Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

П Е Р Е Л І К

рішень, які додаються до протоколу 3 сесії 7 скликання

 

Соледарської міської ради від 23.02.2017

Найменування рішення

Індекс

Про погодження вступуСоледарської міської радидо Асоціаціїоб’єднаних територіальних громад

Про затвердження Положення про порядок сплати місцевих податків і зборівна території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

Про встановлення розмірів ставок місцевих податків та зборів на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

Про організацію харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій дошкільних навчальних закладів - загальноосвітніх навчальних закладів 1 ступеня Соледарської міської об’єднаної територіальної  громади з 01.02.2017року

Про затвердження заходів з утримання ремонту об’єктів та елементів благоустрою на території Соледарської міської об’єднаної територіальної  громади  та Порядку використання коштів на ці заходи у 2017 році

Про встановлення розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого

Про здійснення перерахунку трансфертів комунальному підприємству «Яковлівське»

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Яковлівське»

Про затвердження Порядку розрахунків, обліку та відшкодування різниці між затвердженим  органами місцевого самоврядування розміром цін/тарифів на послуги водопостачання та економічно обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг підприємством – виробником КП «Яковлівське»

Про здійснення централізованого перерахування у 2017 році трансфертів підприємству КП «Яковлівське»

Про внесення змін до штатного розпису дошкільного закладу «Чебурашка»

Про внесення змін до штатного розпису ДНЗ – ЗНЗ І ступеня Роздолівської сільської ради

Про прийняття (безоплатно) із комунальної власності територіальної громади м.Бахмут до комунальної власностіСоледарської міської об’єднаної територіальної громади майна

Про дозвіл Соледарському комунальному підприємству «Водоканал» застосовування тимчасово тарифів водопостачання та водовідведення, встановлених для комунального підприємства «БАХМУТ - ВОДА»

Про придбання у комунальну власність Соледарської міської об’єднаної територіальної  громади окремо розташованої будівлі за адресою: м.Соледар, вул.Паркова, буд. 5

Про дачу згоди на виділення коштів на розробку проектно – кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція нежитлової будівлі під Центр надання адміністративних та соціальних послуг Соледарської міської об’єднаної територіальної громади»

Про затвердження Програми «Забезпечення житлом для дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2019роки»

Про затвердження заходів та виділення коштів на спів фінансування для облаштування спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням

Про виділення коштів у вигляді субвенції з місцевого бюджету для виготовлення посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

Про виділення коштів для співфінансування спільних заходів щодо оздоровлення

Про затвердження Комплексної програми з соціального захисту малозабезпечених верств населення та інших пільгових категорій на 2017-2019 рр Соледарської міської об’єднаної територіальної  громади

Про затвердження Положенняпро відділ з реєстрації місцяпроживання фізичних осібСоледарської міської ради

Про затвердження Положення про загальний відділ Соледарської міської ради

Про затвердження Положенняпро юридичний відділСоледарської міської ради

Про затвердження Положенняпро військово - облікове бюроСоледарської міської ради

Про затвердження Положення про відділ земельних ресурсів Соледарськоїміської ради 

Про затвердження Положення  про організаційний відділ Соледарської міської ради

Про затвердження передавального акту Парасковіївськоїсільської ради

Про затвердження передавального актуБахмутської сільської ради

Про затвердження передавального актуБерестівської сільської ради

Про затвердження передавального акту Роздолівської сільської ради

Про затвердження передавального актуВасюківської сільської ради

Про затвердження передавального актуЯковлівської сільської ради

Про затвердження передавального актуВолодимирівської сільської ради

Про затвердження передавального актуМіньківської сільської ради

Про затвердження передавального актуНикифорівської сільської ради

Про затвердження звіту про використання коштів цільового фонду Соледарської міської ради за 2016 рік

Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 2016 рік

Про затвердження розпоряджень міського голови з питань перерозподілу та виділення додаткових асигнувань за період з 26.12.2016 по 02.02.2017

Про затвердження Положення відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Про підтримку звернення щодо суспільно-політичної ситуації а Бахмутському районі Донецької області

Про внесення змін до РегламентуСоледарської міської ради, затвердженого рішеннямміської радивід 26.01.2017 № 7/2-49

Про зміну розміру статутного капіталу Соледарського комунального підприємства «Водоканал» та затвердження нової редакції статуту Соледарського комунального підприємства «Водоканал»

Про утворення освітнього осередку та визначення опорного загальноосвітнього закладу на території Соледарської міської об’єднаної територіальної  громади

Про спів фінансування з місцевого бюджета участі у спільному проекті Європейського Союзу та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-14 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 рік»

7/3-68

7/3-69

7/3-70

7/3-71

7/3-72

7/3-73

7/3-74

7/3-75

7/3-76

7/3-77

7/3-78

7/3-79

7/3-80

7/3-81

7/3-82

7/3-83

7/3-84

7/3-85

7/3-86

7/3-87

7/3-88

7/3-89

7/3-90

7/3-91

7/3-92

7/3-93

7/3-94

7/3-95

7/3-96

7/3-97

7/3-98

7/3-99

7/3-100

7/3-101

7/3-102

7/3-103

7/3-104

7/3-105

7/3-106

7/3-107

7/3-108

7/3-109

7/3-110

7/3-111

7/3-112

7/3-113

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

23.02.2017 № 7/3 - 68

м. Соледар

 

Про  погодження  вступу

Соледарської міської радидо Асоціації  об'єднанихтериторіальних громад

 

З метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому і регіональному розвитку, захисту прав та інтересів територіальних громад, відповідно до 1 статті 4 Закону України від 16 квітня 2009 року №1275-VI«Про асоціації органів місцевого самоврядування», відповідно до частини 1 статті 15, статті 26 та пункту 15 частини 1 статті 43 Закону України від 21 травня 1997 року «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                 Погодити вступ  Соледарської міської ради до Асоціація об'єднаних територіальних громад.

 

2.                 Уповноважити міського головуСтепаненка О.М.представляти Соледарську міську раду в Асоціації об'єднаних територіальних громад.

 

3.                 Секретарю міської ради Редченко С.М. надіслати це рішення в Асоціацію об'єднаних територіальних громад.

 

 

Міський голова                                         О.М.Степаненко

 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ



23.02.2017 №7/3-69

м.Соледар

 

Про затвердження Положення про порядок сплати місцевих податків і  зборів на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

 

         Розглянувши службову записку від 02.02.2016  №153/01-46 начальника відділу економіки та прогнозування Рудченко І.І., враховуючи рішення Соледарської міської ради від14.09.2016 №6/90-1086 «Про добровільне об'єднання територіальних громад», з метою визначення порядку сплати місцевих податків і зборівна території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, керуючись ч. 8 ст. 8 Закону України від 05 лютого 2015 року №157-VIII «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Законом України від 21 грудня 2016 року № 1801-VIII«Про Державний бюджет України на 2017 рік», Бюджетним кодексом України від 8 липня 2010 року № 2456-VI  із внесеними до нього змінами, Податковим кодексом України від 02 грудня 2010 № 2755 – VІ із внесеними до нього змінами та ст.26 Закону України від 21 травня 1997 № 280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Положення про порядок сплати місцевих податків і зборів на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади(додається).

 

2.Встановити, що дане рішення набирає чинності з 01 січня 2017 року.

 

3. Відділу економіки та прогнозування (Рудченко) забезпечити в установленому порядку оприлюднення даного рішення.

 

 

4. Вважати такими, що з дня набрання чинності цим рішенням, втрачають чинність рішення:

         - Соледарської міської ради від 25.06.2012 №6/25-331 «Про затвердження Положень про порядок сплати місцевих податків і зборів»;

- Соледарської міської ради від 05.07.2013  № 6/38-519 «Про внесення змін до Положень про порядок сплати місцевих податків і зборів»;

- Соледарської міської ради від 23.12.2013  № 6/44-620 «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 25.06.2012 №6/25-331 «Про затвердження Положень про порядок сплати місцевих податків і зборів»;

          - Соледарської міської ради від 20.01.2015  № 6/58-808 «Про внесення змін до Положення про порядок сплати місцевих податків і зборів»;

- Соледарської міської ради від 19.01.2016  № 6/80-965 «Про внесення змін до Положення про порядок сплати місцевих податків і зборів»;

- Бахмутської сільської ради  від 14.07.2016 №06/58-330 «Про затвердження Положень про порядок сплати місцевих податків і зборів на території Бахмутської сільської ради»;

- Васюківської сільської ради від 24.06.2016 №7/10-62 «Про затвердження регуляторного акту «Про затвердження Положень про порядок сплати місцевих податків і зборів»;

- Володимирівської сільської ради від 04.06.2015№6/46-256 «Про  затвердження  Положень про порядок сплати місцевих податків і зборів»;

- Міньківської сільської ради від 21.01.2015 №6/55-364 «Про внесення змін до Положення про порядок сплати збору єдиного податку, затвердженого рішенням Міньківської сільської ради від 13.02.2013 №6/26-192»;

- Міньківської сільської ради від 21.01.2015 №6/55-365 «Про внесення змін до Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки затвердженого рішенням Міньківської сільської ради від 25.02.2011 №6/6-36»;

- Міньківської сільської ради від 22.04.2015 №6/57-379 «Про внесення доповнень до рішення Міньківської сільської ради від 25.02.2011 №6/6-36 «Про затвердження Положень про місцеві податки та збори на території Міньківської сільської ради»;

- Міньківської сільської ради від 22.01.2016 №7/4-34 «Про внесення змін до рішення Міньківської сільської ради від 25.02.2011 №6/6-36 «Про затвердження Положень про місцеві податки та збори на території Міньківської сільської ради» із змінами, доповненнями та додатками»;

- Міньківської сільської ради від 25.02.2011 р. №6/6-36 «Про затвердження Положень про порядок сплати  місцевих податків і зборів»;

- Міньківської сільської ради від 20.01.2012 р. №6/16-102 «Про внесення змін  до  Положення про порядок сплати  збору єдиного податку, затвердженого рішенням  Міньківської сільської ради  від 25.02.2011 №6/6-36»;

- Міньківської сільської ради від 13.02.2013 р. №6/28-192 «Про внесення змін  до  Положення про порядок сплати  збору єдиного податку, затвердженого рішенням  Міньківської сільської ради  від 20.01.2012.№6/16-102»;

- Никифорівської сільської ради від 02.02.2015 №6/33-187 «Про затвердження Положення про податок не рухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2015 рік»;

- Никифорівської сільської ради від 02.02.2015 №6/33-188 «Про затвердження Положення про транспортний податок на 2015 рік»;

- Никифорівської сільської ради від 15.01.2015 №6/32-179 «Про затвердження Положення про порядок сплати єдиного податку»;

- Парасковіївської сільської ради від 30.06.2016 №6/88-574 «Про затвердження положень про порядок сплати місцевих податків і зборів на території Парасковіївської сільської ради на 2017 рік»;

- Роздолівської  сільської ради від 22.01.2016 №7/6-42 «Про затвердження положення про порядок сплати місцевих податків і зборів у Роздолівській сільській раді».

 

5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на фінансове управління міської ради /Бондарєв/, постійні комісії  міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів /Боровик/, з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та зв’язку /Ляшенко/.

 

 

Міський голова                                                                             О.М. Степаненко

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО                     
рішенням міської ради

23.02.2017 №7/3- 69 

 

 

Розділ І. Положення про порядок сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

 

1. Платники  податку

Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

Визначення платників податку в разі перебування об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:

а) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;

б) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

в) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

 

2. Об’єкт оподаткування

Об'єктом оподаткування є об'єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

Об’єкти житлової нерухомості - будівлі, віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду, дачні та садові будинки, а саме:

а) житловий будинок - будівля капітального типу, споруджена з дотриманням вимог, встановлених законом, іншими нормативно-правовими актами, і призначена для постійного у ній проживання. Житлові будинки поділяються на житлові будинки садибного типу та житлові будинки квартирного типу різної поверховості;

б) житловий будинок садибного типу - житловий будинок, розташований на окремій земельній ділянці, який складається із житлових та допоміжних (нежитлових) приміщень;

в) прибудова до житлового будинку - частина будинку, розташована поза контуром його капітальних зовнішніх стін, і яка має з основною частиною будинку одну (або більше) спільну капітальну стіну;

г) квартира - ізольоване помешкання в житловому будинку, призначене та придатне для постійного у ньому проживання;

ґ) котедж – одно -, півтораповерховий будинок невеликої житлової площі для постійного чи тимчасового проживання з присадибною ділянкою;

д) кімнати у багатосімейних (комунальних) квартирах - ізольовані помешкання в квартирі, в якій мешкають двоє чи більше квартиронаймачів;

е) садовий будинок - будинок для літнього (сезонного) використання, який в питаннях нормування площі забудови, зовнішніх конструкцій та інженерного обладнання не відповідає нормативам, установленим для житлових будинків;

є) дачний будинок - житловий будинок для використання протягом

року з метою позаміського відпочинку; 

Об'єкти нежитлової нерухомості - будівлі, приміщення, що не віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду. У нежитловій нерухомості виділяють:

а) будівлі готельні - готелі, мотелі,кемпінги, пансіонати, ресторани та бари, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, будинки для відпочинку;

б) будівлі офісні – будівлі фінансового обслуговування, адміністративно - побутові будівлі, будівлі для конторських та адміністративних цілей;

в) будівлі торговельні – торгові центри, універмаги, магазини, криті ринки, павільйони та зали для ярмарків, станції технічного обслуговування автомобілів, їдальні, кафе, закусочні, бази та склади підприємств торгівлі й громадського харчування, будівлі підприємств побутового обслуговування;

г) гаражі – гаражі (наземні й підземні) та криті автомобільні стоянки;

ґ) будівлі промислові та склади;

д) будівлі для публічних виступів (казино, ігрові будівлі);

е) господарські (присадибні) будівлі – допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо;

є) інші будівлі.

 Не є об'єктом оподаткування:

а) об'єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, а також організацій, створених ними в установленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідного державного бюджету чи місцевого бюджету і є неприбутковими (їх спільній власності);

б) об'єкти житлової та нежитлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення, визначені законом, в тому числі їх частки;

в) будівлі дитячих будинків сімейного типу;

г) гуртожитки;

ґ) житлова нерухомість непридатна для проживання, в тому числі у зв'язку з аварійним станом, визнана такою згідно з рішенням міської ради;

д) об'єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, визнаним такими відповідно до закону, дітям-інвалідам, які виховуються одинокими матерями (батьками), але не більше одного такого об'єкта на дитину;

е) об'єкти нежитлової нерухомості, які використовуються суб'єктами господарювання малого та середнього бізнесу, що провадять свою діяльність в малих архітектурних формах та на ринках;

є) будівлі промисловості, зокрема виробничі корпуси, цехи, складські приміщення промислових підприємств;

ж) будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників, призначені для використання безпосередньо у сільськогосподарській діяльності;

з) об'єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності громадських організацій інвалідів та їх підприємств;

и) об'єкти нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку, та використовуються виключно для забезпечення їхньої статутної діяльності, включаючи ті, в яких здійснюють діяльність засновані такими релігійними організаціями добродійні заклади (притулки, інтернати, лікарні тощо), крім об'єктів нерухомості, в яких здійснюється виробнича та/або господарська діяльність;

і) будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування, що використовуються для надання освітніх послуг;

ї) об’єкти нежитлової нерухомості державних та комунальних дитячих санаторно-курортних закладів та закладів оздоровлення та відпочинку дітей, а також дитячих санаторно-курортних закладів та закладів оздоровлення і відпочинку дітей, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій, які є неприбутковими і внесені контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій. У разі виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій;

й) об’єкти нежитлової нерухомості державних та комунальних центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності, центрів фізичного здоров’я населення, центрів з розвитку фізичної культури і спорту інвалідів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а також центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності, дитячо-юнацьких спортивних шкіл і спортивних споруд всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств, їх місцевих осередків та відокремлених підрозділів, що є неприбутковими та включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій. У разі виключення таких установ та організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем,в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій;

к) об’єкти нежитлової нерухомості баз олімпійської та паралімпійської підготовки. Перелік таких баз затверджується Кабінетом Міністрів України;

л) об’єкти житлової нерухомості, які належать багатодітним або прийомним сім’ям, у яких виховується п’ять та більше дітей.

 

3.  База оподаткування

         Базою оподаткування є загальна площа об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

         База оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом ДФС на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів відповідних документів платника податків, зокрема документів на право власності.

         База оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності юридичних осіб, обчислюється такими особами самостійно виходячи із загальної площі кожного окремого об'єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об'єкт.

 

  4. Пільги із сплати податку

4.1 База оподаткування об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів;

в) для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів.

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

4.2 Міська радаСоледарської міської об’єднаної територіальної громади встановлює пільги з податку, що сплачується на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, громадських об’єднань, благодійних організацій, релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями).

Пільги з податку, що сплачується на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громадиз об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, для фізичних осіб визначаються виходячи з їх майнового стану та рівня доходів.

Пільги з податку, що сплачується на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громадиз об’єктів нежитлової нерухомості, встановлюються залежно від майна, яке є об’єктом оподаткування.

4.3 Міська радаСоледарської міської об’єднаної територіальної громади до 25 грудня року, що передує звітному, подає до контролюючого органу ДФС за місцезнаходженням об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості рішення щодо ставок та наданих пільг юридичним та/або фізичним особам зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за формою, затвердженою Кабінетом Міністрів України.

Пільги з податку передбачені підпунктами а, б 4.1 та 4.2 цього пункту, для фізичних осіб не застосовуються до:

об’єкта/об’єктів оподаткування, якщо площа такого/таких об’єкта/об’єктів перевищує п’ятикратний розмір неоподатковуваної площі, встановленої підпунктом 4.1 цього пункту;

об’єкта/об’єктів оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

4.4 Встановити, що документами, які підтверджують право на  пільги з податку, що сплачується на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громадижитлової нерухомості є посвідчення встановленого зразка для осіб:

- які належать до інвалідів війни відповідно до статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- які належать до учасників бойових дій відповідно до статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- на яких відповідно до статті 10 поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- які мають особливі заслуги перед Батьківщиною відповідно до статті 11 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- які мають особливі трудові заслуги перед Україною відповідно до статті 8 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»;

- які належать до постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1 згідно пункту 1 частини першої статті 14 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

Встановити, що документами, які підтверджують право на  пільги з податку, що сплачується на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громадижитлової нерухомості для осіб які під час базового податкового періоду були учасниками Антитерористичної операції є довідка про участь в Антитерористичній операції встановленого зразка.

Встановити, що документами, які підтверджують право на  пільги з податку, що сплачується на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громадижитлової нерухомості для членів сімей померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та/або мають особливі трудові заслуги перед Україною є довідка, видана Управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської районної ради.

До членів сімей померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Україною та/або мають особливі трудові заслуги перед Україною належать:

- батьки;

- чоловік (дружина), які не одружилися вдруге;

- повнолітні діти (в тому числі усиновлені), які є інвалідами з дитинства.

   Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної  ради, щороку до 1 лютого подає до контролюючого органу ДФС перелік осіб, які згідно цього пункту належать до пільгових категорій та мають право на застосування пільгової ставки для оподаткування об’єктів житлової нерухомості. Перелік осіб надається по кожній пільговій категорії окремо, із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, дати народження, ідентифікаційного номеру (РНОКПП), адреси проживання та номеру телефону (в разі наявності).

   4.5. Звільнити від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки громадські об’єднання (організації, спілки), які засновані згідно Закону України «Про громадські об’єднання» з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності таких громадських об’єднань (організацій, спілок) та знаходяться на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

   4.6. Звільнити від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки благодійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності таких організацій та знаходяться на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

Пільги зазначені у підпункті 4.5 та 4.6 цього пункту не надаються на об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

  

5 Ставка податку

Ставки податку для об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням міської ради Соледарської міської територіальної громади в залежності від типів таких об'єктів нерухомості.

6  Податковий період

 Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

 

7  Порядок обчислення суми податку

         7.1 Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом ДФС за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості у такому порядку:

а) за наявності у власності платника податку одного об'єкта житлової нерухомості, в тому числі його частки, податок обчислюється, виходячи з бази оподаткування, зменшеної відповідно до підпунктів а) або б)  підпункту 4.1 пункту 4 та відповідної ставки податку;

б) за наявності у власності платника податку більше одного об'єкта житлової нерухомості одного типу, в тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об'єктів зменшеної відповідно до підпунктів а) або б) підпункту 4.1 пункту 4 та відповідної ставки податку;

в) за наявності у власності платника податку об'єктів житлової нерухомості різних видів, у тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об'єктів, зменшеної відповідно до підпункту в) підпункту 4.1 пункту 4 та відповідної ставки податку;

г) сума податку, обчислена з урахуванням підпунктів б) і в) цього пункту, розподіляється Артемівською ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області пропорційно до питомої ваги загальної площі кожного з об'єктів житлової нерухомості;

ґ) за наявності у власності платника податку об'єкта (об'єктів) житлової нерухомості, у тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи - платника податку, загальна площа якого перевищує 300 квадратних метрів (для квартири) та/або 500 квадратних метрів (для будинку), сума податку, розрахована відповідно до підпунктів а) - г) цього підпункту, збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об'єкт житлової нерухомості (його частку).

              Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом ДФС за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості виходячи із загальної площі кожного з об'єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку.

           7.2 Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити за місцезнаходженням кожного з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) фізичним особам податку контролюючим органом ДФС за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

Щодо новоствореного (нововведеного) об'єкта житлової та/або нежитлової нерухомості податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.

            Контролюючі органи за місцем проживання (реєстрації) платників податку в десятиденний строк інформують контролюючий орган  ДФС за місцезнаходженням об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості про надіслані (вручені) платнику податку податкові повідомлення-рішення про сплату податку .

                   7.3  Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу ДФС за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

- об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

- розміру загальної площі об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

- права на користування пільгою із сплати податку;

- розміру ставки податку;

- нарахованої суми податку.

           Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до контролюючого органу ДФС за місцезнаходженням об'єкта/об'єктів оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового кодексу України, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо новоствореного (нововведеного) об'єкта житлової та/або нежитлової нерухомості декларація юридичною особою - платником подається протягом 30 календарних днів з дня виникнення права власності на такий об'єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.

 

8.Порядок обчислення сум податку в разі зміни власника об'єкта оподаткування податком.

         8.1  У разі переходу права власності на об'єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому припинилося право власності на зазначений об'єкт оподаткування, а для нового власника - починаючи з місяця, в якому він набув право власності.

          8.2 Контролюючий орган ДФС надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

 

9. Порядок сплати податку

Податок сплачується за місцем розташування об'єкта/об'єктів оподаткування і зараховується до міського бюджету Соледарської міської об’єднаної територіальної громади згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

 

10. Строки сплати податку

Податкове зобов’язання за звітний рік з податку сплачується:

а) фізичними особами -протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами -авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

 

   11.Відповідальність платників і контроль.

   Відповідальність за правильність обчислення та повноту і своєчасність сплати податку покладається на платників податку, згідно діючого законодавства.

            Контроль за правильністю розрахунку, повнотою і своєчасністю перерахування податку до міського бюджету  Соледарської міської об’єднаної територіальної громадипокладається на  Артемівську ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області в межах її повноважень, визначених діючим законодавством.

 

 

Розділ 2. Положення про порядок сплати  транспортного податку

 

1. Платники податку

          Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що є об'єктами оподаткування.

 

2. Об'єкт, база та період оподаткування

Об'єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, станом на 1 січня податкового (звітного) року виходячи з марки, моделі, року випуску, об’єму циліндрів двигуна, типу пального.

Щороку до 1 лютого податкового (звітного) року центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, на своєму офіційному веб-сайті розміщується перелік легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, який повинен містити такі дані щодо цих автомобілів: марка, модель, рік випуску, об’єм циліндрів двигуна, тип пального.

Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до першого абзацу цього пункту.

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

 

3. Ставки податку

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до Податкового Кодексу України.

 

4. Порядок обчислення податку

         Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом ДФС за місцем реєстрації платника податку.

          Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом  ДФС за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).

         Щодо об'єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт. Контролюючий орган ДФС надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

         Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснює контролюючий орган ДФС за місцем реєстрації об'єктів оподаткування, що перебувають у власності таких нерезидентів.

          Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу ДФС області за місцем реєстрації об'єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового кодексу України, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

           Щодо об'єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою - платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об'єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.

           У разі переходу права власності на об'єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об'єкт оподаткування, а новим власником - починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об'єкт.

            Контролюючий орган ДФС надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

           За об'єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

У разі спливу п'ятирічного віку легкового автомобіля протягом звітного року податок сплачується за період з 1 січня цього року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг (досягне) п'яти років.

 У разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем, який відповідно до пункту 2 цього положення є об'єктом оподаткування, транспортний податок за такий легковий автомобіль не сплачується з місяця, наступного за місяцем, в якому мав місце факт незаконного заволодіння легковим автомобілем, якщо такий факт підтверджується відповідним документом про внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, виданим уповноваженим державним органом.

У разі повернення легкового автомобіля його власнику (законному володільцю) податок за такий легковий автомобіль сплачується з місяця, в якому легковий автомобіль було повернено відповідно до постанови слідчого, прокурора чи рішення суду. Платник податку зобов'язаний надати контролюючому органу копію такої постанови (рішення) протягом 10 днів з моменту отримання.

У разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем, який відповідно до пункту 2 цього положення є об'єктом оподаткування, уточнююча декларація юридичною особою - платником податку подається протягом 30 календарних днів з дня внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

У разі повернення легкового автомобіля його власнику уточнююча декларація юридичною особою - платником податку подається протягом 30 календарних днів з дня складання постанови слідчого, прокурора чи винесення ухвали суду.

Фізичні особи - платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу ДФС за місцем своєї реєстрації для проведення звірки даних щодо:

а) об'єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку;

б) розміру ставки податку;

в) нарахованої суми податку.

Фізичні особи - нерезиденти у порядку, визначеному цим пунктом, звертаються за проведенням звірки даних до контролюючого органу ДФС за місцем реєстрації об'єктів оподаткування.

 

5. Порядок  сплати податку

Податок сплачується за місцем реєстрації об'єктів оподаткування і зараховується до міського бюджету Соледарської міської об’єднаної територіальної громадизгідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

 

6. Строки сплати податку

          Транспортний податок сплачується:

          а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації

 

Розділ 3. Положення про порядок  сплати земельного податку

 

1. Платники  податку

           Платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв), землекористувачі.

         Платниками земельного податку є платники єдиного податку за земельні ділянки, що не використовуються платниками єдиного податку першої - третьої груп для провадження господарської діяльності та платниками єдиного податку четвертої групи для ведення сільськогосподарського товаровиробництва.

 

2. Об’єкт оподаткування

Об'єктами оподаткування є земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні;  земельні частки (паї), які перебувають у власності.

 

3.База оподаткування

         Базою оподаткування є нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до пункту 12 цього положення.

Оподаткування земельних ділянок, наданих на землях лісогосподарського призначення (незалежно від місцезнаходження),  земельним податком:  податок за лісові землі справляється як складова рентної плати, що визначається податковим законодавством. Ставки податку за один гектар нелісових земель, які надані у встановленому порядку та використовуються для потреб лісового господарства, встановлюються відповідно до п.4  цього положення.

 

4. Ставка податку

Ставки податку встановлюються міською радою Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, відповідно до діючого законодавства.

 

5.Пільги із сплати податку

Пільги із сплати податку для фізичних осіб: Від сплати податку звільняються:

- інваліди першої і другої групи;

- фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

- пенсіонери (за віком);

- ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

- фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб цим пунктом поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:

- для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари;

- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах  -   не більш як 0,25гектара, в селищах – не більш як 0,15 гектара, в місті Соледар - не більш як 0,10 гектара;

- для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;

- для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара;

- для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

Від сплати податку звільняються на період дії єдиного податку четвертої групи власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику єдиного податку четвертої групи.

Якщо фізична особа, визначена у першому абзаці цього пункту, має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання, то така особа до 1 травня поточного року подає письмову заяву у довільній формі до контролюючого органу ДФС за місцем знаходження земельної ділянки про самостійне обрання/зміну земельної ділянки для застосування пільги.

Пільга починає застосовуватися до обраної земельної ділянки з базового податкового (звітного) періоду, у якому подано таку заяву.

Пільги із сплати податку для юридичних осіб: Від сплати податку звільняються:

          - санаторно-курортні та оздоровчі заклади громадських організацій інвалідів, реабілітаційні установи громадських організацій інвалідів;

          - громадські організації інвалідів України, підприємства та організації, які засновані громадськими організаціями інвалідів та спілками громадських організацій інвалідів і є їх повною власністю, де протягом попереднього календарного місяця кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менш як 50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці;

Зазначені підприємства та організації громадських організацій інвалідів мають право застосовувати цю пільгу за наявності дозволу на право користування такою пільгою, який надається уповноваженим органом відповідно до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні";

         У разі порушення вимог цієї норми зазначені громадські організації інвалідів, їх підприємства та організації зобов'язані сплатити суми податку за відповідний період, проіндексовані з урахуванням інфляції, а також штрафні санкції згідно із законодавством;

- бази олімпійської та паралімпійської підготовки, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України;

- дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форми власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, (крім національних та державних дендрологічних парків) освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

- державні та комунальні дитячі санаторно-курортні заклади та заклади оздоровлення і відпочинку, а також дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій, які є неприбутковими і внесені контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій. У разі виключення таких підприємств,установ та організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем,в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій;

- державні та комунальні центри олімпійської підготовки, школи вищої спортивної майстерності, центри фізичного здоров’я населення, центри з розвитку фізичної культури і спорту інвалідів, дитячо-юнацькі спортивні школи, а також центри олімпійської підготовки, школи вищої спортивної майстерності, дитячо-юнацькі спортивні школи і спортивні споруди всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств, їх місцевих осередків та відокремлених підрозділів, що є неприбутковими та включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій,за земельні ділянки,на яких розміщені їх спортивні споруди. У разі виключення таких установ та організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій, декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем,в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

 

6. Земельні ділянки, які не підлягають оподаткуванню земельним податком.

Не сплачується податок за:

- сільськогосподарські угіддя зон радіоактивно забруднених територій, визначених відповідно до закону такими, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи (зон відчуження, безумовного (обов'язкового) відселення, гарантованого добровільного відселення і посиленого радіоекологічного контролю), і хімічно забруднених сільськогосподарських угідь, на які запроваджено обмеження щодо ведення сільського господарства;

- землі сільськогосподарських угідь, що перебувають у тимчасовій консервації або у стадії сільськогосподарського освоєння;

         - земельні ділянки державних сортовипробувальних станцій і сортодільниць, які використовуються для випробування сортів сільськогосподарських культур;

         - землі дорожнього господарства автомобільних доріг загального користування - землі під проїзною частиною, узбіччям, земляним полотном, декоративним озелененням, резервами, кюветами, мостами, штучними спорудами, тунелями, транспортними розв'язками, водопропускними спорудами, підпірними стінками, шумовими екранами, очисними спорудами і розташованими в межах смуг відведення іншими дорожніми спорудами та обладнанням, а також землі, що знаходяться за межами смуг відведення, якщо на них розміщені споруди, що забезпечують функціонування автомобільних доріг, а саме:

           а) паралельні об'їзні дороги, поромні переправи, снігозахисні споруди і насадження, протилавинні та протисельові споруди, вловлюючи з'їзди, захисні насадження, шумові екрани, очисні споруди;

           б) майданчики для стоянки транспорту і відпочинку, склади, гаражі, резервуари для зберігання паливно-мастильних матеріалів, комплекси для зважування великогабаритного транспорту, виробничі бази, штучні та інші споруди, що перебувають у державній власності, власності державних підприємств або власності господарських товариств, у статутному капіталі яких 100 відсотків акцій (часток, паїв) належить державі;

- земельні ділянки сільськогосподарських підприємств усіх форм власності та фермерських (селянських) господарств, зайняті молодими садами, ягідниками та виноградниками до вступу їх у пору плодоношення, а також гібридними насадженнями, генофондовими колекціями та розсадниками багаторічних плодових насаджень;

- земельні ділянки кладовищ, крематоріїв та колумбаріїв;

- земельні ділянки, на яких розташовані дипломатичні представництва, які відповідно до міжнародних договорів (угод), згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, користуються приміщеннями та прилеглими до них земельними ділянками на безоплатній основі;

- земельні ділянки, надані для будівництва і обслуговування культових та інших будівель, необхідних для забезпечення діяльності релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку.

 

7. Особливості оподаткування земельним податком

Міська рада Соледарської міської об’єднаної територіальної громади встановлює ставки земельного податку та пільги щодо земельного податку, що сплачується на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

Міська рада Соледарської міської об’єднаної територіальної громади до 25 грудня року, що передує звітному, подає до контролюючого органу ДФС за місцезнаходженням земельної ділянки рішення щодо ставок земельного податку та наданих пільг зі сплати земельного податку юридичним та/або фізичним особам за формою, затвердженою Кабінетом Міністрів України.

Нові зміни щодо зазначеної інформації надаються до 1 числа першого місяця кварталу, що настає за звітним кварталом, у якому відбулися зазначені зміни.

Якщо право на пільгу у платника виникає протягом року, то він звільняється від сплати податку починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому виникло це право. У разі втрати права на пільгу протягом року податок сплачується починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому втрачено це право.

Якщо платники податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території.

Ця норма не поширюється на бюджетні установи у разі надання ними будівель, споруд (їх частин) в тимчасове користування (оренду) іншим бюджетним установам, дошкільним, загальноосвітнім навчальним закладам незалежно від форм власності і джерел фінансування.

 

8. Податковий період

         Базовим податковим (звітним) періодом для сплати земельного податку є календарний рік.

Базовий податковий (звітний) рік починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (для новостворених підприємств та організацій, а також у зв'язку із набуттям права власності та/або користування на нові земельні ділянки може бути меншим 12 місяців).

 

9. Порядок обчислення плати за землю

         Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

Платники земельного податку (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 01 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають до контролюючого органу ДФС за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового Кодексу України, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника земельного податку) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

У разі зміни протягом року об'єкта та/або бази оподаткування платник  плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

Нарахування фізичним особам сум податку проводиться  контролюючим органом ДФС (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному статтею 58 Податкового Кодексу.

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника - юридичної або фізичної особи до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому припинилося право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником - починаючи з місяця, в якому він набув право власності.

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника - фізичної особи до іншого протягом календарного року контролюючим органом ДФС надсилає (вручає) податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Якщо такий перехід відбувається після 1 липня поточного року, то контролюючий орган ДФС надсилає (вручає) попередньому власнику нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу ДФС за місцем знаходження земельної ділянки для проведення звірки даних щодо:

розміру площі земельної ділянки, що перебуває у власності та/або користуванні платника податку;

права на користування пільгою із сплати податку;

розміру ставки податку;

нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючого органу ДФС та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, користування пільгою, контролюючий орган за місцем знаходження земельної ділянки проводить протягом десяти робочих днів перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення.

За земельну ділянку, на якій розташована будівля, що перебуває у спільній власності кількох юридичних або фізичних осіб, податок нараховується з урахуванням прибудинкової території кожному з таких осіб:

а) у рівних частинах - якщо будівля перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділена в натурі, або одній з таких осіб-власників, визначеній за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

б) пропорційно належній частці кожної особи - якщо будівля перебуває у спільній частковій власності;

в) пропорційно належній частці кожної особи - якщо будівля перебуває у спільній сумісній власності і поділена в натурі.

За земельну ділянку, на якій розташована будівля, що перебуває у користуванні кількох юридичних або фізичних осіб, податок нараховується кожному з них пропорційно тій частині площі будівлі, що знаходиться в їх користуванні, з урахуванням прибудинкової території.

Юридична особа зменшує податкові зобов'язання із земельного податку на суму пільг, які надаються фізичним особам відповідно до пункту 5 цього Положення за земельні ділянки, що знаходяться у їх власності або постійному користуванні і входять до складу земельних ділянок такої юридичної особи.

Такий порядок також поширюється на визначення податкових зобов'язань із земельного податку юридичною особою за земельні ділянки, які відведені в порядку, встановленому Законом України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" для безоплатного паркування (зберігання) легкових автомобілів, якими керують інваліди з ураженням опорно-рухового апарату, члени їх сімей, яким відповідно до порядку забезпечення інвалідів автомобілями передано право керування автомобілем, та законні представники недієздатних інвалідів або дітей-інвалідів, які перевозять інвалідів (дітей-інвалідів) з ураженням опорно-рухового апарату.

 

10. Строк сплати податку

Власники землі та землекористувачі сплачують земельний податок з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Облік фізичних осіб - платників податку і нарахування відповідних сум проводяться контролюючим органом  ДФС за місцем знаходження земельної ділянки щороку до 1 травня.

Податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Податкове зобов'язання з плати за землю, визначене у податковій декларації, у тому числі за нововідведені земельні ділянки, сплачується власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

При переході права власності на будівлю, споруду (їх частину) податок за земельні ділянки, на яких розташовані такі будівлі, споруди (їх частини), з урахуванням прибудинкової території сплачується на загальних підставах з дати державної реєстрації права власності на таку земельну ділянку.

У разі надання в оренду земельних ділянок (у межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами, податок за площі, що надаються в оренду, обчислюється з дати укладення договору оренди земельної ділянки або з дати укладення договору оренди будівель (їх частин).

Власник нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку сплачує до бюджету податок за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно.

 

11. Орендна плата.

Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки оформлений та зареєстрований відповідно до законодавства.

Відповідні органи виконавчої влади міської ради Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, які укладають договори оренди землі, повинні до 1 лютого подавати до контролюючого органу ДФС за місцезнаходженням земельної ділянки переліки орендарів, з якими укладено договори оренди землі на поточний рік, та інформувати контролюючий орган ДФС про укладення нових, внесення змін до існуючих договорів оренди землі та їх розірвання до 1 числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зазначені зміни.

Форма надання інформації затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.

Договір оренди земель державної і комунальної власності укладається за типовою формою, затвердженою Кабінетом Міністрів України.

 Платником орендної плати є орендар земельної ділянки.

 Об'єктом оподаткування є земельна ділянка, надана в оренду.

Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем.

Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, відповідно до норм діючого законодавства.

Для розрахунку розміру річної орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, що надаються в оренду суб’єктам господарювання в залежності від цільового призначення земельних ділянок застосовуються коефіцієнти до ставки земельного податку.

Плата за суборенду земельних ділянок не може перевищувати орендної плати.

Податковий період, порядок обчислення орендної плати, строк сплати та порядок її зарахування до бюджетів застосовується відповідно до вимог пунктів 8 - 10 цього Положення.

Плата за договором про встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громадиза своєю суттю тотожна орендній платі за земельну ділянку.

 

12. Індексація нормативно грошової оцінки земель.

Для визначення розміру податку та орендної плати використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок.

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, здійснює управління у сфері оцінки земель та земельних ділянок.

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, за індексом споживчих цін за попередній рік щороку розраховує величину коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель, на який індексується нормативна грошова оцінка сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за станом на 1 січня поточного року.

 

Розділ 4.  Положення про порядок сплати  єдиного податку

 

1.Платники податку

1.1. Суб’єкти  господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на такі групи платників єдиного податку:

а) перша   група   -  фізичні  особи  -  підприємці,  які  не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж  товарів  з  торговельних  місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання  побутових  послуг  населенню  і обсяг доходу   яких   протягом   календарного  року  не  перевищує 300000 гривень;

б) друга група - фізичні особи - підприємці, які  здійснюють господарську діяльність з надання послуг,  у тому числі побутових, платникам єдиного податку  та/або  населенню,  виробництво  та/або продаж товарів,  діяльність у сфері ресторанного господарства,  за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

- не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

- обсяг доходу не перевищує 1 500 000 гривень.

Дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання  нерухомого майна (група 70.31КВЕД ДК 009:2005), а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного    утворення     та напівдорогоцінного   каміння. Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для таких груп;

в) третя група – фізичні особи-підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними  у трудових відносинах, не обмежена та юридичні особи – суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5 000 000 гривень;

г) четверта група – сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

1.2. При розрахунку загальної кількості осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником єдиного податку - фізичною особою, не  враховуються наймані працівники, які перебувають у відпустці у зв'язку з вагітністю і пологами та у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею передбаченого законодавством віку а також працівники, призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

При розрахунку середньооблікової кількості працівників застосовується визначення, встановлене  Податковим кодексом України ( Далі-Кодексом).

1.3. У селекційних центрах, на підприємствах (в об’єднаннях) з племінної справи у тваринництві до продукції власного виробництва сільськогосподарського товаровиробника також належать племінні (генетичні) ресурси, придбані в інших селекційних центрах, на підприємствах (в об'єднаннях ) із племінної справи у тваринництві та реалізовані вітчизняним підприємствам для осіменіння маточного поголів’я тварин.

1.4. Якщо сільськогосподарський товаровиробник утворюється шляхом злиття, приєднання, перетворення, поділу або виділення згідно з відповідними нормами Цивільного кодексу України, то норма щодо дотримання частки сільськогосподарського товаровиробництва, яка дорівнює або  перевищує 75 відсотків за попередній податковий (звітний) рік, поширюється на:

- усіх осіб окремо, які зливаються або приєднуються;

- кожну окрему особу, утворену шляхом поділу або виділу;

- особу, утворену шляхом перетворення.

Сільськогосподарські товаровиробники, утворені шляхом злиття або приєднання, можуть бути платниками податку в рік утворення, якщо частка сільськогосподарського товаровиробництва, отримана за попередній податковий (звітний) рік всіма товаровиробниками, які беруть участь у їх утворенні, дорівнює або перевищує 75 відсотків.

Сільськогосподарські товаровиробники, утворені шляхом перетворення платника податку, можуть бути платниками податку в рік перетворення, якщо частка сільськогосподарського товаровиробництва, отримана за попередній податковий (звітний) рік, дорівнює або перевищує 75 відсотків.

Сільськогосподарські товаровиробники, утворені шляхом поділу або виділення, можуть бути платниками податку з наступного року, якщо частка сільськогосподарського товаровиробництва, отримана за попередній податковий (звітний) рік, дорівнює або перевищує 75 відсотків.

Новоутворені сільськогосподарські товаровиробники можуть бути платниками податку з наступного року, якщо частка сільськогосподарського товаровиробництва, отримана за попередній податковий (звітний) рік, дорівнює або перевищує 75 відсотків.

1.5. Не  можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої груп:

1.5.1. суб'єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які здійснюють:

1) діяльність з організації, проведення азартних ігор, лотерей (крім розповсюдження лотерей), парі (букмекерське парі, парі тоталізатора);

2) обмін іноземної валюти;

3) виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів (крім роздрібного продажу паливно-мастильних матеріалів в ємностях до 20 літрів та діяльності фізичних осіб, пов'язаної з роздрібним продажем пива та столових вин);

4) видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення (крім виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння);

5) видобуток, реалізацію корисних копалин, крім реалізації корисних копалин місцевого значення;

6) діяльність у сфері фінансового посередництва, крім діяльності у сфері страхування, яка здійснюється страховими агентами, визначеними Законом України "Про страхування", сюрвейєрами, аварійними комісарами та аджастерами, визначеними розділом III Податкового Кодексу України;

7) діяльність з управління підприємствами;

8) діяльність з надання послуг пошти (крім кур'єрської діяльності) та зв'язку (крім діяльності, що не підлягає ліцензуванню);

9) діяльність з організації, проведення гастрольних заходів;

1.5.2. фізичні особи - підприємці, які здійснюють технічні випробування та дослідження (група 74.3 КВЕД ДК 009:2005), діяльність у сфері аудиту;

1.5.3. фізичні особи - підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів;

1.5.4. страхові (перестрахові) брокери, банки, кредитні спілки, ломбарди, лізингові компанії, довірчі товариства, страхові компанії, установи накопичувального пенсійного забезпечення, інвестиційні фонди і компанії, інші фінансові установи, визначені законом; реєстратори цінних паперів;

1.5.5. суб'єкти господарювання, у статутному капіталі яких сукупність часток, що належать юридичним особам, які не є платниками єдиного податку, дорівнює або перевищує 25 відсотків;

1.5.6. представництва, філії, відділення та інші відокремлені підрозділи юридичної особи, яка не є платником єдиного податку;

1.5.7. фізичні та юридичні особи - нерезиденти;

1.5.8. платники податків, які на день подання заяви про реєстрацію платником єдиного податку мають податковий борг, крім безнадійного податкового боргу, що виник внаслідок дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин).

1.6. Не можуть бути платниками єдиного податку четвертої групи:

1.6.1. суб’єкти господарювання, у яких понад 50 відсотків доходу, отриманого від продажу сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки, становить дохід від реалізації декоративних рослин (за винятком зрізаних квітів, вирощених на угіддях, які належать сільськогосподарському товаровиробнику на праві власності або надані йому в користування, та продуктів їх переробки), диких тварин і птахів, хутряних виробів і хутра (крім хутрової сировини);

1.6.2. суб’єкти господарювання, що провадять діяльність з виробництва підакцизних товарів, крім виноматеріалів виноградних (коди згідно з УКТ ЗЕД 2204 29 - 2204 30), вироблених на підприємствах первинного виноробства для підприємств вторинного виноробства, які використовують такі виноматеріали для виробництва готової продукції, а також крім електричної енергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками та/або з відновлюваних джерел енергії (за умови, що дохід від реалізації такої енергії не перевищує 25 відсотків доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) такого суб’єкта господарювання);

1.6.3. суб’єкт господарювання, який станом на 1 січня базового (звітного) року має податковий борг, за винятком безнадійного податкового боргу, який виник внаслідок дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин).

1.7. Платники єдиного податку першої - третьої груп повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) виключно в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій).

1.8. Під побутовими послугами населенню, які надаються першою та другою групою платників єдиного податку, розуміються такі види послуг:

1) виготовлення взуття за індивідуальним замовленням;

2) послуги з ремонту взуття;

3) виготовлення швейних виробів за індивідуальним замовленням;

4) виготовлення виробів із шкіри за індивідуальним замовленням;

5) виготовлення виробів з хутра за індивідуальним замовленням;

6) виготовлення спіднього одягу за індивідуальним замовленням;

7) виготовлення текстильних виробів та текстильної галантереї за індивідуальним замовленням;

8) виготовлення головних уборів за індивідуальним замовленням;

9) додаткові послуги до виготовлення виробів за індивідуальним замовленням;

10) послуги з ремонту одягу та побутових текстильних виробів;

11) виготовлення та в'язання трикотажних виробів за індивідуальним замовленням;

12) послуги з ремонту трикотажних виробів;

13) виготовлення килимів та килимових виробів за індивідуальним замовленням;

14) послуги з ремонту та реставрації килимів та килимових виробів;

15) виготовлення шкіряних галантерейних та дорожніх виробів за індивідуальним замовленням;

16) послуги з ремонту шкіряних галантерейних та дорожніх виробів;

17) виготовлення меблів за індивідуальним замовленням;

18) послуги з ремонту, реставрації та поновлення меблів;

19) виготовлення теслярських та столярних виробів за індивідуальним замовленням;

20) технічне обслуговування та ремонт автомобілів, мотоциклів, моторолерів і мопедів за індивідуальним замовленням;

21) послуги з ремонту радіотелевізійної та іншої аудіо- і відеоапаратури;

22) послуги з ремонту електропобутової техніки та інших побутових приладів;

23) послуги з ремонту годинників;

24) послуги з ремонту велосипедів;

25) послуги з технічного обслуговування і ремонту музичних інструментів;

26) виготовлення металовиробів за індивідуальним замовленням;

27) послуги з ремонту інших предметів особистого користування, домашнього вжитку та металовиробів;

28) виготовлення ювелірних виробів за індивідуальним замовленням;

29) послуги з ремонту ювелірних виробів;

30) прокат речей особистого користування та побутових товарів;

31) послуги з виконання фоторобіт;

32) послуги з оброблення плівок;

33) послуги з прання, оброблення білизни та інших текстильних виробів;

34) послуги з чищення та фарбування текстильних, трикотажних і хутрових виробів;

35) вичинка хутрових шкур за індивідуальним замовленням;

36) послуги перукарень;

37) ритуальні послуги;

38) послуги, пов'язані з сільським та лісовим господарством;

39) послуги домашньої прислуги;

40) послуги,  пов'язані з очищенням та прибиранням  приміщень

за індивідуальним замовленням.

 

2. Об'єкт та база оподаткування для платників єдиного податку єдиного податку четвертої групи

2.1. Об’єктом оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи є площа сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) та/або земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ), що перебуває у власності сільськогосподарського товаровиробника або надана йому у користування, у тому числі на умовах оренди.

2.2. Базою оподаткування податком для платників єдиного податку четвертої групи для сільськогосподарських товаровиробників є нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень), з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного за станом на 1 січня базового податкового (звітного) року відповідно до порядку, встановленого Податковим Кодексом України.

Базою оподаткування податком для платників єдиного податку четвертої групи для земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ) є нормативна грошова оцінка ріллі в Донецькій області, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного за станом на 1 січня базового податкового (звітного) року відповідно до порядку, встановленого Податковим Кодексом України.

 

3. Ставки єдиного податку, порядок обчислення податку.

3.1.Ставки єдиного податку для платників першої та другої груп встановлюються міською радою Соледарської міської об’єднаної територіальної громади. Для платників єдиного податку третьої групи відповідно до порядку, встановленого Податковим Кодексом України.

 

4. Податковий (звітній ) період

4.1. Податковим (звітним) періодом  для платників єдиного податку першої, другої та четвертої груп є календарний рік.

4.2. Податковий (звітний) період починається з першого числа першого місяця податкового (звітного) періоду і закінчується останнім календарним днем останнього місяця податкового (звітного) періоду.Попередній податковий (звітний) рік для новоутворених сільськогосподарських товаровиробників - період з дня державної реєстрації до 31 грудня того ж року. Податковий (звітний) період для сільськогосподарських товаровиробників, що ліквідуються  - період з початку року до їх фактичного припинення.

4.3.  Для суб'єктів господарювання, які перейшли на сплату єдиного податку із сплати інших податків і зборів, встановлених Податковим Кодексом України, перший податковий (звітний) період починається з першого числа місяця, що настає за наступним податковим (звітним) кварталом, у якому особу зареєстровано платником єдиного податку, і закінчується останнім календарним днем останнього місяця такого періоду.

4.4. Для зареєстрованих в установленому порядку фізичних осіб - підприємців, які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи, перший податковий (звітний) період починається з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому особу зареєстровано платником єдиного податку.

4.5.Для суб'єктів господарювання, які утворюються в результаті реорганізації (крім перетворення) будь-якого платника податку, що має непогашені податкові зобов'язання  чи  податковий борг,  які  виникли до такої  реорганізації, перший податковий (звітний) період починається з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому погашено такі податкові зобов'язання чи податковий борг і подано заяву щодо  обрання спрощеної системи оподаткування.

4.6. У разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем, яка є платником єдиного податку, останнім податковим (звітнім) періодом вважається період, у якому відповідним контролюючим органом від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації такого припинення.

4.7.У разі зміни податкової адреси платника єдиного податку останнім податковим (звітним) періодом за такою адресою вважається період, у якому подано до контролюючого органу ДФС заяву щодо зміни податкової адреси.

 

5. Порядок нарахування і термін сплати єдиного податку

5.1.Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року.

У разі якщо міська рада Соледарської міської об’єднаної територіальної громади приймає рішення щодо зміни раніше встановлених ставок єдиного податку, єдиний податок сплачується за такими ставками у порядку та строки, визначені підпунктом 12.3.4 пункту 12.3 статті 12 Податкового Кодексу України.

5.2.Нарахування авансових внесків для платників єдиного податку першої і другої груп здійснюється контролюючим органом ДФС на підставі заяви такого платника єдиного податку щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заяви щодо періоду щорічної відпустки та/або заяви щодо  терміну тимчасової втрати працездатності.

5.3.Сплата єдиного податку платниками першої, другої та третьої груп  здійснюється за місцем податкової адреси.

5.4.Платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

5.5.Суми єдиного податку, сплачені відповідно до абзацу другого підпункту 7.1.та підпункту 7.4. пункту 7 цього Положення, підлягають зарахуванню в рахунок майбутніх платежів з цього податку за заявою платника єдиного податку.

Помилково та/або надміру сплачені суми єдиного податку підлягають поверненню платнику в порядку, встановленому Податковим Кодексом України.

5.6.Єдиний податок, нарахований за перевищення обсягу доходу, сплачується протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

5.7.У разі припинення платником єдиного податку провадження господарської діяльності податкові зобов'язання із сплати єдиного податку нараховуються такому платнику до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому анульовано реєстрацію за рішенням контролюючого органу на підставі отриманого від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

У разі анулювання реєстрації платника єдиного податку за рішенням контролюючого органу податкові зобов’язання зі сплати єдиного податку нараховуються такому платнику до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому проведено анулювання реєстрації.

5.8. Платники єдиного податку четвертої групи:

а) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням платника податку та місцем розташування земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового Кодексу України;

б) сплачують податок щоквартально протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, у таких розмірах:

у I кварталі - 10 відсотків;

у II кварталі - 10 відсотків;

у III кварталі - 50 відсотків;

у IV кварталі - 30 відсотків;

в) утворені протягом року шляхом злиття, приєднання або перетворення у звітному податковому періоді, у тому числі за набуті ними площі нових земельних ділянок, вперше сплачують податок протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, в якому відбулося утворення (виникнення права на земельну ділянку), а надалі - у порядку, визначеному підпунктом б) цього пункту;

г) що припиняються шляхом злиття, приєднання, перетворення, поділу у податковому (звітному) періоді, зобов’язані подати у період до їх фактичного припинення контролюючим органам за своїм місцезнаходженням та місцем розташування земельних ділянок уточнену податкову декларацію;

ґ) зобов’язані у разі, коли протягом податкового (звітного) періоду змінилася площа сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду у зв’язку з набуттям (втратою) на неї права власності або користування:

- уточнити суму податкових зобов’язань з податку на період починаючи з дати набуття (втрати) такого права до останнього дня податкового (звітного) року;

- подати протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним періодом, контролюючому органу ДФС за місцезнаходженням платника податку та місцем розташування земельної ділянки декларацію з уточненою інформацією про площу земельної ділянки, а також відомості про наявність земельних ділянок та їх нормативну грошову оцінку;

д) у разі надання сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду в оренду іншому платникові податку, враховують орендовану площу земельних ділянок у своїй декларації. У декларації орендаря така земельна ділянка не враховується;

е) у разі оренди ними сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду в особи, яка не є платником податку, враховують орендовану площу земельних ділянок у своїй декларації;

є)  перераховують в установлений строк загальну суму коштів на відповідний рахунок місцевого бюджету за місцем розташування земельної ділянки.

 

Розділ 5 . Положення про порядок сплати збору за місця для паркування транспортних засобів

 

1. Платники збору.

1.1. Платниками збору є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи-підприємці, які згідно з рішенням міської ради Соледарської міської об’єднаної територіальної громади організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.

1.2. Перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, в якому зазначаються їх місцезнаходження, загальна площа, технічне облаштування, кількість місць для паркування транспортних засобів, затверджується рішенням міської ради Соледарської міської об’єднаної територіальної громади про встановлення збору.

Таке рішення разом з переліком осіб, які уповноважені організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів, надається виконавчим органом  міської ради Соледарської міської об’єднаної територіальної громадидо контролюючого органу ДФС, в порядку встановленому розділом I Податкового кодексу України.

 

2. Об’єкт і база оподаткування збором

2.1.Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням міської ради Соледарської міської об’єднаної територіальної громади спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів бюджету Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні".

2.2. Базою оподаткування є площа земельної ділянки, відведена для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів бюджету Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

 

3.Ставка збору.

Ставки збору встановлюються рішенням міської ради Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

 

4.Порядок і термін сплати збору

4.1. Сума збору за місця для паркування транспортних засобів, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, за місцезнаходженням об’єкта оподаткування.

4.2. Платник збору, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору у контролюючому  органі за місцезнаходженням земельної ділянки.

4.3. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 

Розділ 6. Положення про порядок сплати  туристичного збору

 

 1. Платники збору

Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, на якій діє рішення міської ради Соледарської міської об’єднаної територіальної громади про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

 

2. Платниками збору не можуть бути особи, які:

- постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму  на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, міською радою якого встановлено цей збір;

- особи, які прибули у відрядження;

- інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);

- ветерани війни;

- учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

- особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров'я;

     -  діти віком до 18 років;

      - дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади.

 

3. Ставка збору

 Ставки збору встановлюються рішенням міської ради Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

 

4. База справляння збору

 Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених рішенням міської ради Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за вирахуванням податку на додану вартість.

 До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в’їзд (віз), обов’язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду.

 

5. Податкові агенти

Справляння збору може здійснюватися:

- адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади;

- квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;

- юридичними особами або фізичними особами -підприємцями, які уповноважені справляти збір на умовах договору, укладеного з Соледарською міською радою.

 

6. Особливості справляння збору

 Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.

 

7. Порядок сплати збору

Сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, за місцезнаходженням податкових агентів.

Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору вконтролюючий орган ДФС.

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 

 

Начальник відділу економіки та прогнозування                           І.І. Рудченко

 

Секретар міської ради                                                                         С.М. Редченко
 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017   № 7/3-70

м.Соледар

 

Про встановлення розмірів ставок місцевих податків та зборів на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

 

Розглянувши службову записку від 02.02.2016  №153/01-46 начальника відділу економіки та прогнозування Рудченко І.І., відповідно до  Бюджетного кодексу України від 08 липня 2010року  № 2456-VIіз внесеними до нього змінами, Законом України від 21 грудня 2016 року № 1801-VIII«Про Державний бюджет України на 2017 рік»,  Податкового кодексу України від 02 грудня 2010року № 2755-VIіз внесеними до нього змінами, керуючись ч. 8 ст. 8 Закону України від   05 лютого 2015 року №157-VIII«Про добровільне об’єднання територіальних громад», ст.ст. 26, 59, 73 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1.  Встановити розміри ставок місцевих податків та зборів на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади по:

 1) податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки — за 1 кв. метр загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних та юридичних осіб у розмірі 0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

Базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

Встановити пільгову ставку для оподаткування об’єктів житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичних осіб, які належать до пільгових категорій, зазначених нижче, у розмірі 0 відсотка до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового)  року за 1 кв. метр загальної площі житлової нерухомості, що підлягає оподаткуванню:

             а) особи, які належать до інвалідів війни відповідно до статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

             б) особи, які належать до учасників бойових дій відповідно до статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

             в) особи,  на яких відповідно до статті 10 поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

             г) особи,  які мають особливі заслуги перед Батьківщиною відповідно до статті 11 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

             ґ) особи, які мають особливі трудові заслуги перед Україною відповідно до статті 8 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»;

             д) члени сімей померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та/або мають особливі трудові заслуги перед Україною;

             е) особи, які належать до постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1 згідно пункту 1 частини першої статті 14 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи»;

             є) особи, які під час базового податкового періоду були учасниками Антитерористичної операції.

             Така пільга застосовується лише для одного об’єкта житлової нерухомості (квартири або житлового будинку). При визначенні осіб, які належать до пільгових категорій, враховувати положення пункту 1.4.  розділу 1 Положення про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

             Встановити пільгову ставку у розмірі 0 відсотка для оподаткування об’єктів нежитлової нерухомості – господарських (присадибних) будівель, що розміщені на прибудинкових територіях житлових, садових та дачних будинків, котеджів та знаходяться у власності фізичних осіб.

             У разі якщо у власності фізичної особи є декілька будинків та, відповідно, прибудинкових територій така пільгова ставка застосовується лише для об’єктів нежитлової нерухомості, які розміщені на одній прибудинковій території, що знаходяться у власності фізичної особи.

База  оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів;

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів.

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий (звітній) період (рік).

За наявності у власності платника податку  об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, у тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи – платника податку, загальна площа якого перевищує 300 квадратних метрів (для квартири) та/ або 500 квадратних метрів (для будинку), сума податку збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об'єкт житлової нерухомості ( його частку).

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

 

2)  транспортного податку - з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років ( включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного(податкового) року. 

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

 

3) плати за землю - земельного податку:

а) За земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, у відсотках від їх  нормативної грошової оцінки з урахуванням коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель  станом на 01 січня поточного року:

б) За земельні ділянки ( в межах населеного пункту) під житловим фондом (у т.ч. для обслуговування житлових будинків об’єднань співвласників багатоквартирних будинків), автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, гаражними кооперативами, гаражна - будівельними, дачно - будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб, а також за земельні ділянки, надані для потреб сільськогосподарського виробництва, водного та лісового господарства, які зайняті виробничими, культурно - побутовими, господарськими та іншими будівлями і спорудами  у розмірі 0,3 відсотка.

в) За земельні ділянки (в межах населених пунктів), що відносяться до земель залізничного транспорту ( крім земельних ділянок, на яких знаходяться окремо розташовані культурно - побутові будівлі та інші споруди)  у розмірі 0,8 відсотка.

г) За земельні ділянки (в межах населених пунктів), надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин, а також за водойми, надані для виробництва рибної продукції  у розмірі 0,75 відсотка.

 ґ)  За один гектар сільськогосподарських угідь (в межах населених пунктів):

-     для ріллі, сіножатей та пасовищ у розмірі 0,3 відсотка;

-     для багаторічних насаджень  у розмірі 0,3 відсотка.

д) За земельні ділянки (в межах населеного пункту), що знаходяться у власності, які надані для промисловості, виробництва, будівництва  у розмірі 1,5 відсотка.

е) За земельні ділянки державної та комунальної власності (в межах населеного пункту), які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання державної та комунальної форми власності  у розмірі 1,0 відсотка.

          є) За земельні ділянки (в межах населеного пункту), що перебувають у власності для комерційного використання (залежно від виду економічної діяльності платника податку з урахуванням цільового призначення земельної ділянки):

-      під майстерні з надання послуг (пошив, ремонт одягу та взуття, галантерейні вироби, ремонт побутової техніки, пральні, перукарні, салони краси, фотосалони, тощо)  у розмірі 1,2 відсотка;

-      для торгівлі продовольчими товарами  розмірі 1,5 відсотка;

-      для торгівлі непродовольчими товарами  у розмірі 1,5 відсотка;

-      під торговельні, торгово-розважальні та розважальні комплекси  у розмірі 1,5 відсотка;

-      під адміністративні будівлі та приміщення, аптеки   у розмірі 1,5 відсотка;

-      під склади, СТО, приватні ремонтні майстерні, мийки машин, автостоянки у розмірі 2,0 відсотка;

-      під їдальні, дитячі кафе  у розмірі 2,0 відсотка;

-      кафе, бари, ресторани, літні майданчики  у розмірі 3,0 відсотка;

-      міні хлібопекарні, хлібопекарні  у розмірі 3,0 відсотка;

-      для інших земельних ділянок - у  розмірі 3,0 відсотка.

             ж) Для власників нежитлових приміщень (їх частин) у багатоквартирних житлових будинках за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно застосовується ставка земельного податку у розмірі 3,0 відсотка.

             з) За земельні ділянки комунальної власності (в межах населеного пункту), на яких розташовані об’єкти нерухомості, що знаходяться у власності суб’єктів господарювання ( фізичних та юридичних осіб), але які не мають правовстановлюючих документів на земельні ділянки або знаходяться у стадії оформлення у розмірі 3,0 відсотка.

             и) За земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім земельних ділянок, зазначених в підпункті б) пункту 3 та земельних ділянок державної та комунальної форми власності) у  розмірі 5,0 відсотка.

             і) За земельні ділянки загального користування у розмірі 1,0 відсотка.

             ї) Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може бути меншою розміру земельного податку, встановленого для відповідної категорії земельних ділянок на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громадита не може перевищувати 12,0 відсотків нормативної грошової оцінки.

             й)  Плата за договором про встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за своєю суттю тотожна орендної платі за земельну ділянку.

4) єдиному податку:

а) для юридичних осіб, зареєстрованих на територіїСоледарської міської об’єднаної територіальної громади, в розмірах згідно Податкового кодексу України  від 02.12.2010 №2755-VI із внесеними до нього змінами;

         б) для фізичних осіб - підприємців, зареєстрованих на території Соледарської міської об’єднаної територіальноїгромади, за один календарний місяць залежно від виду діяльності згідно Національного класифікатора України, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 11.10.2010 № 457 із внесеними до нього змінами:
         - для першої групи платників єдиного податку (фізичних осіб) – 10%до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01 січня податкового (звітного) року;
        - для другої групи платників єдиного податку (фізичних осіб) – 16% до розміру мінімальної заробітної плати встановленої законом на 01січня податкового (звітного) року;
        - для третьої групи платників єдиного податку у відсотках до доходувідповідно до пункту 293.3 статті 293 Податкового кодексуУкраїни від 02 грудня 2010року № 2755-VI із внесеними до нього змінами;
- для четвертої групи платників єдиного податку розмір ставок податку з одного гектара сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та становить (у відсотках бази оподаткування):

§     для ріллі, сіножатей і пасовищ (крім ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, а також сільськогосподарських угідь, що перебувають в умовах закритого ґрунту) - 0,95;

§     для багаторічних насаджень (крім багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях) - 0,57;

§     для земель водного фонду - 2,43;

§     для сільськогосподарських угідь, що перебувають в умовах закритого ґрунту - 6,33.

Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої, другої та четвертої груп є календарний рік.

Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал.

 
5) збору за місця для паркування транспортних засобів –за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі  0,03  відсотка розміру мінімальної заробітної плати, установленої законом на 01 січня  податкового (звітного) року.

Базовий  податковий період дорівнює  календарному кварталу.

 

6)  Туристичному збору - у розмірі 1 відсотка вартості усього періоду проживання (ночівлі) у закладах готельного типу за вирахуванням податку на додану вартість.

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 

2. Встановити, що дане рішення набирає чинності з 01 січня 2017 року.

 

3. Вважати такими, що з дня набрання чинності цим рішенням, втрачають чинність рішення:

1) Соледарської міської ради від 30.06.2016  №6/87-1031 «Про встановлення розмірів ставок місцевих податків та зборів на 2017 рік»;

2) Соледарської міської ради від 20.01.2015  №6/58-815 «Про встановлення розмірів ставок по земельному податку на земельні ділянки, розташовані в м. Соледарі»;

3) Соледарської міської ради від 20.01.2015  №6/58-807 «Про встановлення пільг щодо земельного податку, що сплачується на території м. Соледара»;

4)  Бахмутської сільської ради від 14.07.2016 №06/58-331 «Про встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів на 2017 рік»;

5) Бахмутської сільської ради від 14.07.2016 №06/58-333 «Про плату за землю»;

6) Берестівської сільської ради від 14.07.2016 №7/10-111 «Про встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів по Берестівській сільській раді на 2017 рік»;

7) Берестівської сільської ради від 14.07.2016 №7/10-112 «Про встановлення пільг по земельному податку на території  Берестівської сільської ради на 2017 рік»;

8) Васюківської сільської ради від 24.06.2016 №7/10-61 «Про затвердження регуляторного акту «Про встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів на 2017 рік»;

9)  Володимирівської сільської ради від 26.05.2016 №6/57-307 «Про ставки місцевих податків і зборів»;

10) Володимирівської сільської ради від 26.05.2016 №6/57-309 «Про встановлення пільг щодо земельного податку, що сплачується в межах території Володимирівської сільської ради»;

11) Міньківської сільської ради від 23.06.2016 №7/13-77 «Про встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів на 2017 рік»;

12) Никифорівської сільської ради від 27.05.2016 №7/6-27 «Про встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів на території Никифорівської сільської ради на 2017 рік»;

13) Никифорівської сільської ради від 27.05.2016 №7/6-28 «Про встановлення ставок земельного податку на 2017 рік на території Никифорівської сільської ради»;

14) Никифорівської сільської ради від 27.05.2016 №7/6-29 «Про встановлення пільг щодо земельного податку, що сплачується на території Никифорівської сільської ради на 2017 рік»;

15) Парасковіївської сільської ради від 30.06.2016 №6/88-573 «Про встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів на території Парасковіївської сільської ради на 2017 рік»;

 16) Парасковіївської сільської ради від 30.06.2016 №6/88-575 «Про встановлення розмірів ставок по земельному податку на земельні ділянки, що розташовані на території Парасковіївської сільської ради на 2017 рік»;

17) Роздолівської сільської ради від 12.07.2016 №7/11-72 «Про встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів у Роздолівській сільській раді на 2017 рік»;

18) Яковлівської сільської ради від 13.07.2016 №6/71-1255 «Про встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів на 2017 рік».

 

4. Відділу економіки та прогнозування (Рудченко) забезпечити в установленому порядку оприлюднення даного рішення.

 

5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на фінансове управління міської ради /Бондарєв/, постійні комісії  міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів /Боровик/, з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та зв’язку /Ляшенко/.

 

 

Міський голова                                                                      О.М. Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017 № 7/3 -  71 

м. Соледар

Про організацію харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій   дошкільних навчальних закладів - загальноосвітніх  навчальних  закладів 1 ступеня Соледарської об’єднаної територіальної громади з 01.02.2017 року

Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагози О.О.  щодо організації харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій   дошкільних навчальних закладів - загальноосвітніх  навчальних закладів 1 ступеня Соледарської об’єднаної територіальної громади з 01.02.2017 року, відповідно   до  Закону  України  від  21грудня 2016 року № 1801-VIII«Про Державний бюджет України на 2017 рік» із внесеними до нього змінами, постанов Кабінету Міністрів України: від 19 червня 2002року №856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» із внесеними до неї змінами, від 22 листопада 2004року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» із внесеними до неї змінами, Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2002року № 667, із внесеними до нього змінами, Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 01 червня 2005року № 242/329, рішення  міської ради   від 25.12.2016  №7/1-14  «Про  бюджет об’єднаної територіальної громади  на 2017 рік» із внесеними змінами, керуючись Законами України: «Про освіту» в редакції від 23 березня 1996 року № 100/96-ВР із внесеними до нього змінами,  від 13 травня 1999 року №651-XIV«Про загальну середню освіту» із внесеними до нього змінами, від 11 липня  2001 року  №2628-111 «Про дошкільну освіту» із внесеними до нього  змінами,  ст.ст. 26, 52 Закону України від 21 травня 1997року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Організувати  харчування   учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій   дошкільних навчальних закладів - загальноосвітніх  навчальних закладів 1 ступеня Соледарської об’єднаної територіальної громади з 01.02.2017 року у розрахунку на одну дитину 15 грн на день та для пільгової категорії – 18 грн. на день.

 

2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради (Глущенко)   забезпечити у повному обсязі фінансування харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій дошкільних навчальних закладів - загальноосвітніх  навчальних закладів 1 ступеня відповідно до розрахунку.

 

3.Організаційне виконання даного рішення покласти на   відділ бухгалтерського обліку та звітності міської ради (Глущенко),      керівників 

дошкільних навчальних закладів - загальноосвітніх  навчальних закладів 1 ступеня Соледарської  об’єднаної територіальної громади.

 

 4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії  міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик),  секретаря  міської ради  Редченко С.М.

 

 

Міський голова                                                                            О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017 № 7/3 - 72

м. Соледар

 

Про затвердження заходів з утримання та ремонту об’єктів та елементів благоустрою на території Соледарської міської об’єднаної територіальної  громади та Порядку використання коштів на ці заходи у 2017 році

 

З метою виконання цільових програм, які передбачають реалізацію заходів з благоустрою міста, утримання об’єктів та елементів благоустрою на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади у належному  стані та цільового використання коштів загального та спеціального фондів міського бюджету згідно з напрямками використання коштів, на виконання рішення Соледарської міської ради від 25.12.2016 № 7/1- 14 «Про  бюджет  об’єднаної територіальної громади  на 2017 рік», керуючись Порядком проведення ремонту та утримання об’єктів міського благоустрою, затвердженого Наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року №154 із внесеними до нього змінами, Методикою визначення вартості робіт з утримання об’єктів зовнішнього освітлення, затвердженою Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 09 жовтня 2006 року № 330, Методичними рекомендаціями з утримання об’єктів зовнішнього освітлення населених пунктів, затвердженими Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 21 серпня 2008 року №253, Методичними рекомендаціями з прибирання території об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженими Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від  07 липня 2008 року  №213,  Методичними рекомендаціями з визначення вартості робіт з утримання вулично-дорожньої мережі  населених пунктів, затвердженими Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від  21 серпня 2008 року № 254, Нормами матеріальних витрат при утриманні зелених насаджень, затвердженими Наказом Міністерства з питань житлово - комунального господарства України від 11 листопада 2008 року №340, Порядком казначейського обслуговування місцевих    бюджетів, затвердженого Наказом Державного Казначейства України від 04 листопада 2002 року     № 205, відповідно до ст.ст. 15, 20 Закону України від 06 вересня 2005 року № 2807-IY«Про благоустрій населених пунктів», керуючись ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР “ Про місцеве самоврядування в Україні»  із внесеними до нього змінами, міська рада 

 

ВИРІШИЛА :

 

         1.Затвердити:

1)Заходи з утримання та поточного ремонту об’єктів та елементів благоустрою на території  Соледарської міської об’єднаної територіальної громадиу 2017році (додаються);

2) Порядок  використання коштів, передбачених у   бюджеті  об’єднаної громади  на2017рік  на виконання заходів з утримання та  ремонту об’єктів та елементів благоустрою на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади (додається).

 

         2.Визначити граничний рівень рентабельності вартості утримання об’єктів та елементів благоустрою у розмірі 10%.

 

         3. Підприємствам – балансоутримувачам, одержувачам бюджетних коштів - Соледарському комунальному підприємству «Комунальник» (Агумава),  Соледарському коммунальному виробничому ремонтно-житловому підприємству «Ремонтник» (Батичко), комунальному підприємству  «Яковлівське» (Московка)  організувати роботи з утримання та поточного ремонту об’єктів та елементів благоустрою на території Соледарської міськоїх об’єднаної територіальної громади згідно діючого законодавства в межах коштів, передбачених на ці цілі в   бюджеті об’єднаної громади,  відповідно до затверджених заходів.

 

         4.Організаційне виконання рішення  покласти    на   начальника відділу комунального господарства  Коваленка Г.В.

 

         5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Соледарської міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та зв’язку (Ляшенко),   заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                      О.М.Степаненко

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення   міської ради

23.02.2017 № 7/3- 72

Додаток 2

 

 

ПОРЯДОК

використання коштів, передбачених у   бюджеті об`єднаної територіальної громади  на 2017 рік на виконання заходів з утримання та ремонту об`єктів та елементів благоустрою на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади 

 

1.     Загальні положення

 

Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених  у   бюджеті об`єднаної територіальної громади  на 2017 рік по загальному фонду для фінансування підтримки балансоутримувачів на покриття витрат на утримання та ремонт об`єктів благоустрою на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

Основні терміни, що вживаються в цьому Порядку :

Бюджетні коштикошти, які передбачені у   бюджеті об`єднаної територіальної громади  на 2017 рік по загальному фонду для фінансової підтримки  балансоутримувачів на покриття витрат на утримання та ремонт об`єктів благоустрою на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади;

Головний розпорядник бюджетних коштів – Соледарська міська рада;

Одержувач бюджетних коштівпідприємства – балансоутримувачі об`єктів та елементів благоустрою на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

 

2.     Мета та напрямки спрямування бюджетних коштів

 

Основною метою є сприяння розвитку благоустрою на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громадита створення умов, сприятливих для життєдіяльності територіальної громади.

Бюджетні кошти спрямовуються на фінансову підтримку підприємств – балансоутримувачів об`єктів та елементів благоустрою на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громадина покриття витрат на їх утримання та ремонт.

 

3.     Вимоги до використання бюджетних коштів

 

Бюджетні кошти використовують у межах бюджетних призначень встановлених рішенням Соледарської міської ради від 25.12.2015  № 7/1-14 «Про  бюджет  об’єднаної територіальної громади  на 2017 рік», відповідно заходів, визначених у додатку 1 до цього рішення.

У разі внесення змін до    бюджету  об’єднаної територіальної громади, протягом бюджетного року додаткові кошти використовуються за цим Порядком. 

Операції з коштами міського бюджету здійснюються відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства Фінансів України від 23.08.2012 № 938, із внесеними до нього змінами.

 

4.     Звітність про використання та контроль за витраченням бюджетних коштів

 

Соледарська міська рада на підставі заходів з благоустрою, затверджених у додатку 1 до цього рішення, розподіляє кошти на поточний рік за напрямками :дорожньо-мостове господарство,зелені насадження, зовнішнє освітлення, кладовища, пам`ятники та інші напрямки.

Розподіл проводиться у межах виділених асигнувань та доводиться до підприємств – балансоутримувачів, одержувачів бюджетних коштів.

Балансоутримувачі надають на погодження у Соледарську міську раду перспективні річні та щомісячні плани роботи з утримання та ремонту об`єктів благоустрою. Щомісячні плани надаються до початку місяця, не пізніше 25 числа попереднього місяця, повинні бути складені у межах помісячного плану бюджетних призначень та обов`язково передбачати резерв від 10 до 15% від обсягу місячних асигнувань на передбачувані витрати, які носять екстрений характер.

Інформація щодо видатків на утримання та ремонт об`єктів та елементів благоустрою надається підприємствами –балансоутримувачами в Соледарську міську раду не пізніше 25 числа поточного місяця, у вигляді звіту про фактичні витрати, який повинно бути складено у межах помісячного плану бюджетних призначень, з урахуванням податків та рентабельності, встановленої цим рішенням, а також дислокації проведених робіт.

Соледарська міська рада у межах бюджетних асигнувань проводить відшкодування витрат на ремонт об`єктів та елементів благоустрою на підставі затвердженого підприємством –балансоутримувачем та погодженого Соледарською міською радою звіту.

Підприємство – балансоутримувач, одержувач бюджетних коштів несе відповідальність за виконання затверджених цим рішенням заходів у повному обсязі та ефективне, раціональне та цільове використання бюджетних коштів згідно діючого законодавства.

Складання та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів до органів Державної казначейської служби, а також  контроль за їх цільовим витрачанням здійснюється у встановленому діючим законодавством порядку.

Соледарська міська рада у разі необхідності може вносити пропозиції щодо змін або перерозподілу бюджетних призначень.

 

 

Заступник міського голови 

з питань житлово-комунального

господарства                                                                              О.О.Рагоза

 

Секретар міської ради                                                               С.М. Редченко

                                                                                     ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                     Рішення міської  ради

                                                                                     23.02.2017 № 7/3- 72

                                                                                     Додаток 1

ЗАХОДИ

з утримання та поточного ремонту об’єктів і елементів

благоустрою на 2017 рік

 

1

Найменування заходів

Загальний фонд міського бюджету (тис.грн.)

 

Соледарське комунальне підприємство «Комунальник»

 

1.

Утримання та ремонт об”єктів та елементів вулично – дорожньої мережі, малих архітектурних форм, споруджень на дорогах міста, встановлення дорожніх знаків та нанесення розмітки на дорогах,     утримання зупинок

333,4  

2.

 Придбання контейнерів

70,0

3.

Прибирання алей та паркових зон міста   

35,0

4.

 Утримання та  ремонт дитячих майданчиків

54,0

5.

Поточний  ремонт пам”ятників

7,0

6.

Утримання та ремонт міських кладовищ ( заробітна плата наглядачів, оплата податків та комунальних послуг, придбання необхідних матеріалів, вивезення сміття, утримання та ремонт елементів благоустрою на кладовищах тощо)

54,0   

7.

Утримання та ремонт зелених насаджень уздовж вулиць і доріг, в парках, скверах, на алеях,   інших об”єктах благоустрою загального користування,  санитарно – захисних зонах   

390,0

8.

Витрати на ліквідацію самовільних звалищ, негабаритних відходів  на території міста, на малих архітектурних формах загального користування, на дорогах та прибирання  безхазяйних територій, прибирання території прилеглої до водоймища

64,0

9.

Витрати на регулювання чисельності безпритульних тварин

25,0

10.

Облаштування  пункту утримання тварин+ утримання тварин (приют)

15,0

 

Усього видатки на утримання та ремонт об”єктів і елементів благоустрою по СКП «Комунальник»

1047,40

 

Соледарське комунальне виробниче ремонтно-житлове підприємство «Ремонтник»

 

1.

Утримання та ремонт малих архітектурних форм на прибудинковій території

40,0

2.

Поточний ремонт пам’ятників

6,0

 

Усього видатки на утримання та ремонт об”єктів і елементів благоустрою по СКВРЖП «Ремонтник»

46,0

 

Комунальне підприємство «Яковлівське»

 

1.

Благоустрій території (прибирання парків, скверів, майданчиків. місць загального користування, тротуарів, кладовищ, обслуговування інвентаря на дитячих майданчиках) 

148,0

2.

Послуги щодо перевезення інших безпечних відходів (ліквідація стихійних сміттєвих звалищ,  прибирання сміття)

 119,0

3.

Надання послуг щодо підмітання доріг,  видалення снігу ( чищення снігу та посипка доріг протиожеледним матеріалом)

50,0

4.

Утримання та ремонт зелених насаджень уздовж вулиць і доріг, в парках, скверах, на алеях,   інших об”єктах благоустрою загального користування,  санитарно – захисних зонах  

149,0

 

Усього видатки на утримання та ремонт об”єктів і елементів благоустрою по КП «Яковлівське»

466,0

 

Уього:

1559,4

 

Заступник міського голови 

з питань житлово-комунального

господарства                                                                              О.О.Рагоза

 

Секретар міської ради                                                               С.М. Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017 № 7/3 - 73  

м. Соледар

Про встановлення розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобовязалася поховати померлого

 Заслухавши довідку директора Соледарського комунального підприємства «Комунальник» Агумави Н.В. щодо вартості послуг, що надаються підприємством «Комунальник» при похованні померлих, враховуючи необхідність збільшення розміру допомоги на поховання окремих категорій, яка виплачується за рахунок місцевого бюджету, з метою соціального захисту нселення об’єднаної територіальної громади, відповідно до Закону України від 10 липня 2003 року №1102- IV«Про поховання та похоронну справу» із внесеними до нього змінами, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року №99 «Про затвердження порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася  поховати померлого», керуючись  ст. 26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1.           Встановити розмір допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася  поховати померлого, у розмірі 1695,70 грн., виходячи з вартості ритуальних послуг згідно з переліком (додається).

 

2.            Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради (Глущенко)  забезпечити фінансування вказаних витрат в межах коштів, передбачених міським бюджетом на 2017 рік, та у разі необхідності вишукати додаткові кошти.

3.           Кошти   допомоги на поховання перераховуються на розрахунковий рахунок комунального підприємства «Комунальник», що є виконавцем ритуальних послуг по м.Соледар.

 

4.           Соледарському комунальному підприємству  «Комунальник» (Агумава) надавати ритуальні  послуги згідно з переліком, затвердженим п.1 даного рішення.

 

5.           Організаційне виконання даного рішення покласти на   відділ бухгалтерського обліку та звітності міської ради (Глущенко), Соледарське комунальне підприємство  «Комунальник» (Агумава).

 

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), секретаря міської ради  Редченко С.М.

 

 

Міський голова                                                                            О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017 № 7/3-  74

м. Соледар

 

Про здійснення   перерахунку   трансфертів   комунальному підприємству «Яковлівське»

 

Розглянувши лист від 24.01.2017 №15/02-08 в.о.старости Безсмертної Л.В. щодо відшкодування КП «Яковлівське» різниці між затвердженим органом місцевого самоврядування розміром тарифів на послуги з водопостачання та економічно обгрунтованими витратами на виробництво цих послуг, відповідно до ст. 31 Закону України  від 24 червня 2004  року № 1875-IV «Про житлово-комунальні послуги», ст.9 Закону України від 21.06.2012 № 5007-VI «Про ціни і ціноутворюбвання»,  Порядку розрахунків, обліку та відшкодування різниці   між затвердженим органом місцевого самоврядування  розміром тарифів на послуги з водопостачання та економічно обгрунтованими витратами на виробництво цих послуг підприємством – виробником КП «Яковлівське», затвердженим рішенням Яковлівської сільської ради від 25.09.2014 36/47-878,  договору від 29.01.2016 №11 між Яковлівською сільською радою та КП «Яковлівське» на відшкодування різниці між затвердженим органом місцевого самоврядування розміром тарифів на послуги з водопостачання та економічно обгрунтованими витратами на виробництво цих послуг, керуючись ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР “ Про місцеве самоврядування в Україні»  із внесеними до нього змінами, міська рада 

 

ВИРІШИЛА :

 

         1.Здійснити   перерахування   трансфертів      у сумі 8774,21грн. комунальному підприємству «Яковлівське» з місцевого бюджету на погашення різниці в тарифах на послуги з водопостачання, що надавалися населенню у грудні 2016 року, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості послуг тарифам, що затверджувалися  органом місцевого самоврядування.     

 

2.Директору КП «Яковлівське»  Московці Р.В. надати відповідні документи до відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради.

 

3.Організаційне виконання рішення  покласти    на  директора КП «Яковлівське» Московку Р.В., відділ  бухгалтерського обліку та звітності міської ради  (Глущенко).

 

         4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Соледарської міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та зв’язку (Ляшенко), першого заступника міського голови Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                       О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017 № 7/3 -  75

м. Соледар

 

Про внесення змін до Статуту

комунального підприємства

«Яковлівське»

Розглянувши лист  від 07.02.2017 № 24   директора комунального підприємства «Яковлівське» Московки Р.В. щодо затвердження змін в Статуті, враховуючи рішення Соледарської міської ради від 25.12.2016 №7/1-8 «Про реорганізацію Яковлівської сільської ради»,  відповідно до Цивільного кодексу України від 16 січня 2003року № 435-ІVіз внесеними до нього змінами, Господарського кодексу України від 16 січня 2003року  № 436-ІVіз внесеними до нього змінами, Податкового кодексу України від 02 грудня 2010року  № 2755-VIіз внесеними до нього змінами, Закону України  від 26 листопада 2015 року № 835-VII«Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»   керуючись ст. ст. 17, 26, 60 Закону України від 21  травня 1997року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами,   міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до Статут комунального підприємства «Яковлівське», затвердженого  рішенням  Яковлівської сільської ради  від 01.06.2016 №6/69-1245, а саме: внести зміни до п.1 «Загальні положення»та викласти п.1.1. в наступній редакції «КП «Яковлівське» належить до сфери управління Соледарської міської ради».

 

2. Директору комунального підприємства «Яковлівське» Московці Р.В. надати  Статут  комунальногопідприємства «Яковлівське», затвердженого цимрішеннямзі змінами, на державнуреєстрацію в установленомузаконодавством порядку.

3.Вважати таким, що втратило чинність рішення Яковлівської сільської ради  від 01.06.2016 №6/69-1245 «Про затвердження Статуту  КП «Яковлівське» у новій редакції».

 

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), секретаря міської ради  Редченко С.М.

 

 

 

Міський голова                                                                            О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017 № 7/3- 76

м. Соледар

 

Про затвердження Порядку розрахунків, обліку та відшкодування різниці між затвердженим органами місцевого самоврядування розміром цін/тарифів на послуги з водопостачання та економічно обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг підприємством - виробником    КП «Яковлівське»

 

Відповідно до Закону України від 24червня 2004 року№ 1875-IV«Про житлово-комунальні послуги», статті 9 Закону України від 21 червня 2012 року  № 5007-VI «Про ціни і ціноутворення», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2014 № 269 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», Закону України від 10 січня 2002 року № 2918-III«Про питну воду та питне водопостачання», ст. 5 Закону України  від 09 липня 2010 року № 2479-VI«Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» з внесеними до них змінами, враховуючи  рішення Яковлівської сільської ради від 25.09.2014 року №6/47-877 «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання», керуючись ст.26 Закону України 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці між затвердженим органами місцевого самоврядування розміром цін/тарифів на послуги з водопостачання та економічно обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг підприємством - виробником КП «Яковлівське» згідно з додатками 1,2.

 

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань жмтлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

                                                                                                                  Затверджено

Рішення міської ради

                                                                                                                  23.02.2017 № 7/3 - 76

 

 

Порядок розрахунків,

обліку та відшкодування різниці між

затвердженим органами місцевого самоврядування

розміром цін/тарифів на послуги з водопостачання

та економічно обґрунтованими витратами

на виробництво цих послуг підприємством – виробником

КП «Яковлівське»

 

1. Цей Порядок визначає механізм розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах підприємству - виробнику послуг на водопостачання КП «Яковлівське» у випадку невідповідності економічно обґрунтованих витрат на виробництво цих послуг для населення, затвердженим (погодженим) органами місцевого самоврядування (далі - різниця в тарифах ).

 

2. Видатки на відшкодування втрат підприємства-виробника, що пов'язані із затвердженням (погодженням) цін/тарифів на послуги з водопостачання для населення, нижчих від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, міська рада передбачає у відповідному місцевому бюджеті згідно з наданими виробником послуг (КП «Яковлівське») прогнозних розрахунків, що погоджуються постійною комісєю міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів.

 

3. Соледарська міська рада в особі міського голови, як головний розпорядник бюджетних коштів, укладає з підприємством - виробником послуг КП «Яковлівське» договір на відшкодування витрат, що пов'язані із затвердженням (погодженням) цін/тарифів на послуги з водопостачання для населення, нижчих від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (додаток 1).

У договорі обов'язково передбачається умова, що орган місцевого самоврядування наприкінці року бере на облік у територіальному органі Державного казначейства суму заборгованості, що утворилася у період з 1 січня поточного року по 1 січня наступного бюджетного року, з урахуванням проведених у поточному році відшкодувань витрат підприємству-виробнику (кошти, які недоотримало підприємство - виробник послуг у поточному фінансовому році).

 

4. Підприємство - виробник послуг щомісячно готує розрахунки з різниці в тарифах (різниця між економічно обґрунтованими витратами на послуги для населення і фактичними нарахуваннями згідно із затвердженими (погодженими) для населення тарифами) за формою згідно з додатком 2, погоджує їх із постійною комісією міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів.

 

5. Міська рада, на підставі погоджених розрахунків щомісячно протягом поточного фінансового року та до затвердження нового бюджету проводить відшкодування витрат, що пов'язані із затвердженням (погодженням) цін/тарифів на послуги з водопостачання для населення, нижчих від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

 

 

Міський голова                                                                       О.М.Степаненко

 

 

Додаток 2

до Порядку розрахунків, обліку та відшкодування різниці між затвердженим органами місцевого самоврядування розміром цін/тарифів на послуги з водопостачання та економічно обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг підприємством – виробником КП «Яковлівське»

 

РОЗРАХУНОК

різниці в тарифах

____________________________,(назва послуги)

надану населенню __________________________________________________

 (найменування підприємства, код згідно з ЄДРПОУ)

(гривень)

П.І.Б.

Фактичні нарахування згідно із затвердженими для населення тарифами з урахуванням перерахунку за низькоякісні та не в повному обсязі надані послуги

Фактичні витрати з надання послуги для населення (повна собівартість)

Різниця між фактичними витратами та фактичними нарахуваннями

Дотація місцевих бюджетів, отримана підприємством для відшкодування різниці в тарифах

Обсяг заборгованості з різниці в тарифах

 

Керівник підприємства

 

 

 

 

(підпис)

 

(ініціали та прізвище)

Головний бухгалтер

 

 

 

 

(підпис)

 

(ініціали та прізвище)

М.П.

 

 

 

Примітка. Розрахунок різниці в тарифах проводиться без урахування податку на додану вартість.

 

Секретар  міської ради                                                               С.М.Редченко

 

Додаток 1

до Порядку розрахунків, обліку та відшкодування різниці між затвердженим органами місцевого самоврядування розміром цін/тарифів на послуги з водопостачання та економічно обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг підприємством – виробником КП «Яковлівське»

 

 

ПРИМІРНИИ ДОГОВІР № ____

про організацію взаєморозрахунків

 

______________________                  ________________________ 20____р.

      (місце укладання договору)

 

Підприємство, установа, організація ______________________________

                                                                                 (повне найменування)

(далі – сторона перша) в особі _______________________________________,

                                                                                   (найменування посади, прізвище, ім'я та по батькові)

що діє на підставі __________________________________________________;

 

підприємство, установа, організація ___________________________________

                                                                                 (повне найменування)

(далі – сторона друга) укласти цей договір про нижченаведене.

 

Предмет договору

1. Предметом цього договору є організація проведення сторонами взаєморозрахунку розрахунків, обліку та відшкодування різниці між затвердженим органами місцевого самоврядування розміром цін/тарифів на послуги з водопостачання та економічно обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг підприємством - відповідно до статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті 9 Закону України «Про ціни і ціноутворення».

 

Порядок проведення взаєморозрахунків

2. Сторони погоджують перелік підприємств (установ, організацій), що беруть участь у проведенні взаєморозрахунку, та послідовність виконання сторонами договору.

 

3. Сторона перша перераховує на рахунок сторони другої кошти у сумі ______________гривень, у тому числі ПДВ _________________гривень, для погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги з водопостачання, згідно з договором від ____________________                                    20__p. №  ___ за 20____рік.

Усі учасники розрахунків у графі «Призначення платежу платіжного доручення додатково зазначають: ст. 31 Закону України «Про житлово - комунальні послуги», дату і номер договору.

 

Зобов'язання сторін

10. З метою виконання цього договору кожна сторона зобов'язується:

1) забезпечити подання до органів Казначейства належним чином оформлених договорів та платіжних документів згідно з вимогами, встановленими Порядком перерахування   дотації з місцевого бюджету підприємствам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги з водопостачання , яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості тарифам, що затверджувалися або погоджувалися відповідними органами місцевого самоврядування;

2) до проведення взаєморозрахунку не вчиняти дій щодо погашення заборгованості, яку передбачається погасити відповідно до цього договору;

3) перерахувати кошти на рахунок наступної сторони, а сторона остання - на рахунки митних органів, відкриті в органах Казначейства, як сплату податку на додану вартість за надані послуги, не пізніше наступного дня після їх зарахування на рахунок;

обмінюватись наявною інформацією з дотриманням принципів задоволення взаємних інтересів у процесі виконання цього договору.

 

Відповідальність сторін

11. Сторони несуть відповідальність за невиконання своїх зобов'язань за цим договором відповідно до законодавства України.

 

Інші умови

12. Усі спірні питання, пов'язані з виконанням цього договору, вирішуються шляхом проведення переговорів між сторонами. Якщо спірні питання неможливо вирішити шляхом проведення переговорів, вони вирішуються у порядку, встановленому законодавством.

 

13. Цей договір набирає чинності з моменту його підписання всіма сторонами і діє до повного виконання сторонами зобов'язань за цим договором.

Дата та номер цього договору встановлюються після його підписання всіма сторонами.

 

14. Цей договір є дійсним лише у разі проведення відповідного фінансування.

 

15. Сторони засвідчують, що після виконання цього договору, вони не мають одна до одної жодної претензії стосовно предмета договору.

 

16. Внесення змін до договору чи його розірвання здійснюються за взаємною згодою сторін шляхом укладання; додаткових угод. Повернення коштів здійснюється у порядку, зворотному їх отриманню.

 

17. Додатки до цього договору є його невід'ємною частиною і мають юридичну силу у разі, коли вони викладені у письмовій формі та підписані уповноваженими на те представниками сторін.

 

18. Цей договір вважається укладеним, якщо він підписаний сторонами без розбіжностей та інших додаткових умов.

 

19. Цей договір укладається у такій кількості примірників, якою є кількість сторін. Додатково складається один примірник для Казначейства. Кожен з примірників договору має однакову юридичну силу.

 

20. У випадках, не передбачених цим договором, сторони керуються законодавством.

Сума договору _____________________гривень ____ копійок.

                                           (цифрами) (словами)

 

Реквізити сторін

 

р/р _____________________________

 

Код банку _______________________

 

Код згідно з ЄДРПОУ ____________

 

Керівник ________________________

 

(підпис)

 

Головний бухгалтер ______________

 

                                              (підпис)

 

М.П.

 

 

 

 

Секретар  міської ради                                                               С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017 № 7/3 -  77

м. Соледар

 

Про здійснення  централізованого перерахування у 2017 році трансфертів  підприємству КП «Яковлівське»

 

Відповідно до статті 31 Закону Українивід 24червня 2004 року№ 1875-IV«Про житлово-комунальні послуги», статті 9 Закону України від 21 червня 2012 року  № 5007-VI «Про ціни і ціноутворення» з внесеними до них змінами, керуючись ст.ст. 26,28 Закону України від   21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами,   міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Здійснювати централізоване перерахування у 2017 році трансфертів підприємству КП «Яковлівське» (Московка) з місцевого бюджету на погашення різниці в тарифах на послуги з водопостачання, що надавалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості послуг тарифам, що затверджувалися органами місцевого самоврядування, керуючись Порядком розрахунків, обліку та відшкодування різниці між затвердженими органами місцевого самоврядування розміром тарифів на послуги з водопостачання та економічно обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг підприємством-виробником КП «Яковлівське», затвердженим рішенням Соледарської міської ради від 23.02.2017 № 7/3 – 76 (додається).

 

2. Визначити, що зобов'язання місцевого бюджету по видатках на погашення різниці в тарифах на послуги з водопостачання, що надавалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості послуг тарифам, затвердженим органами місцевого самоврядування, встановлюються в межах фактично проведених згідно з цим рішенням розрахунків по відшкодуванню вказаних витрат.

 

3. КП «Яковлівське» (Московка) забезпечити подання до відділу бухгалтерського обліку та звітності документи  для проведення централізованих розрахунків   до 10-го числа кожного місяця, наступного за звітним.

 

4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Глущенко)  здійснювати:

1) Узагальнення отриманих матеріалів на проведення взаєморозрахунків з погашення різниці в тарифах на послуги з водопостачання, що постачалася населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості послуг тарифам, що затверджені органами місцевого самоврядування.

2) Складання договорів про організацію взаєморозрахунків .

3) Перерахування коштів вищенаведеного трансферту підприємству-постачальнику послуг КП «Яковлівське» (Московка), для відшкодування різниці в тарифах на підставі підписаного учасниками договору про організацію взаєморозрахунків.

 

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О..

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017 № 7/3 -  78

м. Соледар

 

Про внесення змін до штатного

розпису дошкільного   закладу

«Чебурашка»

Розглянувши клопотання  від 15.02.2017 № 10   директора (завідувача) ДНЗ «Чебурашка» Профатілової В.К. щодо внесення  змін до штатного розпису дошкільного закладу «Чебурашка»,   у зв’язку з виробничою необхідністю та з метою  забезпечення охорони  будівлі, приміщень та матеріальних цінностей дошкільного навчального закладу, керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010  №1055 «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів», наказом Міністерства праці та соціальної політики   України  від 11.04.2004 №105,  ст. ст. 17, 26, 60 Закону України від 21  травня 1997року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести  зміни до  штатного розпису    дошкільного навчального закладу ясла – садок загального розвитку  «Чебурашка», затвердженого рішенням      Яковлівської сільської ради від  27.01.2015  №6/52-969 «Про внесення мін до штатного розкладудошкільного навчального закладу «Чебурашка», а саме: додати  1 ставку сторожа.

2. Директору (завідувачу) ДНЗ «Чебурашка» Профатіловій  В.К.  внести відповідні зміни  до штатного розпису дошкільного закладу «Чебурашка»  та організувати  роботу закладу  згідно з новим штатним розписом.

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), секретаря міської ради  Редченко С.М.

 

 

 Міський голова                                                                            О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017 № 7/3 -  79 

м. Соледар

Про внесення змін до штатного розпису  дошкільного навчального закладу – загального навчального закладу 1 ступеня Роздолівської сільської ради

         Розглянувши клопотання  від 16.02.2017 вх №260/01-46   директора   ДНЗ ЗНЗ 1 ступеня   Роздолівської сільської ради   Пукач Т.М. щодо внесення  змін до штатного розпису дошкільного закладу     у зв’язку з виробничою необхідністю, а саме з припиненням роботи електрокотельні та введення в експлуатацію котельні з котлами на твердому паливі, з метою забезпечення безпечної життєдіяльності дітей,     керуючись  наказом Міністерства праці та соціальної політики   України  від 11.04.2004 №105,  ст. ст. 17, 26, 60 Закону України від 21  травня 1997року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами,   міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести  зміни до  штатного розпису    дошкільного навчального закладу – загального навчального закладу 1 ступеня Роздолівської сільської ради,  затвердженого рішенням Роздолівської сільської ради від 23.12.2015 №7/5-26 «Про структуру, загальну чисельність та видатки на утримання на утриманняі Роздолівської сільської ради на 2016 рік» зі змінами, а саме:

1) скоротити 2 ставки  - робітник з обслуговування електрокотельні;

2) скоротити 1 ставку – робітник з обслуговування і ремонту будівлі;

3) ввести в штатний роспис 4 ставки – машиніст (кочегар) котельні, 1- постійний, 3 – сезонних.

 

2. Директору   ДНЗ – ЗНЗ 1 ступеня   Пукач Т.М.   внести відповідні зміни  до штатного розпису дошкільного навчального закладу – загального навчального закладу 1 ступеня  та організувати  роботу закладу  згідно з новим штатним розписом.

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), секретаря міської ради  Редченко С.М.

 

Міський голова                                                                            О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

23.02. 2017  №  7/3 - 80

м.Соледар

 

Про прийняття (безоплатно) із комунальної власності територіальної громади м. Бахмутдо  комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади   майна

 

Розглянувши  лист  Бахмутської міської ради від 13.01.2017 № 01/09-27  щодо прийняття  об’єктів водопроводно-каналізаційного господарства, що розташовані на території Соледарської міської ради, із комунальної власності територіальної громади м. Бахмута  до   комунальної власності Соледарської міської  об’єднаної  територіальної громади,  враховуючи рішення Бахмутської міської ради   від 22.02.2017 № 6/98-1798 «Про передачу (безоплатно) майна комунальної власності територіальної громади м. Бахмута», рішення Соледарської міської ради від 26.01.2017 № 7/2-51 «Про створення Соледарського комунального підприємства «Водоканал», керуючись Законом України від 3 березня 1998 року № 147/98 – ВР “ Про передачу об’єктів права державної і комунальної власності ”, Положенням про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 з внесеними в нього змінами, ст.ст. 26,60  Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 – ВР « Про місцеве самоврядування в Україні » із внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

1.                Прийняти (безоплатно) із комунальної власності територіальної
громади м. Бахмут до комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на баланс Соледарського комунального підприємства «Водоканал» майно згідно з переліком (додаток 1).

 

2.Затвердити склад комісії з приймання – передачі безоплатно із комунальної власності територіальної громади м. Бахмут до комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на баланс Соледарського комунального підприємства «Водоканал»  майна, визначеного у додатку  1 до цього рішення, згідно з додатком 2.

 

3. Доручити комісії ( Рагоза ) здійснити приймання в комунальну власність  Соледарської міської об’єднаноїтериторіальної громади  майна, визначеного у додатку  1 до цього рішення, та його передачу на баланс Соледарського комунального підприємства «Водоканал», у відповідності з діючим законодавством.

 

    4. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу з управління комунальною власністю Чуйко О.Г., начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності  Глущенко Т.І.,  заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О..

 

                5. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Соледарської міської ради з питань   комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик).

 

        

 Міський голова                                                                         О.М. Степаненко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                       Рішення міської   ради

                                                                                                                            23.02.2017 № 7/3-80                                                                                                                                                                                                        Додаток 2

 

              С К Л А Д

комісії із приймання-передачі безоплатно із комунальної власності територіальної громади м. Бахмут до комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади  на баланс Соледарського комунального підприємства «Водоканал»  майна

 

Рагоза Ольга Олександрівна         -  заступник міського голови з питань жит-     лово-комунального господарства, голова             комісії;

 

Юнг Тамара Євгенівна               -     спеціаліст відділу з управління комуналь-

                                                          ною власністю, секретар комісії.

 

Члени комісії:

 

Боровик Володимир Іванович  -     

 

голова постійної комісії  міської

ради з питань економічної політики,

бюджету та фінансів

 

Галушка Галина  Іванівна               - спеціаліст І категорії відділу міського гос-           

                                                         подарства Управління розвитку міського

господарства та капітального будівництва

Бахмутської міської ради  (за згодою);

 

Глущенко Тетяна Іванівна              - начальник відділу бухгалтерського обліку

                                                          та звітності;

 

Козакова Тетяна Анатоліївна        -  головний бухгалтер комунального

                                                        підприємства «БАХМУТ-ВОДА» (за

згодою);

 

Ляшенко Валентина Василівна        - голова постійної комісії з питань кому-

                                                        нальної  власності, землі, приватизації,

                                                        будівництва, житлово-комунального гос-

                                                        подарства, екології , транспорту і зв’язку;

 

Матяш Андрій Олександрович       - член виконавчого комітету, головний     

                                                            енергетик ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас»;

 

Отюніна Наталя Сергіївна             - начальник Управління муніципального

                                                        розвитку Бахмутської міської ради (за

                                                        згодою);

 

Точений Дмитро Сергійович           - в.о. старости;

 

Трущін Сергій Миколайович        -  директор комунального підприємства

 «БАХМУТ-ВОДА» (за згодою);

 

Федоров Федір Костянтинович    - заступник міського голови м. Бахмута ( за

згодою);

 

Чубаренко  Євген  Сергійович     -  начальник Бахмутської дільниці Часовояр-

                                                        ського РПУ  комунального підприємства

                                                        «Компанія Вода-Донбасу» (за згодою);

 

Чуйко Костянтин Вікторович       - директор Соледарського комунального

                                                        підприємства «Водоканал».

 

 

Заступник міського голови з питань

житлово-комунального господарства                                          О.О. Рагоза

 

Секретар міської ради                                                                      С.М. Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

23.02. 2017  №  7/3 - 81

 

м.Соледар

 

 

РІШЕННЯ СЕСІЇ №81 ВІД 23.02.2017

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

23.02. 2017  №  7/3 - 82

м.Соледар

 

Про прийняття (безоплатно) із комунальної власності територіальної громади м. Бахмутдо  комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади   майна

 

Розглянувши  лист  Бахмутської міської ради від 13.01.2017 № 01/09-27  щодо прийняття  об’єктів водопроводно-каналізаційного господарства, що розташовані на території Соледарської міської ради, із комунальної власності територіальної громади м. Бахмута  до   комунальної власності Соледарської міської  об’єднаної  територіальної громади,  враховуючи рішення Бахмутської міської ради   від 22.02.2017 № 6/98-1798 «Про передачу (безоплатно) майна комунальної власності територіальної громади м. Бахмута», рішення Соледарської міської ради від 26.01.2017 № 7/2-51 «Про створення Соледарського комунального підприємства «Водоканал», керуючись Законом України від 3 березня 1998 року № 147/98 – ВР “ Про передачу об’єктів права державної і комунальної власності ”, Положенням про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 з внесеними в нього змінами, ст.ст. 26,60  Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 – ВР « Про місцеве самоврядування в Україні » із внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

1.                Прийняти (безоплатно) із комунальної власності територіальної
громади м. Бахмут до комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на баланс Соледарського комунального підприємства «Водоканал» майно згідно з переліком (додаток 1).

 

2.Затвердити склад комісії з приймання – передачі безоплатно із комунальної власності територіальної громади м. Бахмут до комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на баланс Соледарського комунального підприємства «Водоканал»  майна, визначеного у додатку  1 до цього рішення, згідно з додатком 2.

 

3. Доручити комісії ( Рагоза ) здійснити приймання в комунальну власність  Соледарської міської об’єднаноїтериторіальної громади  майна, визначеного у додатку  1 до цього рішення, та його передачу на баланс Соледарського комунального підприємства «Водоканал», у відповідності з діючим законодавством.

 

    4. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу з управління комунальною власністю Чуйко О.Г., начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності  Глущенко Т.І.,  заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О..

 

                5. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Соледарської міської ради з питань   комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик).

 

        

 Міський голова                                                                         О.М. Степаненко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                          Рішення міської   ради

 

                                                                                  23.02.2017 № 7/3-82

                                                                                 

                                                                                  Додаток 2

 

              С К Л А Д

комісії із приймання-передачі безоплатно із комунальної власності територіальної громади м. Бахмут до комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади  на баланс Соледарського комунального підприємства «Водоканал»  майна

 

Рагоза Ольга Олександрівна         -  заступник міського голови з питань жит-     лово-комунального господарства, голова             комісії;

 

Юнг Тамара Євгенівна               -     спеціаліст відділу з управління комуналь-

                                                          ною власністю, секретар комісії.

 

Члени комісії:

 

Боровик Володимир Іванович  -     

 

голова постійної комісії  міської

ради з питань економічної політики,

бюджету та фінансів

 

Галушка Галина  Іванівна               - спеціаліст І категорії відділу міського гос-           

                                                         подарства Управління розвитку міського

господарства та капітального будівництва

Бахмутської міської ради  (за згодою);

 

Глущенко Тетяна Іванівна              - начальник відділу бухгалтерського обліку

                                                          та звітності;

 

Козакова Тетяна Анатоліївна        -  головний бухгалтер комунального

                                                        підприємства «БАХМУТ-ВОДА» (за

згодою);

 

Ляшенко Валентина Василівна        - голова постійної комісії з питань кому-

                                                        нальної  власності, землі, приватизації,

                                                        будівництва, житлово-комунального гос-

                                                        подарства, екології , транспорту і зв’язку;

 

Матяш Андрій Олександрович       - член виконавчого комітету, головний     

                                                            енергетик ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас»;

 

Отюніна Наталя Сергіївна             - начальник Управління муніципального

                                                        розвитку Бахмутської міської ради (за

                                                        згодою);

 

Точений Дмитро Сергійович           - в.о. старости;

 

Трущін Сергій Миколайович        -  директор комунального підприємства

 «БАХМУТ-ВОДА» (за згодою);

 

Федоров Федір Костянтинович    - заступник міського голови м. Бахмута ( за

згодою);

 

Чубаренко  Євген  Сергійович     -  начальник Бахмутської дільниці Часовояр-

                                                        ського РПУ  комунального підприємства

                                                        «Компанія Вода-Донбасу» (за згодою);

 

Чуйко Костянтин Вікторович       - директор Соледарського комунального

                                                        підприємства «Водоканал».

 

 

Заступник міського голови з питань

житлово-комунального господарства                                          О.О. Рагоза

 

Секретар міської ради                                                                 С.М. Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017 № 3/7- 83

м. Соледар

 

Про дачу згоди на виділення коштів на розробку проектно- кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція нежитлової  будівлі під Центр надання адміністративних та соціальних послуг Соледарської міської об’єднаної територіальної громади»

 

 

Розглянувши службову записку від 14.02.2017 № 236/01-46    заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагози О.О. щодо виділення коштів на  виконання робіт з розробки проектно- кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція нежитлової будівлі під Центр надання адміністративних та соціальних послуг Соледарської міської об’єднаної територіальної громади»,  з метою створення належних умов щодо надання адміністративних послуг суб’єктам звернень – фізичним особам, юридичним особам на території Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади,      керуючись ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР “ Про місцеве самоврядування в Україні»  із внесеними до нього змінами, міська рада 

 

ВИРІШИЛА :

 

               1. Дати згоду   на виділення коштів на розробку проектно- кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція нежитлової будівлі під Центр надання адміністративних та соціальних послуг Соледарської міської об’єднаної територіальної громади»

 

         2.Відповідальним особам виконкому провести  закупівлю робіт   щодо розробки проектно- кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція нежитлової будівлі під Центр надання адміністративних та соціальних послуг Соледарської міської об’єднаної територіальної громади» відповідно до Закону України від 25 грудня 2015 року  №922 – VIII«Про публічні закупівлі».

 

3.Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради (Глущенко) за результатами закупівлі   робіт щодо розробки проектно- кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція нежитлової будівлі під Центр надання адміністративних та соціальних послуг Соледарської міської об’єднаної територіальної громади» внестизмінидо видаткової частини бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.   

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), секретаря міської ради  Редченко С.М.

 

Міський голова                                                                    О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017  № 7/3 - 84

м.Соледар

 

Про затвердження  Програми забезпечення житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа  на території Соледарської міської об'єднаної територіальної громади на 2017 – 2019 роки

 

   На виконання  листа служби у справах дітей Донецької облдержадміністрації від 06.12.2016щодо забезпечення житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, відповідно до Закону України від 26 квітня 2001 року №2402-ІІІ “Про охорону дитинства”, Житлового кодексу Української РСР  від 30 червня 1983 року № 5464-Х, Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і  безпритульних дітей» в редакції від 21 грудня  2010 року № 2823-VІ,  ст., ст. 31, 33 Закону України від 13 січня 2005 року № 2342- IV «Про забезпечення  організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт  та дітей, позбавлених батьківського піклування», п. 64 постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», із внесеними до них змінами, керуючись ст.26, 30 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 - ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами,   міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

             1.Затвердити Програму забезпечення житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на території Соледарської міської об'єднаної територіальної громади на 2017 – 2019 роки (додається).

 

2.            Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей (Вілкова).

 

3.           Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії  міської ради  з питань:  економічної політики, бюджету і фінансів  (Боровік );   соціального захисту та охорони здоров'я (Горбань);  молодіжної  політики, освіти, культури та спорту (Дергачова), секретаря міської ради РедченкоС.М.

 

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017  № 7/3 -85

м.Соледар

 

Про затвердження заходів та виділення коштів на співфінансування для облаштування спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням

 

          Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагози О.О., відповідно до Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», затвердженої Указом Президенти України від 09 лютого 2016 року № 42/2016, Постанови Верховної Ради України  «Про забезпечення сталого розвитку сфери  фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізації влади» від 19 жовтня 2016 року № 1695-VІІІ, з метою створення умов для реалізації розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 26.12.2016 № 1181 про  затвердження Регіональної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Донецькій області на 2017-2021 роки, реалізації заходів зазначеної програми, насамперед удосконалення спортивної інфраструктури населених пунктів об’єднаної територіальної громади, в рамках святкування 85-ї річниці Донецької області у 2017 році ,на виконання листів Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації від 20.01.2017 № 01-27/101, від 13.02.2017 № 01-27/276 ,керуючись ст.26 Закону України  від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»  міська рада

 ВИРІШИЛА :

1.Затвердити заходи для облаштування  спортивних  майданчиків з тренажерним   обладнанням (додаються).

 

2.Виділити  кошти на  співфінансування для облаштування 2-х спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням у сумі 30 тис. грн..

 

3.Організаційне виконання рішення  покласти    на  начальника відділу комунального господарства  Коваленко Г.В.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик),  заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.

 

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

Додаток

до рішення міської ради

від  23.02.2017 № 7/3-85

Заходи

для облаштування  спортивних  майданчиків з тренажерним   обладнанням

 

1.Визначити місце та адресу доставки тренажерного обладнання, відповідно до розподілу, з розрахунку одна доставка всіх тренажерів у Соледарській  об’єднаній територіальній громаді: м.Соледар, вул.. Паркова,3, та надати визначену адресу до управління з питань фізичної культури та спорту  облдержадміністрації.

2.Надати пропозиції щодо адрес розташування спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням для подальшого їх затвердження у голови  облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації:

- с.Парасковіївка, вул.Первомайська, б/н,

- с.Бахмутське, площа Перемоги.

3.Надати  копії відповідних документів до управління з питань фізичної культури та спорту  облдержадміністрації.

4.Передбачити у Проекті програми економічного та соціального розвитку Соледарської міської  об’єднаної територіальної громади на 2017 рік  кошти на облаштування спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням за рахунок усіх джерел фінансування, відповідно до наданих розрахунків та надати копії рішень про затвердження (внесення змін)  відповідних заходів до управління з питань фізичної культури та спорту  облдержадміністрації.

5.Виділити  кошти на  співфінансування заходів для облаштування 2-х спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням у сумі 30 тис. грн..

6.Здійснити заходи щодо відведення земельної ділянки під облаштування спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням .

7.Здійснити заходи щодо благоустрою території під установку спортивного майданчику з тренажерним обладнанням, встановлення огрожі (за потреби).

                                                               Термін виконання: до 01.05.2017

8.Завершити всі монтажні роботи щодо установки тренажерного обладнання.

                                                                Термін виконання: до 15.06.2017

9.Проводити щотижневий моніторинг та надавати відповідну інформацію до управління з питань фізичної культури та спорту  облдержадміністрації.

                                            Термін виконання: щоп’ятниці до 12.00 години.

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017  № 7/3 - 86

м.Соледар

 

Про  виділення  коштів у вигляді субвенції   з   бюджету  об’єднаної територіальної      громади      для виготовлення посвідчень  батьків багатодітної     сім'ї   та дитини  з багатодітної     сім'ї

 

Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагози О.О., відповідно до статті 13 Закону України  26 квітня 2001 року № 2402-III«Про охорону дитинства»,  відповідно до абзацу 1 пункту 2  постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 року № 209 «Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім'ї», з метою розв'язання проблеми щодо забезпечення відповідними посвідченнями батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї за рахунок видатків із місцевих бюджетів, відповідно до листа від 23.12.2016 № 778-и/10 управління у справах сімї та молоді Донецької ОДА, враховуючи орієнтовну вартість посвідчень: посвідчення дитини з багатодітної сім'ї- 14,70 грн., посвідчення батьків з багатодітної сім'ї- 14,00 грн, керуючись ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

1.Виділити кошти у вигляді субвенції з  бюджетуоб’єднаної територіальної громади управлінню у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації у  сумі 3 640 грн.  для виготовлення і видачі посвідчень батьків та дітей з  багатодітних  сімей.

2.Міському голові Степаненку О.М. підписати протокол погодження, що додається .

3.Організаційне виконання даного рішення покласти на   начальника служби у справах дітей  Вілкову О.О..

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик),  секретаря  міської ради  Редченко С.М.

 

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

 

 

Додаток

до рішення міської ради

від 23.02.2017 № 7/3-86

 

ПРОТОКОЛ ПОГОДЖЕННЯ

 

 

Управлінням у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації узгоджено з Соледарським міським головою Степаненком О.М. питання про передачу коштів з бюджету Соледарської об’єднаної територіальної громади на реалізацію спільних заходів щодо виготовлення посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї    2017 року на загальну суму  3 640  грн., в тому числі:

         на виготовлення посвідчень батьків багатодітної сім'ї      700   грн.;

         на виготовлення посвідчень дитини з багатодітної сім'ї    2 940  грн.

 

Міський голова                                                                    О.М.Степаненко

 

 

Начальник управління                                                 

у справах сім'ї та молоді                                             

облдержадміністрації                                                         Л.І.Золкіна                                              

 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017  № 7/3 - 87

 

м.Соледар

 

Про    виділення     коштів      для

співфінансування            спільних

заходів       щодо       оздоровлення

 

Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагози О.О., на виконання обласної комплексної Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей Донецької області на 2013-2017 роки», листа  від 13.10.2016 №632-и/10 управління у справах сімї та молоді Донецької ОДА, у зв’язку  з підготовкою до оздоровлення дітей та студентської молоді влітку 2017року, керуючись ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

1.Виділити  кошти для співфінансування спільних заходів  щодо оздоровлення у вигляді субвенції з  бюджету Соледарської об’єднаної територіальної громади  управлінню у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації у сумі 150 000 грн.

 

2.Міському голові Степаненку О.М. підписати протокол погодження (додається).

 

3.Організаційне виконання даного рішення покласти на   начальника служби у справах дітей  Вілкову О.О.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик),  секретаря  міської ради  Редченко С.М.

 

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

 

Додаток

до рішення міської ради

від 23.02.2017 № 7/3-87

 

ПРОТОКОЛ        ПОГОДЖЕННЯ

         Управлінням у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації узгоджено з Соледарським міським головою Степаненком О.М. питання про передачу коштів з  бюджету Соледарської об’єднаної територіальної громади на реалізацію  спільних заходів  щодо оздоровлення дітей    влітку 2017 року на загальну суму 150 тис. грн., в тому числі:

на оздоровлення дітей, які потребують  особливої соціальної уваги та підтримки , 150 тис. грн.

 

 

 

 Міський голова                                                                    О.М.Степаненко

 

 

Начальник управління                                                 

у справах сім'ї та молоді                                             

облдержадміністрації                                                         Л.І.Золкіна 

 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

23.02. 2017  №  7/3 - 88

м.Соледар

 

РІШЕННЯ СЕСІЇ №88 ВІД 23.02.2017

 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

23.02.2017  №7/3- 89

м. Соледар

 

Про затвердження Положення

про  відділ  з  реєстрації  місця

проживання     фізичних    осіб

Соледарської міської ради 

 

На виконання підпункту 1 пункту 4 рішення міської ради від 29.02.2016             № 6/82-981 «Про здійснення повноважень у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб», відповідно до законів України від 10 грудня 2015 року № 888-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», від 11 грудня 2003 року № 1382-ІV «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в України», керуючись ст. 26, п. 4  ст. 54 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами, міська рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Положення про відділ з реєстрації місця проживання фізичних осіб Соледарської міської ради (додається).    

2. Визначити таким, що втратило чинність рішення міської ради від 31.03.2016 №6/83-999 «Про затвердження Положення про відділ з реєстрації місця проживання фізичних осіб Соледарської міської ради».

 

 

Міський голова                                                                             О.М. Степаненко

 

                                                                                          

 

                                                                                                                               ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення міської ради

23.02.2017 № 7/3- 89

                    

                                              

 

ПОЛОЖЕННЯ

про відділ з реєстрації місця проживання фізичних осіб

Соледарської міської ради

 

І. Загальні положення

  1. Відділ з реєстрації місця проживання фізичних осіб Соледарської міської ради (далі – відділ) утворюється рішенням міської ради відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування у Україні». Відділ є виконавчим органом міської ради, підзвітним і підконтрольним міській раді, підпорядкованим виконавчому комітету міської ради, міському голові та безпосередньо за розподілом обов’язків заступнику міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики.

         2. Головною метою відділу є задоволення потреб територіальної громади  через надання якісних і доступних послуг громадянам (фізичним особам).   

3. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в України», Інструкцією з діловодства Соледарської міської ради та її виконавчих органів; регламентами Соледарської міської ради та її виконавчих органів, рішеннями Соледарської міської ради   її виконавчого комітету, розпорядженнями Соледарського міського голови,  цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують діяльність у межах наданих повноважень.

4. Положення про відділ, яким регулюється  його організаційно-правовий статус, штатна чисельність відділу затверджуються рішенням Соледарської міської ради; структура та фонд оплати праці відділу затверджується розпорядженням міського голови.

5. Загальна чисельність відділу становить – 2 шт. одиниці:   

начальник відділу - 1 шт. од.,

спеціаліст              - 1 шт. од.  

6. Працівники відділу призначаються на посаду і звільняються з посади за розпорядженням міського голови в установленому законодавством порядку.  

7. Посадові інструкції працівників відділу розробляються начальником відділу та затверджуються заступником міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики.

 

8. Відділ правами юридичної особи не володіє. Має бланк відділу, штампи для реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання / перебування фізичних осіб.  Для листування з органами державної влади, органами  місцевого самоврядування, організаціями, установами, підприємствами, громадянами тощо використовується бланк відділу; для скріплення підпису посадових осіб відділу використовується кругла печатка відділу з реєстрації місця проживання фізичних осіб або гербова печатка Соледарської міської ради в залежності від статусу документа.    

 9. Ліквідація та реорганізація відділу здійснюється на підставі рішення Соледарської  міської ради.

10. Повне найменування відділу: відділ з реєстрації місця проживання фізичних осіб Соледарської міської ради.  

11. Юридична адреса відділу: 84545, Україна, Донецька область,                        м. Соледар, вул. Паркова, 3А.    

Поштова адреса відділу: 84545, Україна, Донецька область,                        м. Соледар, вул. Преображенська, 24.    

Тел. (0627) 442513, адреса електронної пошти: propiska@solerada.gov.uа     

                                      

ІІ. Основні завдання відділу

12. Основними завданнями відділу є забезпечення реалізації державної політики у сфері реєстрації фізичних осіб:  

здійснення реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання / перебування фізичних осіб на території міста Соледар;

формування та ведення реєстру територіальної громади; 

передачі інформації та / або внесення в установленому законом порядку відомостей про реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання / перебування до Єдиного державного демографічного реєстру.

 

ІІІ. Функції  відділу

13. Здійснює: 
реєстрацію місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб у місті; 
перереєстрацію місця проживання або місця перебування фізичної особи; 
передачу інформації та/або внесення у встановленому законом порядку відомостей про реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання / перебування до Єдиного державного демографічного реєстру; 

обробку персональних даних заявників (за їх згодою), що містяться в документах поданих для реєстрації, та забезпечує захист цих даних від незаконної обробки, а також від незаконного доступу до них;

заходи щодо підвищення ефективності роботи відділу у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб.
14. Забезпечує формування та ведення реєстру територіальної громади.

15. Готує пропозиції з удосконалення процедури формування та реалізації державної політики у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб.

16. Організовує та проводить роботу з підвищення кваліфікації працівників відділу.

17. Розробляє проекти рішень міської ради, її виконавчого комітету,  проекти розпоряджень міського голови та інших нормативно-правових актів з питань, що відносяться до компетенції відділу.

18. Готує звітні та статистичні матеріали щодо роботи відділу.

19. Забезпечує ведення діловодства та зберігання документів відповідно до чинного законодавства України.

20. Організовує проведення нарад, семінарів, навчань, інших заходів з питань, що відносяться до компетенції відділу.

21. Висвітлення в ЗМІ інформаційно-аналітичних матеріалів з напрямків роботи відділу.

22. Забезпечує доступ до публічної інформації, розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналізування та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до Соледарської міської ради, консультацій під час оформлення запитів у межах повноважень відповідно до встановленого порядку.  

23. Надає адміністративні послуги:

1) зняття з реєстрації місця проживання;

2) реєстрація місця проживання / перебування;

3) видача довідки про склад сім’ї з місця реєстрації; 

4) видача довідки про реєстрацію місця проживання особи;

5) видача довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні / будинку;

6) видача довідки про забезпеченість житловою площею (склад сім’ї, технічні характеристики житла, розмір платежів);

7) видача довідки про склад сім’ї наймача та займане ним приміщення;

8) видача довідки про склад сім’ї громадянина, що мешкає у житловому приміщенні (кімнаті, кімнатах) у гуртожитку, та займані ними приміщення;

9) видача довідки з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію.

24. Реєстрацію і облік вхідної та вихідної кореспонденції.

 

ІV. Права працівників відділу

25. Працівники відділу у межах компетенції мають право:  

підписувати, узгоджувати, посвідчувати, візувати документи;  

представляти міську раду в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах, установах, організаціях, на підприємствах за дорученням керівництва міської ради;  

запитувати в установленому порядку від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, інформацію (довідки, копії документів тощо), необхідну для проведення реєстрації, у разі відсутності доступу до відповідних інформаційних систем, документів та/або у разі, якщо відповідні документи не були подані заявником;

вимагати від суб’єктів звернення (фізичних осіб) подання документів у повному обсязі, передбаченому чинним законодавством, та надання достовірної інформації.

одержувати в установленому порядку від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій необхідну інформацію, а у разі потреби – відповідні документи;   

проводити в установленому порядку наради та інші заходи;

вносити на розгляд керівництва міської ради пропозиції щодо вдосконалення роботи відділу;

брати участь у роботі сесій міської ради, засіданнях виконкому, нарадах та інших заходах, що проводяться міською радою та її виконавчими органами.  

 

V. Організація роботи відділу

26. Робота відділу ведеться:

згідно з квартальними та місячними планами, що складаються на основі перспективних та квартальних планів роботи міської ради та її виконкому, доручень керівництва, функцій відділу;

згідно з номенклатурою справ відділу, інструкцією з ведення діловодства Соледарської міської ради та її виконавчих органів.  

27. Відділ очолює начальник, який здійснює керівництво діяльністю відділу і виконує функції керування документацією, несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань та за забезпечення дотримання встановленого порядку роботи з документами в міській раді, згідно з посадовою інструкцією. Спеціаліст відділу підпорядкований начальнику відділу, йому підзвітний та підконтрольний. У разі відсутності начальника відділу його обов’язки та відповідальність за виконання покладених на відділ завдань покладається на спеціаліста цього ж відділу.

28. Особа, яка призначається на посаду начальника відділу, повинна мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах – не менше 3 років, володіти державною мовою та навичками роботи на комп’ютері. 

          

VІ. Взаємодія працівників відділу 

29. Працівники при вирішенні питань у межах наданих повноважень взаємодіють з:  

1) керівництвом міської ради щодо отримання доручень та надання аналітичних / інформаційних матеріалів;   

2)   виконавчими органами Соледарської міської ради:

загальним відділом щодо розгляду звернень громадян, запитів на публічну інформацію; участі в особистому прийомі громадян міським головою, у засіданнях виконкому, нарадах та інших заходах; виконання контрольних документів; складання номенклатури справ, ведення діловодства та архівної справи;

організаційним відділом щодо щомісячного планування роботи, участі у сесіях міської ради, нарадах та інших заходах; 

кадровою службою щодо формування кадрового резерву, проведення щорічної оцінки, атестації, підвищення кваліфікації, декларування доходів, оформлення відпусток, відряджень;

відділом бухгалтерського обліку та звітності щодо матеріально-технічного забезпечення та виплати заробітної плати;

юридичною службою щодо погодження організаційно-розпорядчих документів та отримання правової допомоги при вирішенні завдань відділу;

оператором електронно-обчислювальних та обчислювальних машин щодо планування роботи та інформаційного наповнення офіційного веб-сайту;

3) іншими виконавчими органами міської ради, підприємствами, організаціями та установами незалежно від форм власності щодо обміну інформацією та відповідною документацією в процесі виконання доручень керівництва Соледарської міської ради;

4) управліннями та департаментами Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації,територіальними органами Міністерства юстиції України, Пенсійного фонду України, Державної фіскальної служби України, Державної міграційної служби України, Державної служби статистики України, відділеннями фондів соціального страхування, Артемівським міським центром зайнятості та їх посадовими особами, іншими органами виконавчої влади, виконавчими органами Артемівської райдержадміністрації, громадянами з питань, що відносяться до компетенції відділу.

 

VІІ. Відповідальність працівників відділу   

30. Працівники відділу несуть відповідальність за неякісне або несвоєчасне виконання посадових завдань та обов’язків, бездіяльність або невикористання наданих їм прав, порушення норм етики поведінки посадової особи органів місцевого самоврядування та обмежень, пов’язаних з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням.  

31. За порушення трудової та виконавської дисципліни працівники відділу несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

 

 

Начальник відділу з реєстрації місця                                                І.С.Тарасова

проживання фізичних осіб

 

Секретар міської ради                                                                    С.М.Редченко 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017  №7/3-90

м. Соледар

 

Про затвердження Положення про

загальний   відділ    Соледарської

міської ради

 

У зв’язку зі змінами у структурі виконавчих органів та загальної чисельності апарата Соледарської міської ради об’єднаної територіальної громади, керуючись  ст. 54 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада:

 

ВИРІШИЛА :

         1. Затвердити Положення про загальний відділ Соледарської міської ради (додається).

 

          2. Визнати такими, що втратили чинність, рішення міської ради від 30 08.2012 №6/26-350 «Про затвердження Положення про загальний відділ Соледарської міської ради», від 26.09. 2013 №6/41-561, від 28.11.2016 №6/43-595  «Про внесення змін до Положення про загальний відділ».

 

 

Міський голова                                                                                                               О.М. Степаненко

 

                                                                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                      Рішення  міської ради

                                                                                      23.02.2017 №7/3-90     

                                               ПОЛОЖЕННЯ

                   про загальний відділ  Соледарської міської ради

 

                                      І. Загальні положення

  1. Загальний відділ  Соледарської міської ради (далі – відділ ) утворюється рішенням Соледарської міської ради відповідно  до  Закону України “ Про місцеве самоврядування у Україні ”. Відділ є виконавчим органом міської ради, підзвітним і підконтрольним міській раді, підпорядкованим виконавчому комітету міської ради, міському голові та безпосередньо за розподілом обов’язків керуючому справами виконкому.

2. Головною метою відділу є задоволення потреб територіальної громади  через надання якісних і доступних послуг громадянам та юридичним особам.

3. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України , законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції»,  «Про звернення громадян», актами Президента України , Кабінету Міністрів України; Інструкцією з діловодства Соледарської міської ради та її виконавчих органів; регламентами Соледарської міської ради та її виконавчих органів, рішеннями Соледарської міської ради  та Артемівської районної  адміністрації  і їх виконавчих комітетів, розпорядженнями Соледарського міського голови,  цим Положенням та іншими нормативно - правовими актами , що регламентують діяльність у межах наданих повноважень.

4. Положення про відділ , яким регулюється  його організаційно-правовий статус,  штатна чисельність відділу затверджуються рішенням Соледарської міської ради; структура та фонд оплати праці відділу затверджується розпорядженням міського голови.

5. Загальна чисельність відділу становить – 8,5 шт. одиниць:

начальник відділу   - 1 шт. од.

головний спеціаліст  - 1 шт. од.

спеціаліст І категорії з протокольної роботи – 1 шт.од.

спеціаліст ІІ категорії по роботі зі зверненнями громадян – 1 шт. од.

секретар керівника – 1 шт. од.

водій автотранспортного засобу – 1шт. од.

кур’єр  - 1 шт. од.

прибиральник службових приміщень - 1,5 шт. од.

6. Працівники відділу призначаються на посаду і звільняються з посади за розпорядженням міського голови в установленому законодавством порядку.

7.  Посадові інструкції працівників відділу, у тому числі начальника, розробляються начальником відділу та затверджуються за розподілом обов’язків керуючим справами виконкому.

8. Відділ правами юридичної особи не володіє. Має круглу печатку відділу, не має свого бланку. Для листування з органами державної влади, органів місцевого самоврядування, організаціями, установами, підприємствами , громадянами тощо використовується бланк Соледарської міської ради; для скріплення підпису посадових осіб відділу використовується кругла печатка загального відділу або гербова печатка Соледарської міської ради в залежності від статусу документа.

 9. Ліквідація та реорганізація відділу здійснюється на підставі рішення Соледарської  міської ради .

10. Повне найменування відділу: загальний відділ   Соледарської міської ради.

11. Юридична адреса відділу: 84545, Україна, Донецька область, Бахмутський район,  м. Соледар, вул. Паркова, 3а.

Тел. 44-30-35,  адреса електронної пошти zagalnuy@solerada. gov.ua

 

                        ІІ. Основні завдання відділу

 

12. Встановлення  єдиного порядку документування управлінської інформації і роботи з документами  із  застосуванням  сучасних  автоматизованих систем,   методичне   керівництво   і   контроль   за  дотриманням установленого  порядку  роботи   з   документами   у виконавчих органах міської ради.

13. Здійснення контролю за виконанням розпорядчих документів як вищих органів, так і власних рішень виконкому міської ради, розпоряджень міського голови, доручень керівництва.

14. Організація роботи зі зверненнями .

15. Організація роботи з архівними документами.

16. Здійснення моніторингу та оперативного контролю за станом вимог по роботі із зверненнями громадян та організації діловодної роботи у виконавчих органах міської ради, підприємствах комунальної власності.

17. Забезпечення збереження  майна та утримання у належному технічномутасанітарному стані службових приміщень та прилеглої території.

ІІІ. Функції  відділу

18. Надання адміністративних послуг щодо:

видачі довідок про склад сім’ї з  місця проживання;

видачі довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні /будинку/ осіб;

видачі копій рішень виконкому Соледарської міської ради та розпоряджень міського голови.    

 

19. Розробка інструкції з діловодства виконавчих органів міської ради.

20.Складання та оформлення  зведеної номенклатури справ виконавчих органів міської ради.

 

 

21.Організація:

особистого прийому громадян як у міській раді, так і за місцем їх проживання: виїзні прийоми, „Телефон довіри”, „Прямі лінії”, „День контролю” тощо;

 роботи з розгляду звернень, заяв , скарг, пропозицій; узагальнення та аналізу стану цієї роботи у виконавчих органах міської ради та на комунальних підприємствах;  

проведення засідань виконкому, апаратних нарад і ведення протоколів;

          збереження  документаційного  фонду  міської ради  та
 користування ним.

 

22. Реєстрація і облік вхідної та вихідної кореспонденції, звернень громадян, запитів, телефонограм, факсограм та здійснення контролю за її виконанням.

23. Реєстрація, облік, систематизація, зберігання  протоколів апаратних нарад, засідань виконавчого комітету, розпоряджень міського голови.

24. Ведення :

єдиної системи обліку документів, що містять публічну інформацію та знаходиться у володінні апарату міської ради;

системи обліку запитів.

          25. Здійснення:

 підготовки проектів розпоряджень міського голови, рішень міської ради та її виконкому з питань особистого прийому громадян, розгляду звернень  та з інших питань у  межах повноважень відділу;

підготовки регуляторних актів та відстеження їх виконання;

            аналізу інформації про документообіг, необхідної для
прийняття управлінських рішень;

своєчасного розміщення матеріалів з питань, що входять до повноважень відділу, на інформаційному стенді чи офіційному веб-сайті Соледарської міської ради;

контролю за виконанням організаційно-розпорядчих документів вищих державних органів , рішень  виконавчих комітетів Соледарської мыськоъ ради  і Артемівської районної  адміністрацї, розпоряджень Соледарського міського голови  і Артемівської районної адміністрації; за листуванням з органами державної влади та місцевого контролю за дотриманням виконавчими органами міської ради архівних вимог щодо розробки номенклатури справ, формування справ, експертизи цінності документів, упорядкування та оформлення документів; складання та оформлення  номенклатури справ міської ради;

контролю за дотриманням виконавчими органами міської ради вимог інструкцій, регламентів та національних стандартів на організаційно-розпорядчу документацію;

утримання у належному технічному, санітарному та протипожежному стані службових приміщень та прилеглої території; охорони службових приміщень та майна;

 належного утримання  державної та місцевої символіки а адміністративному будинку;

схоронності документів та зберігання печатки, штампів відділу;

         господарського забезпечення проведень пленарних засідань виконкому міської ради, нарад та інших заходів;

         підготовки матеріалів на пленарні засідання міської ради, виконкому з питань, які входять до компетенції відділу.     .

                26. Засвідчення гербовою печаткою організаційно-розпорядчих документів, підписаних міським головою, або особою, яка його заміщує.

27. Надання методичної допомоги в організації роботи з питань діловодства у виконавчих органах міської ради, комунальних підприємствах та організаціях міста відповідно до чинного законодавства.

28. Висвітлення в ЗМІ інформаційно-аналітичних матеріалів з напрямків  роботи відділу.

         29.Ініціювання підвищення кваліфікації працівників міської ради з питань діловодства.

          30. Впровадження  та використання інформаційно -телекомунікаційної системи діловодства в міській раді.

          31. Проведення регулярних перевірок стану діловодства у виконавчих органах міської ради,  а  також  на  підприємствах комунальної власності.

          32.Складання статистичних звітів.

        

ІУ. Права відділу

         33. Відділ у межах компетенції має право:

         підписувати, посвідчувати, узгоджувати, візувати  документи;

за дорученням керівництва міської ради представляти міську раду в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах,  установах та організаціях , на підприємствах,  ;

одержувати в установленому порядку від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій необхідну інформацію , а у разі потреби -   відповідні документи;

здійснювати перевірки  підприємств, установ та організацій ;

проводитив установленному порядку наради та інші заходи;

вносити на розгляд керівництва міської ради пропозиції щодо вдосконалення роботи відділу;

брати участь у роботі сесій міської ради, засіданнях виконкому, нарадах та інших заходах, що проводяться міською радою та її виконавчими органами.

 

 У. Організація роботи відділу

 

34. Робота відділу ведеться :

згідно з квартальними та місячними планами, що складаються на основі перспективних та квартальних планів роботи міської ради та її виконкому, доручень керівництва, функцій відділу;

згідно з номенклатурою справ відділу, інструкцією з ведення діловодства Соледарської міської ради та її виконавчих органів.

35. Відділ очолює начальник, який здійснює керівництво діяльністю відділом і виконує функції керування документацією, несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань та за забезпечення дотримання встановленого порядку роботи з документами у відділі, згідно з посадовою інструкцією.

       

УІ. Взаємодія відділу

 

36. При вирішенні питань у межах наданих повноважень взаємодіє з:

1) керівництвом міської ради щодо отримання доручень та надання аналітичних\інформаційних матеріалів; підготовки проектів організаційно-розпорядчих документів;

2)   виконавчими органами Соледарської міської ради:

  організаційним відділом щодо щомісячного планування роботи відділу, участі у сесіях міської ради, нарадах та інших заходах;

кадровою службою щодо формування кадрового резерву, проведення щорічної оцінки, атестації, підвищення кваліфікації; декларування доходів ; оформлення відпусток, відряджень;

відділом бухгалтерського обліку та звітності щодо матеріально-технічного забезпечення;

юридичною службою  щодо погодження організаційно-розпорядчих документів та отримання правової допомоги при вирішенні завдань відділу;

3) загальним відділом  Артемівської районної адміністрації щодо отримання методичної допомоги, обміну інформацією та відповідною документацією;

4) іншими виконавчими органами міської ради щодо розгляду звернень громадян, запитів на публічну інформацію ; участі в особистому прийомі громадян міським головою, у засіданнях виконкому, нарадах та інших заходах; виконання контрольних документів; складання номенклатури справ, ведення діловодства та архівної справи;

 5) органами державної виконавчої влади , правоохоронними органами, підприємствами , організаціями та установами   щодо обміну інформацією та відповідною документацією в процесі виконання завдань відділу та доручень керівництва Соледарської міської ради.

УІІ. Відповідальність відділу

 

37. Працівники відділу несуть відповідальність згідно з чинним законодавством за неякісне або несвоєчасне виконання посадових завдань та обов’язків, бездіяльність або невикористання наданих їм прав, порушення норм етики поведінки посадової особи органів місцевого самоврядування та обмежень, пов’язаних з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням..

 

Начальник загального відділу                                                Т.С.Черноусова      

                               

 

Секретар міської ради                                                                 С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017  № 7/3-91

м. Соледар  

 

Про затвердження Положення

про        юридичний         відділ

Соледарської міської ради

 

           У зв’язку зі змінами у структурі виконавчих органів та загальної чисельності апарата Соледарської міської ради об’єднаної територіальної громади, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року № 1040 «Про затвердження Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації,керуючись ст. 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про юридичний відділ Соледарської міської ради (додається).

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

 

 

                                                                                    ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                    Рішення міської ради

                                                                                     23.02.2017 № 7/3-91

 

Положення

про юридичний відділ Соледарської міської ради

 

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Юридичний відділ Соледарської міської ради (далі- юридичний відділ) є виконавчим органом Соледарської міської ради та діє на підставі цього Положення.

1.2. Основною метою діяльності юридичного відділу є правове забезпечення діяльності Соледарської міської ради та її виконавчого комітету.

1.3. Юридичний відділ підконтрольний і підзвітний Соледарській міській раді, у своїй діяльності підпорядковується міському голові і за розподілом обов’язків керуючому справами виконкому Соледарської міської ради.

1.4. Юридичний відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями Верховної Ради України, актами Міністерства юстиції України, рішеннями Донецької обласної ради, розпорядженнями голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово – цивільної адміністрації, рішеннями Соледарської міської ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами.

З питань організації та проведення правової роботи юридичний відділ керується актами Міністерства юстиції України.

1.5. Положення про юридичний відділ та зміни до Положення затверджується рішенням міської ради. Положенням регулюються питання діяльності юридичного відділу, організації його роботи, основні завдання та функції, права, взаємодія, матеріально – фінансова основа, а також інші питання. Положення про юридичний відділ діє у комплексі з посадовими інструкціями працівників юридичного відділу.

1.6. Гранична чисельність, фонд оплати праці працівників юридичного відділу затверджуються рішенням Соледарської міської ради.

1.7. Загальна чисельність відділу становить – 2 шт. од.:

1) начальник відділу – 1 шт.од.;

2) спеціаліст-юрисконсульт І категорії – 1 шт.од.

1.8. Призначення на посаду та звільнення з посади начальника юридичного відділу, здійснюється розпорядженням міського голови у встановленому законодавством порядку.

Призначення на посаду та звільнення з посади спеціаліста І категорії  юридичного відділу здійснюється розпорядженням міського голови у встановленому законодавством порядку.

1.9. Посадова інструкція начальника юридичного відділу розробляється керуючим справами виконкому Соледарської міської ради та затверджується міським головою. Посадова інструкція спеціаліста І категорії юридичного відділу розробляється начальником юридичного відділу та затверджуються керуючим справами виконкому Соледарської міської ради.

1.10. Юридичний відділ використовує круглу печатку загального відділу або гербову печатку Соледарської міської ради для скріплення підпису на документах, в залежності від статусу документа. Використовує бланк Соледарської міської ради.

1.11. Місцезнаходження юридичного відділу: 84545, Україна, Донецька область, Бахмутський район, м. Соледар, вул. Паркова, 3А.

 

ІІ. СТРУКТУРА ЮРИДИЧНОГО ВІДДІЛУ

2.1. Структура і штатний розпис та кошторис юридичного відділу затверджуються у встановленому законодавством порядку.

2.2. Призначення на посаду та звільнення з посади працівників юридичного відділу здійснюється розпорядженням міського голови в установленому законодавством порядку.

 

ІІІ. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ЮРИДИЧНОГО ВІДДІЛУ

Основними завданнями юридичного відділу є:

3.1. Постійне підвищення результативності та прозорості діяльності юридичного відділу; поліпшення та підвищення задоволеності замовників; надання якісних послуг; забезпечення надійного та результативного функціонування процесів, в яких задіяний юридичний відділ.

3.2. Організація правової роботи в Соледарській міській раді та її виконавчому комітеті, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативно-правових актів керівниками та працівниками Соледарської міської ради та її виконавчих органів, під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків.

3.3. Організація у встановленому порядку претензійно – позовної роботи в Соледарській міській раді. Здійснення контролю за додержанням встановленого порядку ведення договірної роботи в Соледарській міській раді.

3.4.Представлення за дорученням міського голови інтересів Соледарської міської ради та її виконавчого комітету в судових, правоохоронних органах.

 

ІV. ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ФУНКЦІЇ ЮРИДИЧНОГО ВІДДІЛУ

4.1. Обсяг основних напрямків діяльності та функцій юридичного відділу формується виходячи з інтересів та потреб замовників, незалежно від того чи надається послуга замовникам юридичним відділом, чи юридичний відділ задіяний в процесі надання послуг іншими виконавчими органами Соледарської міської ради.

4.2. Юридичний відділ Соледарської міської ради відповідно до покладених на нього завдань:

4.2.1. Забезпечує організацію та координацію правової роботи в Соледарській міській раді та її виконавчому комітеті.

        4.2.2. Проводить юридичну експертизу на відповідність законодавству проектів рішень Соледарської міської ради та рішень виконавчого комітету, проектів розпоряджень міського голови, підготовлених виконавчими органами Соледарської міської ради:

- готує правові висновки, зауваження до проектів, у разі невідповідності проектів чинному законодавству;

- погоджує (візує) їх за наявності віз керівників заінтересованих виконавчих органів, структурних підрозділів Соледарської міської ради.

4.2.3. Розробляє та бере участь у розробці проектів рішень Соледарської міської ради, її виконавчого комітету, проектів розпоряджень міського голови та інших нормативно – правових актів з питань правового характеру.

4.2.4. Переглядає разом із структурними підрозділами Соледарської міської ради нормативно -  правові акти Соледарської міської ради, її виконавчого комітету, розпорядження міського голови та інші документи з питань, що належать до їх компетенції, з метою приведення їх у відповідність із законодавством.

За результатами перегляду готує пропозиції та інформує керівництво Соледарської міської ради та її виконавчого комітету про необхідність вжиття заходів для внесення змін до нормативно – правових актів та інших документів Соледарської міської ради та її виконавчого комітету або їх скасування.

4.2.5. Готує в установленому порядку звіти, інформаційні, довідкові та інші матеріали з питань,  що належать до компетенції відділу.

4.2.6. Разом із заінтересованими виконавчими органами, структурними підрозділами Соледарської міської ради узагальнює практику застосування законодавства у відповідній сфері, готує пропозиції щодо його вдосконалення, подає їх на розгляд керівництва Соледарської міської ради та її виконавчого комітету для вирішення питання щодо підготовки проектів нормативно-правових актів та інших документів.

4.2.7. Розглядає проекти нормативно – правових актів та інших документів, які надійшли для погодження, з питань, що належать до компетенції Соледарської міської ради та її виконавчого комітету, міського голови, та готує пропозиції та зауваження до них.

4.2.8. Надає правову допомогу відділам, управлінням та іншим виконавчим органам  Соледарської міської ради, в яких відсутні юридичні служби, депутатам Соледарської міської ради. Надає необхідну методичну допомогу  з правового забезпечення юридичним службам виконавчих органів Соледарської міської ради.

4.2.9.  Здійснює правове забезпечення діяльності комісій, робочих груп, інших консультативно-дорадчих органів, створенихСоледарською міською радою, її виконкомом, міським головою, до складу яких входять спеціалісти юридичного відділу.

4.2.10.  Аналізує за дорученням міського голови матеріали, що надійшли від правоохоронних і контролюючих органів, результати позовної роботи в апараті міської ради, а також отримані за результатами перевірок, ревізій, інвентаризацій дані статистичної звітності, що характеризують стан дотримання законності в Соледарській міській раді та її виконавчому комітеті, готує правові висновки за фактами виявлених правопорушень та бере участь в організації роботи з відшкодування збитків.

4.2.11. Організовує роботу, пов’язану з укладенням договорів (контрактів), бере участь у їх підготовці, дає правову оцінку проектам таких договорів (контрактів). Проекти договорів (контрактів) погоджуються (візуються) юридичним відділом за наявності віз керівників заінтересованих виконавчих органів, структурних підрозділів, або осіб, що їх заміщують, Соледарської міської ради.

4.2.12. Бере участь у підготовці та здійсненні заходів, спрямованих на виконання договірних зобов’язань, забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів Соледарської міської ради та її виконавчого комітету, а також в установленому порядку погоджує (візує) проекти договорів за наявності погодження (візи) керівників заінтересованих виконавчих органів,  структурних підрозділів Соледарської міської ради.

Реєструє у встановленому порядку договори з юридичними зобов’язаннями, що стосуються діяльності виконавчих органів апарату Соледарської міської ради, перевіряє відповідність договірних документів вимогам законодавства та судовій практиці.

4.2.13. Організовує у встановленому порядку претензійну та позовну роботу в Соледарській міській раді, здійснює контроль за її проведенням.

4.2.14. Забезпечує представлення інтересів Соледарської міської ради та її виконавчого комітету (за дорученням міського голови) в судах та інших органах.

4.2.15. Розглядає за дорученням міського голови заяви та скарги громадян з питань, які носять правовий характер; забезпечує правове супроводження особистого прийому громадян міським головою, та під час проведення ним прямих телефонних ліній.

4.2.16. Забезпечує в установленому порядку надання безоплатної первинної правової допомоги суб’єктам права на безоплатну первинну  правову допомогу.

4.2.17. Організовує та проводить роботу, пов’язану з підвищенням кваліфікації працівників юридичного відділу Соледарської міської ради.

4.2.18. Здійснює заходи, спрямовані на підвищення рівня правових знань працівників Соледарської міської ради.

4.2.19. Сприяє в організації проходження стажування спеціалістів виконавчих органів Соледарської міської ради в юридичному відділі Соледарської міської ради.

4.2.20. Вносить на розгляд міського голови пропозиції щодо вдосконалення правової роботи; вживає заходи до впровадження кращих форм і методів діяльності юридичного відділу; разом із виконавчими органами, структурними підрозділами Соледарської міської ради визначає потребу в юридичних кадрах для забезпечення правової діяльності Соледарської міської ради та її виконавчих органів.

4.2.21. Бере  участь у здійсненні організаційно – практичних заходів щодо зміцнення фінансової та трудової дисципліни, збереження майна.

4.2.22. Подає пропозиції міському голові про притягнення до відповідальності працівників, з вини яких заподіяна шкода (якщо це не віднесено до компетенції іншого структурного підрозділу Соледарської міської ради).

4.2.23. Сприяє правильному застосуванню актів законодавства про працю, у разі невиконання або порушення їх вимог подає міському голові письмовий висновок з пропозиціями щодо усунення таких порушень.

4.2.24. Забезпечує систематизований облік, зберігання та практичне застосування законів України і інших підзаконних нормативно-правових актів при підготовці проектів рішень Соледарської міської ради, її виконкому, проектів розпоряджень міського голови, інших документів, забезпечує підтримання їх у контрольному стані.

4.2.25. Забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої він є, своєчасне надання публічної інформації, її достовірність і повноту.

4.3. Юридичний відділ здійснює свою діяльність з урахуванням вимог законодавства України в сфері запобігання корупції, очищення влади, доступу до публічної інформації, захисту персональних даних.

4.4.Виконує й інші функції за дорученням міського голови.

4.5. Покладення на юридичний відділ обов’язків, що не належать або виходять за межі її компетенції, не допускається.

 

V. ПРАВА ЮРИДИЧНОГО ВІДДІЛУ

5.1. Юридичний відділ має право:

5.1.1. Представляти за дорученням міського голови інтереси Соледарської міської ради, її виконавчого комітету в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах, організаціях, незалежно від форм власності,  судових та інших органах.

5.1.2. Одержувати в установленому порядку від органів місцевого самоврядування, органів державної влади, підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності,інформацію, довідки, розрахунки, інші матеріали для виконання покладених на нього завдань.

З метою забезпечення своєчасного виконання завдань, які потребують оперативного вжиття відповідних заходів, посадові особи виконавчих органів Соледарської міської ради зобов’язані невідкладно подавати необхідні матеріали на вимогу юридичного відділу.

5.1.3. Перевіряти дотримання законності при прийнятті управлінських рішень виконавчими органами, структурними підрозділами Соледарської міської ради.

5.1.4. Залучати фахівців органів місцевого самоврядування, органів державної влади, підприємств, установ, організацій (за погодженням з їх керівниками) для розгляду питань, що належать до його компетенції.

5.1.5. Вносити на розгляд міського голови пропозиції щодо вдосконалення роботи юридичного відділу.

5.1.6. Інформувати міського голову та керуючого справами виконавчого комітету Соледарської міської ради про покладення на юридичний відділ обов’язків, що не належать або виходять за межі його компетенції, а також про випадки ненадання або несвоєчасного надання на вимогу юридичного відділу необхідних матеріалів посадовими особами  Соледарської міської ради та її виконавчих органів, підприємств, установ, організацій комунальної форми власності.

5.1.7. Брати участь у роботі сесій Соледарської міської ради, у засіданнях виконкому, засіданнях консультативно - дорадчих органів, створених міським головою, Соледарською міською радою та її виконавчими органами, у нарадах, семінарах та інших заходах, що проводяться Соледарською міською радою та її виконавчими органами.

5.1.8. Проводити перевірки та здійснювати контроль виконавчих органів Соледарської міської ради, підприємств, установ та організацій комунальної форми власності з питань, що належать до його компетенції, за результатами складати довідки та вносити відповідні пропозиції.

5.1.9.Відповідно до основних завдань, напрямків діяльності та функцій юридичний відділ може мати й інші права.

 

VІ. ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ЮРИДИЧНОГО ВІДДІЛУ

6.1. Юридичний відділ організовує свою роботу згідно квартального та місячного планів, які складаються на основі перспективного та поточних планів роботи Соледарської міської ради та її виконкому, доручень міського голови, функцій відділу.

6.2. Для роботи юридичного відділу створюються належні умови: юридичний відділ забезпечується окремими приміщеннями, телефонним та електронним зв’язком, сучасною комп’ютерною та оргтехнікою, транспортом для виконання службових обов’язків, нормативно – правовими актами і довідковими матеріалами, офіційними періодичними виданнями, іншими посібниками та літературою з правових питань, електронною системою інформаційно - правового забезпечення, доступом до інформаційних баз та всесвітньої мережі Інтернет.

6.3. При вирішенні питань, що належать до компетенції відділу, юридичний відділ використовує у своїй роботі статистичну та оперативну довідкову інформацію, яка підготовлена іншими виконавчими органами, структурними підрозділами Соледарської міської ради, органами державної влади, підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності.

6.4. Діловодство юридичного відділу ведеться згідно з номенклатурою справ юридичного відділу, Інструкцією з діловодства у виконавчих органах Соледарської міської ради, вимог українського ділового мовлення.

6.5. Юридичний відділ очолює начальник, який призначається на посаду та звільняється з посади розпорядженням міського голови у встановленому законодавством порядку.

6.6. Організаційно-правовий статус, права, обов`язки, відповідальність та взаємодія начальника юридичного відділу визначаються в окремій посадовій інструкції, яка затверджується міським головою.

6.7. На посаду начальника юридичного відділу призначається особа з вищою юридичною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра і досвідом роботи за фахом не менш як  2 роки.

6.8. За розподілом обов’язків між начальником юридичного відділу і спеціалістом І категорії юридичного відділу, начальник юридичного відділу здійснює в установленому порядку координацію питань здійснення правової експертизи проектів нормативно – правових актів Соледарської міської ради, її виконкому, та розпоряджень міського голови, надання правової допомоги; спеціаліст І категорії юридичного відділу координує питання договірної та претензійно – позовної роботи в Соледарській міській раді.

У разі відсутності начальника юридичного відділу його обов’язки та відповідальність за виконання покладених на юридичний відділ завдань покладається на спеціаліста І категорії юридичного відділу.

 

VІІ. ВЗАЄМОДІЯ ЮРИДИЧНОГО ВІДДІЛУ

7.1. Юридичний відділ взаємодіє з:

7.1.1.Виконавчими органами Соледарської міської ради:

1) загальним відділом щодо розгляду звернень громадян, листів фізичних та юридичних осіб з правових питань; участі в особистому прийомі громадян міським головою, у засіданнях виконкому Соледарської міської ради, нарадах та інших заходах, організованих загальним відділом; здійснення діловодства; забезпечення роботи юридичного відділу матеріальними (канцелярія, меблі тощо) ресурсами;

         2) організаційним відділом щодо планування роботи юридичного відділу; участі у сесіях Соледарської міської ради, нарадах та інших заходах, що проводяться організаційним відділом; надання правової допомоги депутатам Соледарської міської ради;

3) спеціалістом з питань кадрової роботи щодо формування кадрового резерву; оформлення прийому та звільнення з роботи; складання графіку відпусток; оформлення відпусток, відряджень; декларування доходів, підвищення кваліфікації працівників; проведення щорічної оцінки, атестації посадових осіб.

4) з іншими виконавчими органами Соледарської міської ради юридичний відділ взаємодіє з питань здійснення контролю за станом правової роботи та станом ведення договірної та претензійно-позовної роботи в них, у процесах проектування, розробки, здійснення правового аналізу проектів розпорядчих документів Соледарської міської ради її виконкому, міського голови, а також процесах виконання доручень керівництва Соледарської міської ради.

7.1.2. Юридичним управлінням Донецької обласної державної адміністрації, Управлінням правового забезпечення Донецької обласної ради щодо отримання методичної допомоги та координації діяльності юридичного відділу з правових питань; надання пропозицій до проектів законодавчих актів; надання звіту з правової роботи юридичного відділу.

 

    7.2. Юридичний відділ взаємодіє з іншими органами виконавчої влади, судовими органами, підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності, з питань, що відносяться до компетенції юридичного відділу.

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02. 2017  №  7/3-92                                                                                                           
 м.Соледар

 

Про   затвердження   Положення   

 про  військово - облікове  бюро

Соледарської міської  ради

 

У зв’язку зі змінами у структурі виконавчих органів та загальної чисельності апарата Соледарської міської ради об’єднаної територіальної громади, керуючись ст. 26, п.4 ст. 54 Закону України від 21 травня 1997 року

№280/97 – ВР « Про місцеве самоврядування в Україні ” із внесеними до нього змінами,міська рада : 

ВИРІШИЛА:  

    1. Затвердити Положення про військово-облікове бюро Соледарської міської ради  (додається). 

    2. Визнати такими, що втратили чинність, рішення Соледарської міської ради: від 25.10.2012 № 6/28-392 «Про затвердження Положення про військове-облікове бюро Соледарської міської ради», та від 31.07.2015

№  6/71-896«Про внесення змін до Положення про військове-облікове бюро Соледарської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.10.2012 №6/28-392».

 

 

Міський голова                                                                                                     О.М. Степаненко

 

                                                                                    ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                     Рішення  міської ради                                                                                      

                                                                                     23.02.2017 № 7/3-

                                                                                     додаток № 1   

 

                                               ПОЛОЖЕННЯ

     про військово-облікове бюро Соледарської міської ради

 

                                            І. Загальні положення

      1. Військово-облікове бюро Соледарської міської ради (далі – ВОБ) утворюється рішенням Соледарської міської ради відповідно  до  Закону України « Про місцеве самоврядування у Україні». Бюро є виконавчим ор-ганом міської ради, підзвітним і підконтрольним міській раді, підпо-рядкованим виконавчому комітету Соледарської міської ради, Бахмутському ОМВК, міському голові.

      2. Головною метою ВОБ є забезпечення персонально-первинного обліку призовників і військовозобов´язаних адміністративно- територіальних одиниць Соледарської міської ради (об´єднаної територіальної громади) (далі-ОТГ).

3. ВОБ у своїй діяльності керується Конституцією України , законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про військовий обов'язок і військову службу», «Про мобілізацію та  мобілі-заційну підготовку», Порядком організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов´язаних, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від  07 грудня 2016 року № 921,   наказами Міністерства оборони України, актами Президента України; Інструкцією з діловодства Соледарської міської ради та її виконавчих органів; регламентами Соледарської міської ради та її виконавчих органів, рішеннями Соледарської міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями Соледарського міського голови, цим Положенням та іншими нормативно - правовими актами , що регламентують діяльність у межах наданих повноважень.

4. Положення про ВОБ , яким регулюється  його організаційно-правовий статус,  штатна чисельність бюро затверджуються рішенням Соледарської міської ради; структура та фонд оплати праці бюро затверджується розпорядженням міського голови.

5. Загальна чисельність бюро становить – 2 шт. одиниці:

завідувач ВОБ   - 1 шт. од.,

діловод              - 1 шт. од.

6. Працівники ВОБ призначаються на посаду і звільняються з посади за розпорядженням міського голови в установленому законодавством порядку.

7.  Посадові інструкції працівників ВОБ, у тому числі завідувача, розробляються завідувачем ВОБ та затверджуються  міським головою.

8. ВОБ правами юридичної особи не володіє.  Має  штамп ВОБ, не має свого бланку. Для листування з органами державної влади, органів місцевого самоврядування , організаціями, установами, підприємствами , громадянами тощо використовується бланк Соледарської міської ради; для скріплення підпису посадових осіб бюро використовується кругла печатка загального відділу або гербова печатка Соледарської міської ради в залежності від статусу документа.

 9. Ліквідація та реорганізація ВОБ здійснюється на підставі рішення Соледарської  міської ради .

10. Повне найменування ВОБ: Військово-облікове бюро  Соледарської міської ради.

11. Юридична адреса відділу: 84545, Україна, Донецька область, Бахмутський район, м. Соледар, вул.Паркова, 3-А.

Тел. (0627) 442064 факс. (0627) 442065 адреса електронної пошти: solerada @еmail.uа, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

                                    ІІ. Основні завдання бюро

12.Ведення військового обліку призовників і військовозобов´язаних адміністративно-територіальних одиниць Соледарської міської ради ОТГ.

13.Документальне оформлення військово-облікових документів призовників і військовозобов´язаних.

14.Здійснення контролю за виконанням призовниками і військовозо-бов´язанами встановлених правил військового обліку.

 

          ІІІ. Функції  бюро

15. Здійснення:

1) взяття на військовий облік громадян, які прибули на нове місце проживання до Соледарської ОТГ тільки після їх взяття на військовий облік у Бахмутському ОМВК;

2) зняття з військового обліку громадян після їх вибуття в іншу місцевість ( адміністративно-територіальну одиницю) до нового місця  про-живання тільки після їх зняття з військового обліку в Бахмутському ОМВК;

3) виявлення призовників і військовозобов´язаних, які проживають на території Соледарської ОТГ, і не перебувають  на військовому обліку, взяття таких призовників і військовозобов´язаних на персонально-первинний облік та направлення до Бахмутського ОМВК для взяття на військовий облік;

4) оповіщення на вимогу Бахмутського ОМВК призовників і військо-возобов´язаних про їх виклик до ОМВК і забезпечення їх своєчасного прибуття;

5) постійної взаємодії з Бахмутським ОМВК  щодо строків та способів звіряння даних карток первинного обліку призовників і військово-зобов´язаних з обліковими даними ОМВК, внесення відповідних змін до них, а також щодо оповіщення призовників і військовозобов´язаних;

6) у п´ятиденний строк з дня подання відповідних документів внесення до карток первинного обліку призовників і військовозобов´язаних змін щодо їх сімейного стану, місця проживання, освіти, місця роботи і посади та надсилання щомісяця до 5 числа до Бахмутського ОМВК повідомлення  про зміну облікових даних;

7) звіряння не рідше одного разу на рік облікових даних карток первинного обліку призовників і військовозобов´язаних, які перебувають на військовому обліку, з їх обліковими даними, що містяться в особових картках призовників і військовозобов´язаних підприємств, установ, організацій, в яких вони працюють ( навчаються), що перебувають на території Соледар-ської міської ради, а також із будинковими книгами ( даними реєстраційного обліку), іншими документами з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб, а також з фактичним проживанням ( перебуванням) призовників і військовозобов´язаних шляхом подвірного обходу;

8) звіряння даних карток первинного обліку призовників, які перебу-вають на військовому обліку в органах місцевого самоврядування, з обліковими даними Бахмутського ОМВК( після приписки громадян до призовних дільниць і перед призовом їх на строкову військову службу, а також в інші строки, визначені ОМВК;

9) складання і подання щороку до 1 грудня до Бахмутського ОМВК списків громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць;

10) приймання під розписку від призовників і військовозобов´язаних їх військово-облікових документів  для подання до ОМВК для звіряння з картками первинного обліку;

11) постійний контроль за виконанням громадянами, посадовими особами підприємств, установ та організацій, які перебувають на території ОТГ Соледарської міської ради, встановлених правил військового обліку та проведенням відповідної роз´яснювальної роботи;

12) інформування ОМВК про всіх громадян, посадових осіб підприємств, установ та організацій та власників будинків, які порушують правила військового обліку, для притягнення винних до відповідальності згідно із законом;

13) повідомлення щомісяця до 5 числа Бахмутський ОМВК про реє-страцію, ліквідацію підприємств, установ та організацій, які перебувають на території відповідних населених пунктів;

14) ведення та зберігання журналу обліку результатів перевірок стану військового обліку призовників і військовозобов´язаних та звіряння обліко-вих даних з даними Бахмутського ОМВК.

 

16. Забезпечення:

1) перевірки дійсності та належності військово- облікових документів призовників і військовозобов´язаних їх власникам, наявності відміток про взяття на військовий облік у Бахмутському ОМВК і своєчасність їх прибуття у ВОБ міської ради;

2) оформлення карток первинного обліку;

3) зберігання карток первинного обліку в алфавітному порядку за такими групами:

перша група- картки первинного обліку військовозобов´язаних офіцерського складу;

друга- картки первинного обліку військовозобов´язаних рядового, сержантського та старшинського складу;

третя- картки первинного обліку призовників;

четверта- картки первинного обліку військовозобов´язаних- жінок;

п´ята група- картки первинного обліку призовників і військовозо-бов´язаних, знятих( виключених ) з військового обліку.

Картки первинного обліку військовозобов´язаних, які мають на руках мобілізаційні розпорядження, виділяються окремо в кожній групі;

4) щомісяця до 5 числа надсилання до ОМВК повідомлення про зміну облікових даних призовників і військовозобов´язаних, які змінили місце проживання в межах адміністративно- територіальної одиниці,та військовозобов´язаних, що прибули з мобілізаційними розпорядженнями;

5) направлення призовників і військовозобов´язаних, які вибувають за межі України на постійне місце проживання до військового комісаріату для зняття їх із військового обліку та вилучення військово-облікових документів;

6) звіряння облікових даних карток первинного обліку призовників і військовозобов´язаних, які перебувають на військовому обліку, з їх обліковими даними, що містяться в особових картках призовників і військовозобов´язаних підприємств, установ та організацій, в яких вони працюють ( навчаються), що перебувають на території ОТГ Соледарської міської ради, а також з будинковими книгами ( даними реєстраційного облі-ку), іншими документами з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб, а також з фактичним проживанням ( перебуванням) призовників і війсь-ковозобов´язаних шляхом подвірного обходу;

7) внесення до карток первинного обліку призовників і військо-возобов´язаних змін облікових даних, які виявлені під час звіряння, та надсилання щомісяця до 5 числа до ОМВК повідомленнями про зміну облі-кових даних;

8) внесення результатів звіряння облікових даних карток первинного обліку з обліковими даними особових карток призовників і військовозо-бов´язаних підприємств, установ та організацій до журналу обліку резуль-татів перевірок стану військового обліку призовників і військовозобов´я-заних та звіряння облікових даних з даними комісаріату;

9) у разі отримання розпорядження міського військового комісаріату щодо оповіщення призовників і військовозобов´язаних про їх явку на при-зовні дільниці( пункти попереднього збору) для їх приписки до призовної дільниці, призову на військову службу або на збори військовозобов´язаних: відбирання карток первинного обліку зазначених у розпорядженні осіб;   

здійснення оповіщення зазначених у розпоряджені призовників і військовозобов´ язаних за місцем їх проживання під їх особистий підпис у картках первинного обліку. У разі відсутності призовників і військо-возобов´язаних за місцем їх проживання доводять вимогу про виклик до відома власників будинків, у яких вони проживають;

письмового повідомлення Бахмутського ОМВК про результати оповіщення та виконання вимог законодавства призовниками і військово-зобов´язаними та власниками будинків;

 контролю за прибуттям призовників і військовозобов´язаних за викликом до ОМВК;

17. Висвітлення в ЗМІ інформаційно – аналітичних матеріалів з нап-рямків роботи бюро.

         18.Складання статистичних та інших звітів.          

 

ІV. Права працівників ВОБ

 

         19. Працівники ВОБ у межах компетенції мають право:

         підписувати, узгоджувати, посвідчувати, візувати документи;

          представляти міську раду в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах,  установах, організаціях, на підприємствах за дорученням керівництва міської ради ;

         одержувати в установленому порядку від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій необхідну інформацію , а у разі потреби -   відповідні документи;

         здійснювати перевірки  підприємств, установ та організацій за дорученням керівництва міської ради;

         проводити в установленому порядку наради та інші заходи;

         вносити на розгляд керівництва міської ради пропозиції щодо вдосконалення роботи бюро ;

         брати участь у роботі сесій міської ради, засіданнях виконкому, нарадах та інших заходах, що проводяться міською радою та її виконавчими органами.

                                   V. Організація роботи ВОБ

20. Робота ВОБ ведеться :

згідно з квартальними планами, що складаються на основі перспек-тивних та квартальних планів роботи міської ради та її виконкому, доручень керівництва, функцій відділу;

згідно з номенклатурою справ ВОБ, інструкцією з ведення діловодства Соледарської міської ради та її виконавчих органів.

21.ВОБ очолює завідувач, який здійснює керівництво діяльністю ВОБ і виконує функції керування документацією, несе персональну відповідальність за виконання покладених на бюро завдань та за забезпечення дотримання встановленого порядку роботи з документами в міській раді, згідно з посадовою інструкцією.

22. ВОБ поліпшує результативність своєї роботи, застосовуючи результати аудитів, аналіз з боку керівництва та виконуючи коригувальні та запобіжні дії.

 

 

                    VІ. Взаємодія працівників бюро

23.Працівники при вирішенні питань у межах наданих повноважень взаємодіють з:

1) керівництвом міської ради щодо отримання доручень та надання аналітично-інформаційних матеріалів;

2)   виконавчими органами Соледарської міської ради:

  загальним відділом  щодо розгляду звернень громадян, запитів на публічну інформацію; участі в особистому прийомі громадян міським головою, у засіданнях виконкому, нарадах та інших заходах; виконання контрольних документів; складання номенклатури справ, ведення діло-водства та архівної справи;

організаційним відділом щодо щомісячного планування роботи , участі у сесіях міської ради, нарадах та інших заходах;

кадровою службою щодо оформлення відпусток, відряджень;

відділом бухгалтерського обліку та звітності щодо матеріально-технічного забезпечення та нарахування заробітної плати;

3) Бахмутським ОМВК щодо надання звітності,  обміну інформацією та відповідною документацією;

4)  старостами сіл та селищ ОТГ з питань військового обліку;

5) органами Національної поліції з питань звернення щодо громадян, які ухиляються від виконання військового обов´язку для їх розшуку, зат-римання і доставки до Бахмутського військового комісаріату;

6) іншими виконавчими органами міської ради,  підприємствами , організаціями та установами незалежно від форм власності щодо обміну інформацією та відповідною документацією в процесі виконання доручень керівництва Соледарської міської ради.

 

  VІІ. Відповідальність працівників бюро

 

24.Працівники ВОБ несуть відповідальність за неякісне або несвоєчасне виконання посадових завдань та обов’язків, бездіяльність або невикористання наданих їм прав, порушення норм етики поведінки посадової особи органів місцевого самоврядування та обмежень, пов’язаних з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням.

25. За порушення трудовоїта виконавської дисципліни працівники відділу несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

 

Завідувач військово-обліковим бюро                                      Н.Г.Шикарева

 

 

Секретар міської ради                                                                                   С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017  № 7/3-93

м. Соледар

 

Про  затвердження  Положення

про  відділ  земельних  ресурсів

Соледарської      міської     ради

 

 У зв’язку зі змінами у структурі виконавчих органів та загальної чисельності апарата Соледарської міської ради об’єднаної територіальної громади, керуючись ст. 54 Закону України від 21 травня 1997 року      №280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада:

 

ВИРІШИЛА :

 

1.  Затвердити Положення про  відділ земельних ресурсів Соледарської міської ради (додається).

 

2.  Вважати таким, що втратило чинність рішення Соледарської міської ради від 27.09.2012 №6/27-379 «Про затвердження Положення про  відділ земельних ресурсів Соледарської міської ради.

 

    

Міський голова                                                                                                О.М.Степаненко

 

                                                                                     ЗАТВЕРДЖЕНО                                                                                                                                             

                                                                                     Рішення міської ради

                                                                                      23.02.2017  № 7/3-93

 

ПОЛОЖЕННЯ

про відділ земельних ресурсівСоледарської міської ради

І. Загальні положення

  1.1. Відділ земельних ресурсів  Соледарської міської ради (далі – відділ) утворений відповідно до п. 1 ст. 54 Закону України «Про місцеве самоврядування у Україні» та рішенням міської ради«Про затвердження структури виконавчих органів та загальної чисельності апарата Соледарської міської ради об’єднаної територіальної громади у новій редакції»від 26.01.2017 № 7/43.

Утворення відділу є виключною компетенцією Соледарської міської ради.

Відділ є виконавчим органом міської ради, підзвітним і підконтрольним міській раді, підпорядкованим виконавчому комітету міської ради, міському голові та безпосередньо за розподілом обов’язків заступнику міського голови.

 1.2. Відділ забезпечує реалізацію державної політики у сфері землекористування та земельних відносин, виконання повноважень власних і делегованих у сфері регулювання земельних відносин, виконання рішень Соледарської міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень і доручень Соледарського міського голови з питань земельних відносин.

1.3. У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції»,  Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій»,  Законом України «Про оренду землі», наказами Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннямиСоледарськоїміської радита її виконавчого комітету, розпорядженнями і дорученнями Соледарського міського голови, розпорядженнями Донецькоїобласної державної адміністрації, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами.

1.4. Посадові особи, що працюють у відділі, є посадовими особами місцевого самоврядування, відповідно до цього Положення мають посадові повноваження щодо здійснення організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій і отримують заробітну плату за рахунок міського бюджету.

1.5. Загальна чисельність відділу становить – 4 шт.одиниці:

начальник відділу – 1 шт. од.

спеціаліст - 3 шт. од.

1.6. Працівники відділу призначаються на посаду і звільняються з посади міським головою в установленому законодавством порядку.

1.7.  Відділ правами юридичної особи не володіє,  не має свого бланку та печатки. Для листування з органами державної влади, органів місцевого самоврядування, організаціями, установами, підприємствами, громадянами тощо використовується бланк Соледарської міської ради; для скріплення підпису посадових осіб відділу  використовується кругла печатка загального відділу або гербова печатка Соледарської міської ради в залежності від статусу документа.

 1.8. Повне найменування відділу: відділ земельних ресурсів Соледарської міської ради.

1.9. Юридична адреса відділу: 84545, Україна, Донецька область, Бахмутський район, м.Соледар, вул.Паркова, 3-А.

Тел. 44-25-62, факс 44-20-65, адреса електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

2. Основні завдання і функції

 

2.1. Реалізація державної політики у сфері регулювання земельних відносин земель комунальної власності у межах повноважень органів місцевого самоврядування.

2.2. Здійснення ефективного управління землями комунальної власності об’єднаної територіальної громади та іншими землями, які перебувають у віданні Соледарськоїміської ради.

2.3. Підготовка проектів рішень Соледарськоїміської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень Соледарського міського голови з питань земельних відносин.

2.4. Підготовка проектів рішень Соледарськоїміської ради з питань передачі земельних ділянок комунальної власності у власність громадян, надання земельних ділянок у користування фізичним та юридичним особам, зміни цільового призначення, вилучення, викупу із земель комунальної власності, зміну землекористування відповідно до Земельного кодексу України.

2.5. Підготовка договорів оренди землі щодо земельних ділянок, наданих рішеннями міської ради у оренду, облік укладених та зареєстрованих договорів оренди земельних ділянок комунальної власності, здійснення розрахунків розмірів орендної плати за користування земельними ділянками відповідно до вимог чинного законодавства та проведення перерахунків розмірів орендної плати у випадках, визначених законом.

2.6. Створення умов для раціонального і економічно-обґрунтованого використання земель комунальної власності.

2.7. Розроблення і подання Соледарськійміській раді, виконавчому комітету, міському голові необхідних розрахунків і обґрунтувань програм робіт з проведення земельної реформи, здійснення землеустрою, заходів щодо раціонального використання та охорони земель.

2.8. Участь у виборі земельних ділянок для розміщення об’єктів будівництва та визначення інвестиційно привабливих земельних ділянок.

2.9.  Участь у проведенні земельних аукціонів та конкурсів.

2.10.  Здійснення реєстрації і обліку звернень громадян, юридичних та фізичних осіб з питань, що належать до компетенції відділу, забезпечення своєчасного, правильного та повного їх розгляду.

2.11. Ведення прийому громадян та надання консультацій з питань, що належить до компетенції відділу.

2.12. Спільно із комісією міської ради вирішує земельні спори у порядку, встановленому чинним законодавством.

2.13. В разі необхідності готує матеріали  для  участі у судових справах, пов’язаних з земельними спорами,  у порядку встановленому законодавством.

3. Права

 

3. Відділ має право:

3.1. Одержувати в установленому порядку від посадових осіб виконавчих органів Соледарськоїміської ради, підприємств, установ і організацій незалежно від їх форми власності, об'єднань громадян відповідні документи та необхідну інформацію для виконання покладених на відділ функцій та завдань.

3.2. Залучати спеціалістів інших виконавчих органів Соледарськоїміської ради, підприємств, установ і організацій (за погодженням із їхніми керівниками) до розгляду питань, віднесених до компетенції відділу.

3.3. Подавати в установленому порядку відповідні пропозиції, готувати рішення на засіданняСоледарськоїміської ради та її виконавчого комітету з питань, які віднесені до компетенції відділу.

3.4. Скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до компетенції відділу.

3.5. Брати участь у засіданнях Соледарськоїміської ради та засіданнях виконавчого комітету, нарадах, що проводить Соледарський міський голова, а також в тих, що проводяться у виконавчих органах Соледарськоїміської ради з питань, віднесених до компетенції відділу.

3.6. Відділ при виконанні покладених на нього завдань взаємодіє з іншими виконавчими органами Соледарськоїміської ради.

 

4. Керівництво відділу

 

4.1. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України і звільняється з посади  Соледарськимміським головою.

 

4.2. Начальник відділу:

4.2.1. Безпосередньо підпорядкований Соледарському міському голові та за розподілом обов’язків заступнику міського голови.

4.2.2. Здійснює керівництво відділом, забезпечує підготовку проектів рішень на розгляд Соледарської міської ради, доведення до виконавців нормативних та розпорядчих документів.

4.2.3  Готує посадові інструкції, визначає завдання і розподіляє обов'язки між працівниками відділу, сприяє підвищенню їх кваліфікації. Вносить пропозиції щодо заохочення працівників відділу та притягнення їх, у разі необхідності, до дисциплінарної відповідальності.

4.2.4. Здійснює особистий прийому громадян з питань, що стосуються компетенції відділу.

4.2.5. Здійснює інші повноваження відповідно до Положення про відділ,  а також покладених на нього завдань окремими рішеннями Соледарської   міської ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями та дорученнями Соледарського міського голови.

 

5.Відповідальність

 

Працівники відділу несуть відповідальність за неякісне або несвоєчасне виконання посадових завдань та зобов’язань, бездіяльність або невикористання наданих їм прав, порушень норм етики поведінки посадової особи органів місцевого самоврядування та обмежень, пов’язаних з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням.

 

6. Умови оплати праці відділу

 

6.1. Трудові відносини працівників відділу регулюються Кодексом законів про працю України, Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Законом «Про місцеве самоврядування в Україні»та іншими нормативними актами.

6.2. Матеріальне і соціальне забезпечення працівників відділу здійснюється відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,постанов Кабінету Міністрів України та інших нормативних актів згідно із затвердженим штатним розписом, займаними посадами, присвоєними рангами посадових осіб місцевого самоврядування, надбавками за вислугу років та за високі досягнення у праці або за виконання важливої роботи, а також преміями.

 

7. Заключні положення

 

7.1. Відділ утримується за рахунок міського бюджету. Структуру, штатну чисельність відділу затверджує Соледарськаміська рада, штатний розпис та  витрати на його утримання затверджує Соледарськийміський голова.

7.2. Відділ веде діловодство відповідно до Інструкції з діловодства у виконавчих органах Соледарськоїміської ради.

7.3. Соледарськийміський голова створює умови для нормальної роботи і підвищення кваліфікації працівників відділу, забезпечує їх приміщеннями, телефонним зв'язком, засобами оргтехніки, відповідно обладнаними місцями зберігання документів, а також законодавчими та іншими нормативними актами і довідковими матеріалами з питань земельних відносин.

7.4. Ліквідація і реорганізація відділу проводиться Соледарськоюміською радою в порядку, встановленому чинним законодавством України.

 

 

Начальник відділу земельних ресурсів                                     Н.В.Танімова      

 

Секретар міської ради                                                                  С.М. Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017№ 7/3- 94

м. Соледар  

 

Про  затвердження  Положення  про

організаційний відділ Соледарської

міської ради

 

З метою упорядкування та удосконалення роботи організаційного відділу Соледарської міської ради, керуючись ст.26, п. 4 ст. 54 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні" із внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Положення про організаційний відділ  Соледарської міськоїради (додається).

 

2. Вважати таким,   що  втратило  чинність, рішення Соледарської міської ради від 25.10.2012 № 6/28 - 395 "Про затвердження Положення про організаційний відділ Соледарської міської ради ".

 

 

Міський голова                                                                            О.М.Степаненко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                 Рішення  міської ради                                                                                   

23.02.20177/3- 94

 

ПОЛОЖЕННЯ

про організаційний відділ Соледарської міської ради

 

І. Загальні положення

 

1. Організаційний відділ  Соледарської міської ради (далі – відділ ) утворюється рішенням Соледарської міської ради відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування у Україні”. Відділ є виконавчим органом міської ради, підзвітним і підконтрольним міській раді, підпорядкованим виконавчому комітету міської ради, міському голові та безпосередньо за розподілом обов»язків секретарю міської ради.

2. Головною метою відділу є задоволення потреб територіальної громади  через надання якісних і доступних послуг громадянам та юридичним особам.

3. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України , законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про органи самоорганізації населення», актами Президента України , Кабінету Міністрів України; Інструкцією з діловодства Соледарської міської ради та її виконавчих органів ; регламентами Соледарської міської ради та її виконавчих органів, рішеннями Соледарської міських радиі йоговиконавчогокомітету, розпорядженнями Соледарського міського голови,  цим Положенням та іншими нормативно - правовими актами , що регламентують діяльність у межах наданих повноважень.

4. Положення про відділ , яким регулюється  його організаційно-правовий статус, штатна чисельність відділу затверджуються рішенням Соледарської міської ради; структура та фонд оплати праці відділу затверджується розпорядженням міського голови.

5. Структура і штатний розпис організаційного відділу затверджується у всановленому законодавством порядку.

6. Загальна чисельність відділу складає три штатних одиниці.

7. Працівники відділу призначаються на посаду і звільняються з посади за розпорядженням міського голови в установленому законодавством порядку.

8. Посадові інструкції працівників відділу, у тому числі начальника, розробляються начальником відділу та затверджуються за розподілом обовязків секретарем міської ради.

9. Відділ правами юридичної особи не володіє, не має свого бланку.Має круглу печатку. Для листування з органами державної влади, органів місцевого самоврядування , організаціями, установами, підприємствами , громадянами тощо використовується бланк Соледарської міської ради; для скріплення підпису посадових осіб відділу використовується кругла печатка організаційного відділу або гербова печатка Соледарської міської ради в залежності від статусу документа.

10. Ліквідація та реорганізація відділу здійснюється на підставі рішення Соледарської  міської ради .

11. Повне найменування відділу: організаційний відділ Соледарської міської ради.Скорочене найменування: організаційний відділ.

12. Юридична адреса відділу: 84545, Україна, Донецька область, Бахмутський район, м.Соледар, вул.Паркова, 3-А.

Тел.(06274)4-25-57,адреса електронної пошти ispolkom.soledara@gmail.ua.

 

ІІ. Основні завдання відділу

 

13.Організаційне забезпечення пленарних засідань міської  ради, діяльності  депутатів, постійних комісій міської ради .

14. Аналіз суспільно-політичних процесів на території міської ради.

15. Сприяння  виконавчим органам міської ради в їх зв'язку з політич-ними  партіями,  громадськими  організаціями  і  засобами  масової інформації.

16. Координація діяльності органів самоорганізації населення.

17. Здійснення контролю за виконанням рішень Соледарської міської ради,рішень виконкому Соледарської міської ради, розпоряджень міського голови з питань, які входять до компетенції організаційного відділу.

 

ІІІ.Функції відділу

 

18. Надання :

1) адміністративної послуги щодо видачі копії рішення Соледарської міської ради;

2) консультацій, правової допомоги  громадянам у межах наданих повноважень;

3) практичної допомоги депутатам  міської ради щодо здійснення ними повноважень і в організації звітів на зустрічах з виборцями (надає їм інформаційні і довідкові матеріали).

4) допомоги постійним комісіям міської ради у підготовці їх засідань,   організує обговорення проектів рішень ради, внесених на розгляд сесій, на спільних і роздільних засіданнях постійних комісій;

5) методичної допомоги в проведенні референдумів, зборів громадян, громадських слухань з актуальних питань життя громади.

19.Забезпечення:

підготовки і проведення сесій міської ради, депутатських днів;

реєстрації рішень міської ради;

оформлення документів сесій міської ради та направлення рішень міської ради виконавцям ;

контролю за виконанням рішень міської ради;

контролю за виконанням доручень виборців, внесених на зустрічах з депутатами;

доступу до публічної інформації відповідно до встановленого порядку,

своєчасного оприлюднення проектів рішень у межах наданих повноважень;

підготовки регуляторних актів для прийняття у межах наданих повноважень та відстежує їх виконання;

захисту персональних даних при їх обробці;

зберігання та оформлення документації відділу;

охорони особистих і майнових прав громадян ;

підготовкадокументів щодо нагородження відзнаками вищого рівня;

здійснює інформаційне наповнення офіційного веб-сайту міської радиу межах наданих повноважень;

роботи органів самоорганізації населення ;

зберігання печатки відділу та правильність її використання;

роботи з ведення діловодства, складання та оформлення номенклатури справ;

ділового листування; зберігання документів;

вживання заходів, у межах наданих повноважень щодо запобігання та протидії корупції..

20. Сприяння:

організації залучення населення територіальної громади Соледарської міської ради до участі у конкурсах проектів розвитку місцевого самоврядування;

виборчим комісіям в питаннях матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць при проведенні виборів всіх рівнів.

21.Здійснення:

аналізу діяльності політичних партій і громадських організацій у місті, розроблює пропозиції щодо проведення заходів, спрямованих на взаємодію Соледарської міської ради та її виконавчих органів з політичними партіями і громадськими організаціями в справі здійснення соціально-економічних реформ, побудови демократичної правової держави;

перевірку проектів рішень, які вносятся на сесії Соледарської міської ради, у відповідності до порядку підготовки та надання проектів рішеньСоледарської міської ради;

розгляду звернень громадян, підготовки відповідних довідок і пропозицій, у межах наданих повноважень;

передплати по міській раді;

координації діяльності органів територіально – громадської самоорганізації населення ( вуличні, домові комітети );

22. Організація:

проведення звітів міського головипро свою работу на відкритих зустрічяхперед об’єднаною територіальною громадоюСоледарської міської ради;

23.Складання:

оперативного плану основних заходів міської ради та її виконавчих органів;

статистичних звітів у межах повноважень.

 

ІV. Права  працівників відділу

 

24. Працівники відділу у межах компетенції мають право:

підписувати, узгоджувати, посвідчувати, візувати документи;

представляти міську раду в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах, установах, організаціях, на підприємствах за дорученням керівництва міської ради ;

одержувати в установленому порядку від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій необхідну інформацію , а у разі потреби -   відповідні документи;

здійснювати перевірки  підприємств, установ та організацій за дорученням керівництва міської ради;

проводити в установленому порядку наради та інші заходи;

вносити на розгляд керівництва міської ради пропозиції щодо вдосконалення роботи відділу ;

брати участь у роботі сесій міської ради, засіданнях виконкому, нарадах та інших заходах, що проводяться міською радою та її виконавчими органами.

 

V. Організація роботи відділу

 

25. Робота відділу ведеться :

згідно з квартальними та місячними планами, що складаються на основі перспективних та квартальних планів роботи міської ради та її виконкому, доручень керівництва, функцій відділу;

згідно з номенклатурою справ відділу, інструкцією з ведення діловодства Соледарської міської ради та її виконавчих органів.

26. Відділ очолює начальник, який здійснює керівництво діяльністю відділом і виконує функції керування документацією, несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань та за забезпечення дотримання встановленого порядку роботи з документами в міській раді, згідно з посадовою інструкцією.

 

VІ. Взаємодія працівників відділу

 

27. При вирішенні питань у межах наданих повноважень працівники взаємодіють з:

1) керівництвом міської ради щодо отримання доручень та надання аналітичних\інформаційних матеріалів; підготовки проектів організаційно-розпорядчих документів;

2) виконавчими органами Соледарської міської ради: 

загальним відділом щодо розгляду звернень громадян, запитів на публічну інформацію; участі в особистому прийомі громадян міським головою, у засіданнях виконкому, нарадах; виконання контрольних документів; складання номенклатури справ , ведення діловодства і архівної справи ;

юридичнимвідділомщодо погодження організаційно-розпорядчих документів та отримання правової допомоги при вирішенні завдань відділу;

спеціалістом з кадрової роботи щодо формування кадрового резерву, проведення щорічної оцінки, атестації, підвищення кваліфікації; декларування доходів; оформлення відпусток, відряджень;

відділом бухгалтерського обліку та звітності щодо матеріально-технічного забезпечення та нарахування заробітної плати;

відділом економічногорозвитку, торгівлі та інвестиційщодо надання звітів про виконання квартальних планів та Програми соціально-економічного розвитку Соледарської міської об’єднаноїтериторіальної громади;

3) іншими виконавчими органами міської ради, органами державної виконавчої влади , місцевого самоврядування, правоохоронними органами, підприємствами , організаціями та установами щодо обміну інформацією та відповідною документацією в процесі виконання основних завдань та доручень керівництва міської ради;

4) керівниками виконавчих органів міської ради щодо забезпечення своєчасного надання матеріалів для наповнення рубрик офіційного веб-сайту Соледарської міької ради згідно з Регламентом надання інформації на офіційний веб-сайт та контролю за змістом, актуальністю та якістю матеріалів, що надаються для розміщення на офіційному веб-сайті Соледарської міської ради.

VІІ. Відповідальність  працівників відділу

 

28. Працівники відділу несуть відповідальність за неякісне або несвоєчасне виконання посадових завдань та обов’язків, бездіяльність або невикористання наданих їм прав, порушення норм етики поведінки посадової особи органів місцевого самоврядування та обмежень, пов’язаних з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням.

29. За порушення трудової та виконавської дисципліни працівники відділу несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

 

 

Начальник організаційного відділу                                           О.С. Кононченко

 

Секретар міської ради                                                                    С.М.Редченко

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

23.02. 2017  №  7/3 - 95

м.Соледар

 

Про затвердження передаваль-

ного    акту     Парасковіївської

сільської  ради

 

Розглянувши  поданий комісією з  реорганізації Парасковіївської сільської ради Бахмутського району Донецької області передавальний акт, керуючись ст.ст. 104-108 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV із внесеними до нього змінами, ст.ст. 56-59 Господарського кодексу України  від 16 січня 2003 року № 436-IV із внесеними до нього змінами,ст. 8 Закону України від   05 лютого 2015 року № 157 – VIII“ Про добровільне об’єднання громад ”, ст.ст. 26,60  Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 – ВР « Про місцеве самоврядування в Україні » із внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

1.Затвердити передавальний акт Парасковіївської сільської ради (додається).

 

                2. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на постійні комісії  міської ради з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), з питань   комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко).

 

        

 Міський голова                                                                         О.М. Степаненко

 

 

 

 

                                                                                        ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                    Рішення міської   ради

 

                                                                                  23.02.2017 № 7/3- 95

                                                                                 

                                                                                       Додаток 

 

 

                                            ПЕРЕДАВАЛЬНИЙ АКТ

                                      Парасковіївської сільської ради

 

         Ми, що нижче підписалися, голова та члени комісії з реорганізації Парасковіївської сільської ради Бахмутського району Донецької області, створеної рішенням Соледарської міської ради від 25.12.2016 № 7/1- 6   « Про реорганізацію Парасковіївської сільської ради» у складі:

 

Степаненко О.М.           - Соледарський міський голова, голова комісії;

Заікіна І.Л.                   - виконуючий обов’язки старости, заступник

                                         голови комісії ;

Глущенко Т.І.              - головний бухгалтер Соледарської міської ради, член

                                      комісії;

Чуйко О.Г.                   - начальник відділу з управління комунальною власніс-

                                       тю Соледарської міської ради, член комісії;

Коваленко Г.В.             - начальник відділу земельних ресурсів Соледарської 

                                      міської ради, член комісії;

Соколенко І.М.            - начальник відділу архітектури Соледарської міської

                                      ради, член комісії

Іщенко І.О.                    - спеціаліст з кадрових питань Соледарської міської

                                       ради, член комісії;

Важинська І. М.           -  головний бухгалтер Парасковіївської сільської

                                           ради, член комісії;

Кравченко Г.І.              -  касир Парасковіївської сільської ради, член комісії;

Лунякіна  К.В.             - діловод Парасковіївської сільської ради, член комісії;

Сташкевич М.М.                    - інспектор ВОС Парасковіївської сільської ради, 

                                        член комісії; -

 

керуючись ст. 107 Цивільного кодексу України, ст. 8 Закону України від  “ Про добровільне об’єднання громад ” , склали цей акт про наступне:

 

         1. Правонаступництво щодо майна, усіх прав та обов’язків Парасковіївської  сільської ради після її реорганізації шляхом приєднання переходить правонаступнику – Соледарській міській раді, а саме:

         1) Нематеріальні активи -    0,00 грн..

         2) Основні засоби            -       3 032 646,00 грн..

         3) Інші необоротні активи -     462 205,00 грн..

         4) Матеріали і продукти харчування -  23 574,11 грн..  

         5) Малоцінні та швидкозношувані предмети -  19 950,00 грн..

         6) Дебіторська заборгованість  -   3334,06  грн., у тому числі:

перед бюджетом -  3334,06 грн.;

з оплати праці  -    0,00грн..

         7) Кредиторська заборгованість  -   0,00 грн., у тому числі:

перед бюджетом -   0,00 грн.;

з оплати праці  -      0,00  грн..

 

         2. Разом із майном передається наявна технічна документація на об’єкти основних засобів та документи, які підтверджують права на володіння, користу-вання та розпорядження об’єктами нематеріальних активів.

 

Додатки до передавального акту на  ____  аркушах.

 

 

         Передавальний акт підписали:

 

Голова комісії:                                         __________                  О.М. Степаненко

Заступник голови комісії:                        __________                  І.Л. Заікіна

Члени комісії:                                           __________                  Т.І. Глущенко

                                                                  __________                  І.М. Соколенко

          __________                 Г.В. Коваленко

          __________                 О.Г. Чуйко

          __________                 І.О. Іщенко

          __________                 І.М. Важинська

          __________                 К.В. Лунякіна

          __________                 М.М. Сташкевич

 

 

 

Начальник відділу з управління

комунальною власністю                                                                      О.Г.Чуйко

 

Секретар  міської ради                                                                         С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02. 2017  №  7/3 - 96

м.Соледар

 

Про затвердження передаваль-

ного акту Бахмутської сільської

ради

 

Розглянувши  поданий комісією з  реорганізації Бахмутської сільської ради Бахмутського району Донецької області  передавальний акт, керуючись ст.ст. 104-108 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV із внесеними до нього змінами, ст.ст. 56-59 Господарського кодексу Українивід 16 січня 2003 року № 436-IV із внесеними до нього змінами, ст. 8 Закону України від   05 лютого 2015 року № 157 – VIII“ Про добровільне об’єднання громад ”, ст.ст. 26,60  Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 – ВР « Про місцеве самоврядування в Україні » із внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

1.                Затвердити передавальний акт Бахмутської сільської ради (додається).

 

                2. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на постійні комісії  міської ради з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), з питань   комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко).

 

        

 Міський голова                                                                         О.М. Степаненко

 

 

 

   

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                                                                         Рішення міської   ради

 

                                                                                  23.02.2017 № 7/3- 96

                                                                                 

                                                                                       Додаток  

 

 

                                            ПЕРЕДАВАЛЬНИЙ АКТ

                                           Бахмутської сільської ради

 

         Ми, що нижче підписалися, голова та члени комісії з реорганізації Бахмутської сільської ради Бахмутського району Донецької області, створеної рішенням Соледарської міської ради від 25.12.2016 № 7/1-4  « Про реорганіза-цію  Бахмутської сільської ради» у складі:

 

Степаненко О.М.           - Соледарський міський голова, голова комісії;

Чернова О.І.                 - виконуючий обов’язки старости, заступник

                                         голови комісії ;

Глущенко Т.І.              - головний бухгалтер Соледарської міської ради, член

                                      комісії;

Чуйко О.Г.                   - начальник відділу з управління комунальною власніс-

                                       тю Соледарської міської ради, член комісії;

 

Коваленко Г.В.             - начальник відділу земельних ресурсів Соледарської  

                                      міської ради, член комісії;

Соколенко І.М.            - начальник відділу архітектури Соледарської міської

                                      ради, член комісії;

Іщенко І.О.                    - спеціаліст з кадрових питань Соледарської міської

                                       ради, член комісії;

Огуєва К. В.                 -  головний бухгалтер Бахмутської сільської

                                           ради, член комісії;

Верховодов В.Ф.                   - консультант сільського голови по земельним питанням

                                       Бахмутської сільської ради, член комісії;      

Шостак  Н.І.                  - інспектор ВОС  Бахмутської сільської ради, 

                                        член комісії; -

 

керуючись ст. 107 Цивільного кодексу України, ст. 8 Закону України від  “ Про добровільне об’єднання громад ” , склали цей акт про наступне:

 

         1. Правонаступництво щодо майна, усіх прав та обов’язків Бахмутської  сільської ради після її реорганізації шляхом приєднання переходить правонаступнику – Соледарській міській раді, а саме:

         1) Нематеріальні активи -     0,00 грн..

         2) Основні засоби            -      3 962 985,39 грн..

         3) Інші необоротні активи -   134 561,90  грн..

         4) Матеріали і продукти харчування -  5 861,02  грн..  

         5) Малоцінні та швидкозношувані предмети -    0,00 грн..

         6) Дебіторська заборгованість  -   3 986,75  грн., у тому числі:

перед бюджетом -  0,00  грн.;

з оплати праці  -    0,00 грн..

         7) Кредиторська заборгованість  -    0,00  грн., у тому числі:

перед бюджетом -    0,00  грн.;

з оплати праці  -   0,00  грн..

 

         2. Разом із майном передається наявна технічна документація на об’єкти основних засобів та документи, які підтверджують права на володіння, користу-вання та розпорядження об’єктами нематеріальних активів.

 

         Додатки до передавального акту на  ____  аркушах.

        

 

         Передавальний акт підписали:

 

Голова комісії:                                         __________                  О.М. Степаненко

Заступник голови комісії:                        __________                  О.І. Чернова

Члени комісії:                                           __________                  Т.І. Глущенко

                                                                  __________                  І.М. Соколенко

          __________                 Г.В. Коваленко

          __________                 О.Г. Чуйко

          __________                 І.О. Іщенко

          __________                 К.В. Огуєва

          __________                 В.Ф. Верховодов

          __________                 Н.І. Шостак

 

 

 

Начальник відділу з управління

комунальною власністю                                                                      О.Г.Чуйко

 

Секретар  міської ради                                                                          С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02. 2017  №  7/3 - 97

м.Соледар

 

Про затвердження передаваль-

ного акту Берестівської сільської

ради

 

 

Розглянувши  поданий комісією з  реорганізації Берестівської сільської ради Бахмутського району Донецької області передавальний акт, керуючись ст.ст. 104-108 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV із внесеними до нього змінами, ст.ст. 56-59 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV із внесеними до нього змінами, ст. 8 Закону України від   05 лютого 2015 року № 157 – VIII“ Про добровільне об’єднання громад ”, ст.ст. 26,60  Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 – ВР « Про місцеве самоврядування в Україні » із внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

1.Затвердити передавальний акт  Берестівської сільської ради (додається).

 

                2. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на постійні комісії  міської ради з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), з питань   комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко).

 

        

 Міський голова                                                                         О.М. Степаненко

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                                                                         Рішення міської   ради

 

                                                                                  23.02.2017 № 7/3- 97

                                                                                 

                                                                                       Додаток 

 

 

                                            ПЕРЕДАВАЛЬНИЙ АКТ

                                            Берестівської сільської ради

 

         Ми, що нижче підписалися, голова та члени комісії з реорганізації Берестівської сільської ради Бахмутського району Донецької області, створеної рішенням Соледарської міської ради від 25.12.2016 № 7/1-12  « Про реорганіза-цію  Берестівськоїсільської ради» у складі:

 

Степаненко О.М.           - Соледарський міський голова, голова комісії;

 Федорова І.М.            - виконуючий обов’язки старости, заступник

                                         голови комісії ;

Глущенко Т.І.              - головний бухгалтер Соледарської міської ради, член

                                      комісії;

Чуйко О.Г.                   - начальник відділу з управління комунальною власніс-

                                       тю Соледарської міської ради, член комісії;

Коваленко Г.В.             - начальник відділу земельних ресурсів Соледарської 

                                      міської ради, член комісії;

Соколенко І.М.            - начальник відділу архітектури Соледарської міської

                                      ради, член комісії

Іщенко І.О.                    - спеціаліст з кадрових питань Соледарської міської

                                       ради, член комісії;

Пулова Н.М.                -  головний бухгалтер Берестівської сільської

                                           ради, член комісії;

Савенко С.К.                - спеціаліст ІІ категорії по питанням бухгалтерського

                                       обліку Берестівської сільської рад, член комісії;

Бабенко І.І.                   -  спеціаліст ІІ категорії, землевпорядник

                                        Берестівської сільської ради, член комісії;   

Левко  Т.М.                   - інспектор ВОС  Берестівської сільської ради, 

                                        член комісії; -

 

керуючись ст. 107 Цивільного кодексу України, ст. 8 Закону України від  “ Про добровільне об’єднання громад ” , склали цей акт про наступне:

 

         1. Правонаступництво щодо майна, усіх прав та обов’язків  Берестівськоїсільської ради після її реорганізації шляхом приєднання переходить правонаступнику – Соледарській міській раді, а саме:

         1) Нематеріальні активи -     0,00 грн..

         2) Основні засоби            -      11 624 256,00 грн..

         3) Інші необоротні активи -    316 044,00 грн..

         4) Матеріали і продукти харчування -   10 608,81 грн..  

         5) Малоцінні та швидкозношувані предмети -   10 476,62 грн..

         6) Дебіторська заборгованість  -  0,00 грн., у тому числі:

перед бюджетом -   0,00 грн.;

з оплати праці  -  0,00  грн..

         7) Кредиторська заборгованість  -  0,00 грн., у тому числі:

перед бюджетом -   0,00 грн.;

з оплати праці  -   0,00 грн..

 

         2. Разом із майном передається наявна технічна документація на об’єкти основних засобів та документи, які підтверджують права на володіння, користу-вання та розпорядження об’єктами нематеріальних активів.

 

Додатки до передавального акту на  ____  аркушах.

 

 

         Передавальний акт підписали:

 

Голова комісії:                                         __________                  О.М. Степаненко

Заступник голови комісії:                        __________                  І.М. Федорова

Члени комісії:                                           __________                  Т.І. Глущенко

                                                                  __________                  І.М. Соколенко

          __________                 Г.В. Коваленко

          __________                 О.Г. Чуйко

          __________                 І.О. Іщенко

          __________                 Н.М. Пулова

          __________                 С.К. Савенко

          __________                 І.І. Бабенко

                                                                  __________         Т.М. Левко

 

 

Начальник відділу з управління

комунальною власністю                                                                      О.Г.Чуйко

 

Секретар  міської ради                                                                          С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

23.02. 2017  №  7/3 - 98

м.Соледар

 

Про затвердження передаваль-

ного акту Роздолівської сільсь-

кої  ради

 

Розглянувши  поданий комісією з  реорганізації Роздолівської сільської ради Бахмутського району Донецької області передавальний акт, керуючись ст.ст. 104-108 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV із внесеними до нього змінами, ст.ст. 56-59 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV із внесеними до нього змінами, ст. 8 Закону України   від 05 лютого 2015 року № 157 – VIII“ Про добровільне об’єднання громад ”, ст.ст. 26,60  Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 – ВР « Про місцеве самоврядування в Україні » із внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

1.Затвердити передавальний акт   Роздолівської сільської ради (додається).

 

                2. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на постійні комісії  міської ради з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), з питань   комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко).

 

        

 Міський голова                                                                         О.М. Степаненко

 

 

 

 

 ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                                                                         Рішення міської   ради

 

                                                                                  23.02.2017 № 7/3- 98

                                                                                 

                                                                                       Додаток 

 

 

                                            ПЕРЕДАВАЛЬНИЙ АКТ

                                             Роздолівської сільської ради

 

         Ми, що нижче підписалися, голова та члени комісії з реорганізації Роздолівської  сільської ради Бахмутського району Донецької області, створеної рішенням Соледарської міської ради від 25.12.2016 № 7/1-5  « Про реорганізацію  Роздолівськоїсільської ради» у складі:

 

Степаненко О.М.           - Соледарський міський голова, голова комісії;

 Боровікова О.В.                   - виконуючий обов’язки старости, заступник

                                         голови комісії ;

Глущенко Т.І.              - головний бухгалтер Соледарської міської ради, член

                                      комісії;

Чуйко О.Г.                   - начальник відділу з управління комунальною власніс-

                                       тю Соледарської міської ради, член комісії;

Коваленко Г.В.             - начальник відділу земельних ресурсів Соледарської 

                                      міської ради, член комісії;

Соколенко І.М.            - начальник відділу архітектури Соледарської міської

                                      ради, член комісії

Іщенко І.О.                    - спеціаліст з кадрових питань Соледарської міської

                                       ради, член комісії;

Лендел О.В.                 -  головний бухгалтер  Роздолівської сільської

                                           ради, член комісії;

Чаплик А.О.              - спеціаліст ІІ категорії,  з питань бухгалтерського  обліку                          Роздолівської сільської рад, член комісії;

Микита Г.І.              -  спеціаліст ІІ категорії з земельних питань  Роздолівської

                                         сільської ради, член комісії; -

 

керуючись ст. 107 Цивільного кодексу України, ст. 8 Закону України від  “ Про добровільне об’єднання громад ” , склали цей акт про наступне:

 

         1. Правонаступництво щодо майна, усіх прав та обов’язків Роздолівської  сільської ради після її реорганізації шляхом приєднання переходить правонаступнику – Соледарській міській раді, а саме:

         1) Нематеріальні активи -    0,00 грн..

         2) Основні засоби            -      2 177 884,00 грн..

         3) Інші необоротні активи -   113 637,00  грн..

         4) Матеріали і продукти харчування -  46 353,55  грн..  

         5) Малоцінні та швидкозношувані предмети -  3 322,00  грн..

         6) Дебіторська заборгованість  -   8 931,03 грн., у тому числі:

перед бюджетом -    0,00 грн.;

з оплати праці  -  0,00   грн..

         7) Кредиторська заборгованість  -  235,27  грн., у тому числі:

перед бюджетом -   0,00 грн.;

з оплати праці  -    0,00  грн..

 

         2. Разом із майном передається наявна технічна документація на об’єкти основних засобів та документи, які підтверджують права на володіння, користу-вання та розпорядження об’єктами нематеріальних активів.

 

Додатки до передавального акту на  16  аркушах.

 

         Передавальний акт підписали:

 

 

Голова комісії:                                         __________                  О.М. Степаненко

Заступник голови комісії:                        __________                  О.В. Боровікова

Члени комісії:                                           __________                  Т.І. Глущенко

                                                                  __________                  І.М. Соколенко

          __________                 Г.В. Коваленко

          __________                 О.Г. Чуйко

          __________                 І.О. Іщенко

          __________                 О.В. Лендел

          __________                 А.О. Чаплик

          __________                 Г.І. Микита

 

 

 

Начальник відділу з управління

комунальною власністю                                                                      О.Г.Чуйко

 

Секретар  міської ради                                                                                                             С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

23.02. 2017  №  7/3 - 99

м.Соледар

 

Про затвердження передаваль-

ного акту Васюківської сільської

ради

 

Розглянувши  поданий комісією з  реорганізації Васюківської сільської ради Бахмутського району Донецької області передавальний акт, керуючись ст.ст. 104-108 Цивільного кодексу України  від 16 січня 2003 року № 435-IV із внесеними до нього змінами,ст.ст. 56-59 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV із внесеними до нього змінами,ст. 8 Закону України від   05 лютого 2015 року  № 157 – VIII“ Про добровільне об’єднання громад ”, ст.ст. 26,60  Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 – ВР « Про місцеве самоврядування в Україні » із внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

1.Затвердити передавальний акт  Васюківської сільської ради (додається).

 

                2. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на постійні комісії  міської ради з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), з питань   комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко).

 

        

 Міський голова                                                                         О.М. Степаненко

 

 

 

 

 

                                                                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                                                                         Рішення міської   ради

 

                                                                                   23.02.2017 № 7/3- 99

                                                                                 

                                                                                       Додаток 

 

 

                                            ПЕРЕДАВАЛЬНИЙ АКТ

                                            Васюківської сільської ради

 

         Ми, що нижче підписалися, голова та члени комісії з реорганізації Васюківської сільської ради Бахмутського району Донецької області, створеної рішенням Соледарської міської ради від 25.12.2016 № 7/1-7  « Про реорганіза-цію  Васюківськоїсільської ради» у складі:

 

Степаненко О.М.           - Соледарський міський голова, голова комісії;

Мороз Ю.М.                - виконуючий обов’язки старости, заступник

                                         голови комісії ;

Глущенко Т.І.              - головний бухгалтер Соледарської міської ради, член

                                      комісії;

Чуйко О.Г.                   - начальник відділу з управління комунальною власніс-

                                       тю Соледарської міської ради, член комісії;

 

Коваленко Г.В.             - начальник відділу земельних ресурсів Соледарської 

                                      міської ради, член комісії;

Соколенко І.М.            - начальник відділу архітектури Соледарської міської

                                      ради, член комісії

Іщенко І.О.                    - спеціаліст з кадрових питань Соледарської міської

                                       ради, член комісії;

 Кобзар Т.П.                -  головний бухгалтер Васюківської сільської

                                           ради, член комісії;

Ткач В.П.                     - спеціаліст ІІ категорії,  бухгалтер Васюківської

                                       сільської рад, член комісії;

 Гулець Л.В.                 -  спеціаліст ІІ категорії, землевпорядник

                                        Васюківської сільської ради, член комісії; Чередниченко  М.В.         - водій  Васюківської сільської ради,  член комісії; -

 

керуючись ст. 107 Цивільного кодексу України, ст. 8 Закону України від  “ Про добровільне об’єднання громад ” , склали цей акт про наступне:

 

         1. Правонаступництво щодо майна, усіх прав та обов’язків  Васюківськоїсільської ради після її реорганізації шляхом приєднання переходить правонаступнику – Соледарській міській раді, а саме:

         1) Нематеріальні активи -    0,00  грн..

         2) Основні засоби            -        2 166 228,00  грн..

         3) Інші необоротні активи -      176 491,00 грн..

         4) Матеріали і продукти харчування -   68 747,00 грн..  

         5) Малоцінні та швидкозношувані предмети -    0,00 грн..

         6) Дебіторська заборгованість  -   3 668,0 грн., у тому числі:

перед бюджетом -   0,00 грн.;

з оплати праці  -    0,00 грн..

         7) Кредиторська заборгованість  -   0,00  грн., у тому числі:

перед бюджетом -     0,00 грн.;

з оплати праці  -  0,00  грн..

 

         2. Разом із майном передається наявна технічна документація на об’єкти основних засобів та документи, які підтверджують права на володіння, користу-вання та розпорядження об’єктами нематеріальних активів.

 

Додатки до передавального акту на  ____  аркушах.

 

 

         Передавальний акт підписали:

 

Голова комісії:                                         __________                  О.М. Степаненко

Заступник голови комісії:                        __________                  Ю.М. Мороз

Члени комісії:                                           __________                  Т.І. Глущенко

                                                                  __________                  І.М. Соколенко

          __________                 Г.В. Коваленко

          __________                 О.Г. Чуйко

          __________                 І.О. Іщенко

          __________                 Т.П. Кобзар

          __________                 В.П. Ткач

          __________                 Л.В. Гулець

                                                                  __________         М.В. Чередниченко

 

 

Начальник відділу з управління

комунальною власністю                                                                      О.Г.Чуйко

 

Секретар  міської ради                                                                          С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

23.02. 2017  №  7/3 - 100

м.Соледар

 

Про затвердження передаваль-

ного акту Яковлівської сільської

ради

 

Розглянувши  поданий комісією з  реорганізації Яковлівської сільської ради Бахмутського району Донецької області передавальний акт, керуючись ст.ст. 104-108 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV із внесеними до нього змінами, ст.ст. 56-59 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV із внесеними до нього змінами, ст. 8 Закону України   від 05 лютого 2015 року № 157 – VIII“ Про добровільне об’єднання громад ”, ст.ст. 26,60  Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 – ВР « Про місцеве самоврядування в Україні » із внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

1.Затвердити передавальний акт   Яковлівської сільської ради (додається).

 

                2. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на постійні комісії  міської ради з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), з питань   комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко).

 

        

 Міський голова                                                                         О.М. Степаненко

 

 

 

 

 

                                                                                       ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                                                                         Рішення міської   ради

 

                                                                                  23.02.2017 № 7/3- 100

                                                                                 

                                                                                       Додаток 

 

 

                                            ПЕРЕДАВАЛЬНИЙ АКТ

                                          Яковлівської   сільської ради

 

         Ми, що нижче підписалися, голова та члени комісії з реорганізації Яковлівської  сільської ради Бахмутського району Донецької області, створеної рішенням Соледарської міської ради від 25.12.2016 № 7/1- 8  « Про реорганізацію  Яковлівськоїсільської ради» у складі:

 

Степаненко О.М.           - Соледарський міський голова, голова комісії;

Безсмертна          Л.В.           - виконуючий обов’язки старости, заступник

                                         голови комісії ;

Глущенко Т.І.              - головний бухгалтер Соледарської міської ради, член

                                      комісії;

Чуйко О.Г.                   - начальник відділу з управління комунальною власніс-

                                       тю Соледарської міської ради, член комісії;

Коваленко Г.В.             - начальник відділу земельних ресурсів Соледарської 

                                      міської ради, член комісії;

Соколенко І.М.            - начальник відділу архітектури Соледарської міської

                                      ради, член комісії

Іщенко І.О.                    - спеціаліст з кадрових питань Соледарської міської

                                       ради, член комісії;

 Клименко  Т.Є.           -  головний бухгалтер  Яковлівської сільської

                                           ради, член комісії;

Невідомська Л.В.         - спеціаліст ІІ категорії,  з питань бухгалтерського обліку     

                                       Яковлівської сільської рад, член комісії;

Скрипник О.В.         - спеціаліст ІІ категорії,  з питань бухгалтерського обліку    

                                       Яковлівської сільської рад, член комісії;

Московка С.С.           - касир Яковлівської сільської ради, член комісії;

Боднар О.Г.                 - інспектор ВОС Яковлівської сільської ради, член

                                      комісії;

 Жила М.Г.                   -  спеціаліст ІІ категорії, землевпорядник

                                      Яковлівської   сільської ради, член комісії;

 Клименко Є.А.           - водій   Яковлівської сільської ради,  член комісії; -

 

керуючись ст. 107 Цивільного кодексу України, ст. 8 Закону України від  “ Про добровільне об’єднання громад ” , склали цей акт про наступне:

 

         1. Правонаступництво щодо майна, усіх прав та обов’язків Яковлівської  сільської ради після її реорганізації шляхом приєднання переходить правонаступнику – Соледарській міській раді, а саме:

         1) Нематеріальні активи -    0,00 грн..

         2) Основні засоби            -   11654936,00  грн..

         3) Інші необоротні активи -     664404,00  грн..

         4) Матеріали і продукти харчування -   28185,74  грн..  

         5) Малоцінні та швидкозношувані предмети -   24768,67 грн..

         6) Дебіторська заборгованість  -  152,73  грн., у тому числі:

перед бюджетом -   0,00 грн.;

з оплати праці  -     0,00 грн..

         7) Кредиторська заборгованість  -   1934,12  грн., у тому числі:

перед бюджетом -   0,00 грн.;

з оплати праці  -      0,00 грн..

 

         2. Разом із майном передається наявна технічна документація на об’єкти основних засобів та документи, які підтверджують права на володіння, користу-вання та розпорядження об’єктами нематеріальних активів.

 

Додатки до передавального акту на 17  аркушах.

 

         Передавальний акт підписали:

 

 

Голова комісії:                                         __________                  О.М. Степаненко

Заступник голови комісії:                        __________                  Л.В. Безсмертна

Члени комісії:                                           __________                  Т.І. Глущенко

                                                                  __________                  І.М. Соколенко

          __________                 Г.В. Коваленко

          __________                 О.Г. Чуйко

          __________                 І.О. Іщенко

          __________                 Т.Є. Клименко 

          __________                 Л.В. Невідомська

          __________                 О.В. Скрипник

                                                                  __________         С.С. Московка

                                                                  __________         О.Г.Боднар

                                                                                                   __________            М.Г.Жила

                                                                        __________  Є.А. Клименко 

 

 

Начальник відділу з управління

комунальною власністю                                                                      О.Г.Чуйко

 

 

Секретар  міської ради                                                                            С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

23.02. 2017  №  7/3 - 101

м.Соледар

 

Про затвердження передаваль-

ного   акту    Володимирівської

сільської ради

 

Розглянувши  поданий комісією з  реорганізації Володимирівської сільської ради Бахмутського району Донецької області передавальний акт, керуючись ст.ст. 104-108 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV із внесеними до нього змінами, ст.ст. 56-59 Господарського кодексу Українивід 16 січня 2003 року № 436-IV із внесеними до нього змінами, ст. 8 Закону України від   05 лютого 2015 року  № 157 – VIII“ Про добровільне об’єднання громад ”, ст.ст. 26,60  Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 – ВР « Про місцеве самоврядування в Україні » із внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

1.Затвердити передавальний акт  Володимирівської сільської ради (додається).

 

                2. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на постійні комісії  міської ради з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), з питань   комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко).

 

        

 Міський голова                                                                         О.М. Степаненко

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                                                                         Рішення міської   ради

 

                                                                                  23.02.2017 № 7/3- 101

                                                                                 

                                                                                       Додаток 

 

 

                                            ПЕРЕДАВАЛЬНИЙ АКТ

                                      Володимирівської сільської ради

 

         Ми, що нижче підписалися, голова та члени комісії з реорганізації Володимирівської сільської ради Бахмутського району Донецької області, створеної рішенням Соледарської міської ради від 25.12.2016 № 7/1-9  « Про реорганізацію  Володимирівськоїсільської ради» у складі:

 

Степаненко О.М.           - Соледарський міський голова, голова комісії;

Борщевський М.С.       - виконуючий обов’язки старости, заступник

                                         голови комісії ;

Глущенко Т.І.              - головний бухгалтер Соледарської міської ради, член

                                      комісії;

Чуйко О.Г.                   - начальник відділу з управління комунальною власніс-

                                       тю Соледарської міської ради, член комісії;

 

Коваленко Г.В.             - начальник відділу земельних ресурсів Соледарської 

                                      міської ради, член комісії;

Соколенко І.М.            - начальник відділу архітектури Соледарської міської

                                      ради, член комісії

Іщенко І.О.                    - спеціаліст з кадрових питань Соледарської міської

                                       ради, член комісії;

Патрикеєва         О.І.            - спеціаліст І категорії,  бухгалтер Володимирівської

                                       сільської рад, ; член комісії

 Рогожина Т.С.             -  інспектор ВОС Володимирівської  сільської ради,       

                                      член комісії;                

 Аврамов І.П.               - водій  Володимирівської сільської ради, 

                                        член комісії; -

 

керуючись ст. 107 Цивільного кодексу України, ст. 8 Закону України від  “ Про добровільне об’єднання громад ” , склали цей акт про наступне:

 

         1. Правонаступництво щодо майна, усіх прав та обов’язків  Володимирівськоїсільської ради після її реорганізації шляхом приєднання переходить правонаступнику – Соледарській міській раді, а саме:

         1) Нематеріальні активи -     0,00 грн..

         2) Основні засоби            -        8 324 562,00 грн..

         3) Інші необоротні активи -      93 432,00 грн..

         4) Матеріали і продукти харчування -    27 767,53 грн..  

         5) Малоцінні та швидкозношувані предмети -  3,36 грн..

         6) Дебіторська заборгованість  -    908,24 грн., у тому числі:

перед бюджетом -  0,00 грн.;

з оплати праці  -    0,00  грн..

         7) Кредиторська заборгованість  -     2161,40 грн., у тому числі:

перед бюджетом -  0,00 грн.;

з оплати праці  -   0,00 грн..

 

         2. Разом із майном передається наявна технічна документація на об’єкти основних засобів та документи, які підтверджують права на володіння, користу-вання та розпорядження об’єктами нематеріальних активів.

 

Додатки до передавального акту на  17  аркушах.

 

 

Передавальний акт підписали:

        

Голова комісії:                                         __________                  О.М. Степаненко

Заступник голови комісії:                        __________                  М.С. Борщевський

Члени комісії:                                           __________                  Т.І. Глущенко

                                                                  __________                  І.М. Соколенко

          __________                 Г.В. Коваленко

          __________                 О.Г. Чуйко

          __________                 І.О. Іщенко

          __________                 О.І. Патрикеєва 

          __________                 Т.С. Рогожина

          __________                 І.П. Аврамов

 

 

 

Начальник відділу з управління

комунальною власністю                                                                      О.Г.Чуйко

 

Секретар  міської ради                                                                          С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02. 2017  №  7/3 - 102

м.Соледар

 

Про затвердження передаваль-

ного   акту  Міньківської сільської

ради

 

Розглянувши  поданий комісією з  реорганізації Міньківської сільської ради Бахмутського району Донецької області передавальний акт, керуючись ст.ст. 104-108 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV із внесеними до нього змінами, ст.ст. 56-59 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV із внесеними до нього змінами, ст. 8 Закону України від   05 лютого 2015 року № 157 – VIII“ Про добровільне об’єднання громад ”, ст.ст. 26,60  Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 – ВР « Про місцеве самоврядування в Україні » із внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

1.Затвердити передавальний акт  Міньківської сільської ради (додається).

 

                2. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на постійні комісії  міської ради з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), з питань   комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко).

 

        

 Міський голова                                                                         О.М. Степаненко

 

 

 

                                                                                       

                                                                                        ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                                                                         Рішення міської   ради

 

                                                                                  23.02.2017 № 7/3- 102

                                                                                 

                                                                                       Додаток 

 

 

                                            ПЕРЕДАВАЛЬНИЙ АКТ

                                             Міньківської сільської ради

 

         Ми, що нижче підписалися, голова та члени комісії з реорганізації  Міньківської сільської ради Бахмутського району Донецької області, створеної рішенням Соледарської міської ради від 25.12.2016 № 7/1- 10  « Про реорганіза-цію  Міньківськоїсільської ради» у складі:

 

Степаненко О.М.           - Соледарський міський голова, голова комісії;

Безвесільний О.В.        - виконуючий обов’язки старости, заступник

                                         голови комісії ;

Глущенко Т.І.              - головний бухгалтер Соледарської міської ради, член

                                      комісії;

Чуйко О.Г.                   - начальник відділу з управління комунальною власніс-

                                       тю Соледарської міської ради, член комісії;

Коваленко Г.В.             - начальник відділу земельних ресурсів Соледарської 

                                      міської ради, член комісії;

Соколенко І.М.            - начальник відділу архітектури Соледарської міської

                                      ради, член комісії

Іщенко І.О.                    - спеціаліст з кадрових питань Соледарської міської

                                       ради, член комісії;

Кібенко Н.О.                -  головний бухгалтер Міньківської сільської ради,

член комісії;

Триандафіліді  Г.В.     - спеціаліст ІІ категорії з земельних питань Міньківської

                                       сільської рад,  член комісії;

Іващенко Н.В.              - рахівник-касир Міньківської сільської рад,  член   комісії; -

 

керуючись ст. 107 Цивільного кодексу України, ст. 8 Закону України від  “ Про добровільне об’єднання громад ” , склали цей акт про наступне:

 

         1. Правонаступництво щодо майна, усіх прав та обов’язків Міньківської  сільської ради після її реорганізації шляхом приєднання переходить правонаступнику – Соледарській міській раді, а саме:

         1) Нематеріальні активи -    0,00  грн..

         2) Основні засоби            -    1 204 996,00 грн..

         3) Інші необоротні активи -  62 918,00  грн..

         4) Матеріали і продукти харчування -  29 613,83 грн..  

         5) Малоцінні та швидкозношувані предмети -  288,00 грн..

         6) Дебіторська заборгованість  -   0,00 грн., у тому числі:

перед бюджетом -   0,00 грн.;

з оплати праці  -  0,00  грн..

         7) Кредиторська заборгованість  -   292,29  грн., у тому числі:

перед бюджетом -    0,00 грн.;

з оплати праці  -   0,00  грн..

 

         2. Разом із майном передається наявна технічна документація на об’єкти основних засобів та документи, які підтверджують права на володіння, користу-вання та розпорядження об’єктами нематеріальних активів.

 

Додатки до передавального акту на  5  аркушах.

 

         Передавальний акт підписали:

 

Голова комісії:                                         __________                  О.М. Степаненко

Заступник голови комісії:                        __________                  О.В. Безвесільний

Члени комісії:                                           __________                  Т.І. Глущенко

                                                                  __________                  І.М. Соколенко

          __________                 Г.В. Коваленко

          __________                 О.Г. Чуйко

          __________                 І.О. Іщенко

          __________                 Н.О. Кібенко      

          __________                 Г.В. Триандафіліді

          __________                 Н.В. Іващенко

 

 

 

Начальник відділу з управління

комунальною власністю                                                                      О.Г.Чуйко

 

Секретар  міської ради                                                                          С.М.Редченко                                                        

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02. 2017  №  7/3 - 103

м.Соледар

 

Про затвердження передаваль-

ного акту Никифорівської сіль-

ської  ради

 

 

Розглянувши  поданий комісією з  реорганізації Никифорівської сільської ради Бахмутського району Донецької області передавальний акт, керуючись ст.ст. 104-108 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV із внесеними до нього змінами, ст.ст. 56-59 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV із внесеними до нього змінами, ст. 8 Закону України від   05 лютого 2015 року № 157 – VIII“ Про добровільне об’єднання громад ”, ст.ст. 26,60  Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 – ВР « Про місцеве самоврядування в Україні » із внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

1.Затвердити передавальний акт  Никифорівської сільської ради (додається).

 

                2. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на постійні комісії  міської ради з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), з питань   комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко).

 

        

 Міський голова                                                                        О.М. Степаненко

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                                                                         Рішення міської   ради

 

                                                                                  23.02.2017 № 7/3- 103

                                                                                 

                                                                                       Додаток 

 

 

                                            ПЕРЕДАВАЛЬНИЙ АКТ

                                           Никифорівської  сільської ради

 

         Ми, що нижче підписалися, голова та члени комісії з реорганізації Никифорівської сільської ради Бахмутського району Донецької області, створеної рішенням Соледарської міської ради від 25.12.2016 № 7/1-11  « Про реорганізацію  Никифорівськоїсільської ради» у складі:

 

Степаненко О.М.           - Соледарський міський голова, голова комісії;

Точений Д.С.               - виконуючий обов’язки старости, заступник

                                         голови комісії ;

Глущенко Т.І.              - головний бухгалтер Соледарської міської ради, член

                                      комісії;

Чуйко О.Г.                   - начальник відділу з управління комунальною власніс-

                                       тю Соледарської міської ради, член комісії;

Коваленко Г.В.             - начальник відділу земельних ресурсів Соледарської 

                                      міської ради, член комісії;

Соколенко І.М.            - начальник відділу архітектури Соледарської міської

                                      ради, член комісії

Іщенко І.О.                    - спеціаліст з кадрових питань Соледарської міської

                                       ради, член комісії;

Ляшенко А.О.              -  головний бухгалтер Никифорівської сільської

                                           ради, член комісії;

Висторобська І.В.         - спеціаліст ІІ категорії,  бухгалтер-касир Никифорів-     

                                       ської сільської рад, член комісії;

 Бурухіна   Т.Я.           -  спеціаліст ІІ категорії, землевпорядник

                                       Никифорівської  сільської ради, член комісії;

 Шумай  С.В.      - водій  Никифорівської сільської ради,  член комісії; -

 

керуючись ст. 107 Цивільного кодексу України, ст. 8 Закону України від  “ Про добровільне об’єднання громад ” , склали цей акт про наступне:

 

         1. Правонаступництво щодо майна, усіх прав та обов’язків  Никифорівськоїсільської ради після її реорганізації шляхом приєднання переходить правонаступнику – Соледарській міській раді, а саме:

         1) Нематеріальні активи -      0,00 грн..

         2) Основні засоби            -       4 990 257,00 грн..

         3) Інші необоротні активи -      173 721,00  грн..

         4) Матеріали і продукти харчування -   121 416,59 грн..  

         5) Малоцінні та швидкозношувані предмети -   0,00 грн..

         6) Дебіторська заборгованість  -    943,08 грн., у тому числі:

перед бюджетом -    0,00 грн.;

з оплати праці  -  0,00 грн..

         7) Кредиторська заборгованість  -  0,00 грн., у тому числі:

перед бюджетом -    0,00 грн.;

з оплати праці  -   0,00 грн..

 

         2. Разом із майном передається наявна технічна документація на об’єкти основних засобів та документи, які підтверджують права на володіння, користу-вання та розпорядження об’єктами нематеріальних активів.

 

Додатки до передавального акту на 6  аркушах.

 

         Передавальний акт підписали:

 

 

Голова комісії:                                         __________                  О.М. Степаненко

Заступник голови комісії:                        __________                  Д.С. Точений

Члени комісії:                                           __________                  Т.І. Глущенко

                                                                  __________                  І.М. Соколенко

          __________                 Г.В. Коваленко

          __________                 О.Г. Чуйко

          __________                 І.О. Іщенко

          __________                 А.О. Ляшенко

          __________                 І.В. Висторобська

          __________                 Т.Я. Бурухіна    

                                                                  __________          С.В. Шумай     

 

 

 

Начальник відділу з управління

комунальною власністю                                                                      О.Г.Чуйко

 

 

Секретар  міської ради                                                                           С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

 

23.02.2017  № 7/3-104

м. Соледар

 

Про    затвердження     звіту     про 

використання коштів цільового

фонду   Соледарської       міської

ради   за   2016  рік


         Заслухавши звіт начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради Глущенко Т.І. "Про використання коштів цільового фонду Соледарської міської ради за  2016 рік", відповідно до рішення Соледарської міської ради від 13 липня 2006 №5/4-33 „Про створення цільового фонду Соледарської міської ради та затвердження Положення про цільовий фонд Соледарської міської ради”, з метою здійснення контролю за витрачанням коштів цільового фонду Соледарської міської ради, керуючись ст.80 Бюджетного кодексу України від 08 липня 2010 року №2456-VІ із внесеними до нього змінами, ст.ст.26,68 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні" з внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

          1.Затвердитизвіт про використання коштів цільового фонду Соледарської міської ради за  2016рік  (додається).

 

          2. Координаційне виконання рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності  міської ради Глущенко Т.І.

 

          3. Контроль за виконанням рішення покласти на  міського голову Степаненка О.М., постійну комісію міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Боровик).

 

Міський голова                                                                        О.М.Степаненко

                                                                                 ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                 Рішення міської ради

                                                                                 23.02.2017  №  7/3-104

                                                                                

Звіт про використання коштів цільового фонду

Соледарської  міської ради за  2016 рік

 

№ з/п

 

Найменування

 

Виконано

(грн.)

1

 

Залишок коштів на початок року

 

3731,61

 

2

 

Надійшло коштів

0,00

 

3

 

Використано коштів цільового фонду

 

0,00

4

Залишок коштів на 01 січня 2017 року

3731,61

 

 

Начальника відділу бухгалтерського

обліку та звітності                                                                    Т.І.Глущенко

 

                                                                                                                      

 

Секретар міської ради                                                              С.М.Редченко   

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

23.02.2017  № 7/3-105

м. Соледар

 

Про затвердження  звіту про вико-

нання бюджету міста Соледар

за  2016 рік


         Заслухавши звіт про виконання бюджету міста Соледар за  2016 рік начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Глущенко Т.І.. "Про виконання бюджету міста за  2016 рік", відповідно до ст.80 Бюджетного кодексу України від 08 липня 2010 року №2456-VIіз внесеними змінами, керуючись  ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні" з внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1.Затвердитизвіт про виконання бюджету міста Соледар за2016 рік:

1) виконання доходної частини бюджету за  2016 рік в сумі  20676,34 тис.грн. згідно з додатком;

2) виконання видаткової частини бюджету за  2016 рік в сумі  19443,00  тис. грн. згідно з додатком.

 

           2. Організаційне виконання рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності  міської ради Глущенко Т.І..

 

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на  міського голову Степаненка О.М.., постійну комісію міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Боровик).

 

 

Міський голова                                                                          О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

23.02.2017 № 7/3-106

м. Соледар

 

Про затвердження розпоряджень

міського     голови      з       питань

перерозподілу      та       виділення

додаткових асигнувань  за період

з 26.12.2016  по  02.02.2017

 

         Розглянувши службову записку начальника відділу бухгалтерського  обліку та звітності Глущенко Т.І. від 03.02.2017 № 161 /01-46, керуючись ст.ст. 26, 65 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          Затвердити розпорядженняміськогоголови з питаньперерозподілу та виділення додаткових асигнувань за період з 26.12.2016по 02.02.2017 (додається).

 

 

Міський голова                                                                                  О.М.Степаненко

                                                                                    

                                                                                       ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                       Рішення міської ради

                                                                                       23.02.2017 № 7/3-106

ПЕРЕЛІК

розпоряджень міського голови з питань перерозподілу та виділення  додаткових асигнувань за період з 26.12.2016 по 02.02.2017

 

1. Від 26.12.2016 № 211ра „Про виплату грошової компенсації  Товстокоренку        Ю.В. ”.

2.  Від 26.12.2016 № 212ра „Про виплату грошової компенсації  Редченко С.М.”

3.  Від 30.12.2016 № 227ра „Про виплату грошової компенсації  Чередниченко І.Є. ”.       

4. Від 03.01.2017 № 1р „Про затвердження стажу служби працівників міської ради для надбавки за вислугу років станом на 01 січня 2017 року”.

5. Від 03.01.2017 № 2р „Про затвердження штатного розпису, розрахунку до штатного розпису міської ради з 01 січня 2017 року”.

6. Від 03.01.2017 № 3р „Про  затвердження лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах в бюджетних закладах міста на 2017 рік”.

7.  Від 05.01.2017 № 5ра „Про виплату грошової компенсації  Бережній І.М.”.

8.  Від 12.01.2017 № 5ра „Про виплату грошової компенсації  Волошиній О.Д.”.

9. Від 13.01.2017 № 12р „Про надання у січні місяці 2017 року грошової допомоги на поховання”.

10.  Від 13.01.2017 №  13р „Про встановлення ліміту витрат бензину на работу автомобільного транспорту Соледарської міської ради на 2017 рік”.

11. Від 17.01.2017 № 15р „Про надання у січні місяці 2017 року грошової допомоги на поховання”.

12. Від 23.01.2017 № 8ра „Про виплату грошової компенсації  Войтко Н.М.”.

13. Від 24.01.2017 № 20р „Про внесення змін в обсяги видаткової та доходної частин загального фонду міського бюджету м.Соледара на 2017 рік”.

14.  Від 26.01.2017 № 9ра „Про виплату грошової компенсації  Олійник В.А.”.

15.       Від 27.01.2017 № 22р „Про затвердження штатного розпису, розрахунку до штатного розпису міської ради з 01 січня по 26 січня 2017 року та з 27 січня по 28 лютого 2017 року”.

16.       Від 27.01.2017 № 11ра „Про встановлення надбавок працівникам апарату та виконавчих органів міської ради з січня місяця по грудень місяць 2017 року.”.

17.       Від 27.01.2017 № 12ра „Про встановлення надбавок виконуючим обов’язки  старост на території юрисдикції Соледарської міської об’єднаної територіальної громади з січня місяця по грудень місяць 2017 року.”.

18.       Від 01.02.2017 № 14ра „Про виплату щорічної надбавки за вислугу років Рудченко І.І.”.

19.       Від 02.02.2017 № 32р „Про надання у лютому місяці 2017 року грошової допомоги на поховання”.

 

20.       Від 02.02.2017 № 33р „Про надання у лютому місяці 2017 року грошової допомоги на поховання”.

 

 

 

Начальник відділу

бухгалтерського обліку та звітності                                                   Т.І.Глущенко

 

 

Секретар міської ради                                                                          С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

23.02.2017  № 7/3-107

м. Соледар

 

Про затвердження  Положення про

відділ бухгалтерського обліку та

звітності Соледарської міської ради


         У звязку зі змінами у структурі виконавчих органів та загальної чисельності апарата Соледарської міської ради об’єднаної територіальної громади,  керуючись  ст.26  Закону України від 21 травня 1997 року  

№ 280/97-ВР  "Про місцеве самоврядування в Україні" з внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1.ЗатвердитиПоложення про відділ  бухгалтерського обліку та звітності Соледарської міської ради (додається).

 

           2. Визнати такими, що втратили чинність, рішення міської ради від 27.09.2012 № 6/27-357„ Про затвердження Положення про відділ  бухгалтерського обліку та звітності Соледарської міської ради”, від 28.11.2013 № 6/43-586 „Про внесення змін до Положенняпро відділ  бухгалтерського обліку та звітності”

 

        Міський голова                                                                          О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 23.02. 2017 № 7/ 3-108

м Соледар

 

Про підтримку звернення щодо

супільно-політичної ситуації в

Бахмутської районі  Донецької

області

 

           Розглянувши звернення депутатів Соледарської міської ради від 22.02.2017 № щодо суспільно-політичної ситуації в Бахмутському районі Донецької області, керуючись ст. 26 Закону України від 21 травня 1997 року №280 / 97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

           1.Підтримати звернення щодо супільно-політичної ситуації в

Бахмутському районі  Донецької області (додається).

 

          2.Секретарю міської ради Редченко С.М. направити дане рішення міської ради Президенту України Порошенку П.О., Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України та опублікувати на офіційному веб-сайті міської ради.

 

          3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на                                         постійну комісію міської ради з питань законності, депутатської діяльності та етики (Біленко).

 

 

Міський голова                                                                        О.М.Степаненко

 

                                                                                               Додаток

                                                                                               рішення міської ради

                                                                                               23.02.2017 №7/3-108

 

             

                                                                                                   

                                                       Президенту України Порошенку П.О.

                                                       Голові Верховної Ради України Парубію А.В.

                                                       Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б.

 

     

                                                 З В Е Р Н Е Н Н Я

 

         Суспільно-політична ситуація в Бахмутському районі Донецької області є  складною у зв’язку максимальним наближеннямдо зони проведення  активної фази АТО.

 

          Блокада  залізничних шляхів викликає неоднозначне сприйняття пересічними громадянами і може бути використана для дестабілізації обстановки в регіоні, підбурення населення до радикальних акцій громадської непокори та незворотних наслідків в суспільному і економічному житті Донбасу та України в цілому.

 

           З урахуванням ситуації, яка склалась та з метою недопущення катастрофічних наслідків, просимо вас вжити відповідних заходів для мирного і законного врегулювання конфліктної ситуації і збереження миру в Україні.

 

 

Секретар міської ради                                                                   С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 23.02. 2017 № 7/ 3-109

м Соледар

 

Про внесення змін до Регламенту

Соледарської    міської        ради,

затвердженого рішенням міської

ради від 26.01.2017 №7/2-49

 

            Розглянувши службову записку секретаря міської ради Редченко С.М. від 21.02.2017 №318/01-46 щодо внесення змін до Регламенту Соледарської  міської  ради, затвердженого рішенням міської ради від 26.01.2017 №7/2-49, керуючись ст. 26 Закону України від 21 травня 1997 року №280 / 97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

           1.Внести зміни до Регламенту Соледарської  міської  ради, затвердженого рішенням міської ради від 26.01.2017 №7/2-49 згідно з додатком.

 

          2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Редченко С.М., постійну комісію міської ради з питань законності, депутатської діяльності та етики (Біленко).

 

 

Міський голова                                                                        О.М.Степаненко

 

 

 

 

 

Додаток

 

рішення міської ради

від 23.02.2017 №7/3-109

 

Зміни

до Регламенту Соледарської  міської  ради, затвердженого рішенням міської ради від 26.01.2017 №7/2-49

 

1.Пункт 1 статті 13 викласти у такій редакції«У сесійний період пленарні засідання ради проводяться о 10.00 до закінчення засідання сесії, як правило, у третій четвер місяця, якщо радою не буде прийнято іншого рішення.»

 

2.Статтю 117 викласти у такій редакції «Стаття 117.

Депутати ради можуть добровільно об’єднуватися у депутатські групи (фракції).

Депутатська група може бути утворена в будь-який час протягом строку повноважень міської ради даного скликання за рішенням зборів депутатів міської ради, які виявили бажання увійти до її складу. Депутатська група складається не менше як із п’яти депутатів.

Депутати міської ради, які входять до складу депутатської групи, обирають особу, яка очолює депутатську групу.

Депутатська група реєструється міською радою за поданням особи, яка очолює депутатську групу,  до якого додається підписане депутатами цієї групи письмове повідомлення про сформування депутатської групи із зазначенням її назви, персонального складу та партійної належності членів групи та депутатів, які уповноважені представляти групу.

Депутатські групи можуть утворюватися на визначений ними період, але не більше ніж на строк повноваження міської ради.

Депутатські групи формуються як на партійній, так і на позапартійній основі.

 Депутатські групи, сформовані на позапартійній основі, об’єднують депутатів, які поділяють однакові або схожі погляди з питань державного і соціально-економічного розвитку, місцевого самоврядування.

Депутатські групи, сформовані на основі партійної належності депутатів, називаються депутатськими фракціями.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                    С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

23.02.2017 № 3/7- 110  

м. Соледар

 

Про зміну розміру статутного капіталу Соледарського  комунального підприємства «Водоканал» та затвердження нової редакції статуту  Соледарського комунального підприємства “Водоканал”

 

 

         Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагози О.О.  щодо необхідності внесення змін до статутного капіталу  Соледарського комунального підприємства «Водоканал»,   керуючись Законами України від 06 грудня 2016 року №1774 – VIII«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», від 21 вересня 2006 року №185 -  V« Про управління об'єктами  державної власності»,   Господарським кодексом України  в редакції  від 16 січня 2003 року № 436 - IV  з внесеними до нього змінами, ст.ст. 25, 26, 60 Закону України  від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР “ Про місцеве самоврядування в Україні»  із внесеними до нього змінами, міська рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Збільшити розмір статутного капіталу Соледарськогокомунального підприємства «Водоканал»  на суму  10688708,53   грн. ( 10 мільонів шістсот  вісімдесят вісім тисяч сімсот вісім  гривень53 копійки), з них:

за рахунок внеску  Засновника – 499000, 00.грн. ( чотириста дев’яносто дев’ять    тисяч   гривень00копійок);

за рахунок поповнення основними засобами та малоцінними необоротними матеріальними  активами - 10189708,53   грн. (  10 мільонів  сто  вісімдесят дев’ять тисяч сімсот вісім   гривень 53 копійки).

 

         2. Внести зміни в Статут Соледарського комунального підприємства «Водоканал», а саме   викласти п.9.1 ст.9 «Статутний капітал підприємства»  в новій редакції:

П.9.1. Визначити Статутний капітал підприємства в розмірі 10689708,53   грн. (  десять  мільонів шістсот  вісімдесят дев’ять тисяч сімсот вісім   гривень 53 копійки).

 

3. Директору Соледарського комунального підприємства “Водоканал”  Чуйко К.В.  зареєструвати зміни до  статуту Соледарського комунального підприємства “Водоканал” у встановленому законодавством порядку.   

 

4. Організаційне  виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагозу О.О.та Соледарське комунальне  підприємство “Водоканал» (Чуйко).

 

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), секретаря міської ради  Редченко С.М.

 

Міський голова                                                                       О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

23.02.2017  № 7/3 - 111

м.Соледар

 

 

Про     утворення           освітнього

осередку та  визначення опорного загальноосвітнього     закладу   на території    Соледарської   міської об’єднаної територіальної громади

 

          Заслухавши інформацію від  08.02.2017  заступника міського голови Рагози О.О   щодо необхідності утворення освітнього осередку на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, враховуючи рішення виконкому Бахмутської міської ради від 18.05.2016 №130 «Про утворення освітніх осередків на території Бахмутської міської ради», керуючись Законом України «Про освіту» в редакції від 23 березня 1996 року № 100/96-ВР із внесеними до нього змінами, Законом України від 13 травня 1999 року № 651-XIV«Про загальну середню освіту» із внесеними до нього змінами,  ст.ст.26, 52 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

1.                Утворити на території Соледарської  міської об’єднаної територіальної громади :

 Соледарський освітній осередок у складі загальноосвітніх закладів, які розташовані на території Соледарської  міської об’єднаної територіальної громади .

 

2.   Визначити:

опорним загальноосвітнім закладом Соледарського  освітнього осередку - Соледарську  загальноосвітню  школу  I-III ступенів №13 Бахмутської  районної  ради Донецької області (місцезнаходження: 84545, Донецька область, м. Соледар, вул.  Преображенська, 10).

 

3. Клопотати перед Донецькою обласною державною адміністрацією щодо фінансування заходів з утворення опорної школи на території Соледарської  міської об’єднаної територіальної громади.

 

5.  Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на заступника  міського голови з гуманітарних питань та соціальної  політики Безсмертну Л.В..

 

6.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик),  постійну  комісію міської ради з питань молодіжної політики, освіти, культури і спорту (Дергачова), секретаря  міської ради  Редченко С.М.

 

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

23.02.2017 № 7/3 - 112

м. Соледар

 

Про дачу згоди на  співфінансування  з  бюджету  об’єднаної територіальної громади  участі у спільному проекті Європейського Союзу та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»   

 

Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Рагози О.О. щодо необхідності   внесення  доповнень до рішення міської ради  від     26.01.2017 № 7/2 - 52  «Про співфінансування  з місцевого бюджету  участі у спільному проекті Європейського Союзу та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», з метоювиконання робіт        по проекту «Капітальний ремонт будівлі: заміна покрівлі та вікон на енергозберігаючі у ДНЗ-ЗНЗ 1 ступеня Роздолівської сільської ради за адресою: 84540, вул.Миру 8, с.Роздолівка, Артемівського району Донецької області»   та належного контролю за виконанням робіт,    враховуючи угоди про партнерство між  ПРООН, Роздолівською сільською радою та Роздолівською громадською організацією «ДОБРОБУТ» щодо спільної реалізації даного проекту, позитивний експертний звіт від 17.02.2017 №21-0043-17 філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Харьковській області,  з метою реалізації заходу та контролю за виконанням робіт,  керуючись    ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 – ВР « Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Дати згоду на співфінансування з місцевого бюджету  участі у спільному проекті Європейського Союзу та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»       у   сумі 223,597 тис.гривень   на  проект  «Капітальний ремонт будівлі: заміна покрівлі та вікон на енергозберігаючі у ДНЗ-ЗНЗ 1 ступеня Роздолівської сільської ради за адресою: 84540, вул.Миру, с.Роздолівка, Артемівського району Донецької області».

 

2. Затвердити  кошторисну частину проектної  документації за робочим проектом   «Капітальний ремонт будівлі: заміна покрівлі та вікон на енергозберігаючі у ДНЗ-ЗНЗ 1 ступеня Роздолівської сільської радиза адресою: 84540, вул.Миру с.Роздолівка, Артемівського району Донецької області», загальна кошторисна вартість будівництва в поточних цінах складає 377,927 тис.грн., у тому числі будівельні роботи 304,659 тис.грн., інші витрати – 73,268 тис.грн.

 

3.Визначити Роздолівську громадську організацію «Добробут» отримувачем цільових коштів у сумі 223 597,0 грн (двісті двадцять три тисячі п’ятсот дев’яносто сім гривень 00 коп.) на  проект  «Капітальний ремонт будівлі: заміна покрівлі та вікон на енергозберігаючі у ДНЗ-ЗНЗ 1 ступеня Роздолівської сільської радиза адресою: 84540, вул.Миру с.Роздолівка, Артемівського району Донецької області».

 

4.Виділити кошти на утримання служби замовника ( здійснення технічного нагляду за виконанням робіт по проекту «Капітальний ремонт будівлі: заміна покрівлі та вікон на енергозберігаючі у ДНЗ-ЗНЗ 1 ступеня Роздолівської сільської ради за адресою: 84540, вул.Миру с.Роздолівка, Артемівського району Донецької області»)  у сумі 5700,0 грн.

 

5.Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Глущенко) передбачити дані видатки у   бюджеті міської об’єднаної територіальної громади  на 2017 рік.

 

6.Вважати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 26.01.2017 № 7/2 - 52  «Про співфінансування з місцевого бюджету  участі у спільному проекті Європейського Союзу та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

 

  7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку(Ляшенко), секретаря міської ради  Редченко С.М.

 

 

 

Міський голова                                                                            О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

23.02.2017  № 7/3-113

м. Соледар

 

Про   внесення    змін  до рішення

міської       ради   від      25.12.2016

№7/1-14 „Про бюджет об’єднаної

територіальної громади на  2017 рік”

 

Розглянувши службові записки від 03.02.2017р. № 160/01-46 заступника міського голови  з питань житлово-комунального господарства Рагози О.О.,  від 15.02.2017р. №/01-46 начальника служби у справах дітей Вілкової О.О.,    відповідно до ст. 52, ст. 72, п. 8 ст. 78 Бюджетного кодексу України від 08 липня 2010 року № 2456-VI із внесеними до нього змінами та з урахуванням вимог ст.26 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР „Про місцеве самоврядування в Україні”, із внесеними до нього змінами, міська рада

       

ВИРІШИЛА :

 

         1. Внести наступні зміни до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1 - 14 „Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 рік”

          1)  в підпункті  пункту 1 рішення замінити відповідно:

         цифри 120 180,315на цифри 122 015,655;

         цифри 115 552,5на цифри  115 827,140;

         цифри 4 627,815 на цифри 6 188,515.

  

 2) в підпункті  пункту 1 рішення викласти в редакції:

 профіцит загального фонду бюджету об’єднаної територіальної громади у сумі 47,160 тис.грн.,напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету об’єднаної територіальної громади до бюджету розвитку спеціального фонду бюджету об’єднаної територіальної громади у сумі 5 063,465 тис.грн., вільний залишок коштів загального фонду бюджету об’єднаної територіальної громади у сумі 5016,305 тис. грн. (додаток 2 до рішення).

 

         3) в підпункті  пункту 1 рішення викласти в редакції:

 дефіцит спеціального фонду бюджету об’єднаної територіальної громади у сумі

 5 063,465 тис. грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду бюджету об’єднаної територіальної громади до бюджету розвитку спеціального фонду бюджету об’єднаної територіальної громади у сумі 5 063,465 тис. грн., (додаток 2 до рішення).

 

          4) внести наступні зміни в додаток 3 до рішення:

           збільшити планові призначення загального фонду бюджету об’єднаної територіальної громадина загальну суму 274,640 тис. грн., у тому числі по кодах програмної класифікації видатків:

0114090-палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу на суму 121,0 тис.грн (послуги з теплопостачання „Філії міського центру культури та народної творчості” м.Соледар, вул.Паризької Комуни, 21а, що надаються ДП „Артемсіль” відповідно до укладених договорів);

0118800-інші субвенції на суму 153,640 тис.грн ( на реалізацію спільних заходів щодо оздоровлення дітей влітку 2017 року у сумі 150,0тис.грн., виготовлення посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї  у сумі 3,640 тис.грн.). 

 

Збільшити планові призначення спеціального фонду бюджету об’єднаної територіальної громадина суму 1560,7 тис. грн., по коду програмної класифікації видатків

0110170-організіційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забеспечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів на суму 85,0 тис.грн (на придбання у комунальну власність Соледарської міської ОТГ окремо розташованої нежитлової будівлі за адресою: м.Соледар, вул.Паркова,5, що належить ТОВ „Соляная Симфонія” для розміщення ЦНАП та „соціального прозорого офісу”), та 800,0 тис.грн на розробку проектно-кошторисної документації „Реконструкція нежитлової будівлі по вул.Паркова , 5а м.Соледар під центр надання адміністративних послуг та розміщення інших функціональних структур міської ради” після придбання нежитлової будівлі;

0116060-благоустрій міст, сіл, селищ на суму 30,0 тис.грн (на співфінансування заходів для облаштування 2-х спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням).

0116324-будівництво та придбання житла для окремих категорій населення на суму 140,0 тис.грн.(придбання житла дітям-сиротам, та дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа);

0117470-„Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання”  на розвиток Соледарського комунального підпрємства „Водоканал” у сумі 500,0 тис.грн.

0111020 „Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами” на утримання служби замовника у сумі 5,7 тис.грн.(здійснення технічного нагляду за виконанням робіт по проекту „Капітальний ремонт будівлі: заміна покрівлі та вікон на енергозберігаючі у ДНЗ-ЗНЗ 1 ступеня Роздолівської сільської ради за адресою: 84540, вул.Миру с.Роздолівка, Донецької області”).

 

          2. Додатки 2-4до рішення від 25.12.2016 № 7/1-14 „Про бюджет об'єднаної територіальної громади на 2017 рік” викласти в новій редакції (додається).

 

          3. Організаційне забезпечення виконання цього рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Глущенко Т.І.

          4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Степаненка О.М., постійну комісію міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Боровик).

 

 

Міський голова                                                                                  О.М.Степаненко 

 

                                                                                                                      

Секретар міської ради                                                              С.М.Редченко   

 


 

   

Яндекс.Метрика