Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

20.02.2020 №7/53-1196

м. Соледар

 

Про внесення змін до рішення Соледарської міської ради від 19.12.2019 року №7/50-1161 «Про затвердження Програми благоустрою Соледарської міської об’єднаної територіальної  громади на 2020 рік

 

Розглянувши службову записку від 10.02.2020 року № 364/18-26 заступника міського голови з  питань житлово-комунального господарства Черняєва А. О., з метою забезпечення утримання в належному санітарному стані території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади (проїжджої частини, тротуарів, паркових алей, доріжок, малих архітектурних форм, парків, площ, меморіальних комплексів в парках та скверах), очищення та озеленення територій, санітарної очистки, раціонального використання та охорона  об’єктів благоустрою створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля на території Соледарської міської об’єднаної громади, відповідно Закону України від 06 вересня 2005 № 2807-IV«Про благоустрій населених пунктів», керуючись статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада 

 

ВИРІШИЛА:

           

1. Внести зміни до рішення Соледарськоїміської ради від 19.12.2019року№7/50-1161«Про затвердження Програми благоустрою Соледарської міської об’єднаної територіальної  громади на 2020 рік»:

 

1)пункт 5 «Завдання і заходи з виконання Програми благоустрою Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» додатка рішення викласти в новій редакції (додається).

 

2. Фінансовому управлінню Соледарської міської ради (Глущенко) передбачити кошти на фінансування заходів, зазначених у Програмі благоустрою Соледарської міської об’єднаної територіальної  громади на 2020 рік.

 

3. Організаційне виконання рішення покласти на відділ житлово- комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури (Рудченко), фінансове управління Соледарської міської ради (Глущенко).

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії  міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та зв’язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А. О.

 

 

Міський голова                                                                           О. М. Степаненко

 

                                                                                                                                   

 

 

Додаток

до Програми

благоустрою Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

 

5. Завдання і заходи з виконання Програми благоустрою Соледарської міської ОТГ на 2020 рік

 

з/п

Назва заходу найменування показника

Усього

Фактичне фінансування заходів, тис. грн.

В тому числі

м. Соледар (крім прибудинкової території Соледарської міської ОТГ)

Старостинські округи

Прибудинкова територія Соледарської міської ОТГ

Міньківський,

Васюківський,

Бахмутський,

Парасковіївський;

Берестівський,

Володимирівський

Никифорівський,

Роздолівський, Яковлівський;

1

2

3

4

5

6

7

1.

Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень(утримання зелених насаджень загального користування, поточний ремонт об'єктів зеленого господарства, видалення та винищування бур’янів)

572,0

174,0

100,0

100,0

198,0

2.

Підрізання дерев і живих огорож(видалення аварійних дерев)

199,0

50,0

24,0

25,0

100,0

 

Утилізація сміття та поводження зі сміттям та відходами(ліквідація стихійних звалищ)

199,0

100,0

49,0

50,0

 

3.

Руйнування та знесення будівель і земляні роботиБлагоустрій парків, меморіалів, пам’ятників, скверів, озеленених територій, зон відпочинку (утримання та ремонт)

450,0

150,0

75,0

75,0

150,0

4.

Послуги з відкачування стічних вод (Послуги АС  машини)

30,0

10,0

10,0

10,0

 

5.

Послуги з прибирання та підмітання вулиць(побілка бордюр, прибирання та підмітання вулиць, утримання доріг в літній період)

500,0

150,0

100,0

100,0

150,0

6.

Послуги з прибирання снігу (утримання доріг в зимовий період)

 

450,0

199,0

 

101,0

150,0

1

2

3

4

5

6

7

7.

Малярні роботи(фарбування конструкцій і нанесення на них захисного покриття, видалення лакофарбового покриття) МАФ

 

 

 

 

 

8.

Поховальні та супутні послуги (поховання безродніх, послуги з обслуговування кладовищ)

300,0

150,0

75,0

75,0

 

9.

Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків( утримання та ремонт дитячих та спортивних майданчиків)

150,0

50,0

25,0

25,0

50,0

10.

Фарбування та скління (малярні роботи, фарбування конструкцій, видалення лакофарбового покриття)

 

 

 

 

 

11.

Послуги з організація свят(встановлення та демонтаж символіки Соледарської міської ОТГ, прапорів, банерів, плакатів, електро -  прикрас)

100,0

100,0

 

 

 

12.

Поточний ремонт автобусних зупинок (інші будівельні роботи)

 

 

 

 

 

13.

Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (транспортні послуги)

50,0

10,0

15,0

15,0

10,0

14.

Влаштування пандусів (інженерні та будівельні роботи)

 

 

 

 

 

15.

Облаштування контейнерних майданчиків для сміття

 

 

 

 

 

16.

Придбання спецтехніки (косарка роторна до трактора/мотоблок з косаркою/оприскувач/апарат безповітряного фарбування)

 

 

 

 

 

17.

Поточний ремонт електроопалення  

38,7

 

38,7

 

 

18.

Утримання та ремонт автомобільної техніки (придбання необхідних запчастин та розхідних матеріалів для автотранспорту)

100,0

 

 

100,0

 

19.

Придбання пальника для котла № 4

62,8

 

 

62,8

 

 

ВСЬОГО:

3201,5

1143,0

511,7

738,8

808,0

 

Заступник міського голови з питань

житлово – комунального господарства                                                                                                    А. О. Черняєв

 

Секретар міської ради                                                                                                                                                С. М. Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

20.02.2020№7/53-1197

м. Соледар

 

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2020 рік

Розглянувши службову записку від 10.02.2020 року № 363/18-26 заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Чєрняєва А. О. про необхідність затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2020 рік, з метою забезпечення стабільної роботи комунальних підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади відповідно до їх функціональних призначень, враховуючи складний їх фінансовий стан, керуючись статтею 91 Бюджетного кодексу України від 8 липня 2010 року №2456-УІ, статтею 144 Конституції України, 26, 59 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними змінами, міська рада:

 

ВИРІШИЛА:

1.                 Затвердити «Програму фінансової підтримки комунальних підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2020 роки» (згідно з додатком 1).

 

2.                 Затвердити Порядок виділення та використання коштів бюджету об’єднаної територіальної громади у формі фінансової підтримки комунальних підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади (згідно з додатком 2).

 

3.                 Організаційне виконання рішення покласти на відділ житлово- комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури (Рудченко), фінансове управління Соледарської міської ради (Глущенко).

 

4.                 Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та зв’язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А. О.

 

 

Міський голова                                                                                О. М. Степаненко

 

 

Додаток 1

рішення міської ради

20.02.2020 №7/53-1197

 

 

 

ПРОГРАМА

фінансової підтримки комунальних підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади та здійснення внесків до їх статутнихкапіталів на 2020 рік

 

 

м. Соледар 2020 рік

 

 

ЗМІСТ

1.   Паспорт Програми......................................................................................... 4

2.   Загальні положення........................................................................................ 6

3.   Мета Програми.............................................................................................. 6

4.   Основні завдання Програми........................................................................... 6

5.   Перелік заходів і завдань до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

на 2020 рік......................................................................................................... 7

6.   Очікуваний результат виконання Програми.................................................. 8

7.   Фінансове забезпечення Програми................................................................ 8

 

8.   Координація та контроль за ходом виконання Програми…………………...8

 

1.            Паспорт Програми

 

Назва Програми:

Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади (далі ОТГ) та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2020 рік -(далі Програма)

Пістава для розробки:

Закон України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, керуючись Бюджетний кодекс України, Конституція України

Тершін реалізації:

2020 рік

Замовник Програми:

Соледарська міська рада

Розробник Програми:

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Соледарської міської ради;

Фінансове управління Соледарської міської ради

Мета Програми:

-зміцнення матеріальної бази підприємств;

-придбання техніки;

-придбання основних засобів для проведення невідкладних та аварійних робіт, подолання наслідків надзвичайних ситуацій;

-придбання дорого вартісних матеріалів, запчастин для забезпечення господарських потреб підприємств;

-виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт, реконструкцію та будівництво водопровідно-каналізаційних мереж, житлового фонду та їх проведення;

-придбання та встановлення енергозберігаючого обладнання;

-проведення інших видатків, які належать до капітальних витрат;

-придбання матеріалів для проведення робіт з підготовки житлового фонду комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період;

-придбання матеріалів для забезпечення надійності та безпечності експлуатації інженерних мереж (водопроводів, доріг та тротуарів, тощо);

-  забезпечення освітлення вулиць міста;

-погашення заборгованості по виплаті заробітної плати з нарахуванням працівникам;

-  погашення заборгованості по податках;

-  проведення технічної інвентаризації комунального майна;

-  придбання малоцінних технічних засобів, інструментів, спецодягу, тощо;

Очікувані результати:

-стабільна робота комунальних підприємств відповідно до їх функціональних призначень щодо надання послуг мешканцям міста відповідно до економічно обґрунтованих тарифів;

-збільшення обсягів виробництва та надання послуг за рахунок зміцнення матеріально-технічної бази підприємств, придбання техніки;

-зменшення енерговитрат за рахунок встановлення; енергозберігаючого обладнання;

-  покращення якості послуг.

Джерела фінансування:

-кошти державного бюджету;

-кошти бюджету об’єднаної територіальної громади;

-кошти підприємств;

- інші джерела фінансування, не заборонені чинним законодавством.

Виконавці:

СКП «Комунальник»

СКП «Водоканал»

СКВРЖП «Ремонтник»

КП «Яковлівське»

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури

2.                     Загальні положення

Програма фінансової підтримки комунальних підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2020 рік (надалі Програма) розроблена на виконання статті 91 Бюджетного кодексу України, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», «Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки», Постановою Кабінетів Міністрів України від 05 травня 1997 року № 409 «Про забезпечення надійності й безпечності експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж».

На території Соледарської міської ОТГ діють чотири комунальні підприємства - СКП «Комунальник», СКП «Водоканал», СКВРЖП «Ремонтник», КП «Яковлівське», які надають послуги з утримання зелених насаджень та озеленення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, утримання доріг, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, утримання кладовищ та надання ритуальних послуг, забезпечують санітарне очищення громади та утримання міського сміттєзвалища ТПВ, забезпечують громаду централізованим водопостачанням та водовідведенням та знаходяться у важкому фінансовому стані.

Діючі тарифи на комунальні послуги не повністю забезпечують відшкодування витрат на їх надання, не скорочують розміри заборгованості населення за надані послуги, скорочуються обсяги послуг в натуральних показниках, що надаються комунальними підприємствами, зростає відсоток втрат тепла і питної води.

Все це призвело до того, що комунальним підприємствам не вистачає обігових коштів на придбання матеріалів для виконання робіт по утриманню та оновленню інженерних мереж, по підготовці житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період, придбання необхідних технічних засобів. Потребує оновлення матеріальна база підприємств за рахунок капітальних вкладень.

Зважаючи на те, що суттєве підвищення тарифів на комунальні послуги вкрай негативно вплине на соціальний стан громади міста, враховуючи фінансову ситуацію, в якій знаходяться комунальні підприємства та необхідність виконання зобов’язань з виплати заробітної плати працівникам, функціональних призначень, виникає гостра потреба у надані фінансової підтримки з бюджету об’єднаної  територіальної громади комунальним підприємствам для забезпечення виконання вищезазначених заходів.

 

3.                     Мета Програми

Програма фінансової підтримки комунальних підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади направлена на:

 - покращення стану розрахунків підприємств за спожиті енергоносії, по податкам і зборам; - сприяння створенню належних умов для здійснення комунальними підприємствами своєї поточної діяльності по виробництву і наданню якісних послуг споживачам міста;

- залучення додаткових коштів на оновлення виробничих потужностей та зниження рівня аварійності об’єктів;

- своєчасне і в повному обсязі проведення інвестиційної діяльності, направленої на переоснащення, відновлення та реконструкції виробничих потужностей підприємств;

- надання дотації на покриття збитків минулих періодів.

 

4.                     Основні завдання Програми

1)           Програмою визначено такі основні завдання, на виконання яких буде надаватися фінансова допомога:

придбання матеріалів для проведення робіт з підготовки житлового фонду комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період;

придбання матеріалів для забезпечення надійності та безпечності експлуатації інженерних мереж (водопроводів, доріг та тротуарів, тощо); забезпечення освітлення вулиць міста;

погашення заборгованості по виплаті заробітної плати з нарахуванням працівникам;

погашення заборгованості по податках; проведення технічної інвентаризації комунального майна; придбання малоцінних технічних засобів, інструментів, спецодягу, тощо; подолання наслідків стихії, надзвичайних ситуацій та аварій.

2)           Здійснення внесків до статутних фондів комунальних підприємств буде проводитись на такі основні завдання:

зміцнення матеріальної бази підприємств;

придбання техніки;

придбання основних засобів для проведення невідкладних та аварійних робіт, подолання наслідків надзвичайних ситуацій;

придбання дорого вартісних матеріалів, запчастин для забезпечення господарських потреб підприємств;

виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт, реконструкцію та будівництво водопровідно-каналізаційних мереж, житлового фонду та їх проведення;

придбання та встановлення енергозберігаючого обладнання;

проведення інших видатків, які належать до капітальних витрат.

 

5.                     Перелік заходів і завдань до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

Виконання заходів Програми сприятиме: поліпшенню рівня фінансово- господарської діяльності комунальних підприємств; підвищенню ефективності використання майна, що належить до спільної власності територіальної громади, упорядкуванню розрахунків комунальних підприємств з підприємствами - постачальниками енергоносіїв та уникненню (скороченню у разі наявності) кредиторської заборгованості; своєчасному проведенню розрахунків з бюджетами усіх рівнів зі сплати податків і зборів; створенню умов для стабільної і беззбиткової роботи комунальних підприємств при здійсненні господарської діяльності; підвищенню якісних і кількісних показників наданих підприємствами комунальної власності послуг; підвищенню надійності роботи виробничих потужностей комунальних підприємств; дотриманню встановлених чинними нормативними актами стандартів, нормативів, норм, порядків і правил при наданні послуг комунальними підприємствами; вирішенню інших проблемних питань, що виникають при реалізації комунальними підприємствами своїх статутних завдань (додаток 1 до Програми).

 

6.                     Очікувані результати виконання Програми

Виконання Програми дасть можливість забезпечити:

-       стабільну роботу комунальних підприємств відповідно до їх функціональних призначень щодо надання послуг мешканцям міста відповідно до економічно обґрунтованих тарифів;

-         збільшення обсягів виробництва та надання послуг за рахунок зміцнення матеріально-технічної бази підприємств, придбання техніки;

-            зменшення енерговитрат за рахунок встановлення енергозберігаючого обладнання;

-       покращення якості послуг.

 

7.                     Фінансове забезпечення

Фінансове забезпечення виконання заходів, передбачених Програмою, здійснюватиметься у відповідності до чинного законодавства за рахунок коштів бюджету об’єднаної  територіальної громади в межах бюджетних призначень, затверджених на її виконання на відповідні роки, на підставі подання (клопотання) комунальними підприємствами, з наведеним обґрунтуванням щодо необхідності відповідної фінансової підтримки за рахунок коштів бюджету об’єднаної  територіальної громади та інших джерел, не оборонених законодавством

Розпорядником коштів на виконання Програми є Соледарська міська рада.

Обсяги фінансування Програми додаються (Додаток 2),протягом року сума може бути скорегована.

 

8.                     Координація та контроль за ходом виконання Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюється Соледарською міською радою. Основними формами контролю за реалізацією заходів та досягнення показників Програми будуть: здійснення моніторингу і аналізу виконання Програми та прийнята додаткових заходів, спрямованих на досягнення мети Програми; внесення змін та доповнень до Програми (при необхідності) за встановленою процедурою.

Організаційне супроводження виконання Програми здійснює відділ житлово - комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури.

Відповідальний виконавець інформує профільну постійну комісію Соледарської міської ради про хід виконання даної Програми та представляє депутатам на пленарному засіданні Соледарської міської ради заключний звіт про результати виконання даної Програми разом з пояснювальною запискою.

 

Заступник міського голови з питань

житлово-комунального господарства                                             А. О. Черняєв

 

 

Секретар міської ради                                                                    С. М. Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20.02.2020 № 7/53-1198

м. Соледар

 

Про внесення змін до рішення Соледарської міської ради від 18.04.2019 року  № 7/39-970 «Про затвердження Програми ефективної системи організації роботи з гуманного регулювання чисельності бродячих і безпритульних  тварин на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки»

 

Розглянувши службову записку від 10.02.2020 року № 366/18-26 заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А. О., лист в. о. директора СКП «Комунальник» від 15.01.2020 року № 09-18-38 Гайдучик А. В., з метою організації роботи з регулювання чисельності бродячих і безпритульних тварин на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади для забезпечення гуманного ставлення до тварин та створення безпечних умов життєдіяльності мешканців на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, відповідно Закону України від 13 грудня 2001 року  №2894 «Про тваринний світ» із змінами, Закону України від 21лютого 2006 року №3447-ІV «Про захист тварин від жорстокого поводження»  із змінами, Закону України від 21 травня 1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада 

 

ВИРІШИЛА :

 

1. Внести зміни до рішення Соледарської міської ради від 18.04.2019 року  № 7/39-970 «Про затвердження Програми ефективної системи організації роботи з гуманного регулювання чисельності бродячих і безпритульних  тварин на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки»:

 

1) пункт 4 «Завдання і заходи  виконання заходів Програми ефективної системи організації роботи з гуманного регулювання чисельності бродячих і безпритульних тварин на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки» додатка до рішення викласти в новій редакції (додається).

 

2. Фінансовому управлінню Соледарської міської ради (Глущенко) передбачити кошти на фінансування заходів, зазначених у Програмі ефективної системи організації роботи з гуманного регулювання чисельності бродячих і безпритульних тварин на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки.

 

3. Організаційне виконання рішення покласти на відділ житлово- комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури (Рудченко), фінансове управління Соледарської міської ради (Глущенко).

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії  міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та зв’язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А. О.

 

 

Міський голова                                                                        О. М. Степаненко

 

Додаток

до Програми ефективної системи організації роботи з гуманного регулювання чисельності бродячих і безпритульних тварин на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки

 

4. Завдання і заходи  виконання заходів Програми ефективної системи організації роботи з гуманного регулювання чисельності бродячих і безпритульних тварин на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки

№ з/п

Зміст заходу

Джерело фінансування

Орієнтований обсяг фінансування у 2019 році,

грн.

Орієнтований обсяг фінансування у 2020 році,

грн.

Найменування показника

Виконавці

У тому числі за роками, грн.

ВСЬОГО

2019

2020

2021

2022

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

1

 Навчання персоналу для обслуговування тварин, придбання спец. обладнання для гуманного відлову тварин для розміщення тимчасової перетримки(хворих та агресивних) .

бюджет об’єднаної територіальної громади

50 000,0

 

од.

СКП «Комунальник»

50 000

50 000

 

 

 

 

2

Відлов, стерилізація,  кліпсування, встановлення мікрочипу, післяопераційна перетримка та антиробічна вакцинація і повернення до місця мешкання тварин.

бюджет об’єднаної територіальної громади, інші джерела

100 000,0

100 000,0

од.

Спец.підприємства (за згодою), громадські організації (за згодою)

200 000,0

100 000

100 000

 

 

 

3

Створення додаткових вольєрів для тимчасової перетримки бродячих та безпритульних тварин, поточний ремонт існуючих вольєрів, та майданчика для тимчасового утримання тварин. Супроводження тварин(харчування та ветеринарна допомога за потребою).

бюджет об’єднаної територіальної громади, інші джерела

 

 

од.

КП «Комунальник»,

виконком Соледарської міської ради, громадські організації (за згодою)

 

 

 

 

 

 

4

Робота з засобами масової інформації щодо пропаганди гуманних засобів регулювання чисельності бродячих і безпритульних тварин

Не потребує

 

 

 

СКП «Комунальник»

 

 

 

 

 

 

5

Супроводження власного  сайту в мережі Інтернет та сторінки у соціальних мережах з гуманних засобів регулювання чисельності бродячих і безпритульних тварин

Не потребує

 

 

 

СКП «Комунальник», громадські організації (за згодою))

 

 

 

 

 

 

6

Супроводження електронної  бази стерилізованих тварин та бази даних опікунів та волонтерів

Не потребує

 

 

 

СКП «Комунальник», громадські організації (за згодою)

 

 

 

 

 

 

7

Пошук безпритульним тваринам нових господарів, моніторинг чисельності бродячих тварин і їх місць проживання

Не потребує

 

 

 

СКП «Комунальник»громадські організації (за згодою)

 

 

 

 

 

 

8

Проведення акцій щодо збору коштів для утримання стерилізованих тварин

Не потребує

 

 

 

СКП «Комунальник»,

громадські організації (за згодою

 

 

 

 

 

 

9

Пошук та виділення території під будівництво Притулку для безпритульних тварин у

м.Соледар

Не потребує

 

 

од.

СКП «Комунальник», громадські організації (за згодою)

 

 

 

 

 

 

10

Розробка проектно-кошторисної документації на будівництво Притулку для безпритульних тварин

бюджет об’єднаної територіальної громади,

інші джерела

 

 

од.

СКП «Комунальник», громадські організації (за згодою)

 

 

 

 

 

 

11

Виділення та узгодження з громадою території для облаштування майданчиків для безпечного вигулу домашніх тварин у місті та населених пунктах громади

бюджет об’єднаної територіальної громади,

інші джерела

 

 

од.

СКП «Комунальник», громадські організації (за згодою)

 

 

 

 

 

 

12

Створення місцевого клубу собаководів

Інші джерела

 

 

од.

Громадські організації (за згодою)

 

 

 

 

 

 

13

Будівництво Притулку для безпритульних тварин

Обласний  фонд охорони навколишнього природного середовища,

інші джерела

 

 

од.

СКП «Комунальник», громадські організації (за згодою)

 

 

 

 

 

 

 

Всього:

 

150 000,0

 

 

 

250 000

150 000

100 000

 

 

 

 

 

Заступник міського голови з питань житлово-

комунального господарства                                                                                                                                     А. О. Черняєв

 

Секретар міської ради                                                                                                                                                С. М. Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

20.02.2020 №7/53-1199

м. Соледар

 

Про дачу згоди на розробку  проектно-кошторисної документації на об’єкт «Капітальний ремонт покрівлі будинку 24 по вул. Преображенська в
м. Соледарі»

 

Розглянувши звернення від 27.01.2020 №27 в.о. директора СКВРЖП «Ремонтник» Гутковської А.О. та службову записку від 28.01.2020 №270/18-26 заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О. щодо необхідності розробки проектно-кошторисної документації на об’єкт «Капітальний ремонт покрівлі будинку 24 по
вул. Преображенська в м. Соледарі», керуючись статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

         1. Дати згоду на розробку проектно-кошторисної документації на об’єкт «Капітальний ремонт покрівлі будинку 24 по вул. Преображенська в
м. Соледарі».

 

2. Координаційне забезпечення цього рішення покласти на відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва (Соколенко).

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик),  з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, комунального господарства, екології, транспорту  і зв’язку (Ляшенко) та заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О.

 

 

Міський голова                                                                          О.М.Степаненко

 

 

 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

20.02.2020 №7/53-1200

м. Соледар

Про утворення Центру надання

адміністративних             послуг

Соледарської   міської   ради та

затвердження Положення про нього

 

        Розглянувши  службову записку від 04.02.2020 року №320/18-26     начальника відділу з надання адміністративних послуг Ляпкіної Т.С., відповідно до Закону України від 06 вересня 2012 року №5203-VI«Про адміністративні послуги» , керуючись статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97- ВР « Про місцеве самоврядування в Україні» , міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

             1.Утворити Центр надання адміністративних послуг Соледарської міської ради  як постійно діючий робочий орган при виконавчому органі Соледарської міської ради.

 

            2. Затвердити Положення про Центр надання адміністративних послуг Соледарської міської ради (додається).

 

            3.Покласти керівництво , організацію та матеріально- технічне забезпечення  діяльності Центру надання адміністративних послуг Соледарської міської ради  на відділ надання адміністративних послуг (Ляпкіна).

 

            4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з  питань економічного розвитку та інвестицій ІванушкінуМ.С. та постійну комісію з питань законності та етики (Біленко)

 

Міський голова                                                                                О.М.Степаненко

 

 

 ЗАТВЕРДЖЕНО

 рішення міськоїради

 20.02.2020№ 7/53-1200

 

ПОЛОЖЕННЯ
про Центр надання адміністративних послуг
Соледарської міської ради

 

1. Центр надання адміністративних послуг Соледарської міської  ради (далі – Центр) є постійно діючим робочим органом, в якому надаються адміністративні послуги згідно з визначеним Переліком..

2. Рішення щодо утворення, ліквідації або реорганізації Центру приймається  Соледарською міською радою (далі – рада).

3. Центр у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про звернення громадян», «Про захист персональних даних», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про службу в органах місцевого самоврядування», актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами.

4. Основні завдання Центру:

1) організація оперативної і зручної системи надання необхідних громадянам та суб’єктам господарювання адміністративних послуг;

2) спрощення процедури отримання адміністративних послуг і поліпшення якості їх надання;

3) забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання послуг у Центрі;

4) здійснення інших повноважень на основі та на виконання Конституції та законів України, актів Кабінету Міністрів України та інших нормативно-правових актів.

5. Центр забезпечує надання адміністративних послуг шляхом взаємодії адміністратора із суб’єктами надання адміністративних послуг та у випадках передбачених законодавством – безпосередньо суб’єктами надання адміністративних послуг.

Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр, затверджується виконавчим комітетом міської ради. Він включає адміністративні послуги органів виконавчої влади, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України.

До адміністративних послуг також прирівнюються надання витягів і виписок із реєстрів, довідок, копій, дублікатів документів та інші передбачені законом дії, у результаті яких суб’єкту звернення, а також об’єкту, що перебуває в його власності, володінні чи користуванні, надається або підтверджується певний юридичний статус та/або факт.

6. У Центрі здійснюється прийняття звітів, декларацій і скарг, визначених рішенням виконавчого комітету.

7. Для зручності суб’єктів звернень у Центрі відповідно до узгоджених рішень (з визначенням графіку та інших умов) можуть здійснювати прийом представники  суб’єктів надання адміністративних послуг, суб’єктів надання послуг електро - газопостачання, комунальних підприємств, а також працівники виконавчих органів міської ради (у разі необхідності).

8. У приміщенні Центру можуть надаватися супутні послуги (банківські, виготовлення копій документів, ламінування, фотографування, продаж канцелярських товарів тощо) суб’єктами господарювання, відбір яких здійснюється на конкурсній основі (критерії відбору – мінімізація матеріальних витрат і витрат часу суб’єкта звернення).

9. Посадовий склад Центру визначається міською радою. Усі посадові особи виконавчих органів ради, включені до посадового складу Центру, здійснюють повноваження адміністраторів Центру та в частині дотримання єдиних вимог щодо організації надання адміністративних послуг через Центр підпорядковуються керівнику Центру.

10. Суб’єкт звернення для отримання адміністративної послуги в Центрі звертається до адміністратора або у випадках передбачених законодавством – до представника суб’єкта надання адміністративних послуг.

11. Центр очолює керівник. Керівником Центру є начальник відділу надання адміністративних послуг.Керівник Центру призначається на посаду та звільняється з посади за розпорядженням міського голови.

12. Основні завдання керівника Центру:

1) керівництво діяльністю Центру, розподіл обов'язків між працівниками та визначення сфер їх відповідальності;

2) організація діяльності Центру, у тому числі щодо взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг, визначення шляхів удосконалення й підвищення ефективності роботи Центру;

3) представлення Центру у відносинах з іншими органами, підприємствами, установами, організаціями;

4) координація діяльності всіх працівників Центру та посадових осіб, що  залучаються до його роботи;

5) організація інформаційного забезпечення роботи Центру, роботи із засобами масової інформації, визначення змісту та часу проведення інформаційних заходів;

6) сприяння створенню належних умов праці у Центрі, внесення пропозицій міському голові та міської раді щодо матеріально-технічного забезпечення Центру, внесення пропозицій міському голові щодо преміювання працівників Центру;

7) організація та контроль виконання у Центрі Конституції та законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, інших нормативно-правових актів, рішень ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови;

8) виконання функцій адміністратора Центру;

9) несення персональної відповідальності за невиконання або неналежне виконання покладених на Центр завдань, реалізацію його повноважень, дотримання трудової/службової дисципліни;

10) планування роботи Центру, подання пропозицій до перспективних і поточних планів роботи міського голові;

11) розроблення Положення про Центр, у разі потреби – змін і доповнень, подання їх на затвердження в установленому порядку;

12) звітування про проведену роботу Центру;

13)забезпечення планування та проведення заходів з підвищення кваліфікації працівників ЦНАП;

14) виконання інших повноважень, визначених цим Положенням та посадовою інструкцією, що затверджується  міським головою.

13. Адміністраторами Центру є усі посадові особи органу, що утворив Центр, які входять до складу Центру і основними завданнями яких є:

1) надання суб’єктам звернень вичерпної інформації і консультацій щодо адміністративних послуг, які можна отримати в Центрі;

2) прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, здійснення їх реєстрації та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг;

3) видача або забезпечення надсилання через засоби поштового зв’язку суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення про можливість отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг;

4) організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання;

5) здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень;

6) надання адміністративних послуг у випадках, передбачених законом.

14. Адміністратор  виконує  інші повноваження відповідно до посадової інструкції.

15. Адміністратор має іменну печатку (штамп) із зазначенням його прізвища, імені, по батькові та найменування Центру.

16. Адміністратор має право:

1) безоплатно одержувати від суб’єктів надання адміністративних послуг, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління, документи та інформацію, пов’язані з наданням таких послуг, в установленому законом порядку;

2) погоджувати документи (рішення) в інших державних органах та органах місцевого самоврядування, отримувати їх висновки з метою надання адміністративної послуги без залучення суб’єкта звернення з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних»;

3) інформувати керівника Центру та суб’єктів надання адміністративних послуг про порушення термінів розгляду заяв про надання адміністративних послуг, вимагати вжиття заходів для усунення виявлених порушень;

4) посвідчувати власним підписом і печаткою (штампом) копії (фотокопії) документів і виписок з них, витягів із реєстрів і баз даних, необхідних для надання адміністративної послуги;

5) порушувати клопотання перед керівником Центру щодо вжиття заходів з метою забезпечення ефективної роботи Центру.

17. Центр під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з відповідними органами виконавчої влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями.

18. З метою забезпечення зручних і доступних умов отримання послуг за рішенням ради у громаді можуть бути створені територіальні підрозділи Центру та віддалені робочі місця адміністраторів (в тому числі – виїзні адміністратори та/або мобільний Центр), які надають адміністративні послуги відповідно до затвердженого виконавчим комітетом міської ради Переліку адміністративних послуг.

До надання адміністративних послуг можуть залучатися старости/в.о. старост відповідно до законодавства.

19. Час прийому суб’єктів звернень є загальним (єдиним) для всіх адміністративних послуг, що надаються через Центр.

Час прийому суб’єктів звернень у Центрі становить не менш як п’ять днів на тиждень та сім годин на день без перерви на обід і є обов’язковим для всіх адміністративних послуг, що надаються через Центр.

Центр не рідше ніж один день на тиждень здійснює прийом суб’єктів звернень до двадцятої години.

Час прийому суб’єктів звернень у Центрі визначаються відповідно до законодавства міською радою.

20. Фінансування та матеріально-технічне забезпечення діяльності Центру здійснюється за рахунок державного та місцевих бюджетів, а також з інших джерел дозволених законодавством.

 

Начальник відділу

надання адміністративних послуг                                                     Т.С.Ляпкіна

 

Секретар міської ради                                                                         С.М.Редченко

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20.02.2020 № 7/53 - 1201    

м. Соледар

Про   затвердження      Регламенту
Центру надання адміністративних
послуг  Соледарської  міської ради 

               Розглянувши службову записку  від 04.02.2020 № 321/18-26         начальника відділу з надання  адміністративних послуг Ляпкіної Т.С, відповідно до Законів України від 06 вересня 2012 року № 5203-VI «Про адміністративні послуги», від 06 вересня 2005 року № 2806 - IV «Про дозвільну систему  у сфері господарської діяльності» зі змінами, постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013р. № 588 «Про затвердження Примірного регламенту Центру надання адміністративних послуг» зі змінами, Регламенту виконавчих органів Соледарської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради 06.04.2017р. № 63, керуючись статтею 26,59,73 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 –ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» зі змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1.Затвердити Регламент Центру надання адміністративних послуг Соледарської міської ради (додається)

 

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу з надання адміністративних послуг Ляпкіну Т.С.

 

 

Міський голова                                                                             О.М.Степаненко

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням міської ради

20.02.2020 № 7/53-1201

 

 

Регламент Центру надання адміністративних послуг
Соледарської міської ради

 

1. Загальні положення

 

1. Регламент Центру надання адміністративних послуг Соледарської міської ради (далі - Регламент) розроблено відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему  у сфері господарської діяльності» з урахуванням Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 р. № 588 із змінами, Регламенту виконавчих органів Соледарської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради 06.04.2017р. № 63 рішення  Соледарської міської ради від 20.02.2020 № 7/53-1200 ради «Про утворення Центру адміністративних послуг Соледарської міської ради та затвердження Положення про нього».

Цей Регламент визначає порядок організації роботи Центру надання адміністративних послуг Соледарської міської ради, порядок дій адміністраторів Центру та їх взаємодії із суб'єктами надання адміністративних послуг.

2. Регламент є нормативним актом, розробленим на основі чинного законодавства України з врахуванням Регламенту роботи виконавчих органів Соледарської міської ради, який визначає засади діяльності та взаємодії органів влади, які надають адміністративні послуги, організації документообігу та порядку здійснення моніторингу за належністю надання адміністративних послуг за принципом організаційної єдності.

3. Затвердження та внесення змін до Регламенту здійснюється рішенням  Соледарської міської ради.

4. Дотримання положень Регламенту є обов'язковим для всіх працівників ЦНАП, а також для суб’єктів надання адміністративних послуг в частині надання відповідних послуг через Центр.

5. Терміни, які використовуються у цьому Регламенті, вживаються у значеннях, наведених у законах України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

6. Подання вхідного пакету документів на отримання адміністративної послуги, яка надається через ЦНАП, та передача вихідного пакету документів суб’єкту звернення здійснюється виключно в ЦНАП, в тому числі в його територіальних підрозділах чи на віддалених місцях для роботи адміністраторів.

7. Час прийому суб’єктів звернень у Центрі, його територіальних підрозділів, віддалених місць для роботи адміністраторів такого Центру (в разі їх утворення) затверджується органом, що утворив Центр, з урахуванням вимог Закону України “Про адміністративні послуги”.

8. Перелік адміністративних послуг, які надаються  через Центр (далі – Перелік), формується керівником ЦНАП з урахуванням пропозицій і зауважень суб’єктів надання адміністративних послуг, та визначається виконавчим комітетом Соледарської міської ради.

9. Форми інформаційних і технологічних карток, описів вхідних пакетів документів, супровідних листів, листа-проходження, постанов і протоколів щодо адміністративної відповідальності тощо затверджуються виконавчим комітетом Соледарської міської ради.

 

2. Вимоги до приміщення, в якому розміщується Центр

 

10. На вході до приміщення (будівлі) ЦНАП розміщуються вивіска з найменуванням Центру та табличка з інформацією про графік його роботи (прийомні години суб’єктів звернення).

Вхід до Центру, у разі потреби, повинен бути облаштований пандусом для осіб з інвалідністю та зручними сходами з поручнями.

У приміщенні Центру облаштовується туалетна кімната з урахуванням потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями.

На прилеглій до Центру території передбачається місце для безоплатної стоянки автомобільного транспорту суб’єктів звернення. За потреби, на прилеглих вулицях розміщуються вказівники, на яких зазначається місце розташування Центру.

11. Приміщення Центру, за потреби, поділяється на відкриту та закриту частини.

- У відкритій частині здійснюється прийом, консультування, інформування та обслуговування суб’єктів звернення працівниками Центру. Суб’єкти звернення мають безперешкодний доступ до такої частини Центру.

Відкрита частина включає місце (місця) для: очікування та інформування суб’єктів звернення, а також для прийому та обслуговування.

Відкрита частина розміщується на першому та за потреби, додатково на другому поверхах будівлі.

- Закрита частина призначена виключно для опрацювання документів, пошти, надання консультацій та здійснення попереднього запису суб’єктів звернення на прийом за допомогою засобів телекомунікації (телефону, електронної пошти, інших засобів зв’язку), а також збереження документів, справ, журналів обліку/реєстрації (розміщення архіву).

Вхід до закритої частини Центру, якщо вона розташована відокремлене від відкритої частини, суб’єктам звернення забороняється.

12. У Центрі створюється сектор інформування (рецепція) або визначається працівник (працівники) відповідальні за перший контакт з суб’єктами звернення, їх загальне інформування та консультування з питань роботи Центру.

13. У Центрі для інформування суб’єктів звернення та очікування забезпечується:

розміщення інформаційних стендів, а також у разі можливості - інформаційні термінали в зручному для перегляду місці, що містять актуальну, вичерпну інформацію, необхідну для одержання адміністративних послуг.

облаштування місцями для очікування (не менше 10), а також столами, стільцями та канцелярськими товарами для заповнення суб’єктами звернення необхідних документів.

14. Для висловлення суб’єктами звернень зауважень і пропозицій щодо якості надання адміністративних послуг Центр облаштовується відповідною скринькою та книгою відгуків і пропозицій, яка розміщується на видному та у доступному місці.

15. Робочі місця адміністраторів для прийому суб’єктів повинні бути облаштовані за принципом відкритості і мати інформаційну табличку із зазначенням номера такого місця. Додатково розміщується інформація про прізвище, ім’я, по батькові та посаду працівника.

16. Відкрита частина приміщення ЦНАП повинна бути достатньою для забезпечення зручних та комфортних умов для прийому суб’єктів звернення і роботи адміністраторів Центру і її площа повинна становити не менше 50 кв. метрів. 

17. На інформаційних стендах та інформаційних терміналах (у разі їх наявності)  розміщується інформація, зокрема, про:

а) найменування Центру, його місцезнаходження та місцезнаходження його територіальних підрозділів, віддалених місць для роботи адміністраторів Центру (в разі їх утворення), номери телефонів для довідок, факсу, адресу веб-сайту, електронної пошти;

б) графік роботи Центру, його територіальних підрозділів, віддалених місць для роботи адміністраторів Центру (в разі їх утворення) (прийомні дні та години, вихідні дні);

в) перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр, його територіальні підрозділи, віддалені місця для роботи адміністраторів Центру (в разі їх утворення), та відповідні інформаційні картки адміністративних послуг;

г) строки надання адміністративних послуг;

д) бланки заяв та інших документів, необхідних для звернення за отриманням адміністративних послуг, а також зразки їх заповнення;

е) платіжні реквізити для оплати платних адміністративних послуг;

є) супутні послуги, які надаються в приміщенні Центру;

ж) прізвище, ім’я, по батькові керівника Центру, контактні телефони, адресу електронної пошти;

з) користування інформаційними терміналами (у разі їх наявності);

и) користування автоматизованою системою керування чергою (у разі її наявності);

і) Положення про Центр;

й) Регламент Центру.

18. Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр, його територіальні підрозділи, віддалені місця для роботи адміністраторів Центру (в разі їх утворення), повинен розміщуватися у доступному та зручному для суб’єктів звернення місці. Адміністративні послуги в переліку групуються за моделлю життєвих ситуацій та/або сферами правовідносин (законодавства), та/або суб’єктами надання адміністративних послуг.

19. Бланки заяв, необхідні для замовлення адміністративних послуг, розміщуються  на столах або стелажах із вільним доступом до них суб’єктів звернення.

20. Особам з інвалідністю забезпечується вільний доступ до інформації, зазначеної в цьому розділі, шляхом розміщення буклетів, інформаційних листів на стендах, інших необхідних матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля.

У разі можливості на інформаційних терміналах розміщується голосова інформація та відеоінформація, а також здійснюється інформування іншими способами, які є зручними для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

21. На основі узгоджених рішень із суб’єктами надання адміністративних послуг у роботі Центру можуть брати участь представники суб’єктів надання адміністративних послуг для надання консультацій.

22. У приміщенні Центру на основі узгоджених рішень із суб’єктами надання адміністративних послуг консультації та послуги можуть надаватися безпосередньо представниками суб’єктів надання адміністративних послуг.

 

3. Інформаційні і технологічні  картки адміністративних послуг

 

23. Інформація для суб’єкта звернення щодо надання адміністративних послуг подається в інформаційних картках адміністративних послуг, а порядок розгляду і вирішення справ щодо надання конкретних адміністративних послуг - у технологічних картках.

24. Інформаційні і технологічні картки адміністративних послуг розробляються суб’єктами надання адміністративних послуг на кожну адміністративну послугу та затверджуються виконавчим комітетом місцевої ради.

25. Керівник Центру має право вносити суб’єктові надання адміністративної послуги пропозиції щодо необхідності внесення змін до затверджених інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг.

26. У разі внесення змін до законодавства щодо надання адміністративної послуги суб’єкт її надання своєчасно інформує про це орган, що утворив Центр, а також керівника Центру, готує пропозиції щодо внесення змін до переліку послуг, які надаються через ЦНАП, інформаційних та/або технологічних карток адміністративних послуг згідно із законодавством.

 

4. Інформування суб’єктів звернення

 

27. У Центрі може утворюватися інформаційний підрозділ (відділ, сектор) або визначатися посадова особа для надання допомоги суб’єктам звернення, їх консультування із загальних питань організації роботи Центру та порядку прийому.

28. У інформаційному підрозділі Центру або у посадової особи (консультанта) суб’єкти звернення можуть отримати:

- інформацію щодо діяльності ЦНАП і адміністративних послуг;

- загальну консультацію щодо конкретної адміністративної послуги;

- допомогу у користуванні системою регулювання черги та інформаційними терміналами (у разі їх наявності);

- консультацію щодо порядку внесення плати (адміністративного збору) за надання платних адміністративних послуг;

- інформацію щодо рахунків і банківських реквізитів для сплати адміністративного збору;

- вихідний пакет документів – результат послуги (якщо для цього не визначено інший порядок);

- іншу допомогу, яка необхідна їм перед прийомом в адміністратора та яка пов'язана із наданням адміністративних послуг у ЦНАП.

29. Орган, що утворив Центр, створює та забезпечує роботу веб-сайту Центру або окремого розділу на веб-сайті органу, що утворив Центр, де розміщується інформація, зазначена у пункті 2.8 цього регламенту, а також відомості про місце розташування Центру (його територіальних підрозділів, віддалених місць для роботи адміністраторів Центру (в разі їх утворення), найближчі зупинки громадського транспорту, інша корисна для суб’єктів звернення інформація.

30. Інформація, яка розміщується в приміщенні Центру (в тому числі на інформаційних терміналах) та на веб-сайті, повинна бути актуальною і вичерпною.

Інформація на веб-сайті Центру має бути зручною для пошуку та копіювання.

31. Суб’єктам звернення, які звернулися до Центру з використанням засобів телекомунікаційного зв’язку (телефону, електронної пошти, інших засобів зв’язку), забезпечується можливість отримання інформації про надання адміністративних послуг у спосіб, аналогічний способу звернення.

32. Для виконання функцій в інформаційному підрозділі або консультантом можуть залучатися волонтери та стажери і практиканти, обов'язки яких визначаються керівником ЦНАП.

 

5. Керування чергою у ЦНАП

 

33. З метою забезпечення зручності та оперативності обслуговування суб’єктів звернень у ЦНАП вживаються заходи для запобігання виникненню черг, а у випадку їх виникнення – для керування чергою.

34. У разі потреби, у ЦНАП забезпечується загальне керування чергою шляхом зустрічі суб’єктів звернення (відвідувачів) адміністратором або іншим представником (працівником) ЦНАП.

35. У разі запровадження автоматизованої системи керування чергою суб’єкт звернення для прийому адміністратором реєструється за допомогою терміналу в такій системі, отримує відповідний номер у черзі та очікує на прийом. Автоматизована система керування чергою може передбачати персоніфіковану реєстрацію суб’єкта звернення (із зазначенням його прізвища та імені).

36. У разі запровадження автоматизованої системи керування чергою адміністратор або інший представник (працівник) ЦНАП забезпечують надання суб’єктам звернень інформації про правила користування такою системою, а за потреби - допомагають у користуванні нею.

37. У ЦНАП може здійснюватися попередній запис суб’єктів звернень на прийом до адміністратора на певну визначену дату (день) та час, відповідно до правил, встановлених керівником ЦНАП. Попередній запис може здійснюватися шляхом особистого або телефонного звернення до  ЦНАП та/або шляхом електронної реєстрації на веб-сайті ЦНАП.

Прийом суб’єктів звернень, які зареєструвались за допомогою попереднього запису, здійснюється у визначені години.

У разі запізнення суб’єкта звернення на прийом за попереднім записом більш ніж на 5 хвилин попередній запис анулюється. У цьому випадку суб’єкт звернення може подати документи в загальному порядку або записатися на певну дату та час повторно.

38. У ЦНАП можуть використовуватись інші інструменти керування чергою, які гарантують дотримання принципу рівності суб’єктів звернень.

 

6. Прийом вхідного пакету документів

 

39. Прийняття від суб’єкта звернення заяви та інших документів, необхідних для надання адміністративної послуги (далі – вхідний пакет документів) та повернення документів (результату надання адміністративної послуги, далі - вихідний пакет документів) здійснюється виключно у ЦНАП або його територіальних підрозділах, віддалених місцях для роботи адміністраторів такого Центру (в разі їх утворення).

40. Суб’єкт звернення має право подати вхідний пакет документів у ЦНАП особисто, в тому числі через уповноваженого представника, надіслати вхідний пакет документів поштою (рекомендованим листом з описом вкладення), або, у передбачених законом випадках, за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку.

Заява для отримання адміністративної послуги в електронній формі подається через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування.

41. Якщо вхідний пакет документів подається уповноваженим представником суб’єкта звернення, до нього додаються документи, які підтверджують особу представника та засвідчують його повноваження (довіреність або інший документ, що посвідчує відносини представництва).

42. Адміністратор перевіряє відповідність поданого пакету документів інформаційній картці адміністративної послуги, за потреби, надає допомогу суб’єкту звернення у заповнені бланку заяви або самостійно формує заяву засобами інформатизації. У випадку, якщо суб’єкт звернення припустився неточностей або помилки при заповненні бланку заяви, адміністратор повідомляє заявника про відповідні недоліки та, за потреби, надає необхідну допомогу у їх виправленні.

Заява, що подається для отримання адміністративної послуги, у разі потреби отримання додаткової інформації від інших суб’єктів, повинна містити дозвіл суб’єкта звернення на отримання та зберігання його персональних даних у межах, необхідних для надання адміністративної послуги.

43. Адміністратор складає опис вхідного пакету документів, у якому зазначається інформація про перелік документів, поданих суб’єктом звернення. Опис складається у двох примірниках.

Суб’єктові звернення надається примірник опису вхідного пакету документів за підписом та печаткою (штампом) відповідного адміністратора із відміткою про дату і час його складання, реєстраційний номер заяви і перелік документів, що додаються до неї. Другий примірник опису вхідного пакету документів зберігається в матеріалах справи, у випадку застосування у ЦНАП електронного документообігу – в електронній формі.   

44. Адміністратор під час отримання вхідного пакету документів зобов’язаний з’ясувати бажані для суб’єкта звернення способи його повідомлення про результат надання адміністративної послуги (телефоном, засобами поштового зв’язку, електронною поштою чи іншими засобами телекомунікаційного зв’язку у випадках, передбачених законодавством); а також бажаний спосіб передачі суб’єктові звернення результату надання адміністративної послуги (особисто чи засобами поштового або телекомунікаційного зв’язку), про що також зазначається в описі вхідного пакету документів.

45. Адміністратор здійснює реєстрацію вхідного пакету документів шляхом внесення даних до журналу реєстрації (у паперовій та/або електронній формі).                                               

Після внесення даних справі присвоюється номер, за яким здійснюється її ідентифікація.

46. Якщо вхідний пакет документів було отримано засобами поштового зв’язку, адміністратор не пізніше наступного дня надсилає суб’єктові звернення опис вхідного пакету документів  електронною поштою (його відскановану копію) чи іншими засобами телекомунікаційного зв’язку (за можливості). 

47. Якщо під час прийняття вхідного пакету документів адміністратор виявив факт відсутності одного чи кількох документів, необхідних для отримання адміністративної послуги (передбаченого законом та відповідною інформаційною карткою адміністративної послуги) та/або очевидну помилку, неточність чи неповноту відомостей, адміністратор за вибором суб’єкта звернення повертає документи суб’єктові звернення без реєстрації для усунення недоліків, за можливості – надає допомогу в їх усуненні, або реєструє вхідний пакет документів з недоліками.

48. При реєстрації вхідного пакету з недоліками суб’єкт звернення одночасно повідомляється про потребу усунення вказаних недоліків та  попереджається про ймовірність негативного рішення у випадку їх не усунення. Якщо суб’єкт звернення надсилає вхідний пакет документів засобами поштового зв’язку, він інформується про виявлені недоліки у відповідному повідомленні – описі вхідного пакету документів, а за можливості також повідомляється телефоном.

49. Всі додаткові документи, в тому числі документи на заміну, подаються суб’єктом звернення лише через ЦНАП із фіксацією цих дій в матеріалах справи та журналі реєстрації. При цьому суб’єктові звернення видається доповнений опис вхідного пакету документів (на заміну) або вносяться зміни у раніше виданий опис. Внесення додаткових документів та/або документів на заміну підтверджується підписом суб’єкта звернення (уповноваженого представника).

50. У випадку неусунення суб’єктом звернення недоліків вхідного пакету документів, рішення у справі приймається на основі наявних документів відповідно до закону.

51. Після реєстрації вхідного пакету документів адміністратор формує справу у паперовій та/або електронній формі, за потреби (і за можливості) здійснює її копіювання та/або сканування.

52. Інформацію про вчинені дії адміністратор вносить до листа-проходження справи у паперовій та/або електронній формі. Лист-проходження справи також містить відомості про послідовність дій (етапів), необхідних для надання адміністративної послуги та залучених суб’єктів надання адміністративної послуги.

 

                     7. Опрацювання справи (вхідного пакета документів)

 

 53. У випадках передбачених законодавством, рішення про надання адміністративної послуги приймається невідкладно у ЦНАП. 

54. Після вчинення дій, передбачених розділом 6 цього Регламенту, адміністратор не пізніше наступного робочого дня після отримання вхідного пакету документів зобов’язаний направити (передати) вхідний пакет документів суб’єкту надання адміністративної послуги, до компетенції якого належить прийняття рішення у справі (надалі – виконавець), про що робиться відмітка у листі-проходженні справи із зазначенням часу, дати та підпису  представника суб’єкта надання адміністративної послуги, до якого її направлено, та поставленням печатки (штампа) адміністратора, що передав відповідні документи. Відомості про передачу вхідного пакету документів вносяться адміністратором до листа-проходження справи у паперовій та/або електронній формі. В листі-проходження вказується контрольна дата виконання послуги.

55. Передача справ у паперовій формі з Центру до суб’єкта надання адміністративної послуги здійснюється не рідше одного разу протягом робочого дня, а з територіального підрозділу ЦНАП, віддаленого місця для роботи адміністратора Центру (в разі їх утворення) – не пізніше наступного робочого дня. У разі, якщо суб’єктом надання адміністративних послуг є територіальний орган (підрозділ) центрального органу виконавчої влади – строки та порядок передачі документів визначаються в узгодженому рішенні.   

56. Отримавши справу, суб’єкт надання адміністративної послуги (далі також – виконавець) зобов’язаний внести запис про її отримання із зазначенням дати та часу, а також прізвища, імені, по батькові відповідальної посадової особи до листа-проходження справи у паперовій та / або електронній формі.

57. Виконавець зобов'язаний вирішити справу у строки, визначені технологічною карткою адміністративної послуги, і не пізніше наступного робочого дня з моменту вирішення справи сформувати вихідний пакет документів та направити його до ЦНАП, про що він зазначає в журналі або електронному реєстрі.

58. Адміністратор ЦНАП у день надходження результату вирішеної справи (адміністративної послуги) здійснює реєстрацію вихідного пакету документів шляхом внесення відповідних відомостей в журнал або електронний реєстр.

59. Адміністративна послуга,  що потребує декількох дій (етапів) для її вирішення та дозволяє (передбачає) паралельне опрацювання справи двома і більше структурними підрозділами (виконавчими органами), суб’єкт надання адміністративних послуг забезпечує проходження цих дій (етапів) у встановленому порядку відповідно до технологічної картки адміністративної послуги без участі суб’єкта звернення – шляхом міжвідомчої взаємодії (в тому числі, за можливості, із застосуванням електронного документообігу). Для цього матеріали справи чи їх копії у паперовій та/або електронній формі одночасно передаються та/або надсилаються усім залученим  виконавцям. Зведення матеріалів справи здійснюється виконавцем (суб’єктом надання адміністративної послуги), що ухвалює (або готує) кінцеве рішення у справі.

60. Суб’єкт надання адміністративної послуги, за потреби, отримує документи або інформацію, що перебувають у володінні інших адміністративних органів, підприємств, установ або організацій, що належать до сфери їх управління.

 61. Виконавець зобов’язаний розглянути справу та прийняти по ній рішення у строки, визначені законом та зафіксовані у технологічній картці адміністративної послуги.

  62. Контроль за дотриманням виконавцем (виконавцями) терміну розгляду справи та прийняття рішень здійснюється адміністраторами, відповідно до розподілу обов’язків керівником ЦНАП.

 У разі виявлення факту (фактів) порушення щодо розгляду справи (вимог щодо термінів надання адміністративної послуги згідно технологічної картки тощо) або вимог діючого законодавства в процесі надання адміністративної послуги посадовою чи службовою особою суб’єкта надання адміністративної послуги адміністратор зобов’язаний невідкладно інформувати про це керівника ЦНАП.

63. Суб’єкт надання адміністративної послуги зобов’язаний:

своєчасно інформувати Центр про перешкоди у дотриманні строку розгляду справи та прийнятті рішення, інші проблеми, що виникають під час розгляду справи;

надавати інформацію на усний або письмовий запит (у тому числі шляхом надсилання на адресу електронної пошти) адміністратора Центру про хід розгляду справи.

64. У разі, якщо в ході вирішення справи виявлено підстави для прийняття негативного (повністю або частково відмовного) для суб’єкта звернення рішення, виконавець повинен врахувати, чи може отримання від суб’єкта звернення додаткових пояснень, інформації, документів позитивно вплинути на зміст цього рішення, та відповідно – забезпечити право суб’єкта звернення на участь у процесі розгляду справи та прийняття рішення. Будь-яке додаткове витребування та отримання пояснень, інформації, документів від суб’єкта звернення здійснюється лише через ЦНАП.

 

8. Передача результату надання адміністративних послуг суб’єкту звернення

 

65. Суб’єкт надання адміністративної послуги невідкладно, але не пізніше наступного робочого дня після оформлення результату надання адміністративної послуги, формує вихідний пакет документів та передає його до Центру (його територіального підрозділу, віддаленого місця для роботи адміністратора Центру (в разі їх утворення), про що зазначається в листі про проходження справи.

66. Адміністратор у день надходження результату надання адміністративної послуги здійснює реєстрацію вихідного пакету документів шляхом внесення відповідних відомостей до листа-проходження справи, а також до відповідного реєстру у паперовій та/або електронній формі та повідомляє про результат надання адміністративної послуги суб’єкта звернення у замовлений ним спосіб (телефоном, електронною поштою чи іншими засобами телекомунікаційного зв’язку).

67. Результат надання адміністративної послуги (вихідний пакет документів) передається суб’єктові звернення особисто (в тому числі його/її представнику) при пред’явленні документа, який посвідчує особу та документа, який підтверджує повноваження представника, або, у випадках передбачених законодавством, передається (надсилається) в інший зручний для суб’єкта звернення спосіб.

Інформація про дату отримання вихідного пакета документів суб’єктом звернення зазначається в описі вхідного пакета документів, або в іншому документі, визначеному органом, що утворив Центр, і зберігається в матеріалах справи.

68. Відмова у позитивному вирішенні справи щодо адміністративної послуги оформляється суб’єктом надання письмово, з визначенням передбачених законодавством підстав для такої відмови та їх обґрунтуванням, та долучається до справи.

Письмове повідомлення суб’єкта надання про відмову у  позитивному вирішенні справи щодо надання адміністративної послуги видається суб’єкту звернення під особистий підпис або надсилається поштою, про що суб’єкт звернення повідомляється телефоном або електронною поштою у день реєстрації у ЦНАП такого повідомлення.

69. У разі незазначення суб’єктом звернення зручного для себе способу отримання результату надання адміністративної послуги або його неотримання у ЦНАП протягом двох місяців – результат надання адміністративної послуги надсилається суб’єкту звернення засобами поштового зв’язку. У разі відсутності відомостей про місце проживання (місцезнаходження) суб’єкта звернення та відсутності іншої контактної інформації – результат надання адміністративної послуги зберігається протягом тримісячного терміну у ЦНАП, а потім передається на зберігання до архіву.

70. У випадку, якщо адміністративна послуга надається невідкладно, адміністратор реєструє інформацію про результат вирішення справи у журналі (у паперовій та/або електронній формі), негайно формує вихідний пакет документів у справі та передає його суб’єктові звернення.

Факт отримання результату надання адміністративної послуги підтверджується підписом суб’єкта звернення (при особистому отриманні) або отриманням повідомлення про вручення (у випадку направлення поштою).

71. Відповідальність за своєчасне та належне надання адміністративних послуг несуть суб’єкти надання таких послуг та в межах повноважень адміністратори і керівник Центру.

72. Інформація про кожну надану адміністративну послугу та справу у паперовій (копія) та/або електронній (відскановані документи) формі, зокрема, заява суб’єкта звернення з описом вхідного пакета документів та лист про проходження, копія квитанції про сплату адміністративного збору (у разі платності адміністративної послуги), копія довіреності (у разі подання або отримання документів уповноваженою особою), копія результату надання адміністративної послуги, оригінал результату надання адміністративної послуги, в разі його неотримання суб’єктом звернення, зберігається у Центрі.     

 73. Усі матеріали справи зберігаються у суб'єкта надання адміністративної послуги.

            Регламент Центру надання адміністративних послуг Соледарської міської ради розроблено відділом надання адміністративних послуг Соледарської міської ради в рамках співробітництва з Програмою «U-LEAD з Європою на підставі Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 р. № 588 із змінами,

 

 

Начальник відділу надання

адміністративних послуг                                                               Т.С. Ляпкіна

 

Секретар міської ради                                                                   С.М. Редченко

 

 

 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20.02.2020 № 7/53 - 1202    

м. Соледар

Про  затвердження графіку роботи
Центру надання адміністративних
послуг  Соледарської  міської ради

 

               Розглянувши службову записку  від 04.02.2020 № 322/18-26         начальника відділу з надання  адміністративних послуг Ляпкіної Т.С, відповідно до Законів України від 06 вересня 2012 року № 5203-VI«Про адміністративні послуги» , від 06 вересня 2005 року № 2806 - IV «Про дозвільну систему  у сфері господарської діяльності» зі змінами , постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 № 118 «Про затвердження Примірного положення про центр адміністративних послуг» зі змінами, керуючись статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 –ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» зі змінами , міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1.Затвердити графік роботи Центру адміністративних послуг Соледарської міської ради, без перерви:

Понеділок:   з 8:00 до 15:00

Вівторок:      з 8:00 до 15:00

Середа:         з 8:00 до 15:00

Четвер:         з 8:00 до 20:00

П’ятниця:     з 8:00 до 15:00

Субота:        вихідний

Неділя:         вихідний

 

          2.Начальнику відділу надання адміністративних послуг Ляпкіної Т.С. забезпечити виконання п. 1 цього рішення.

 

          3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з  питань економічного розвитку та інвестицій ІванушкінуМ.С. та постійну комісію з питань законності та етики (Біленко).

 

  Міський голова                                                                           О.М.Степаненко

 

 

 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20.02.2020 № 7/53 - 1204    

м. Соледар

 

Про затвердження в новій редакції Положення про відділ з питань соціального захисту населення Соледарської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 29.08.2019 № 7/46 - 1055

 

Розглянувши службову записку від 10.02.2020 № 354/18-26  начальника відділу з питань соціального захисту населення Соледарської міської ради Матченова А.В. щодо необхідності  затвердити в новій редакції Положення відділу  з питань соціального захисту населення Соледарської міської ради затвердженого рішенням міської ради від 29.08.2019 № 7/46 - 1055, зметою посилення соціального захисту малозабезпечених верст населення та інших пільгових категорій Соледарської міської об’єднаної територіальної громади та у зв’язку з передачею повноважень у виплаті матеріальної допомоги на відділ з питань соціального захисту населення Соледарської міської ради.

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Затвердити в новій редакції  Положення про відділ з питань соціального захисту населення Соледарської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 29.08.2019 № 7/46 - 1055  згідно з додатками 1,2.

 

2.   Рішення міської ради від 29.08.2019 № 7/46 – 1055 Про затвердження в новій редакції «Положення про відділ з питань соціального захисту населення Соледарської міської ради» вважати таким що втратило чинність.

 

3.   Фінансовому управлінню міської ради (Глущенко), відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради   (Жердій ) передбачити видатки на утримання та забезпечення діяльності відділу з питань соціального захисту населення Соледарської міської ради. 

 

4.   Організаційне виконання рішення покласти на начальника відділу з питань соціального захисту населення Соледарської міської ради Матченова А.В..

 

5.   Координаційне виконання рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Рагозу О.О..

 

         6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик),   з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я (Горбань), секретаря міської ради  Редченко С.М..

 

 

Міський голова                                                                                  О.М.Степаненко

 

 

                     

  ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                    

Рішення міської ради

20.02.2020 № 7/53 - 1204

       

  Додаток 1

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

Про відділ з питань соціального захисту населення

Соледарської міської ради

 

(нова редакція)

 

 

 

2020рік

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Рішення міської ради

20.02.2020 № 7/53 - 1204

 

Додаток 1

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про відділз питань соціального захисту населенняСоледарської міської ради

 

1.     Загальні положення.

 

1. Відділ з питань соціального захисту населення  (надалі – Відділ) є структурним підрозділом  Соледарської міської ради, утворюється міською радою, підзвітний і підконтрольний міській раді, підпорядкований виконавчому комітету міської ради, міському голові, заступнику міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики, відповідно до розподілу обов’язків, а з питань здійснення делегованих повноважень підконтрольний відповідним органам виконавчої влади.

2. Відділ є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в територіальних органах Державної казначейської служби України, у банківських установах, печатку із зображенням Державного герба України і своїм найменуванням, штампи та відповідні бланки із своїм найменуванням.

3. Відділ є розпорядником коштів з місцевого бюджету нижчого рівня в межах реалізації Комплексної програми соціального захисту малозабезпечених верств населення та інших пільгових категорій та надання матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого, на виконання Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97- ВР   «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами та Закону України від 10 липня 2003 року № 1102-IV«Про поховання та похоронну справу» із внесеними до нього змінами, а саме:

допомога на поховання окремих категорій осіб яка виплачується за рахунок місцевого бюджету, з метою соціального захисту населення об’єднаної територіальної громади;

грошова допомога для вшанування учасників бойових дій, інвалідів Другої світової війни та прирівняних до них категорій з нагоди дня народження;

щомісячна стипендія людині, який виповнилось 100 років;

одноразова матеріальна допомога сім’ям загиблих учасників АТО та родинам Героїв Небесної Сотні;

матеріальна разова допомога сім’ям на поховання загиблих учасників АТО;

надання 50 % пільги за користування квартирним телефонам інвалідам по зору 1 та 2 групи.

  грошова допомога для вшанування учасників бойових дій та інвалідам Другої світової війни та прирівняних до них категорій з нагоди дня Перемоги.

4. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод,  Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про державну службу», «Про соціальні послуги»,  та іншими законами України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, постановами Верховної Ради України, актами Президента України,   постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, профільного міністерства, рішеннями міської ради і виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, даним Положенням, нормативними актами Департаменту соціального захисту населення  Донецької  обласної державної адміністрації.

5.Працівники Відділу є посадовими особами місцевого самоврядування.

6.Положення про Відділ, граничну чисельність та видатки на утримання затверджує  міська рада. Штатний розпис затверджує  міський голова.

7. Призначення та звільнення працівників Відділу здійснюється за наказом начальника Відділу у встановленому законодавством порядку.

8. Місце знаходження Відділу: 84545, Донецька область, Бахмутський район, місто Соледар, вулиця Паркова,3А.

9. Повна назва: Відділ з питань соціального захисту населення Соледарської міської ради. Скорочена назва: Відділ з питань соціального захисту населення.

 

2.     Мета

 

10. Метою діяльності Відділу є забезпечення в межах, визначених законодавством, прав членів об’єднаної територіальної громади в сфері соціального захисту   виконання відповідних державних і місцевих програм соціального захисту та зайнятості населення, надання якісних соціальних послуг.

 

3.     Основні завдання

 

11.Основними завданнями Відділу є:

забезпечення дотримання встановлених законодавством гарантій щодо соціального захисту населення Соледарської міської об’єднаної територіальної громади;

створення ефективної, прозорої, інноваційної, конкурентної системи соціальних послуг;

планування та реалізація місцевих програм соціального захисту;

організація та координація    діяльності робітників   установ, закладів і служб соціальної сфери, які надають адміністративні   послуги соціального напряму жителям громади;

здійснення індивідуальної соціальної роботи відповідно до потреб і запитів громадян;

загальнообов’язкове державне соціальне страхування, пенсійне забезпечення, соціальний захист та соціальне обслуговування населення, у тому числі громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

забезпечення виконання державних   програм соціального захисту населення.

сприяння  призначенню соціальної допомоги, компенсацій та інших соціальних виплат, встановлених законодавством, у т.ч. компенсацій та допомоги громадянам, як постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, наданню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого, пічного, побутового палива;

розроблення та організація виконання комплексних програм поліпшення соціального обслуговування осіб з інвалідністю, пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян похилого віку та всебічне сприяння в отриманні ними   соціальних послуг за місцем проживання.

сприяння створенню умов для безперешкодного доступу інвалідів до об’єктів соціальної інфраструктури, направлення осіб з інвалідністю   та дітей з інвалідністю до реабілітаційних установ та навчальних закладів системи соціального захисту населення.

розгляд звернень та прийом громадян з питань, що відносяться до компетенції Відділу за встановленим графіком.

здійснення інших повноважень, покладених на  Відділ відповідно до чинного законодавства.

12. При здійсненні повноважень Відділ зобов’язаний:

забезпечити дотримання конституційних прав та свобод людини і громадянина, які закріплені в Конституції і законодавстві України та Статуті об’єднаної територіальної громади.

забезпечити виконання вимог чинного законодавства України щодо конфіденційності інформації відносно особи.

не допускати в своїй діяльності порушення вимог антикорупційного законодавства.

 

4.     Відділ відповідно до покладених на нього завдань

 

13.Організовує безпосередньо:

приймання та опрацювання документів з метою передачі їх до структурних підрозділів районної державної адміністрації для визначення права на надання адміністративних послуг соціального характеру;

приймання документів та їх опрацювання з метою вирішення в установленому законодавством порядку питань щодо опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, цивільна дієздатність яких обмежена.

14. Видачу громадянам:

повідомлення про прийняте рішення відповідно до поданої заяви (щодо надання соціальної підтримки);

посвідчення про встановлення статусу особи;

дозволу опікуну недієздатної особи та піклувальнику особи, цивільна дієздатність якої обмежена (на підставі рішення суду), на вчинення правочину;

подання про можливість призначення особи опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена;

направлення на забезпечення технічними засобами реабілітації та видачу технічних засобів реабілітації, які були в користуванні;

направлення на реабілітацію, видане медичною установою;

довідки для отримання пільг особою з інвалідністю, яка не має права на пенсію чи соціальну допомогу;

клопотання про направлення до будинку-інтернату;

15.Проводить:

реєстрацію повідомлень про порушення прав дитини та інформування відповідних органів;

реєстрацію звернень і повідомлень щодо дискримінації за ознакою статі, жорстокого поводження з дітьми та вчинення домашнього насильства;

консультування з питань застосування законодавства щодо призначення пенсій, страхових виплат, соціальної допомоги, житлових субсидій, надання пільг, компенсацій за догляд (надання соціальних послуг), грошових виплат волонтерам, санаторно-курортного лікування, компенсаційних виплат за санаторно-курортне лікування та відшкодування вартості проїзду громадянам деяких пільгових категорій, оздоровлення та відпочинку дітей, отримання засобів реабілітації, захисту прав дитини, опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, цивільна дієздатність яких обмежена, надання соціальних і реабілітаційних послуг, встановлення статусу особи, з інших питань, пов’язаних із соціальною підтримкою населення;

надає інформації членам громади щодо діяльності структурних підрозділів з питань соціального захисту населення,   суб’єктів, що надають соціальні та реабілітаційні послуги (у тому числі дітям і сім’ям, у яких виховуються діти), органів Пенсійного фонду України, робочих органів Фонду соціального страхування України, органів державної служби зайнятості та інших служб, що належать до сфери управління системи соціального захисту населення.

16.Проводить роботу щодо: 

визначення потреб громади в соціальних послугах;

прийняття рішень про організацію надання соціальних послуг, у тому числі шляхом соціального замовлення, державних закупівель, державно- приватного партнерства, проведення конкурсу соціальних проектів тощо;

виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах;

організації надання соціальних, реабілітаційних послуг відповідно до потреб громади;

призначення та виплати одноразової допомоги та компенсацій, що фінансуються за рахунок коштів бюджету об’єднаної територіальної громади;

вирішення відповідно до законодавства питань про надання допомоги особам з інвалідністю, ветеранам війни та праці, учасникам бойових дій, сім’ям загиблих (померлих або визнаних такими, що пропали безвісти) військовослужбовців, а також військовослужбовців, звільнених у запас (крім військовослужбовців строкової служби та військової служби за призовом осіб офіцерського складу) або відставку, особам з інвалідністю з дитинства, багатодітним сім’ям у будівництві індивідуальних жилих будинків, проведенні капітального ремонту житла, у придбанні будівельних матеріалів; відведення зазначеним особам у першочерговому порядку земельних ділянок для індивідуального будівництва, садівництва та городництва;

організації відпочинку та оздоровлення дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях.

розв’язання питань надання за рахунок коштів місцевих бюджетів ритуальних послуг у зв’язку з похованням громадян у випадках, передбачених законодавством (у тому числі одиноких);

забезпечення захисту прав і законних інтересів повнолітніх осіб, які потребують встановлення опіки або піклування, недієздатних осіб та осіб, цивільна дієздатність яких обмежена;

забезпечення ведення обліку багатодітних сімей;

профілактику бездомності та соціального сирітства;

вжиття заходів реагування на звернення та повідомлення про вчинення домашнього насильства, у тому числі організацію надання тимчасового притулку особам, які постраждали від домашнього насильства і торгівлі людьми;

вжиття заходів щодо усунення дискримінації за ознакою статі відповідно до законодавства про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та протидії дискримінації;

визначення потреби громади у надавачах соціальних і реабілітаційних послуг, у тому числі особам з інвалідністю, залежно від потреб громади у відповідних послугах, а також підготовку необхідного обґрунтування для прийняття рішення про створення або залучення відповідних надавачів;

планування соціальних послуг і видатків на їх надання, підготовку відповідних пропозицій до проекту   програми економічного та соціального розвитку громади, проекту бюджету об’єднаної територіальної громади;

моніторинг, оцінювання якості надання соціальних послуг.

         17.Здійснює контроль за додержанням законодавства про соціальний захист та соціальне обслуговування населення.   

18.Сприяє у межах своєї компетенції роботі з надання пільг пенсіонерам, особам з інвалідністю, ветеранам війни та праці, одиноким непрацездатним громадянам,  надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

19.Аналізує стан виконання комплексних програм, здійснення заходів соціальної підтримки малозабезпечених верств населення, надання встановлених законодавством пільг соціально незахищеним громадянам та подає міському голові пропозиції з цих питань.

20.Сприяє наданню  відповідно до законодавства державної допомоги сім’ям з дітьми, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам, а також інших видів державної допомоги, здійсненню відповідно до законодавства, в межах наданих повноважень, грошових компенсацій інвалідам на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування, а також вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян.

21.Забезпечує цільове використання бюджетних асигнувань, передбачених на соціальний захист населення та соціальне обслуговування.

22.Сприяє роботі соціальних працівників.

23.Сприяє громадянам в одержанні документів, необхідних для призначення окремих видів допомоги.

24.Формує відомості щодо обліку інвалідів, сприяє інтеграції інвалідів у суспільство, безперешкодному їх доступу до об’єктів соціальної інфраструктури, подає пропозиції   щодо потреби у комунальних реабілітаційних установах для інвалідів та дітей – інвалідів.

25.Сприяє організації матеріально-побутового обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, їх санаторно-курортного лікування, в межах наданих повноважень забезпечує осіб з інвалідністю в установленому порядку транспортними засобами, засобами пересування та реабілітації.

26.Сприяє забезпеченню, у разі потреби, влаштуванню до будинків-інтернатів (пансіонатів) громадян похилого віку, осіб з інвалідністю   та дітей з інвалідністю.

27.Сприяє благодійним, релігійним організаціям, громадським об’єднанням, установам та організаціям недержавної форми власності, окремим громадянам у наданні соціальної допомоги та соціальних послуг інвалідам, ветеранам війни та праці, громадянам похилого віку, а також іншим особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

28. Організовує і проводить консультації, розглядає звернення громадян, підприємств, установ та організацій з питань, що належать до його компетенції, вживає відповідних заходів до усунення причин, які викликають скарги.

29. Роз’яснює громадянам положення нормативно-правових актів з питань, що належать до його компетенції .

30. Інформує населення з питань, що належать до його компетенції, через засоби масової інформації.

31. Забезпечує на відповідному рівні реалізацію міжнародних проектів із соціальних питань.

32. Подає пропозиції до проектів регіональних програм із соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

33. Вживає заходів до соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

34. Сприяє волонтерським організаціям та окремим волонтерам у наданні допомоги соціально незахищеним громадянам.

35. Подає пропозиції органу місцевого самоврядування під час формування проекту відповідного місцевого бюджету щодо передбачення коштів у складі видатків на фінансування місцевих програм соціального захисту.

36. У межах компетенції організовує роботу з визначення потреби громадян у соціальних послугах, забезпечує їх планування та визначає обсяг видатків з відповідного місцевого бюджету на надання таких послуг.

 

5.     Відділ має право

 

37. Брати участь у здійсненні контролю за наданням особам з інвалідністю, ветеранам війни та праці, сім’ям загиблих військовослужбовців, сім’ям з дітьми, іншим громадянам пільг, установлених законодавством.

38. Одержувати в установленому порядку від інших структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ та організацій усіх форм власності інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.

39. Подавати на розгляд міської  ради, Департаменту  соціального захисту населення ОДА, пропозиції з питань, що належать до компетенції Відділу.

40. Залучати спеціалістів інших структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ, організацій та об’єднань громадян (за погодженням з їх керівниками) для розгляду питань, що належать до компетенції Відділу.

 

6.     Система взаємодії

 

41.  Відділ під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими структурними підрозділами міської ради, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, об’єднаннями громадян.

 

7.     Структура Відділу

 

42. Штатний розпис Відділу затверджується розпорядженням міського голови у межах загальної чисельності та фонду оплати праці працівників, затверджених рішенням міської ради.

43.Працівники Відділу – посадові особи місцевого самоврядування, відповідно до вимог чинного законодавства України призначаються на посаду і звільняються з посади наказом начальника Відділу.

44. До структури Відділу входить Служба з перевезення   осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які  мають  порушення  опорно – рухового  апарату, створена рішенням міської ради від 26.06.2018 № 7/26 - 679   «Про створення Служби з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які  мають  порушення  опорно  –  рухового  апарату    та затверджено Положення про Службу з перевезення осіб з інвалідністю».

Працівники Служби не є посадовими особами місцевого самоврядування.

45. Працівники Відділу, які не є посадовими особами місцевого самоврядування, призначаються та звільняються наказом начальника Відділу.

 

8. Керівництво Відділом

 

46. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади розпорядженням міського голови.

47. Начальник відділу:

здійснює керівництво діяльністю Відділу та Служби з перевезення   осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які  мають  порушення  опорно – рухового  апарату.

несе персональну відповідальність за невиконання або неналежне виконання покладених на нього завдань, реалізацію його повноважень, дотримання трудової дисципліни.

діє без доручення від імені Відділу, представляє його інтереси в органах, установах та організаціях, у відносинах з юридичними особами та громадами.

затверджує посадові інструкції працівників Відділу та визначає ступінь їх відповідальності.

здійснює контроль за ефективним і раціональним використанням бюджетних коштів в межах затвердженого кошторису витрат, пов’язаних із функціонуванням галузі.

надає пропозиції міському голові щодо заохочення, притягнення до дисциплінарної відповідальності, призначення на посаду і звільнення з посади працівників Відділу.

вносить подання щодо кандидатур керівників установ, що належать до сфери Відділу,  міському голові.

звітує про роботу Відділу перед Соледарською міською радою та профільною постійною комісією ради не менше одного разу на рік, а на вимогу комісії чи половини складу депутатів у будь-який час.

вносить пропозиції щодо розгляду на засіданнях виконкому міської ради питань, що належать до компетенції відділу, розробляє проекти відповідних рішень виконавчого комітету та міської ради.

проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень відділу.

здійснює інші повноваження, покладені на нього відповідно до діючого законодавства.

48.Працівники Відділу діють в межах повноважень, визначених посадовими інструкціями, що затверджуються начальником Відділу.

       

9. Фінансування діяльності Відділу

 

49. Відділ фінансується за рахунок коштів бюджету Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, які виділені на його утримання.

50. Джерелами фінансування Відділу є: кошти бюджету об’єднаної громади; інші кошти, передані Відділу згідно з чинним законодавством.

51.Отримані доходи (прибутки) Відділу або їх частини не підлягають розподілу серед засновників (учасників), працівників відділу з питань соціального захисту населення Соледарської міської роди   (крім    оплати   їхньої   праці, нарахування єдиного соціального внеску), інших пов’язаних з ними осіб.

52. Доходи (прибутки) Відділу використовуються виключно для фінансування видатків на утримання відділу, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямків діяльності, визначених цим положенням.

 

10. Заключні положення

 

53. Відділ   є неприбутковою організацією.

Відділ  може одержувати кошти та майно з інших джерел відповідно до чинного законодавства про неприбуткові установи та організації.   

54. Припинення діяльності Відділу здійснюється відповідно до чинного законодавства.

55. У разі ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення  Відділу його майно передається одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зараховується до доходу міського бюджету.

56. Зміни і доповнення до цього положення вносяться рішенням Соледарської міської ради.

 

 

Начальник відділу з питань

соціального захисту населення                                                      А.В. Матченов    

 

 

Секретар міської ради                                                                    С.М. Редченко  

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

 

20.02.2020 № 7/53 - 1205

м. Соледар    

 

Про затвердження Комплексної програми соціального захисту малозабезпечених верств населення та інших пільгових категорій Соледарської міської ради на 2020 рік у новій редакції

Розглянувши службову записку від 10.02.2020 № 353/18-26 начальника відділу з питань соціального захисту населення Матченова А.В., Узв’язку зі зміною відповідальної особи в окремих розділах Комплексної програми соціального захисту малозабезпечених верств населення та інших пільгових категорій Соледарської міської ради на 2020 рік, керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними змінами, міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити у новій редакції Комплексну програму соціального захисту малозабезпечених верств населення та інших пільгових категорій Соледарської міської ради на 2020 рік згідно з додатками 1,2,3.

         

        2. Рішення міської ради від 19.12.2019 № 7/50-1166 Про затвердження Комплексної програми соціального захисту малозабезпечених верств населення та інших пільгових категорій Соледарської міської ради на 2020 рік вважати таким що втратило чинність.

 

3. Організаційне виконання рішення покласти на начальника відділу з питань соціального захисту населення Соледарської міської ради Матченова А.В.

 

4. Координаційне виконання рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Рагозу О.О.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії

міської ради   з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я (Горбань), секретаря міської ради  Редченко С.М.

 

 

Міський голова                                                                                    О.М. Степаненко

   

 

 

 

  Додаток 1

 

                                                                                          рішення міської ради

 

                                                                                          20.02.2020 № 7/53 - 1205

 

КОМПЛЕКСНА   ПРОГРАМА

СОЦІАЛЬНОГО  ЗАХИСТУ  МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ВЕРСТ НАСЕЛЕННЯ ТА ІНШИХ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ  СОЛЕДАРСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2020 РІК.

 

Мета програми

Основною метоюкомплексної програми  по соціальному захисту малозабезпечених верств   населення та інших пільгових категорій є здійснення соціального захисту громадян, недопущення поширення бідності серед мало захищених верств населення, які проживають на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

Комплекс заходів розрахований на підвищення соціального захисту окремих верств населення шляхом посилення адресності задоволення матеріальних  і духовних потреб ветеранів, людей з особливими потребами, дітей- сиріт, і дітей, які опинилися в складній життєвій ситуації.

Основними    завданнями   програми є:

Посилення соціального захисту малозабезпечених громадян і громадян пільгових категорій ,які проживають на території Соледарської міській об’єднаної територіальної громади за рахунок коштів місцевого бюджету та інших джерел фінансування:

Сприяння поліпшенню медичного обслуговування і створення умов для відпочинку та дозвіллья незахищених верств населення 

та-залучення підприємств,організацій,громадських організацій комерційних структур до вирішення соціальних проблем.

Термін реалізації Програми 2020 рік.

До мало захищених верств населення та інших пільгових категорій відносяться:

-ветерани війни та праці;

-особи з інвалідністю всіх категорій, діти з інвалідністю;

-громадяни, які постраждали в результаті вибуху на ЧАЕС:

-громадяни, які пережили голодомор 1932-1933 років:

-багатодітні сім’ї:

-діти пільгових категорій:

- малозабезпечені громадяни, громадяни, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

 

 

 

РОЗДІЛ  І

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ГРОМАДЯН

 

1.Організаційні заходи

 

1)    Передбачити в колективних договорах підприємств заходи щодо надання за рахунок власних коштів підприємств та організацій соціальної підтримки, за наявності фінансових можливостей.

Термін - 2020 рік.

Відповідальні за виконання-підприємства, профспілкові комітети підприємств.

2) Проведення комплексного медичного обстеження ветеранів війни, інших пільгових категорій населення з урахуванням виявлених паталогій надання їм медичної допомоги в лікувальних закладах громади.

Термін - 2020 рік.

Відповідальні за виконання- комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

3) Сприяння забезпеченню лікарськими препаратами за пільговими рецептами всіх громадян, які користуються правом пільгового отримання медикаментів.

Термін - 2020 рік.

Відповідальні за виконання – відділ охорони здоров’я, комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

4) Надання громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, малозабезпеченим громадянам Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, одноразової матеріальної допомоги  в межах від 10% до 40%  прожиткового мінімуму встановленого законом для відповідних категорій громадян на 01 січня відповідно до Положення про надання матеріальної допомоги громадянам  Соледарської міської об’єднаної територіальної громади (додаток №2)  у т.ч. громадянам  Соледарської  міської об’єднаної територіальної громади, які пережили Голодомор 1932-1933рр.

Термін - 2020 рік.

Відповідальні за виконання-комісія з розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги.

5) Виплата щомісячної стипендії громадянам  м. Соледара які досягли 100 і більше років в розмірі 500 грн. кожному.

Термін - 2020 рік.

Відповідальні за виконання-відділ з питань соціального захисту населення.

6) Виявлення необхідності ремонту квартир одиноким громадянам цільових категорій. Виконання роботи по ремонту згідно встановленого графіка при наявності коштів у місцевому бюджеті.

Термін - 2020 рік.

Відповідальні за виконання- відділ комунального господарства.

7) Надання 50 % пільги за користування квартирним телефонам інвалідам по зору 1 та 2 групи.

Термін - 2020 рік.

Відповідальні за виконання- відділ з питань соціального захисту населення.

8) Проведення роботи по забезпеченню безперешкодного доступу інвалідів до об’єктів громадського призначення.

Термін - 2020 рік.

Відповідальні за виконання- відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва.

9) Надання фінансової допомоги для газифікації будинків жителям приватного сектора.

Термін - 2020 рік.

Відповідальні за виконання- заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, відділ з управління комунальною власністю, відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій.

10) Забезпечення малозабезпечених верств населення земельними ділянками під городи відповідно до заяв.

Термін - 2020 рік.

Відповідальні за виконання-відділ земельних ресурсів.

11) Забезпечення безкоштовного відвідування концертів, вистав, атракціонів, кінотеатрів, музеїв, гуртків художньої самодіяльності дітьми сиротами, дітьми, які залишились без піклування батьків, дітей з багатодітних сімей.

Термін - 2020 рік.

Відповідальні за виконання-заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики, служба у справах дітей, відділ молоді, спорту та туризму.

12) Вшанування до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  ветеранів- учасників бойових дій, інвалідів Другої світової війни та прирівняних до них категорій (придбання подарункових наборів) не більше 500грн., виплата грошової допомоги учасникам бойових дій та інвалідам Другої світової війни не більше 1000 грн., кожному за наявності фінансових можливостей.

Термін - 2020 рік.

Відповідальні за виконання-заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики, завідувач військово-облікового бюро, відділ з питань соціального захисту населення.

13) Вшанування учасників бойових дій, інвалідів Другої світової війни та прирівняних до них категорій з нагоди дня народження по 1000 грн..

Відповідальні за виконання- відділ з питань соціального захисту населення.

14)Надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих учасників АТО та родинам Героїв Небесної Сотні ( 2000 грн. на 1 сім’ю).

Термін - 2020 рік.

Відповідальні за виконання- відділ з питань соціального захисту населення.

15) Надання матеріальної разової допомоги сім’ям на поховання загиблих учасників АТО (3000 грн. на одну сім’ю).

Термін - 2020 рік.

Відповідальні за виконання- відділ з питань соціального захисту населення.

16) Забезпечення інформування населення що до проведення заходів із соціального захисту населення.

Термін - 2020 рік.

Відповідальні за виконання-відділ з питань соціального захисту населення.

 

РОЗДІЛ 2

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

У ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

 

17) Проведення профілактики інвалідності, медико-соціальної реабілітації осіб з інвалідністю.

Термін - 2020 рік.

         Відповідальні за виконання: відділ охорони здоров’я, комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги», КПП «Соледарська міська лікарня №4», відділ  з питань соціального захисту населення.

18) Сприяння забезпеченню осіб з інвалідністю малим пересувним транспортом, інвалідними візками.

Термін - 2020 рік.

Відповідальні за виконання:-відділ з питань соціального захисту населення.

19) Розподіл площі, що звільнилася, з урахуваннями виділення житлових приміщень на перших поверхах для осіб з інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату, згідно з висновком ЛКК.

Термін - 2020 рік.

Відповідальні за виконання-відділ з управління комунальною власністю.

 

 

 

 

РОЗДІЛ 3

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ДІТЕЙ-СИРІТ, ДІТЕЙ, ЩО ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ ПІКЛУВАННЯ БАТЬКІВ, ДІТЕЙ ІЗ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ

 

         20) Проведення роботи по виявленню дітей різних вікових і соціальних груп, які вимагають допомоги держави, проведення моніторингу народжуваності, дитячої смертності, включаючи відомості про дітей, які залишилися без опіки батьків, дітей-сиріт, дітей з багатодітних сімей та ін.

 

         Термін - 2020 рік.

         Відповідальні за виконання – служба у справах дітей, провідний спеціаліст РАЦСу, комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги», відділ молоді, спорту та туризму, відділ з питань соціального захисту населення.

 

         21) Створення інформаційного банку даних дітей з інвалідністю, багатодітних сімей.

 

         Термін - 2020 рік..

         Відповідальні за виконання – служба у справах дітей, комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги», відділ молоді, спорту та туризму, відділ з питань соціального захисту населення.

 

         22)    Передбачити питання профілактики захворювань ВІЛ-інфекції, алкоголізму, наркоманії, венеричних захворювань, профілактики куріння, використовуючи при цьому різні форми і методи в системі навчання учнів шкіл та професійного ліцею.

 

         Термін - 2020 рік.

         Відповідальні за виконання – управління освіти, керівники навчальних закладів, комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги», відділ молоді, спорту та туризму, відділ з питань соціального захисту населення.

 

         23)    Організація привітання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних сімей з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

 

         Термін - 2020 рік.

         Відповідальні за виконання – служба у справах дітей, відділ молоді, спорту та туризму.

 

         24)    Організація заходів до Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

 

         Термін - 2020 рік.

         Відповідальні за виконання – відділ з питань соціального захисту населення.

 

         25)    Забезпечення безкоштовного харчування дітей з малозабезпечених сімей у дошкільних установах.

 

         Термін - 2020 рік.

         Відповідальні за виконання – управління освіти, керівники дошкільних установ, управління освіти.

 

         26)    Виявлення дітей з відхиленнями у розумовому і фізичному розвитку, спрямування їх у спеціалізовані дошкільні установи і школи-інтернати для дітей з відхиленнями в розумовому розвитку.

 

         Термін - 2020 рік.

         Відповідальні за виконання – управління освіти, керівники закладів освіти, ІРЦ.

         27)    Організація оздоровлення дітей-сиріт, дітей, які залишилися без батьківського піклування, в літній період за рахунок коштів міського бюджету та підприємств Соледарської міської об'єднаної територіальної громади.

 

         Термін - 2020 рік.

         Відповідальні за виконання – управління освіти, керівники установ освіти, служба у справах дітей, відділ з питань соціального захисту населення.

         28)    Надання матеріальної допомоги дітям-сиротам і дітям, які залишилися без опіки батьків, за клопотанням служби у справах дітей за рахунок коштів міського бюджету та підприємств Соледарської міської об'єднаної територіальної громади, суб'єктів підприємницької діяльності.

 

         Термін - 2020 рік.

         Відповідальні за виконання – заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики, служба у справах дітей.

 

         29)    Організація безкоштовного відвідування фізкультурно-спортивних установ, занять в дитячих колективах самодіяльної творчості дітьми-сиротами, дітьми, які залишилися без опіки батьків, дітьми з багатодітних та малозабезпечених сімей.

 

         Термін - 2020 рік.

         Відповідальні за виконання – відділ молоді, спорту та туризму, служба у справах дітей, керівники установ освіти і культури, відділ культури.

 

         30)    Проведення аналізу показників народжуваності, дитячої смертності, враховуючи дані про дітей, які залишилися без опіки батьків, дітей-сиріт.

 

         Термін - 2020 рік.

         Відповідальні за виконання – відділ охорони здоров’я, комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги», провідний спеціаліст РАЦСу, служба у справах дітей.

 

         31)    Проведення роботи по виявленню нових талантів і обдарованих дітей серед дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей, які залишилися без опіки батьків, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

 

         Термін - 2020 рік.

         Відповідальні за виконання – відділ культури, керівники закладів освіти і культури, відділ молоді, спорту та туризму, служба у справах дітей.

 

 

Начальник відділу з питань

соціального захисту населення                                                               А.В. Матченов

 

Секретар міської ради                                                                             С. М. Редченко

 

 

 

  Додаток 2

 

  рішення міської ради

 

                                                                                           20.02.2020 № 7/53 - 1205

   

ПОЛОЖЕННЯ

про надання матеріальної допомоги громадянам Соледарської міської об'єднаної територіальної громади

 

Можливість надання матеріальної допомоги громадянам /далі – допомога/ розглядається комісією виконкому міської ради з розгляду заяв громадян з питань надання матеріальної допомоги.

Основним завданням комісії є розгляд заяв громадян, пропозицій депутатів міської ради. В особливих випадках питання допомоги розглядаються особисто міським головою або особою, якій делеговані повноваження.

Засідання комісії проводиться 1 раз на місяць і є правомочним, якщо в ньому бере участь не менше половини загального складу комісії. Рішення комісії вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість членів комісії, які взяли участь в засіданні. Списки громадян про надання матеріальної допомоги затверджуються рішенням виконкому.

 

                                      Надання матеріальної допомоги

 

1.   Матеріальна допомога надається 1 раз на рік в сім'ю. Розмір допомоги визначається комісією з розгляду заяв громадян з питань надання матеріальної допомоги і передбачений від 10 % до 40 % прожиткового мінімуму, встановленого законом для відповідних категорій громадян.

2.   Правом отримання матеріальної допомоги користуються самотні, малозабезпечені, люди похилого віку та інші громадяни, які при незалежних від них обставинах, гостро потребують матеріальної допомоги.

3.   Матеріальна допомога надається у випадках:

 

1)  важких захворювань, що вимагають інтенсивного тривалого лікування;

2)  патологічних пологів;

3)  стихійних лих;

4)  придбання одягу і шкільного приладдя для дітей-сиріт;

5)  у крайніх випадках, для людей, які потрапили в складні матеріальні обставини.

 

4.   Для розгляду питань надання матеріальної допомоги громадяни надають:

 

1)  заяву встановленого зразка із зазначенням мети надання допомоги,

2)  відомості про склад сім'ї,

3)  довідку про доходи для працюючих членів сім'ї,

4)  довідку з лікувального закладу у випадках захворювання або оперативного лікування,

5)  акт депутата у випадках звернення до нього виборця,

6)  інші документи, довідки, виписки, які підтверджують необхідність надання матеріальної допомоги.

 

5.   При досягненні громадянами Соледарської міської об'єднаної територіальної громади 100 і більше років надається допомога щомісячно в розмірі 500 грн., кожному.

 

 

Начальник відділу з питань

соціального захисту населення                                                               А.В. Матченов

 

 

Секретар міської ради                                                                      С. М. Редченко

 

    Додаток 3

 

                                                                                            рішення міської ради

 

                                                                                            20.02.2020 № 7/53 - 1205

 

 

Фінансування Комплексної програми

щодо соціального захисту малозабезпечених верств населення та інших пільгових категорій на 2020 рік.

за рахунок коштів місцевого бюджету

 

1.   Надання громадянам похилого віку, найбільш незабезпеченим громадянам, дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям, які залишилися без піклування батьків, в розмірі від 10 % до 40 % прожиткового мінімуму, встановленого законом для відповідних категорій громадян:

1) Оперативного лікування.

2) Лікування важких захворювань.

3) Патологічних пологів.

4) Стихійних лих (пожеж, підтоплень і ін.).

5) Придбання одягу і шкільного приладдя для дітей-сиріт.

6) В крайніх випадках, для людей, які потрапили в складні матеріальні обставини.

2.   Проведення організованого оздоровлення дітей-сиріт, дітей, які залишилися без опіки батьків, в літній період в заміських таборах (дитячих оздоровчих центрах), дітей з багатодітних сімей.

3.   Надання 50 % пільги по оплаті за користування квартирним телефоном і електроенергією інвалідам по зору 1 та 2 групи.

4.   Надання матеріальної допомоги громадянам Соледарської міської об'єднаної територіальної громади, які досягли 100 і більше років щомісячно у розмірі 500 грн., кожному.

5.   Забезпечення безкоштовним харчуванням дітей з малозабезпечених сімей в дошкільних установах.

6. Забезпечення пільговим проїздом визначені категорії населення.

7. Вшанування ветеранів-учасників Другої світової війни.

8. Вшанування ветеранів-учасників, ліквідаторів ЧАЄС.

9.   Фінансування Програми здійснюється в межах асигнувань, виділених у міському бюджеті на зазначені цілі щорічно.

 

 

Начальник відділу з питань

соціального захисту населення                                                               А.В. Матченов

 

Секретар міської ради                                                                             С. М. Редченко

 

 

 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

20.02.2020  № 7/53-1206

м. Соледар  

 

Про затвердження Положення про відділ з питань правового забезпечення діяльності виконавчих органів юридичного

управління Соледарської міської ради

 

Розглянувши службову записку від 04.02.2020 року № 323/18-26 начальника відділу з питань правового забезпечення діяльності виконавчих органів юридичного управління Нікітіної М.С., відповідно до Закону України від 18 грудня 2019 № 390-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення можливостей самопредставництва в суді органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб незалежно від порядку їх створення», керуючись статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Положення про відділ з питань правового забезпечення діяльності виконавчих органів юридичного управління Соледарської міської ради (додається).

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Соледарської міської ради з питань законності, депутатської діяльності та етики (Біленко).

 

Міський голова                                                                              О.М. Степаненко

                                                                                    ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                    Рішення міської ради

                                                                                    20.02.2020 № 7/53-1206

 

Положення

про відділ з питань правового забезпечення діяльності виконавчих органів юридичного управління Соледарської міської ради

 

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1. Відділ з питань правового забезпечення діяльності виконавчих органів юридичного управління Соледарської міської ради (далі - відділ) є структурним підрозділом виконавчого комітету Соледарської міської ради та діє на підставі цього Положення.

2. Основною метою діяльності відділу є правове забезпечення діяльності Соледарської міської ради та її виконавчого комітету.

3. Відділ входить до складу юридичного управління Соледарської міської ради, підзвітний Соледарській міській раді, підпорядкований та підконтрольний міському голові і за розподілом обов’язків керуючому справами виконкому Соледарської міської ради.

4. Відділ у своїй діяльності керується  КонституцієюУкраїни, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про доступ до публічної інформації», актами Президента України і Кабінету Міністрів України, постановами Верховної Ради України, актами Міністерства юстиції України, рішеннями Донецької обласної ради, розпорядженнями голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, рішеннями Соледарської міської ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами.

З питань організації та проведення правової роботи відділ керується актами Міністерства юстиції України.

5. Положення про відділ та зміни до Положення затверджується рішенням міської ради. Положенням регулюються питання діяльності відділу, організації його роботи, основні завдання та функції, права, взаємодія, матеріально – фінансова основа, а також інші питання. Положення про відділ діє у комплексі з посадовими інструкціями працівників відділу.

6. Гранична чисельність, фонд оплати праці працівників відділу затверджуються рішенням Соледарської міської ради.

7. Загальна чисельність відділу становить – 2 шт. од.:

- начальник відділу – 1 шт.од.;

- спеціаліст І категорії відділу – 1 шт.од.

8. Призначення на посаду та звільнення з посади начальника відділу, здійснюється розпорядженням міського голови у встановленому законодавством порядку.

Призначення на посаду та звільнення з посади спеціаліста І категорії відділу здійснюється розпорядженням міського голови у встановленому законодавством порядку.

9. Посадова інструкція начальника відділу розробляється керуючим справами виконкому Соледарської міської ради та затверджується міським головою. Посадова інструкція спеціаліста І категорії відділу розробляється начальником відділу та затверджуються керуючим справами виконкому Соледарської міської ради.

10. Відділ використовує гербову печатку Соледарської міської ради для скріплення підпису на документах, в залежності від статусу документа. Використовує бланк Соледарської міської ради.

11. Місцезнаходження відділу: 84545, Україна, Донецька область, Бахмутський район, м. Соледар, вул. Паркова, 3А.

 

ІІ. СТРУКТУРА ВІДДІЛУ

 

12. Структура і штатний розпис та кошторис відділу затверджуються у встановленому законодавством порядку.

13. Призначення на посаду та звільнення з посади працівників відділу здійснюється розпорядженням міського голови в установленому законодавством порядку.

 

ІІІ. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ

 

 

Основними завданнями відділу є:

14. Постійне підвищення результативності та прозорості діяльності  відділу; поліпшення та підвищення задоволеності замовників; надання якісних послуг; забезпечення надійного та результативного функціонування процесів, в яких задіяний відділ.

15. Організація правової роботи в Соледарській міській раді та її виконавчому комітеті, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативно-правових актів керівниками та працівниками Соледарської міської ради та її виконавчих органів, під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків, роз’яснення чинного законодавства України.

16. Організація у встановленому порядку претензійно – позовної роботи в Соледарській міській раді. Здійснення контролю за додержанням встановленого порядку ведення договірної роботи в Соледарській міській раді.

17. Представлення інтересів Соледарської міської ради та її виконавчого комітету у  справах, що знаходяться у провадженні місцевих, апеляційних судів (загальних,  адміністративних, господарських), Верховного Суду з правами, які надані чинним законодавством України позивачу, відповідачу, третій особі або потерпілому, в порядку самопредстваництва юридичної особи, передбаченому Цивільним процесуальним кодексом України, Кодексом адміністративного судочинства України та Господарським процесуальним кодексом України, на підставі довіреності. 

18. Представлення інтересів Соледарської міської ради та її виконавчого комітету, в порядку самопредставництва юридичної особи на підставі довіреності, в органах державної виконавчої служби з питань, пов’язаних з виконанням судових рішень.

19. Здійснення захисту прав та інтересів Соледарської міської ради та її виконавчого комітету, в порядку самопредставництва юридичної особи на підставі довіреності, в правоохоронних органах. 

 

ІV. ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ФУНКЦІЇ ВІДДІЛУ

 

20. Обсяг основних напрямків діяльності та функцій відділу формується виходячи з інтересів та потреб замовників, незалежно від того чи надається послуга замовникам відділом, чи відділ задіяний в процесі надання послуг іншими виконавчими органами Соледарської міської ради.

21. Відділ Соледарської міської ради відповідно до покладених на нього завдань:

22. Забезпечує організацію та координацію правової роботи в Соледарській міській раді та її виконавчому комітеті.

23. Проводить юридичну експертизу на відповідність законодавству проектів рішень Соледарської міської ради та рішень виконавчого комітету, проектів розпоряджень міського голови, підготовлених виконавчими органами Соледарської міської ради:

24. готує правові висновки, зауваження до проектів, у разі невідповідності проектів чинному законодавству;

- погоджує (візує) їх за наявності віз керівників заінтересованих виконавчих органів, структурних підрозділів Соледарської міської ради.

25. Розробляє та бере участь у розробці проектів рішень Соледарської міської ради, її виконавчого комітету, проектів розпоряджень міського голови та інших нормативно – правових актів з питань правового характеру.

26. Переглядає разом із структурними підрозділами Соледарської міської ради нормативно - правові акти Соледарської міської ради, її виконавчого комітету, розпорядження міського голови та інші документи з питань, що належать до їх компетенції, з метою приведення їх у відповідність із законодавством.

За результатами перегляду готує пропозиції та інформує керівництво Соледарської міської ради та її виконавчого комітету про необхідність вжиття заходів для внесення змін до нормативно – правових актів та інших документів Соледарської міської ради та її виконавчого комітету або їх скасування.

27. Готує в установленому порядку звіти, інформаційні, довідкові та інші матеріали з питань, що належать до компетенції відділу.

28. Разом із заінтересованими виконавчими органами, структурними підрозділами Соледарської міської ради узагальнює практику застосування законодавства у відповідній сфері, готує пропозиції щодо його вдосконалення, подає їх на розгляд керівництва Соледарської міської ради та її виконавчого комітету для вирішення питання щодо підготовки проектів нормативно-правових актів та інших документів.

29. Розглядає проекти нормативно – правових актів та інших документів, які надійшли для погодження, з питань, що належать до компетенції Соледарської міської ради та її виконавчого комітету, міського голови, та готує пропозиції та зауваження до них.

30. Надає правову допомогу відділам, управлінням та іншим виконавчим органам Соледарської міської ради, в яких відсутні юридичні служби, депутатам Соледарської міської ради. Надає необхідну методичну допомогу з правового забезпечення юридичним службам виконавчих органів Соледарської міської ради.

31. Здійснює правове забезпечення діяльності комісій, робочих груп, інших консультативно-дорадчих органів, створених Соледарською міською радою, її виконкомом, міським головою, до складу яких входять спеціалісти  відділу.

32. Аналізує за дорученням міського голови матеріали, що надійшли від правоохоронних і контролюючих органів, результати позовної роботи в апараті міської ради, а також отримані за результатами перевірок, ревізій, інвентаризацій дані статистичної звітності, що характеризують стан дотримання законності в Соледарській міській раді та її виконавчому комітеті, готує правові висновки за фактами виявлених правопорушень та бере участь в організації роботи з відшкодування збитків.

33.Організовує роботу, пов’язану з укладенням договорів (контрактів), бере участь у їх підготовці, дає правову оцінку проектам таких договорів (контрактів). Проекти договорів (контрактів) погоджуються (візуються)  відділом за наявності віз керівників заінтересованих виконавчих органів, структурних підрозділів, або осіб, що їх заміщують, Соледарської міської ради.

34. Бере участь у підготовці та здійсненні заходів, спрямованих на виконання договірних зобов’язань, забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів Соледарської міської ради та її виконавчого комітету, а також в установленому порядку погоджує (візує) проекти договорів за наявності погодження (візи) керівників заінтересованих виконавчих органів,  структурних підрозділів Соледарської міської ради.

Реєструє у встановленому порядку договори з юридичними зобов’язаннями, що стосуються діяльності виконавчих органів апарату Соледарської міської ради, перевіряє відповідність договірних документів вимогам законодавства та судовій практиці.

35. Організовує у встановленому порядку претензійну та позовну роботу в Соледарській міській раді, здійснює контроль за її проведенням.

36. Представляє інтереси Соледарської міської ради та її виконавчого комітету у  справах, що знаходяться у провадженні місцевих, апеляційних судів (загальних,  адміністративних, господарських), Верховного Суду з правами, які надані чинним законодавством України позивачу, відповідачу, третій особі або потерпілому, в порядку самопредстваництва юридичної особи, передбаченому Цивільним процесуальним кодексом України, Кодексом адміністративного судочинства України та Господарським процесуальним кодексом України, на підставі довіреності.  

37. В порядку самопредставництва юридичної особи, на підставі довіреності, представляє інтереси Соледарської міської ради та її виконавчого комітету в органах державної виконавчої служби з питань, пов’язаних з виконанням судових рішень.

38. В порядку самопредставництва юридичної особи, на підставі довіреності, здійснює захист прав та інтересів Соледарської міської ради та її виконавчого комітету в правоохоронних органах.

39. Розглядає за дорученням міського голови заяви та скарги громадян з питань, які носять правовий характер; забезпечує правове супроводження особистого прийому громадян міським головою, та під час проведення ним прямих телефонних ліній.

40. Забезпечує в установленому порядку надання безоплатної первинної правової допомоги суб’єктам права на безоплатну первинну правову допомогу.

41. Організовує та проводить роботу, пов’язану з підвищенням кваліфікації працівників відділу.

42. За умови відсутності основного працівника здійснює державну реєстрацію актів цивільного стану.

43. Здійснює заходи, спрямовані на підвищення рівня правових знань працівників Соледарської міської ради.

44. Сприяє в організації проходження стажування спеціалістів виконавчих органів Соледарської міської ради в відділі.

45. Вносить на розгляд міського голови пропозиції щодо вдосконалення правової роботи; вживає заходи до впровадження кращих форм і методів діяльності відділу; разом із виконавчими органами, структурними підрозділами Соледарської міської ради визначає потребу в юридичних кадрах для забезпечення правової діяльності Соледарської міської ради та її виконавчих органів.

46. Бере участь у здійсненні організаційно – практичних заходів щодо зміцнення фінансової та трудової дисципліни, збереження майна.

47. Подає пропозиції міському голові про притягнення до відповідальності працівників, з вини яких заподіяна шкода (якщо це не віднесено до компетенції іншого структурного підрозділу Соледарської міської ради).

46. Здійснює повноваження у сфері контролю за додержанням на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади законодавства України про працю та зайнятість населення, проводить перевірки дотримання відповідного законодавства на  підприємствах, в установах та організаціях, незалежно від форми власності, а також фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників.

47. Сприяє правильному застосуванню актів законодавства про працю, у разі невиконання або порушення їх вимог подає міському голові письмовий висновок з пропозиціями щодо усунення таких порушень.

48. Забезпечує систематизований облік, зберігання та практичне застосування законів України і інших підзаконних нормативно-правових актів при підготовці проектів рішень Соледарської міської ради, її виконкому, проектів розпоряджень міського голови, інших документів, забезпечує підтримання їх у контрольному стані.

49. Роз’яснює положення діючого законодавства України та здійснює координацію правової роботи старост округів, що входять до складу Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

50. Забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої він є, своєчасне надання публічної інформації, її достовірність і повноту.

51. Відділ здійснює свою діяльність з урахуванням вимог законодавства України в сфері запобігання корупції, очищення влади, доступу до публічної інформації, захисту персональних даних.

52. Виконує й інші функції за дорученням міського голови.

53. У разі виявлення невідповідності проекту документу актам законодавства відділ готує зауваження до такого проекту та повертає його на доопрацювання розробникові з відповідними пропозиціями. У разі, коли недоліки проекту не можуть бути усунені шляхом доопрацювання, відділ готує юридичний висновок.

54. Покладення на відділ обов’язків, що не належать або виходять за межі її компетенції, не допускається.

 

V. ПРАВА ВІДДІЛУ

 

55. Відділ має право:

56. Представляти інтереси Соледарської міської ради, її виконавчого комітету, в порядку самопредставництва юридичної особи, на підставі довіреності, в правоохоронних органах, в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах, організаціях, незалежно від форм власності,  судових та інших установах.

57. Одержувати в установленому порядку від органів місцевого самоврядування, органів державної влади, підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, інформацію, довідки, розрахунки, інші матеріали для виконання покладених на нього завдань.

З метою забезпечення своєчасного виконання завдань, які потребують оперативного вжиття відповідних заходів, посадові особи виконавчих органів Соледарської міської ради зобов’язані невідкладно подавати необхідні матеріали на вимогу відділу.

58. Перевіряти дотримання законності при прийнятті управлінських рішень виконавчими органами, структурними підрозділами Соледарської міської ради.

59. Залучати фахівців органів місцевого самоврядування, органів державної влади, підприємств, установ, організацій (за погодженням з їх керівниками) для розгляду питань, що належать до їх компетенції.

60. Вносити на розгляд міського голови пропозиції щодо вдосконалення роботи відділу.

61. Інформувати міського голову та керуючого справами виконавчого комітету Соледарської міської ради про покладення на відділ обов’язків, що не належать або виходять за межі його компетенції, а також про випадки ненадання або несвоєчасного надання на вимогу відділу необхідних матеріалів посадовими особами  Соледарської міської ради та її виконавчих органів, підприємств, установ, організацій комунальної форми власності.

62. Брати участь у роботі сесій Соледарської міської ради, у засіданнях виконкому, засіданнях консультативно-дорадчих органів, створених міським головою, Соледарською міською радою та її виконавчими органами, у нарадах, семінарах та інших заходах, що проводяться Соледарською міською радою та її виконавчими органами.

63. Проводити перевірки додержання законодавства України про працю на  підприємствах, в установах та організаціях, незалежно від форми власності, а також фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за результатами перевірок складати акти та виносити приписи про усунення виявлених порушень.

64. Проводити перевірки та здійснювати контроль виконавчих органів Соледарської міської ради, підприємств, установ та організацій комунальної форми власності з питань, що належать до його компетенції, за результатами складати довідки та вносити відповідні пропозиції.

65. Відповідно до основних завдань, напрямків діяльності та функцій  відділ може мати й інші права.

 

VІ. ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ВІДДІЛУ

 

66. Відділ організовує свою роботу згідно квартального та місячного планів, які складаються на основі перспективного та поточних планів роботи Соледарської міської ради та її виконкому, доручень міського голови, функцій відділу.

67. Для роботи відділу створюються належні умови: відділ забезпечується окремими приміщеннями, телефонним та електронним зв’язком, сучасною комп’ютерною та оргтехнікою, транспортом для виконання службових обов’язків, нормативно – правовими актами і довідковими матеріалами, офіційними періодичними виданнями, іншими посібниками та літературою з правових питань, електронною системою інформаційно-правового забезпечення, доступом до інформаційних баз та всесвітньої мережі Інтернет.

68. При вирішенні питань, що належать до компетенції відділу,  використовує у своїй роботі статистичну та оперативну довідкову інформацію, яка підготовлена іншими виконавчими органами, структурними підрозділами Соледарської міської ради, органами державної влади, підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності.

69. Діловодство відділу ведеться згідно з номенклатурою справ відділу, Інструкцією з діловодства у виконавчих органах Соледарської міської ради, вимог українського ділового мовлення.

70. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду та звільняється з посади розпорядженням міського голови у встановленому законодавством порядку.

71. Організаційно-правовий статус, права, обов`язки, відповідальність та взаємодія начальника відділу визначаються в окремій посадовій інструкції, яка затверджується міським головою.

72. На посаду начальника відділу призначається особа з вищою юридичною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста і досвідом роботи за фахом не менш як 2 роки.

73. За розподілом обов’язків між начальником відділу і спеціалістом І категорії відділу, начальник відділу здійснює в установленому порядку координацію питань здійснення правової експертизи проектів нормативно – правових актів Соледарської міської ради, її виконкому, та розпоряджень міського голови, надання правової допомоги; спеціаліст І категорії відділу координує питання договірної та претензійно – позовної роботи в Соледарській міській раді.

74. У разі відсутності начальника відділу його обов’язки та відповідальність за виконання покладених на відділ завдань покладається на спеціаліста І категорії відділу відповідно до розпорядження міського голови.

 

VІІ. ВЗАЄМОДІЯ ВІДДІЛУ

 

75. Відділ взаємодіє з:

76. Виконавчими органами Соледарської міської ради:

- загальним відділом щодо розгляду звернень громадян, листів фізичних та юридичних осіб з правових питань; участі в особистому прийомі громадян міським головою, у засіданнях виконкому Соледарської міської ради, нарадах та інших заходах, організованих загальним відділом; здійснення діловодства; забезпечення роботи відділу матеріальними (канцелярія, меблі тощо) ресурсами;

- організаційним відділом щодо планування роботи відділу; участі у сесіях Соледарської міської ради, нарадах та інших заходах, що проводяться організаційним відділом; надання правової допомоги депутатам Соледарської міської ради;

- спеціалістом з питань кадрової роботи щодо формування кадрового резерву; оформлення прийому та звільнення з роботи; складання графіку відпусток; оформлення відпусток, відряджень; декларування доходів, підвищення кваліфікації працівників; проведення щорічної оцінки, атестації посадових осіб.

- з іншими виконавчими органами Соледарської міської ради відділ взаємодіє з питань здійснення контролю за станом правової роботи та станом ведення договірної та претензійно-позовної роботи в них, у процесах проектування, розробки, здійснення правового аналізу проектів розпорядчих документів Соледарської міської ради її виконкому, міського голови, а також процесах виконання доручень керівництва Соледарської міської ради.

77. Юридичним управлінням Донецької обласної державної адміністрації, Управлінням правового забезпечення Донецької обласної ради щодо отримання методичної допомоги та координації діяльності відділу з правових питань; надання пропозицій до проектів законодавчих актів; надання звіту з правової роботи відділу.

78. Відділ взаємодіє з іншими органами виконавчої влади, судовими органами, підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності, з питань, що відносяться до компетенції відділу.

 

 

Начальник відділу з питань правового                               М.С. Нікітіна

забезпечення діяльності виконавчих

органів юридичного управління

 

 

Секретар міської ради                                                          С.М. Редченко

 

 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

20.02.2020  № 7/53-1207

м.Соледар

 

Про  роботу юридичного відділу за період з грудня 2016 року по  грудень 2019 року   

 

Заслухавши звіт начальника відділу з питань правового забезпечення діяльності виконавчих органів юридичного управління Нікітіної М.С. про роботу юридичного відділу, за період з грудня 2016 року по грудень 2019 року, на виконання рішення Соледарської міської ради від 19 квітня 2018 року  №7/24-591 «Про затвердження графіку звітів про роботу управлінь, відділів, служб, спеціалістів Соледарської міської ради», керуючись статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», зі змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                 Звіт про роботу юридичного відділу Соледарської міської ради за період з грудня 2016 року по грудень 2019 рокуприйняти до відома.

 

2.                 Визнати стан роботи юридичного відділу Соледарської міської ради за період з грудня 2016 року по грудень 2019 року задовільним.

 

3.                 Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань законності, депутатської діяльності і етики (Біленко), керуючого справами виконавчого комітету Рогаченко Н.Л.

 

 

Міський голова                                                                       О.М. Степаненко

 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20.02.2020  № 7/53- 1208

м.Соледар

 

Про  роботу архівного відділу 

Соледарської міської ради за

період з грудня 2018 року по

січень 2020 року   

 

Заслухавши звіт начальника архівного відділу Прусаченко Н. В. про роботу відділу за період з грудня 2018 року по січень 2020 року, на виконання рішення Соледарської міської ради від 19 квітня 2018 року  №7/24-591 «Про затвердження графіку звітів про роботу управлінь, відділів, служб, спеціалістів Соледарської міської ради», керуючись статтею 26 Закону України від 21 травня 1997року №280/97 - ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», зі змінами міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.   Звіт про роботу архівного відділу Соледарської міської ради за період з грудня 2018 року по  січень 2020 рокуприйняти до відома.

 

2.   Визнати стан роботи архівного відділу Соледарської міської ради за період з грудня 2018 року по січень 2020 року задовільним.

 

3.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  міської ради з питань законності, депутатської діяльності і етики (Біленко), керуючого справами виконавчого комітету Рогаченко Н. Л.

 

 

Міський голова                                                                        О. М. Степаненко

 

 

Звіт

про роботу  архівного відділу Соледарської міської ради за період з грудня 2018 року по січень 2020 року

 

Задачі архівного відділу Соледарської міської ради (далі – відділ) – облік,  зберігання архівних документів міської ради, реорганізованих установ – сільських рад, що увійшли до складу міської об’єднаної територіальної громади, використання відомостей, що містяться в архівних документах, формування Національного архівного фонду України документами місцевого значення.

У своїй діяльності архівний відділ  керується - Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про національний архівний фонд і архівні установи», Типовим положенням про архівний підрозділ державного органу, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи та організації для тимчасового зберігання архівних документів, що нагромадились за час їх діяльності, використання відомостей, що містяться в цих документах, для службових, виробничих, наукових та інших цілей, а також для захисту прав і законних інтересів громадян, іншими нормативними актами, що визначають повноваження міської ради в архівній сфері.

Основні завдання відділу:

1) прийняття від структурних підрозділів Соледарської міської ради на зберігання архівних документів;

2) контроль, разом зі службою діловодства, за станом зберігання та правильністю оформлення документів у структурних підрозділах Соледарської міської ради;

3) участь у складанні та погоджені зведеної номенклатури справ Соледарської міської ради, перевіряння відповідності формування документів у справи із затвердженою номенклатурою;

4) ведення державного обліку документів Національного архівного фонду;

5) проведення попередньої експертизи цінності документів, що знаходяться на зберіганні, складання та подання на розгляд експертної комісії міської ради проєктів описів справ постійного зберігання, описів справ тривалого (понад 10 років) зберігання, описів справ з кадрових питань (особового складу), актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, актів про вилучення документів з Національного архівного фонду, актів про невиправні пошкодження документів Національного архівного фонду актів про  невиправні пошкодження документів тривалого (понад  10 років) зберігання та з кадрових питань (особового складу);

6) створення та вдосконалення довідкового апарату до архівних документів;

7) організація користування архівними документами, надання архівних довідок, копій, витягів з документів юридичним і фізичним особам.

Архівний відділ працює відповідно до квартальних планів роботи.            В рамках організаційних заходів плану роботи відділу - начальник архівного відділу,  у звітному періоді, приймала участь у службових нарадах,  які проводились спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області та державним архівом Донецької області, надавала консультативну та методичну допомогу спеціалістам виконавчих органів міської ради з питань ведення архівної справи

     В рамках  роботи відділу  з проведення експертизи цінності документів – проводились заходи з виділення документів Національного архівного фонду, з числа документів тимчасового зберігання, розпочато   роботу з архівними документами за описами 1Н (заповіти) та 2Н (реєстри нотаріальних дій) для  передачі на державне  зберігання до Донецького обласного державного нотаріального архіву.                                              Проводились роботи з упорядкування архівних документів шляхом формування та прошивання справ.

Проведено засідання експертної комісії з питань підведення підсумків прийому-передачі документів від  реорганізованих сільських рад.             

В рамках роботи відділу з підготовки і приймання справ на архівне  зберігання – надавалась методична і практична допомога виконавчим органам міської ради у підготовці описів справ постійного, тривалого (понад 10 років), з особового складу, тимчасового (до 10 років включно) зберігання, проводився прийом документів на зберігання, картонування документів, розміщення картоножів у приміщенні для тимчасового зберігання документів Соледарської міської ради, поточний обліку документів.                                               Архівним відділом утворено одинадцять фондів зберігання документів.

Всього на зберігання надійшло – 5750 одиниць документів, з них:

  • документів постійного строку зберігання – 2384 справ;
  • документів тривалого зберігання (понад 10 років) – 407 справ;
  • документів з кадрових питань (особового складу) – 1357 справ;
  • документів тимчасового зберігання (до 10 років включно) – 1602 справи.                                                                                                                      У зв’язку із завершенням термінів зберігання документів Національного архівного фонду Соледарської міської ради за період 2014-2016 років, а також виведенням міської ради з зони комплектування Бахмутської міської ради і закриттям фонду, на архівне зберігання до вищезазначеного архівного відділу передано документи постійного строку зберігання у кількості  - 186 справ.

    В рамках виконання плану роботи відділу  з користування документами – виконувались запити  соціально-правового характеру, які надходили від фізичних і юридичних осіб (всього виконано - 154 запити),  видавались справи у тимчасове користування за запитами структурних  підрозділів міської ради – 205 справ.

В рамках діяльності відділу в питаннях забезпечення збереженості документів – проводились заходи з дотримання температурно - вологісного режиму, пожежної безпеки, дотримання санітарно-гігієнічного режиму.                   Для забезпечення збереженості і розміщення документів у 2019 році проведено закупку необхідного обладнання, а саме - архівних стелажів, коробів.

Робота архівного відділу з укріплення матеріально-технічного облаштування архівосховища, організаційні питання, впроваджуються в рамках Програми розвитку  архівної справи в Соледарській міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2021 роки (далі - Програма), яку затверджено рішенням міської ради від 19.04.2018 № 7/24-611, зі змінами внесеними рішеннями міської ради від  20.12.2018 № 7/34-859, 17.10.2019 № 7/48-1105.

         Архівним відділом в Програмі на 2020 рік визначено фінансування  заходів направлених на створення належних умов для розміщення документів в архівосховищі, забезпечення пожежної безпеки, організації робочого процесу, оцифрування (сканування) документів, створення  електронної бази даних, утилізації архівних документів, дотримання температурно-вологісного режиму шляхом оптимізація кліматичних умов на основі раціонального опалення, провітрювання, осушення або зволоження (за потребою), дотримання санітарно-гігієнічного режиму, підвищення професійної підготовки кадрів, створення страхового фонду та фонду користування Соледарської міської ради.                                                   Передбачені заходи потребують бюджетного фінансування на суму 156095 гривень.

         Рішенням виконавчого комітету міської ради затверджено перелік адміністративних послуг які надаються архівним відділом на запити юридичних і фізичних осіб, а саме - надання:

  • архівної довідки про підтвердження трудового стажу;
  • архівної довідки про заробітну плату;
  • архівної копії, витягу;
  • архівної довідки про заробітну плату

на підставі архівних документів для  оформлення пенсії                                                                 у зв’язку з втратою  годувальника;

  •  архівної довідки про заробітну плату на підставі архівних документів  особі,       яка перебуває на утриманні, під опікою/піклуванням;
  • архівної довідки про підтвердження трудового стажу  на підставі архівних документів для оформлення пенсії у зв’язку з втратою годувальника;
  • архівної довідки про підтвердження трудового стажу  на підставі архівних документів особі, яка перебуває на утриманні, під опікою/піклування.

   Розроблено і затверджено порядки надання архівним відділом вищезазначених довідок.

Виходячи з вищевисловленого слід зазначити, що архівний відділ послідовно організовує роботу, зі створення належних умов для гарантованого зберігання документів Національного архівного фонду, документів довготривалого зберігання, забезпечує у відповідних обсягах потребу громадян, суспільства в інформації.

 

 

Начальник архівного відділу                                                  Н. В. Прусаченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

20.02.2020 № 7/53-1209

м. Соледар

«Про внесення змін до рішення міської ради від 29.08.2019 № 7/46-1064

«Про розробку детального плану території для  розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства по вул.Злагоди у  м.Соледар Бахмутського району Донецької області а саме: «Лінії з виробництва асфальтобетону  «Teltomat 100»

         Розглянувши звернення від 26.11.2019 № 1459 /18-37 ТОВ "Дорбуд" щодо внесення змін до рішення міської ради від 29.08.2019 № 7/46-1064 «Про розробку детального плану території для  розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства по вул.Злагоди у  м.Соледар Бахмутського району Донецької області а саме: «Лінії з виробництва асфальтобетону  «Teltomat 100»,   відповідно до статей 10, 19, 24  Закону України від 17 лютого 2011 року № 3038-VI"Про регулювання містобудівної діяльності", керуючись статтею 26 Закона Украини від 21 травня 1997 року  №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування  в Україні»  із змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

        

         1. Внести  зміни до рішення міської ради від 29.08.2019 № 7/46-1064 «Про розробку детального плану території для  розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства по вул.Злагоди у  м.Соледар Бахмутського району Донецької області а саме: «Лінії з виробництва асфальтобетону  «Teltomat100» : у назві та в п.1. рішення після слів "а саме:" викласти текст в наступній редакції «Майданчика для складування гранітного щебеню».

 

         2. Організаційне виконання рішення покласти на  відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва міської ради (Соколенко).

 

        

        

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Соледарської міської ради з питань:  економічної політики, бюджету та фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О.

 

 

Міський голова                                                                         О.М.Степаненко

                                                              

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20.02.2020 № 7/53-1210

м. Соледар

 

Про  розробку детального плану території для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі  по вул. Донецька,6-А в  с.Яковлівка Бахмутського району Донецької області

 

                Розглянувши звернення від 06.12.2019   № 1502/18-37 гр. Профатілова М.Л. щодо намірів зміни  цільового призначення земельної ділянки по вул. Донецька,6-А в с.Яковлівка Бахмутського району Донецької області,  що належить йому на праві приватної власності для будівництва житлового будинку загальною площею 0,25 га, відповідно до статей 10, 19, 24 Закону України від 17 лютого 2011 року № 3038-VI"Про регулювання містобудівної діяльності" із  змінами, ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», відповідно до Наказу міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 "Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації", до Постанови кабінету міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»,до статей 12,92,123,125 Земельного кодексу Українивід 25 жовтня 2001року № 2768-ІІІ із внесеними змінами,   Законом України від 16 листопада 1992 року № 2780-ХП “Про основи містобудування” із  змінами, керуючись ст. 26 Закона Украини від 21 травня 1997 року  №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування  в Україні»  із змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

        

         1. Розробити детальний план території земельної ділянки площею      0,2500 га,  для  будівництва та обслуговуваннябудівель торгівлі по вул. Донецька, 6-А в с. Яковлівка Бахмутського району Донецької області а саме:«Торгівельний комплекс "Центральний».

 

  2. Виступити замовником розроблення детального плану території земельної ділянки  площею 0,2500 га, розташованої в адміністративних межах с.Яковлівка Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області.

               

                3. Фінансування робіт із розроблення містобудівної документації здійснити за рахунок коштів замовника будівництва (далі – Інвестор).

               

                4. Відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва міської ради /Соколенко/:

         1) Визначити, за погодженням з Інвестором, організацію – розробника детального плану території, з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації (далі - Розробник).

         2) Підготувати та надати вихідні дані на розробку детального плану території.

         3) У завданні на проектування передбачити вимогу щодо укладення  договору утримання об'єкту благоустрою з комунальними підприємствами Соледарської  об'єднаної територіальної громади.

        

         5. Рекомендувати відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва Соледарської міської ради /Соколенко/ спільно з Інвестором:

         1) Оприлюднити прийняте рішення щодо розроблення детального плану території відповідно до чинного законодавства.

         2) Забезпечити оприлюднення проекту детального плану території та доступність громадськості до матеріалів містобудівної документації відповідно до чинного законодавства.

         3) Організувати та провести процедуру громадських слухань щодо розгляду та врахування громадських інтересів при обговоренні проекту детального плану території.

         4) Подати проект детального плану території на затвердження до Соледарської міської ради в установленому законодавству порядку.

        

         6. Укласти трьохсторонній договір між Замовником, Інвестором та Розробником щодо розроблення детального плану території, вказаного в пункті 1 цього рішення.

        

         7.При оновленнігенерального плану населеного пунктуврахувати матеріали детального плану території, зазначеного у пункті 1 цього рішення.

        

         8. Організаційне виконання рішення покласти на  відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва міської ради (Соколенко).

        

        

         9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Соледарської міської ради з питань:  економічної політики, бюджету та фінансів (Боровик), комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О.

 

 

Міський голова                                                                          О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20.02.2020  №7/53 - 1211

м.Соледар

 

Пробезоплатну передачу майна з балансу Соледарської міської ради на баланс комунальних підприємств

 

Розглянувши службову записку від 24.01.2020 №232/18-26 заступника міського голови з питань житлово-комунального господарстваЧерняєва А.О.щодо передачі майна з балансу Соледарської міської ради на баланс комунальних підприємств, керуючись Законом України від 03 березня 1998 року №147/98 – ВР «Про передачу об’єктів права державної і комунальної власності», Положенням про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року №1482 з внесеними до нього змінами, статтями 26, 60 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати безоплатно майно з балансу Соледарської міської ради на баланс:

1) Соледарського комунального підприємства «Комунальник»згідно з додатком 1;

2) Соледарськогокомунального виробничого ремонтно-житлового підприємства «Ремонтник»згідно з додатком 2.

 

2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Жердій), Соледарському комунальному підприємству «Комунальник» (Агумава), Соледарськомукомунальному виробничому ремонтно-житловому підприємству «Ремонтник» (Гутковська) оформити акти приймання – передачі майна, визначеного в п.1 даного рішення згідно з діючим законодавством.

 

3. Організаційне виконання рішення покласти на директора Соледарського комунального підприємства «Комунальник» Агумаву Н.В., в.о. директора Соледарськогокомунального виробничого ремонтно-житлового підприємства «Ремонтник» Гутковську Г.О.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та зв’язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О.

 

 

Міський голова                                                                                 О.М. Степаненко

 

 

 

Додаток 1

до рішення  міської ради

20.02.2020 №7/53 - 1211

 

ПЕРЕЛІК

майна, що безоплатно передається з балансу Соледарської міської ради на баланс Соледарського комунального підприємства «Комунальник»

 

Найменування

Кількість, од.

Ціназа одиницю, грн.

Сумабез ПДВ, грн.

Сума з ПДВ, грн.

1

Лавка «Піаніно»

2

4144,73

8289,47

9947,36

 

 

В.о. начальника відділу з управління комунальною власністю

 

 

Т.Є. Юнг

 

 

 

Секретар  міської ради

 

С.М.Редченко

 

 

Додаток 2

до рішення  міської ради

20.02.2020 №7/53 - 1211

 

ПЕРЕЛІК

майна, що безоплатно передається з балансу Соледарської міської ради на баланс Соледарського комунального виробничого ремонтно-житлового підприємства «Ремонтник»

 

Найменування

Кількість, од.

Ціназа одиницю, грн.

Сумабез ПДВ, грн.

Сума з ПДВ, грн.

1

Лавка «Паркова №3»

10

3 333,33

33 333,33

40 000,00

 

 

В.о. начальника відділу з управління комунальною власністю

 

 

Т.Є. Юнг

 

 

 

Секретар  міської ради

 

С.М.Редченко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20.02.2020  №7/53-1212

м. Соледар

 

Про затвердження звіту про

виконання бюджету об’єднаної

територіальної громади за 2019 рік

 

        Заслухавши звіт в. о. начальника фінансового управління Вишедської А.П. про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2019 рік, відповідно до статті 80 Бюджетного кодексу України від 08 липня 2010 року №2456-VIіз внесеними змінами, керуючись  статтями 26, 52 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні" з внесеними до нього змінами,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1.Затвердити звіт про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2019 рік (додається).

 

          2.Організаційне виконання рішення покласти на в.о. начальника фінансового управління міської ради Вишедську А.П.

 

          3.Контороль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Степаненка О.М., постійну комісію міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Боровик).

 

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

ДОДАТКИ ДО РІШЕННЯ СЕСІЇ №7/53-1212

 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

20.02.2020  №7/53-1213

м. Соледар

 

Про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2019       №7/50-1175 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

 

Розглянувши службові записки від 17.02.2020 №419/18-26 заступника міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Рагози О.О.,від 24.01.2020 №233/18-26, від 27.01.2020 №240/18-26, від 10.02.2020 №362/18-26, від 06.02.2020    №342/18-26, від 10.02.2020 №365/18-26 заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О., від 10.02.2020 №367/18-26 виконуючого обов’язки начальника Управління освіти Черняєвої Н.П., від 03.02.2020 №311/18-26, від 03.02.2020 №312/18-26, від 05.02.2020 №337/18-26, від 07.02.2020 №349/18-26, від 07.02.2020 №351/18-26 начальника відділу охорони здоров’я Безкровного В.І., від 07.02.2020 №347/18-26 начальника відділу з питань соціального захисту населення Матченова А.В. та листи від 07.02.2020 №47/18-38 директора СКП «Комунальник» Агумава Н.В., від 15.01.2020 №09/18-38 виконуючого обов’язки директора СКП «Комунальник» Гайдучик А.В., від 07.02.2020 №131/18-37 міського голови Бахмутської міської ради Реви О.О., від 24.01.2020 №219/18-30 заступника голови облдержадміністрації Клюшникова Д.Г., відповідно до статті 52, статті 72, пункту 8 статті 78 Бюджетного кодексу України від 08 липня 2010 року №2456-VI із внесеними до нього змінами, статті 26 Закону  України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

1.Внести наступні зміни до рішення міської ради від 19.12.2019 № 7/50-1175 „ Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік ”

 

1)    в підпункті  пункту 1 рішення замінити відповідно:

цифри 199 780,471 на цифри  199 881,571;

          цифри 198 052,508 на цифри  198 153,608;

          цифри 190 206,508 на цифри  195 179,812;

          цифри 9 573,963 на цифри  13 070,759;

            цифри 199 780,471 на цифри 208 250,571.

 

         2) внести наступні зміни в додаток 3 до рішення:

      Збільшити планові призначення загальногофонду бюджету об’єднаної територіальної громади на суму  4 711,189тис. грн. по кодам  програмної класифікації видатків:

Соледарська міська рада:

 

0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» на суму 38,702 тис. грн. для проведення робіт по ремонту електроопалення (Міньковський старостинський округ);

0117370 «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій» на суму 21,040 тис. грн.(засоби для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій).

 

Управління освіти Соледарської міської ради:

 

0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» на суму 99,628 тис.грн. (для виконання робіт за проєктом «Поточний ремонт тротуару Роздолівського НВК за адресою: с.Роздолівка, вул.Миру,8);

 

0611100 «Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)»  на суму 76,000 тис. грн. (а саме: видатки для участі у  фестивалі мистецтва «GOLDEUROPE»  у місті Прага).

 

Відділ  з питань соціального захисту  населення Соледарської міської ради:

 

0813241 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» на суму 2 454,131 тис. грн.(а саме: заробітна плата - 2 331,131 тис. грн.; послуги, в тому числі комунальні – 106,980 тис.грн.; предмети, матеріали, обладнання та інвентар – 16,020 тис. грн.).

 

Збільшити планові призначення загального фонду одержувачу коштів бюджету об’єднаної територіальної громади Соледарському комунальному підприємству «Комунальник» (Агумава) по коду програмної класифікації видатків 0116030 «Організація благоустрою населених пунктів» на суму -  634,767 тис. грн. (а саме: поточні трансферти - 100,000 тис.грн. на проведення профілактичного щеплення безпритульних тварин та послуги з регулювання чисельності методом біостерилізації;  фінансування організації громадських робіт - 95,567 тис.грн.; фінансова підтримка для покриття витрат з надання комунальних послуг населенню громади сільської місцевості- 439,200 тис.грн.).

 

Збільшити планові призначення загального фонду одержувачу коштів бюджету об’єднаної територіальної громади Соледарському комунальному підприємству «Яковлівське» (Московка) по коду програмної класифікації видатків 0116030 «Організація благоустрою населених пунктів» на суму -  73,565  тис. грн.(технічна підготовка транспортного засобу, автобус «Атаман» А092Н6).

 

Збільшити планові призначення загального фонду одержувачу коштів бюджету об’єднаної територіальної громадиКНП «Соледарська міська лікарня» Соледарської міської ради по коду програмної класифікації видатків:

 

0712010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» на суму 862,83 тис.грн. (придбання меблів -13,960 тис. грн., дослідження на гепатит В та ВІЛ інфекцію – 40,000 тис. грн., серологічні дослідження – 10,000 тис. грн., оплата поточного ремонту: вентиляційної системи приміщень рентгенкабінету – 199,987 тис. грн., електропостачання приміщень рентгенкабінету – 126,878 тис.грн., операторської кімнати та кімнати зберігання реагентів – 107,747 тис.грн., улаштування стелі, освітлення, відео спостереження рентгенкабінету – 118,810 тис.грн. Виконання робіт за проєктом «Поточний ремонт приміщень для організації денного стаціонару на другому поверсі госпитального корпусу КНП «Соледарська міська лікарня Соледарської міської ради» - 115,448 тис.грн. та поточний ремонт приміщення терапевтичного стаціонару КНП «Соледарська міська лікарня Соледарської міської ради» для організації палати інтенсивної терапії – 130,000 тис.грн.).

 

Фінансове управління:

 

 3719770 ««Інші субвенції з місцевого бюджету»  на суму 450,526 тис. грн. для надання вторинної медичної допомоги населенню Соледарської  об’єднаної територіальної громади.

 

Збільшити планові призначення спеціального фонду бюджету об’єднаної територіальної громади на суму  3 657,811 тис. грн. по кодам  програмної класифікації видатків:

 

 Соледарська міська рада:

 

0117370 «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій» на суму 55,000 тис. грн.(засоби для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій).

 

 0117330 «Будівництво інших об’єктів соціальної та виробничої інфраструктури комунальної власності» на суму 1 546,386 тис. грн.(а саме, на об’єкт «Будівництво Центру безпеки громадян по вул. Соледарська, 5-Б в м. Соледар Донецької області»).

 

Управління освіти Соледарської міської ради:

 

0611010   «Надання дошкільної освіти» на суму 281,369 ти.грн. ( а саме, проєктні роботи по об’єкту «Капітальний ремонт дошкільного закладу № 8 «Червона квіточка» по вул.Преображенській 3А м.Соледар»);

 

 

0611090 «Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми» на  тис.грн. 1 290,115 тис.грн. (виконання робіт за проєктом «Капітальний ремонт системи опалення Центру дітей та юнацтва Соледарської міської ради по вул.Карпинського 5А»).

 

 Збільшити планові призначення спеціального фонду одержувачу коштів бюджету об’єднаної територіальної громади Соледарському комунальному підприємству «Яковлівське» (Московка) по коду програмної класифікації видатків 0116030 «Організація благоустрою населених пунктів» на суму -  26,400  тис. грн.(а саме, технічна підготовка транспортного засобу, автобус «Атаман» А092Н6).

 

Збільшити планові призначення спеціального фонду одержувачу коштів бюджету об’єднаної територіальної громадиКНП «Соледарська міська лікарня» Соледарської міської ради по коду програмної класифікації видатків:

0712010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» на суму 436,541 тис.грн., а саме: перегородка металопластикова для обладнання палати інтенсивної терапії – 36,000 тис.грн., придбання аналізатора – 55,000 тис.грн., проєктні роботи по об’єкту «Реконструкція КНП «Соледарська міська лікарня №4» з улаштуванням хоспісу та відділення паліативного лікування по вул. Соледарська, 1А м.Соледар, Донецької області» (коригування) - 241,541 тис.грн., проведення експертизи проєкту Реконструкція КНП «Соледарська міська лікарня №4» з улаштуванням хоспісу та відділення паліативного лікування по вул. Соледарська, 1А м.Соледар, Донецької області» (коригування) - 104,000 тис.грн.

 

Фінансове управління:

 

          3719770 ««Інші субвенції з місцевого бюджету»  на суму 22,000 тис. грн., а саме на співфінансування у розмірі 10% для придбання телемедичного обладнання для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул.Першотравнева, буд. 3, с.Парасковіївка Соледарської міської об’єднаної територіальної громади).

 

     2. Додатки 1-5 до рішення від 19.12.2019 № 7/50-1175 „ Про бюджет об'єднаної територіальної громади на 2020 рік ” викласти в новій редакції (додається). 

 

     3.Організаційне забезпечення виконання цього рішення покласти на виконуючого обов’язки  начальника фінансового управління Вишедську А.П.

 

      4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Степаненка О.М., постійну комісію міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Боровик).

 

 

Міський голова                                                                           О.М.Степаненко

 

ДОДАТКИ ДО РІШЕННЯ СЕСІЇ №7/53-1213

 

 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

20.02.2020 № 7/53-1214

м. Соледар

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність

 

             Розглянувши заяву від 17.01.2020 № 130/18-26 гр. Маслівець К.С., проект землеустрою, враховуючи позитивні матеріали погодження проекту, керуючись статтями 12, 118, 122, 125, 126, 186  Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом безоплатної приватизації для будівництва індивідуального гаражу із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади розташованої за адресою: гараж № 156, вул. Маяковського,                       м. Соледар  Бахмутського району Донецької області» та передати у власність земельну ділянку загальною площею 0,0029 га (кадастровий номер 1410370300:00:001:0408) гр. Маслівець К. С.  (ІПН ХХХХ) по  ХХХХ м. Соледар Бахмутського району Донецької області для будівництва індивідуального гаражу В 02.05.

            

              2. Рекомендувати гр. Маслівець К.С.:

            

  1. зареєструвати право власності на землю згідно чинного законодавства;

 

              2) дотримуватися обов’язків землевласника відповідно до статті 91 Земельного кодексу України;

               3) утримувати прилеглу територію в належному стані відповідно  до Правил благоустрою м. Соледара.

 

  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М.С.

 

 

Міський голова                                                                      О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20.02.2020 №7/53-1215

м. Соледар

 

Про погодження затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність   гр. Суворову О.А.

 

              Розглянувши службову записку від 24.01.2020 № 228/18-26 начальника відділу земельних ресурсів Худобець О.В. про погодження  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність гр. Суворову О.А., лист начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Якименка І.В. від 02.09.2019  № 18-5-0.332-4554/2-19, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальних громад», керуючись статтями 12, 121 Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

  1. Погодити затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Суворову Олександру Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів Берестівської сільської ради, що увійшла до складу  Соледарської міської ОТГ Бахмутського району Донецької області.

 

  1. Погодити передачу  у власність гр. Суворову Олександру Андрійовичу земельної ділянки (кадастровий номер 1420980500:01:009:0016) площею 2,0000 га із земель сільськогосподарського призначення державної власності для ведення особистого селянського господарства за межами   с. Спірне на території Соледарської міської ОТГ Бахмутського району Донецької області.

              3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва,   житлово-комунального   господарства,   екології,  транспорту  і зв'язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М.С.

 

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20.02.2020 № 7/53-1216

м. Соледар

 

Про припинення дії договору оренди земельної ділянки

 

              Розглянувши  клопотання від 22.01.2020 № 214/18-26  директора ПП «Надєжда» про припинення дії договору оренди, керуючись статтею 12, пунктом 5 статті 116 Земельного кодексу України,   статтею 31 Закону України від 06 жовтня 1998 року №161-ХІV«Про оренду землі» з внесеними змінами , статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

              1.  Припинити дію договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 35,8829 га (кадастровий номер ХХХХ; цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва А 01.01; вид угідь – рілля) за межами населених пунктів колишньої Яковлівської сільської ради Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області, укладеного між Артемівською районною державною адміністрацією Донецької області (ЄДРПОУ ХХХХ) та приватним підприємством «Надєжда» (ЄДРПОУ ХХХХ), зареєстрованим Артемівським районним відділом ДРФ ДП «ЦДЗК» від ХХХХ із внесеними до нього змінами, у зв’язку із закінченням строку його дії 19.01.2020 року.

             2. Організаційне виконання рішення покласти на відділ земельних ресурсів Соледарської міської ради(Худобець).

             3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М.С.

 

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20.02.2020 № 7/53-1217

м. Соледар

 

Про надання в оренду земельної ділянки

 

              Розглянувши заяву  від 04.02.2020 № 316/18-26 гр. Бабич Світлани Фаталіївни  про передачу в оренду земельної ділянки, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 23.05.2019 № 168106778, керуючись статтями 12, 122,   абзацом 5 пункту 1 статті 123, статтею 124 Земельного кодексу України,  Законом України «Про оренду землі"  від 06 жовтня 1998 року №161-ХІV«Про оренду землі» з внесеними змінами , статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

              1. Надати гр. Бабич С. Ф. (ІПН ХХХХ) в оренду терміном на 7 років земельну ділянку загальною площею 27,7062 га (кадастровий номер 1420980500:01:035:0013), за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за межами селища Спірне колишньої Берестівської сільської ради для сінокосіння і випасання худоби              (А 01.08)

              2. Встановити гр. Бабич С. Ф. орендну плату за користування земельною ділянкою загальною площею 27,7062 га  у розмірі 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить 7026,05 грн. (сім тисяч двадцять шість грн. 05 коп.) за рік. 

             3. Рекомендувати гр. Бабич С.Ф.:

  1. в місячний термін укласти  з  Соледарською  міською радою  в особі Соледарського міського голови Степаненка О.М. договір оренди земельної ділянки та зареєструвати його відповідно до  чинного законодавства;

  2. в п’ятиденний строк після державної реєстрації права оренди земельної ділянки, надати копії договору до Бахмутської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області;

              2) дотримуватися обов’язків землекористувача відповідно до вимог статей  96, 103 Земельного кодексу України.

               4. Організаційне виконання рішення покласти на відділ земельних ресурсів Соледарської міської ради(Худобець).

               5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М.С.

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20.02.2020 № 7/53 - 1218

м.Соледар

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

             Розглянувши заяву від 28.10.2019 № 454/18-26 гр. Соколенка В.Л., керуючись  статтею 55 Закону України від 22 травня 2003 року
№ 858-IV«Про землеустрій»,  Законом України від 05 червня 2003 року                      № 899-IV«Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» з внесеними змінами, статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із   землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки гр. Соколенку В. Л. (ІПН ХХХХ)  із земель невитребуваних часток (паїв) КСП «Володимирівське» загальною площею до 10,00 га за межами населених пунктів, на території колишньої Володимирівської сільської ради  Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Донецької області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (А 01.01) з метою подальшої передачі в оренду.

          2. Рекомендувати гр. Соколенку В.Л. замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки суб’єкту господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою відповідно до законодавства.

          3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва,   житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М.С.

 

 

Міський голова                                                               О.М. Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20.02.2020 № 7/53-1219

м. Соледар

 

Про погодження документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки

 

             Розглянувши заяви від 29.01.2020 № 277/18-26 гр. Папуши С.П., від 05.02.2020 № 334/18-26 гр. Ольхової О.О., технічні документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок, керуючись статтями 12,  122,  пунктом 12 статті 186  Земельного кодексу України від                   25 жовтня 2001 року  № 2768-ІІІ, статтями 19, 25, 56 Закону України «Про землеустрій» від 22 травня 2003 року № 858-IV, статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року   № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Погодити «Технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок № 1420980500:01:020:0024 за межами населених пунктів на території Берестівської сільської ради (колишня Берестівська сільська рада, що увійшла до складу Соледарської міської об’єднаної територіальної громади) Бахмутського району Донецької області», замовником якої є гр. Ольхова О. О.

 

2. Погодити «Технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, розташованої за межами населених пунктів на території Володимирівської сільської ради Бахмутського району Донецької області Кадастрові номери: 1420982000:01:119:0003», замовником якої є                                    гр. Папуша С. П.

 

             3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М.С.

 

 

Міський голова                                                                      О.М.Степаненко

 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20.02.2020  № 7/53 - 1220

м. Соледар                                                              

 

Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

Розглянувши заяви від 15.01.2020 № 101/18-26  гр. Білицького М.П., від 03.01.2020 № 15/18-26 гр. Смаги Д.О., від 31.01.2020 № 293/18-26                          гр. Василенка Д.І., про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки , керуючись статтями 12, 118, 121, 122, 123 Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок:

 

          1.1 гр. Білицькому М. П. (ІПН ХХХХ), загальною площею до 0,0100 га для будівництва індивідуальних гаражів (В.02.05) за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади у ХХХХ;

1.2 гр. Смазі Д. О. (ІПН ХХХХ) – загальною площею  до 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства (А 01.03) із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області у ХХХХ, для подальшої передачі у власність;

1.3 гр. Василенку Д. І. (ІПН ХХХХ) – площею 6,7938 га (кадастровий номер ХХХХ) для сінокосіння і випасання худоби (А 01.08) із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області за межами населених пунктів колишньої Берестівської сільської ради, для подальшої передачі в оренду.

 

2. Рекомендувати громадянам, зазначеним у даному рішенні, замовити розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок суб’єкту господарювання, який має право виконувати даний вид робіт відповідно до  закону

 

             3. Контроль за виконанням  рішення покласти  на постійну комісію  міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку(Ляшенко), заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М.С.

 

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

20.02.2020 № 7/53-1221

м. Соледар

 

Про надання згоди на поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Соледарської міської ОТГ

 

             Розглянувши заяви від 08.01.2020  № 39/18-26 гр. Земляного В.Г., від 15.01.2020 № 98/18-26 гр. Духтанова В.П., від 27.01.2020 № 251/18-26 гр. Гаірського О.О., від 29.01.2020 № 276/18-26 гр. Лященко М.І., від 29.01.2020 № 275/18-26 гр. Поетової А.В., керуючись    статтями 26, 56 Закону України від 22 травня 2003 року № 858-ІV«Про землеустрій», статтями 12, 79-1 Земельного кодексу України від  25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року   № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду на поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області та дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок:

1) площею 22,2171 га (кадастровий номер 1420981000:01:022:0011), яка розташована за межами населеного пункту с. Васюківка  колишньої Васюківської сільської ради, гр. Земляному В. Г. (ІПН ХХХХ);

2) площею 139,6407 га (кадастровий номер 1420982000:01:121:0002), яка розташована  за межами населеного пункту с. Пилипчатине колишньої Володимирівської сільської ради, гр. Духтанову В. П. (ІПН ХХХХХ);

           3) площею 19,7901 га (кадастровий номер 1420982000:01:055:0024), яка розташована за межами населеного пункту с. Трипілля колишньої Володимирівської сільської ради, гр. Гаірському О. О. (ІПН ХХХХ);

             4) площею 129,5245 га (кадастровий номер 1420982000:01:014:0002), яка розташована за межами населеного пункту с. Трипілля колишньої Володимирівської сільської ради, гр. Лященку М. І. (ІПН ХХХХ);

             5) площею 7,2606 га (кадастровий номер 1420982000:01:055:0023), яка розташована за межами населеного пункту с. Трипілля колишньої Володимирівської сільської ради, гр. Поетовій А. В. (ІПН ХХХХ);

              6) КП «Розсадник декоративних і лісових культур «Ялинка» (ЄДРПОУ ХХХХ), земельної ділянки площею 69,6106 га (кадастровий номер 1410370300:00:001:0321) у м. Соледарі Бахмутського району Донецької області.

             

            2. Рекомендувати громадянам та юридичній особі зазначеним у даному рішенні замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки суб’єкту господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою відповідно до законодавства.

 

           3. Контроль за виконанням  рішення покласти  на постійну комісію  міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку(Ляшенко), заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М.С.

 

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20.02.2020 №7/53- 1222

м. Соледар

 

Про визначення переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності  для продажу права на них на земельних торгах, підготовку лотів до проведення земельних торгів та реалізацію земельних торгів  з продажу права оренди на земельні ділянки

 

              Розглянувши лист від 23.01.2020 № 122 (вх. № 23/18-38 від 24.01.2020) генерального директора ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» Бичкова О.М., службову записку від 27.01.2020 №252/18-26  начальника відділу земельних ресурсів Худобець О.В. про включення земельних ділянок до Переліку земельних ділянок для продажу права на них на земельних торгах,з метою забезпечення ефективного використання земель, залучення додаткових коштів у місцевий бюджет, для економії коштів місцевого бюджету,  керуючись статтями 12, 134, 135,136,137 Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року  № 2768-ІІІ, статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

            1. Включити до переліку земельних ділянок комунальної власності для продажу права на них на земельних торгах, підготовку лотів до проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельних торгах - земельну ділянку загальною площею 0,8000 га, яка розташована  у м. Соледарі Бахмутського району Донецької області.

 

                2. Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

 

            3. Доручити міському голові Степаненку О.М. укласти Договір із спеціалізованою організацією – Виконавцем земельних торгів про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону.

           

            4. Організаційне виконання рішення покласти на відділ земельних ресурсів Соледарської міської ради(Худобець).

   

 5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва,   житлово-комунального   господарства,   екології,  транспорту  і зв'язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М.С.

 

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20.02.2020 №7/53 – 1223

м.Соледар

 

Про внесення клопотання про передачу земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади в особі Соледарської міської ради

 

              Розглянувши лист від 05.02.2020 № 8 (вх. № 125/18-37 від 06.02.2020) генерального директора ТОВ «Комплекс «Агротех» Сингаївського А.М., службову записку від 10.02.2020 № 355/18-26 начальника відділу земельних ресурсів Худобець О.В. щодо внесення клопотання про передачу земельної ділянки державної власності у комунальну власність, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад»,  керуючись статтями 151, 117, 122 Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року                        № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

              1. Звернутись до Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області з клопотанням про передачу земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 10,80 га (кадастровий номер 1420985900:01:123:0001), що розташована  за межами  с. Федорівка Друга на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громадиБахмутського району Донецької області,із державної власності до комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади  в особі Соледарської міської ради.

             

               2. Доручити міському голові Степаненку О.М. від імені міської ради направити дане рішення до Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області для прийняття відповідного рішення.

 

 

              3. Організаційне виконання рішення покласти на відділ земельних ресурсів Соледарської міської ради(Худобець).

 

            4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію   міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва,   житлово-комунального   господарства,   екології,  транспорту  і зв'язку (Ляшенко).

 

 

Міський голова                                                                        О.М. Степаненко

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

53 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20.02.2020 № 7/53 - 1204    

м. Соледар

   

Яндекс.Метрика