко

 

 

                                                                                    ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                    рішенняміської ради

                                                                                    21.09.2017№ 7/15-365

 

ПЕРЕЛІК

 

рішень виконавчогокомитетуміської ради з питань використання коштів, прийнятих за період з03.08.2017 по 01.09.2017

 

1.     Рішення від 03.08.2017 № 115  „Про погодження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2017 року”.

2.     Рішення від 03.08.2017 №124 „Про затвердження робочого проекту”Будівництво Центру безпеки громадян Соледарської міської об’єднаної територіальної громади”.

3.     Рішення від 03.08.2017” №128 Про надання матеріальної допомоги”.     

 

 

 

 

 

Начальник  відділу

бухгалтерського обліку та звітності                                       Л.Ю.Жердій

 

 

Секретар міської ради                                                               С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

21.09.2017 № 7/ 15-366

м. Соледар

 

Про затвердження розпоряджень

міського     голови      з       питань

перерозподілу      та       виділення

додаткових асигнувань  за період

з 02.08.2017  по  01.09.2017

 

         Розглянувши службову записку начальника відділу бухгалтерського  обліку та звітності Жердій Л.Ю. від 29.08.2017 № 2056/01-46, керуючись ст.ст. 26, 65 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          Затвердити розпорядженняміськогоголови з питаньперерозподілу та виділення додаткових асигнувань за період з 01.08.2017 по 01.09.2017 (додається).

 

 

 

Міський голова                                                                                  О.М.Степаненко                                                                                 

                                                                                      

                                                                                      

 

                                                                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                       рішення міської ради

                                                                                      21.09.2017 № 7/ 15-366

ПЕРЕЛІК

розпоряджень міського голови з питань перерозподілу та виділення  додаткових асигнувань прийнятих за період з 02.08.2017 по 01.09.2017

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

1.     Від 03.08.2017 №235р”Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2017 рік”.

2.     Від 03.08.2017 № 236р   „Про нагородження Почесними грамотами Соледарської міської ради з нагоди професійного свята Дня шахтаря”.

3.     Від 04.08.2017 №151ра”Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань працівникам міської ради”.

4.     Від 08.08.2017 № 241р „ Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки Соледарської міської ради з нагоди професійного свята-Дня будівельника”.

5.     Від 09.08.2017 №152ра „Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань начальнику відділу охорони здоров’я Безкровному В.І.”

6.     Від 10.08.2017 №153ра”Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керуючому справами виконкому Рогаченко Н.Л.”.

7.     Від 10.08.2017  №154ра „Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань начальнику фінансового управління Бондарєву Ю.С.”.

8.     Від 10.08.2017 №155ра „Про виплату щомісячної надбавки за вислугу років Сташкевич М.М.”.

9.     Від 10.08.2017 №242р „Про надання у серпні місяці 2017 року грошової допомоги на поховання”.

10.                       Від 11.08.2017 № 243р „Про перерозподіл коштів загального фонду бюджету об’єднаної територіальної громади”.

11.                       Від 11.08.2017 № 160ра „ Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівнику КЗ”Соледарська міська бібліотека”Грунській В.В.”.

12.                       Від 12.08.2017 №161ра”Про роботу у вихідний день 12 серпня 2017 року водія автотранспортного засобу Калініченка С.В.”

13.                       Від 12.08.2017 року №162 ра”Про роботу у вихідний день 12 серпня 2017 року водія автотранспортного засобу Клименка Є.А.”.

14.                       Від 15.08.2017 року №170 ра”Про встановлення Горбань Л.В.надбавки за складність,напруженість у роботі”.

15.                       Від 14.08.2017 № 244р”Про внесення змін в обсяги видаткової та доходної частини загального фонду бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік”.

16.                       Від 14.08.2017 № 80рк „Про звільнення Жердій Л.Ю.”.

17.                       Від 14.08.2017 № 81рк „Про призначення Жердій Л.Ю.на посаду начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності”.

18.                       Від 15.08.2017№ 245р”Про внесення змін в обсяги видаткової частини загального фонду бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік”.

19.                       Від 15.08.2017 №246р”Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2017 рік”.

20.                       Від 15.08.2017 №163ра„ Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань спеціалісту І категорії з загальних питань Патрикеєвій О.І.”.

21.                       Від 15.08.2017 №164ра”Про преміювання працівників апарату,служб та територіальних відділів Соледарської міської ради за серпень місяць 2017 року”.

18. Від 15.08.2017№165ра”Про преміювання нальника відділу охорони здоров’я Соледарської міської ради за серпень місяць 2017 року”.        

19. Від 15.08.2017 №166ра „Про преміювання начальника  фінансового управління  Соледарської міської ради за серпень місяць 2017 року”.

20. Від 15.08.2017 №167ра „ Про преміювання начальника Управління освіти Соледарської міської ради за серпень місяць 2017 року”.

21. Від 15.08.2017№168ра”Про преміювання начальника відділу спорту, молоді та туризму Соледарської міської ради за серпень місяць 2017 року”.

22. Від 16.08.2017№247р„Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2017 рік”.

23.Від 17.08.2017№ 83рк „ Про  прийняття на роботу Тесленка В.В.”.

24.Від 17.08.2017 №174ра”Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань працівникам міської ради”.

25 Від 21.08.2017 №250р”Про внесення змін в обсяги видаткової та доходної частини загального фонду бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік”.

26 Від 21.08.2017 №251р„Про нагородження Почесною грамотою Соледарської міської ради до 26-ї річниці Дня Незалежності України”.

27 Від 21.08.2017№252р„Про нагородження Почесною грамотою Соледарської міської ради”.

28 Від 23.08.2017№ 253р„Про проведення попередньої оплати на виконання робіт за робочим проектом”Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення по вул Паркова м.Соледара”.

29 Від 28.08.2017 №178ра„ Про оплату сторожам приміщення колишньої ЗШ №21 роботи у святковий день у серпні місяці 2017 року”.

30.Від 28.08.2017№179ра”Про оплату сторожу Яковлівського сільського будинку культури роботи у святковий день у серпні місяці 2017 року”.

31.Від 29.08.2017 №255р”Про проведення попередньої оплати на виконання робіт”Капітальний ремонт приміщень сільського будинку культури с.Міньківка”.

31.Від  30.08.2017 №180ра ”Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально побутових питань працівникам міської ради”.

32.Від 31.08.2017 №182ра „Пронадання матеріальної допомоги спеціалісту І категорії з загальних питань Соледарської міської ради Ляшенко А.О.”.

33.Від 31.08.2017 №87рк „Про звільнення Тимчак Т.С.”.

34.Від 31.08.2017 №256р „Про внесення змін в обсяги видаткової та доходної частини загального фонду бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік”.

35.Від 31.08.2017 №256р”Про внесення змін вобсяги видаткової та доходної частини загального фонду бюджету обєднаної територіальної громади на 2017 рік”.

36.Від 01.09.2017№257р”Про виділення коштів для проведення міських мітингів з нагоди визволення Донбасу від фашистських загарбників”.

37.Від 01.09.2017 №88рк”Про прийняття Прусаченко Н.В.на посаду спеціаліста ІІ категорії відділу житлово-комунального господарства,благоустрію,охорони навколишнього середовища та інфрвструктури”.

 

 

 

 

 

Начальник відділу

бухгалтерського обліку та звітності                                                Л.Ю. Жердій

 

 

Секретар міської ради                                                                       С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

21.09.2017 № 7/15-367

м. Соледар

 

Пророзміщення тимчасово вільних

коштів бюджету Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на вкладних (депозитних) рахунках у банках у 2018 році

 

Розглянувши службову записку від 01.09.2017 року № 2081/01-46 начальника фінансового управління Бондарєва Ю.С., з метою розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на вкладних (депозитних) рахунках у банках у 2018 році, керуючись ч. 8 ст. 16 Бюджетного кодексу України від 08 липня 2010 року № 2456-VI, постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 №6 «Про затвердження порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» із змінами, ст. 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Доручити розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на вкладних (депозитних) рахунках у банках у 2018 році фінансовому управлінню Соледарської міської ради (Бондарєв).

 

2. Затвердити Порядок розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Соледарської міської об’єднаної територіальної громадина вкладних (депозитних) рахунках у банках(додаток 1).

 

        3. Затвердити Положення про конкурсну комісію з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Соледарської міської об’єднаної територіальної громадина вкладних (депозитних) рахунках у банках (додаток 2).

 

4. Організаційне забезпечення виконання цього рішення покласти на начальника фінансового управління Бондарєва Ю.С.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Боровик).

 

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017 № 7/15-368 

м. Соледар

 

Про дачу згоди на коригування та проведення комплексної експертизи   проектно - кошторисної документації і здійснення авторського нагляду за робочими проектами «Капітальний ремонт нежитлового приміщення фельдшерського пункту заадресою:с.Парасковіївка,вул. Першотравнева, 3, Бахмутського району Донецької обл.», що виконується в 2017 році та «Капітальний ремонт нежитлового                                      приміщення Бахмутського фельдшерського пункту за адресою: Бахмутський район, с.Бахмутське, вул. Піонерська 29/2,» що здійснюється в 2017році.

 

Розглянувши службову записку від 15.09.2017 № 2203/01-46  начальника відділу охорони здоров’я Безкровного В.І., щодо  необхідності   виконання робіт з коригування та проведення комплексної експертизи   проектно- кошторисної документації  «Капітальний ремонт нежитлового приміщення фельдшерського пункту за адресою с.Парасковіївка, вул. Першотравнева, 3, Бахмутського району, Донецької області», що виконується в 2017 році та «Капітальний ремонт нежитлового приміщення Бахмутського фельдшерського пункту за адресою: Бахмутський район, с. Бахмутське, вул. Піонерська 29/2,»що здійснюється в 2017 році ,здійснення авторського нагляду за виконанням робіт,  керуючись   ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР “ Про місцеве самоврядування в Україні»  із внесеними до нього змінами, міська рада 

 

ВИРІШИЛА :

 

           1.Дати згоду на коригування та проведення комплексної експертизи   проектно- кошторисної документації і здійснення авторського нагляду за робочими проектами « Капітальний  ремонт нежитлового приміщення фельдшерського пункту за адресою: с. Парасковіївка, вул.Першотравнева, 3, Бахмутського району, Донецької області»,що виконується в 2017 році та «Капітальний ремонт нежитлового приміщення Бахмутського фельдшерського пункту за адресою: Бахмутський район, с. Бахмутське, вул. Піонерська 29/2», що здійснюється в 2017році.

 

2.Фінансовому управліннюміської ради (Бондарєв) внести зміни до видаткової частини бюджету  об’єднаної територіальної громади та виділити у 2017 році кошти  з бюджету  на виконання робіт щодо коригування та проведення комплексної експертизи   проектно-кошторисної документації та здійснення авторського нагляду за вказаними робочими проектами.  

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), секретаря міської ради  Редченко С.М.

 

 

Міський голова                                                                      О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21.09.2017  № 7/15- 369

м. Соледар

 

Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2016 №7/1-14 „Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 рік”

 

Розглянувши службові записки від  11.09.2017 № 2161/01-46 заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагози О.О.,  від 11.09.2017 № 2157/01-46 начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Жердій  Л.Ю., від 13.09.2017 №2180 /01-46, №2191/01-46  начальника Управління освіти Замараєвої Т.О., від 11.09.2017 № 2158/01-46, від 13.09.2017 №2187/01-46,  від 20.09.2017 № 2274 /01-46начальника відділу охорони здоров’я Безкровного В.І.,від 13.09.2017 №2181/01-46 , від 18.09.2017 № 2224/01-46 начальника відділу молоді, спорту та туризму Назаренка М.С.,від 12.09.2017 № 552/01-58, від 13.09.2017 № 556/01-58 директора СКП «Водоканал» Чуйка К.В.  відповідно ст. 52, ст. 72, п. 8 ст. 78 Бюджетного кодексу України від 08 липня 2010 року № 2456-VI із внесеними до нього змінами та з урахуванням вимог ст.26 Закону  України від 21травня 1997 року № 280/97-ВР   «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА :

         1. Внести наступні зміни до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1 - 14 „Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 рік”

          1) в підпункті  пункту 1 рішення замінити відповідно

         цифри 133 751,050 на цифри 137 756,722;

         цифри 126 938,000 на цифри 130 943,672;

         цифри 1 125,050 на цифри 6 813,050;

         цифри 116 576,725 на цифри 120 600,677;

         цифри 24 322,544 на цифри 24 104,796;

.        цифри 140 878,599 на цифри 144 705,473.

 

         2) внести наступні зміни в додаток 3 до рішення:

         Збільшити планові призначення загального фонду бюджету об’єднаної територіальної громадина суму 4 229,948тис. грн., по коду програмної класифікації видатків:

               Соледарська міська рада:

 0110170 « Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» на суму 756,4 тис. грн. (заробітна плата-620,0 тис. грн.., нарахування на заробітну плату-136,4 тис. грн.);

0114030 «Філармонії, музичні колективи і ансамблі та інші мистецькі заклади та заходи» на суму 15,0 тис. грн.( на придбання ритуальної атрибутики для вшанування ветеранів війни та праці, почесних громадян територіальної громади при похованні, на покладання ритуальної атрибутики до пам’ятників на урочисті дати);

0116010„Забезпечення надійного та безперебійного функціонування житлово-експлуатаційного господарства ” на суму 20,0 тис. грн.(на розробку проектно-кошторисної документації на встановлення приладів обліку теплової енергії у житлових будинках).

              Управління освіти:

1011010 «Дошкільна освіта» на суму 5,0 тис. грн.(на розробку проектно-кошторисної документації на встановлення приладів обліку теплової енергії у дошкільному закладі);

1011020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» на суму 1 801,0 тис. грн. (заробітна плата -1 472,0 тис. грн., нарахування на заробітну плату -324,0 тис. грн., оплата послуг(крім комунальних)-5,0 тис. грн.(на розробку проектно-кошторисної документації на встановлення приладів обліку теплової енергії у школі).

        Відділ охорони здоров’я:

1410180 „ Керівництво і управління у відповідній сфері у містах республіканського Автономної республіки Крим та обласного значення ” на суму 9,010 тис. грн.(придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентар);

1412180 «Первинна медична допомога населенню» на суму 478,593 тис.грн, (оплата теплопостачання-183,793 тис. грн., оплата водопостачання та водовідведення-6,5 тис. грн., оплата електроенергії-116,0 тис. грн., оплата природного газу-172,3 тис. грн.).

         Відділ молоді, спорту та туризму:

1110180 „ Керівництво і управління у відповідній сфері у містах республіканського Автономної республіки Крим та обласного значення ” на суму 4,010 тис. грн.(придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентар);

1115041«Утримання комунальних спортивних  споруд» на суму 8,680 тис. грн. (для проведення даних заходів, а саме на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентар , згідно рішення виконавчого комітету «Про затвердження плану спортивно-масових заходів на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік»).

 

 

         Збільшити планові призначення загального фонду одержувачу коштів бюджету об’єднаної територіальної громадиСоледарському комунальному підприємству „ Ремонтник ” (Губаренко) по коду програмної класифікації видатків 0116010 „ Забезпечення надійного та безперебійного функціонування житлово-експлуатаційного господарства ” на суму -  250,0 тис. грн. на  фінансову підтримку господарської діяльності СК ВРЖП „ Ремонтник ”, в зв’язку з невідповідністю вартості наданих послуг з утримання житлового фонду тарифу, затвердженого у 2011 році.

        Збільшити планові призначення загального фонду одержувачу коштів бюджету об’єднаної територіальної громади Соледарському комунальному підприємству „ Комунальник ”  по кодам програмної класифікації видатків:
 0116060 «Благоустрій міст, сіл, селищ ”  на суму 331,0 тис. грн., (поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям, а саме а саме 31,0 тис. грн. на придбання електроматеріалів та відшкодування податків для ремонту зовнішнього освітлення скверу по вул. Парковій та 300,0 тис. грн.. на виконання робіт з благоустрою на друге півріччя);
0116650 «Утримання та розвиток інфраструктури доріг» на суму 7,049 тис. грн., (а саме на відшкодування витрат на заробітну плату-2,8 тис. грн., нарахування на заробітну плату-0,499 тис. грн., предмети, матеріали, обладнання та інвентар - 3,1 тис. грн.,інші поточні видатки-0,65 тис. грн.).

 

   Збільшити планові призначення загального фонду одержувачу коштів бюджету об’єднаної територіальної громади Соледарському комунальному підприємству „ Водоканал ” (Чуйко) по коду програмної класифікації видатків                       0116052 „ Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства ” на суму – 211,256 тис. грн., (поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям, а саме 21,256 тис. грн. на придбання предметів, матеріалів та 190,0 тис. грн. на гідродинамічне очищення каналізаційних колекторів по вул. Соледарська, вул .Ломоносова, вул.Карпінського, вул.Носова, вул.Паркова, вул.Преображенська у м.Соледар Донецької області ).

 

Збільшити планові призначення загального фонду одержувачу коштів бюджету об’єднаної територіальної громади комунальному підприємству „Яковлівське ” (Масковка) поточні трансферти по коду програмної класифікації видатків  01116060 «Благоустрій міст, сіл,селищ» на суму 332,950 тис. грн.(на виконання робіт з благоустрою на друге півріччя).     

 

Зменьшити планові призначення спеціального фонду бюджету об’єднаної територіальної громади на суму  1 046,209 тис. грн. по коду програмної класифікації видатків:

Соледарська міська рада:

0116021 «Капітальний ремонт житлового фонду» на суму 821,933 тис. грн.

Відділ охорони здоров’я:

1410180 „ Керівництво і управління у відповідній сфері у містах республіканського Автономної республіки Крим та обласного значення ” на суму 9,010 тис. грн.

         Відділ молоді, спорту та туризму:

1115041«Утримання комунальних спортивних  споруд» на суму 4,010 тис. грн.

 

        Зменьшити планові призначення спеціального фонду одержувачу коштів бюджету об’єднаної територіальної громади Соледарському комунальному підприємству „Водоканал” (Чуйко)  по коду програмної класифікації видатків 0116052 „ Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства ” на суму – 211,256 тис. грн.(капітальні трансферти).

 

          Збільшити планові призначення спеціального фонду бюджету об’єднаної територіальної громадина суму 821,933тис. грн., по кодам програмної класифікації видатків:

          Соледарська міська рада:

0116052 «Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства” на суму – 190,0 тис. грн.,(на коригування проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт водопроводу с.Парасковіївка на ділянці від шахти Володарського до с.Благодатне Бахмутського району Донецької області)
       Управління освіти:

1011010 «Дошкільна освіта» на суму 432,933 тис. грн. (на спів фінансування проекту «Капітальний ремонт будівлі дитячого навчального закладу «Тополька» по вул..Первомайська, Парасковіївської сільської ради, Бахмутського району, Донецької області).

          Відділ охорони здоров’я:

1412180 «Первинна медична допомога населенню» на суму 199,0 тис. грн. (50,0 тис. грн. придбання комп’ютерної техніки;
140,0 тис. грн. на коригування та проведення комплексної експертизи проектно-кошторисної документації на об’єкти:
«Капітальний ремонт нежитлового приміщення фельдшерського пункту за адресою:с.Парасковіївка, вул.Першотравнева, 3, Бахмутського району, Донецької області», що виконується в 2017 році, «Капітальний ремонт нежитлового приміщення фельдшерського пункту за адресою: Бахмутський район, с.Бахмутське, вул.Піонерська 29/2», що здійснюється в 2017 році та 8,61 тис. грн. вартість робіт з авторського нагляду по об’єктам: «Капітальний ремонт нежитлового приміщення фельдшерського пункту за адресою:с.Парасковіївка, вул.Першотравнева, 3, Бахмутського району, Донецької області», що виконується в 2017 році, «Капітальний ремонт нежитлового приміщення фельдшерського пункту за адресою: Бахмутський район, с.Бахмутське, вул.Піонерська 29/2» ).        
        

            3. Додаток 1-4 до рішення від 25.12.2016 № 7/1-14 „ Про бюджет об'єднаної територіальної громади на 2017 рік” викласти в новій редакції (додається). 

                       

          4.Організаційне забезпечення виконання цього рішення покласти на начальника фінансового управління  Бондарєва Ю.С.

 

          5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Степаненка О.М., постійну комісію міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Боровик).

 

 

 

Міський голова                                                                                 О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

21.09.2017  №  7/15 -  370

м.Соледар

 

Про   стан  роботи постійно діючої міжвідомчої комісії виконавчого комітету з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення

 

         Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагози О.О. щодо розгляду питання надання дозволів мешканцям багатоквартирних будинків на відключення від мереж централізованого опалення, враховуючи кількість звернень та значну кількість   питань, що виникають у комісії при розгляді звернень,    з метою соціального захисту населення територіальної громади,   керуючись наказом  Міністерства  будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства  України від 22.11.2005 №5 «Про затвердження порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання» з внесеними до нього змінами, ст. ст. 26,60 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами  міська рада

ВИРІШИЛА:   

1.                Інформацію   заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства  Рагози О.О. про стан роботи постійно діючої міжвідомчої комісії виконавчого комітету з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення взяти до уваги.

2.                Визнати стан роботи постійно діючої міжвідомчої комісії   виконавчого комітету з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води задовільним.

 

3.Постійно діючий міжвідомчий комісії виконавчого комітету з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення  (Рагоза):

1)    видати дозволи на відключення  квартир  житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при наявності довідки про відсутність заборгованості за теплопостачання згідно з заявами мешканців  станом на 20.09.2017.

2)  надати пропозиції на розгляд міської ради  щодо подальшого теплопостачання  житлових будинків  та бюджетних закладів центральної частини міста у термін до 01.01.2018.

 

 4. Соледарському комунальному  виробничому ремонтно-житловому підприємству «Ремонтник» (Губаренко) провести відповідні роботи щодо відключення квартир житлових будинків від централізованого опалення до початку опалювального сезону

5. Організаційне виконання цього рішення покласти  на начальника відділу житлово- комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Коваленка Г.В., в.о. директора Соледарського комунального  виробничого ремонтно-житлового підприємства «Ремонтник» Губаренка С.О.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії  міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та зв’язку (Ляшенко), секретаря міської ради  Редченко С.М.

 

 

Міський голова                                                                    О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

21.09.2017 №  7/15 -  371

м. Соледар

 

Про встановлення  скоригованих тарифів на послуги  з централізованого водопостачання та водовідведення, які тимчасово застосовуються  Соледарським комунальним   підприємством «Водоканал» на території Соледарської міської обєднаної територіальної громади    на підставі дозволу Соледарської міської ради, встановлених для комунального підприємства «БАХМУТ-ВОДА» 

 

Розглянувши лист  від 06.09.2017 № 118   директора Соледарського комунального   підприємства «Водоканал» Чуйка К.В. щодо необхідності   коригування діючих  тарифів на послуги  з централізованого водопостачання та водовідведення,  що надаються підприємством,  погоджених   рішенням Соледарської міської ради від 23.02.2017 р. №7/3-81,  враховуючи постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10.08.2017р.  №1014 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16.06.2016 року №1141 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» згідно з якою  з 01.09.2017 року тариф на централізоване постачання споживачам, які є суб­­­єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення   складає – 5,21 грн. за 1 куб.м. без ПДВ.,       керуючись ст. ст. 26, 28, 52,59, 60 Закону України від 21  травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами,   міська рада

ВИРІШИЛА:

1.   Встановити  з 01.10.2017 року скориговані тарифи на послуги  з централізованого водопостачання та водовідведення, які тимчасово застосовуються Соледарським комунальним   підприємством «Водоканал» на рівні:  

      - на послуги з централізованоговодопостачання(з використанням внутрішньобудинкових систем)– 12,30грн. за 1 м.куб. без ПДВ;

  - на послуги з централізованоговодопостачання(для мешканців приватного сектору)– 11,68  грн. за 1 м.куб. без ПДВ.

2. Соледарському комунальному підприємству «Водоканал» (Чуйко) забезпечити доведення цього рішення до відома населення у встановленому законодавством порядку.

 

3.Вважати такими, що втратили чинність тарифи на послуги з централізованоговодопостачання(з використанням внутрішньобудинкових систем та мешканців приватного сектору), що застосовувало Соледарське комунальне підприємство «Водоканал» на підставі рішення від 23.02.2017 №7/3-81 «Про дозвіл  Соледарському комунальному підприємству «Водоканал» застосування тимчасово тарифів водопостачання та водовідведення, встановлених для комунального підприємства «БАХМУТ – ВОДА» зі змінами.

 

4. Організаційне виконання цього рішення покласти на директора  Соледарського комунального підприємства «Водоканал» Чуйка К.В.

 

5. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Соледарської міської ради з питань   комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 Міський голова                                                                                                                                  О.М. Степаненко

   

Яндекс.Метрика