Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

 333.png — 2.09 Kб

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

78 СЕСІЯ 6 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

24.12.2015 №6/78-948

м.Соледар

 

Про затвердження Програми

економічного і    соціального

розвитку                   території

Соледарської   міської   ради  

на  2016 рік

 

         Розглянувши проект Програми економічного і соціального розвитку території Соледарської міської ради на 2016 рік, які розроблені згідно планів розвитку підприємств, організацій, установ, розташованих на території Соледарської міської ради, пропозицій відділів, постійних комісій Соледарської міської ради,  керуючись Законом України від 23 березня 2000 року № 1602-ІІІ «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», ст. 26 Закону України від 21 травня 1997 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” з внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку території Соледарської міської ради на 2016 рік(додається).

 

2. Виконавчим органам Соледарської міської ради, промисловим  та комунальним підприємствам, закладам та установам міста забезпечити виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку території Соледарської міської ради на 2016 рік.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Рагозу О.О., постійну комісію Соледарської міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Літовченко).

 

 

 

Міський голова                                                                         Ю.В. Товстокоренко

 

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про Програму економічного і соціального розвитку

території Соледарської міської ради на  2016 рік

 

        Програма економічного і соціального розвитку  території  Соледарської міської ради  на 2016 рік  розроблена з урахуванням  очікуваних надходжень до місцевого бюджету і  залучення коштів державного бюджету, перспектив розвитку промислових і комунальних підприємств, установ та організацій міста, а також з урахуванням пропозицій відділів та служб міської ради. Загальна сума на виконання заходів, що передбачені Програмою складає 167758,318 тис.грн.

        З метою подальшого розвитку міста на 2016 рік запланований ряд заходів, які будуть направлені на поліпшення умов життя і  якості послуг, що надаються населенню, а також на рішення проблем міста:

-  капітальний та поточний  ремонт міських доріг, житлових будинків, мереж інженерних комунікацій, ліній зовнішнього освітлення, об'єктів соціального та культурного призначення;

-  благоустрій міської території;

-  встановлення малих архітектурних форм;

- озеленення скверів, алей і  паркових зон;

- продовження газифікації міста;

- оновлення основних фондів комунальних підприємств;

- заходи щодо охорони навколишнього природного середовища;

- забезпечення вимушено переміщених громадян приміщеннями для тимчасового розміщення;

Виготовлення документації із землеустрою для надання земельних ділянок учасникам АТО під будівництво індивідуального житла.

         Розвиток малого підприємництва, торгівлі і побутового обслуговування дозволить створити умови для  конкурентного середовища, підвищення якості обслуговування населення.

        Подальше проведення робіт щодо реконструкції освітлення міста дозволить уникнути витрат з бюджету на утримання безоблікового освітлення.

        На 2016 рік Програма промислових підприємств міста передбачає збільшення темпів зростання об’ємів промислового виробництва в межах 114% по відношенню до очікуваного річного показника 2015року. Програма комунальних підприємств розрахована на ріст об’єму наданих послуг населенню в межах 107,4% до очікуваних показників 2015 року.

         У порівнянні з очікуваним показником 2015 року передбачається збільшення ( на 5,3%) середньооблікової кількості робітників на 187 чоловік.

         У всіх сферах діяльності планується підвищення середньомісячної заробітної плати штатних працівників:

- на промислових підприємствах збільшиться на 9,9% і становитиме 7584,7грн.;

- на комунальних підприємствах збільшиться на 6,3% - 3003,7грн.;

 

 

- в бюджетній сфері збільшиться на 26,7% і становитиме 3054,0грн.

          Промислові підприємства міста в 2016 році планують отримувати позитивні фінансові результати, своєчасно виплачувати заробітну плату, оплату поточних обов`язків.

        Програмою заплановано ряд заходів щодо розвитку закладів освіти на загальну суму 22306,217тис.грн., в тому числі з державного бюджету – 9297,354тис.грн., з місцевого бюджету – 12256,663тис.грн. (у т.ч. за рахунок міжбюджетних трансфертів, що надходять з бюджету м. Артемівська10640,4тис.грн. на утримання закладів освіти),  за рахунок інших джерел – 752,2 тис.грн.) Це реалізація двох комплексних проектів ДНЗ №17 та 59, розробка проекту на капітальний ремонт Центра дітей та юнацтва, ремонт покрівлі НВК №23, а також придбання та встановлення металопластикових вікон та дверей в заклади освіти.

      На фінансування заходів щодо розвитку культури планується спрямувати  9068,573 тис.грн., у т. ч., за рахунок державного бюджету 5271,165 тис.грн, з місцевого бюджету м.Соледара  3757,408тис.грн., (в.т.ч.  за рахунок міжбюджетних трансфертів, що надходять з бюджету м. Артемівська2915,5тис.грн.), з інших джерел 40,0 тис.грн. Це реалізація комплексного проекту щодо розвитку туризму в місті, розробка проекту на капітальний ремонт МЦКтаНТ «Соляник», розробка проекту та будівництво міні-котельної філії МЦКтаНТ.

         На заходи щодо соціального захисту населення планується направити 64,6 тис.грн. з місцевого бюджету м.Соледара.

На заходи з розвитку фізичного виховання та спорту з місцевого бюджету планується направити 44,88 тис.грн. на стипендії 17 провідним спортсменам міста. За рахунок коштів підприємства ДП «Артемсіль» планується утримання спорткомплексу м. Соледара.

З метою покращення екологічного стану території планується  направити  32399,509 тис.грн., у тому числі з обласного, місцевого бюджетів, а також за рахунок підприємств та з інших джерел. З обласного бюджету 26473,276 тис.грн. на будівництво модульних очисних споруд та мереж водовідведення мікрорайонів Білокаменка та Деконка.  З місцевого бюджету 459,433тис.грн. - придбання контейнерів для збору ТПВ, розробка проекту «реконструкція полігону для захоронення ТПВ».

На заходи щодо розвитку міста планується направити 200,0тис.грн. з метою розробки ТЕО щодо визначення альтернативних джерел водопостачання та розробку проекту на будівництво свердловин.

        Заплановано продовження  робіт по газифікації вулиць міста на суму 2438,811 тис.грн. у тому числі з державного бюджету – 2221,891 тис.грн.

З метою забезпечення житлом ВПО та підтримки учасників АТО  планується провести реконструкцію будівлі колишньої загальноосвітньої школи №21 під житловий 18-ти квартирний будинок та виготовити документацію з землеустрою для надання земельних ділянок учасникам АТО під будівництво індивідуального житла . Загальна сума на реалізацію заходів – 6825,245 тис.грн.

 

На виконання заходів житлово-комунального господарства у 2016 році планується залучити 31175,338тис.грн., у тому числі 55% - з державного бюджету, а саме:

- на капітальні ремонти житлового фонду –6785,91тис.грн., на поточні  ремонти житла будуть направлені кошти підприємства-балансоутримувача у розмірі 1450,0 тис.грн;

- на відновлення мереж водопостачання, енергозбереження та модернізації  планується залучити 2000,0тис.грн. у т.ч. за рахунок  КП «БАХМУТ-ВОДА» у сумі 1500,0 тис.грн., інших джерел – 500,0 тис.грн.;

- заходи Артемівського УГГ на території міської ради на суму 943,7 тис.грн.;

- Програмою соціально-економічного розвитку на 2016 рік передбачено роботи по благоустрою: капітальний, поточний ремонт та утримання ліній зовнішнього освітлення по місту, придбання автовишки та вантажної машини ГАЗель на загальну суму 2788,508тис.грн., у тому числі з державного бюджету 1789,477тис.грн.; наозеленення міста планується направити 2098,0 тис.грн. в т.ч. з місцевого бюджету 453,0 тис.грн. Це озеленення парку Шахтарської Слави, паркової зони на мікрорайоні Білокам`янка, скверів та алей по місту. Заплановані заходи дозволять поповнити інструментами для озеленення, забезпечити догляд за висадженими  деревами, кущами та квітами.;

- на санітарну очистку міста планується направити 4576,0 тис.грн. у тому числі 3581,0 тис.грн. з державного бюджету придбання трактора,бульдозера, вакуумно-прибиральної та дорожньо-комбінованої машин;

- з метою проведення капітального та поточного ремонту доріг, поточний ремонт автобусних зупинок, облаштування трьох автобусних зупинок та тротуарів по місту, та утримання  малих архітектурних форм по місту передбачено залучення коштів з місцевого та державного бюджетів, а також інших джерел на загальну суму 3531,17тис.грн.

Протягом 2015 року було розроблено 6 проектів направлених на  розвиток території Соледарської міської ради на загальну суму 26626,593 тис.грн., які також являються заходами Програми.

 З метою забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та  інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури планується фінансова участь підприємств у розмірі 50,0тис.грн. Для проведення інвентаризації існуючих зелених насаджень, оформлення їх паспортів та інших робіт планується направити 300,0тис.грн.

Робота органів виконавчої влади, підприємств та організацій буде направлена на максимальне виконання поставлених цілей і обраних пріоритетів.

 

 

Начальник відділу економіки

та прогнозування                                                                          І.І. Рудченко

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення комітету міської ради

24.12.2015  № 6/78-948

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Програма

економічного і соціального розвитку

території  Соледарської  міської ради 

на 2016 рік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З М І С Т

№ п/п

Найменування розділу

Стор.

1

Оцінка соціально-економічного становища

2

1.1

Загальна характеристика території Соледарської міської ради

2

1.2

Динаміка  розвитку економічної та  соціальної сфери

4

1.3

Актуальні проблеми соціально-економічного розвитку

14

2

Головна мета та пріоритетні напрями розвитку на 2016 рік

16

3

Сприяння стабілізації економічної ситуації

17

3.1

Інвестиційна діяльність

17

3.1.1

Капітальне будівництво за рахунок усіх джерел фінансування

18

3.2

Сфера послуг

20

3.2.1

Заходи щодо розвитку торгівлі та сфери послуг

21

3.3

Дерегуляція і розвиток підприємницького середовища

22

3.3.1

заходи щодо розвитку підприємництва

23

3.3.2

Захист прав споживачів

24

4

Сприяння соціальному розвитку та справедливості

25

4.1

Житлове будівництво

25

4.1.1

Регіональна програма житлового будівництва на 2016 рік

26

4.2

Житлово-комунальне господарство та комунальна інфраструктура

28

4.2.1

Заходи щодо розвитку житлово-комунального господарства

30

4.3

Демографічна ситуація

37

4.4

Доходи населення та заробітна плата

38

4.5

Соціальний захист населення

39

4.5.1

Заходи щодо соціального захисту населення

40

4.6

Освіта 

41

4.6.1

Заходи щодо розвитку закладів освіти

42

4.7

Фізичне виховання та спорт

44

4.7.1

Заходи щодо розвитку фізичного виховання та  спорту

45

4.8

Культура і туризм

46

4.8.1

Заходи щодо розвитку культури і туризму

47

4.9

Підтримка внутрішньо переміщених осіб та інших осіб постраждалих в результаті проведення бойових дій

48

4.9.1

Заходи щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших осіб постраждалих в результаті проведення бойових дій

49

5

Розбудова середовища, безпечного для життєдіяльності людини

50

5.1

Охорона навколишнього природного середовища 

50

5.1.1

Заходи щодо охорони навколишнього природного середовища

51

6

Підвищення ефективності соціально-економічного розвитку

54

6.1

Розвиток міста

54

6.1.1

Заходи щодо розвитку міста

55

6.2

Територіальне планування.

56

6.2.1

Заходи щодо територіального планування

57

6.3

Розвиток земельних відносин

58

6.3.1

Заходи щодо розвитку земельних відносин

59

7

Механізм реалізації програмних заходів

60

7.1

Податково-бюджетна діяльність

60

7.1.1

Основні показники зведеного бюджету на 2016 рік

61

7.2

Розвиток інформаційного простору

62

7.2.1

Заходи щодо розвитку  інформаційного простору

63

8

Фінансове забезпечення заходів Програми

64

9

Перелік пріоритетних інвестиційних проектів регіонального розвитку, реаліза-

цію яких пропонується фінансувати у 2016 році за рахунок бюджетних коштів

65

 

1.     оцінка Соціально-економічного становища  

 

1.1. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ТЕРИТОРІЇ

СОЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 Місто Соледар (до 1991 року  місто Карло-Лібкнехтівськ) розташоване при впадінні річки Мокра Плотва в річку Бахмутку / притока Сіверського Дінця/, на північно-східній частині Донецької області на відстані 20км від м.Артемівська та 100 кілометрів від обласного центру.

 Місто Соледар засноване 21 серпня 1924 року, як селище Карло-Лібкнехтівськ.

Чисельність наявного населення  на 01.10.2015р. складає 11,372тис.чол.

В 1999 році у межі міста були включені селища міського типу Дворіччя та Сіль і затверджена межа міста Соледар загальною площею 1410, 8 га.

На території міста Соледар знаходяться підприємства та організації, від господарської та благодійної діяльності яких залежить життєзабезпечення міста та його мешканців, а також наповнення бюджету громади:

-                     Державне підприємство «Артемсіль» - являється містоутворюючим підприємством, так як на ньому працює більша частина мешканців міста. Найбільше в Європі підприємство, яке працює за прогресивними технологіями видобутку, переробки, упакування та відвантаження солі. Запасів родовища вистачить ще на дві тисячі років. У складі підприємства 4 рудника і ремонтно-будівельне управління. Продукція користується попитом на ринках двадцяти двох країн світу;

-                     Товариство з обмеженою відповідальністю «Кнауф Гіпс Донбас» - є провідним виробником будівельних і обробних матеріалів в Україні, яке використовує  сировину  місцевих родовищ. Комплектні системи «Кнауф» для виконання внутрішніх обробних робіт приміщень визнані передовими і успішно застосовуються будівельниками у всьому світі. Основною продукцією підприємства є гіпсокартонні листи, сухі суміші, гіпсові плити, високоміцний гіпс та інше;

-                     У середині 2014 року припинило свою діяльність приватне акціонерне товариство «Белокаменські вогнетриви» - виробник високоглиноземистих вогнетривких та шамотних виробів особливо складних марок;

-                     Комунальне підприємство розсадник декоративних та лісових культур «Ялинка» - єдиний розсадник по промисловому вирощуванню блакитних та сріблястих ялинок в Україні. Продукція цього підприємства користується попитом як в Україні, так і за її межами;

-                     СКВРЖП «Ремонтник» та СКП «Комунальник» - комунальні підприємства, які надають послуги у житлово-комунальній сфері;

-                     У 1993 році у соляних шахтних виробітках відкрито спелеосанаторій «Донбас», нині товариство з обмеженою відповідальністю «Спелеосанаторій  «Соляна симфонія» - унікальна здравниця, де лікують бронхіальні астми, захворювання дихальних шляхів – з травня 2014 року тимчасово не працює;

-                     Відновлено музей солевидобутку, утворений в ХI столітті, який знаходиться на 160–метровій глибині відпрацьованих соляних галереях шахти. В одній галереї, поруч із музеєм знаходиться підземна функціонуюча православна церква;

-                     На території міста функціонує 47 об'єктів торгівлі, 9 об'єктів ресторанного господарства, 11 - побутових та платних послуг;

-                     Послуги населенню міста по перевезенню пасажирів надаються ТОВ Артемівське автотранспортне підприємство «АТП -11406». Функціонують залізнична станція Сіль, станція Деконська та дільниця Сіль вагонного експлуатаційно-ремонтного депо Красний Лиман (з 01.04.2013 року);

-                     Міський телефонний зв'язок забезпечує підприємство ПАТ «Укртелеком». Виконання послуг у комп'ютерній мережі передачі даних INNRA Net з виходом у глобальну мережу Internet здійснює сервіс провайдер публічне акціонерне товариство «Укртелеком», «Артнет», «БІНЕТ». Оператори мобільного зв’язку - МТС, Київстар і Life;

-                     Фінансові послуги населенню надають: Соледарське відділення ВАТ «Ощадбанк», Соледарське відділення регіонального управління «Приватбанк»,  відділення ПУМБ у м. Соледарі, відділення поштового зв’язку  Соледар – центр УДППЗ «Укрпошта»;

-                     Система охорони здоров'я представлена первинним рівнем надання медичної допомоги - амбулаторією № 5 комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Артемівської міської ради», бригадою комунальної медичної установи «Краматорська станція швидкої медичної допомоги»; вторинним рівнем надання медичної допомоги -  Соледарською міською лікарнею № 4 на 30 ліжко-місць стаціонарного лікування.

-                     Система охорони правопорядку, свобод і законних  інтересів громадян представлена Артемівським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області, яким здійснюється профілактична, соціально-агітаційна, правова і консультативна роботи;

-                     Мережа освітніх закладів складається з 2  загальноосвітніх шкіл - №13, №14, 3 дошкільних навчальних закладів - №14, №17, №59, навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад 1 ступеню» №23, професійного ліцею, Центра дітей та юнацтва;

-                     На території міста функціонують заклади культури та спорту: філія дитячої бібліотеки м. Артемівська,  початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Музична школа м.Соледара», Центр культури та народної творчості, Будинок сімейного дозвілля,  1 стадіон, 2 футбольних поля, 5 спортивних майданчиків,  сучасний спортивний комплекс з басейном. В період з 2011 по 2015 роки було збудовано 7 дитячих майданчиків.

У місті діє 9 громадських та 4 релігійні організації.

Місто Соледар являється інвестиційно-привабливим, оздоровчим,  спортивним, туристичним, позитивним острівком Донеччини.

 

1.2. Динаміка розвитку економіки та соціальної сфери

 

З метою підвищення життєвого рівня жителів громади, найбільша увага приділяється розвитку промислових підприємств.

Динаміка обсягу реалізованої продукції,  млн.грн.

Очікуваний обсяг реалізованої промислової продукції в 2015 році збільшиться на 17,5% проти 2014 року і складе 2291,882 млн.грн. Завдання  Програми буде виконано на 97,7%.

      ДП «Артемсіль» - основний вид діяльності це - видобуток, переробка, пакування та фасування солі.

На кінець 2015 року по обсягу реалізованої продукції  спостерігається виконання програмних показників на 98%, а у порівнянні з 2014 роком перевиконання складає більше 25%. Підприємство є одним з найбільших постачальників різноманітної сертифікованої якісної продукції не тільки на внутрішньому ринку країни, а і  до країн СНД, Балтії та Євросоюзу. 

ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» - спеціалізується на випуску гіпсу високотривкого, гіпсу будівельного, сухих гіпсових сумішей, гіпсокартонних листів та пазогребневих плит.

Попередній аналіз роботи за 2015 рік показує, що по обсягу реалізованої продукції виконання запланованих показників складає 97,52%,  а у порівнянні з показниками  2014 року  перевиконання становить 8,6%.  Виробничі потужності протягом 2015 року використовувались майже на 100%.

 СКВРЖП «Ремонтник» - створене згідно з рішенням сесії від 24.05.2001 р. № 3/20-264 - є балансоутримувачем житлового фонду міста, який знаходиться у комунальній власності. До кінця року на капітальний ремонт житлового фонду Соледарської ради буде витрачено 922,2 тис. грн. бюджетних коштів. Крім того за рахунок коштів підприємства виконуються поточні ремонти (ремонт покрівель, під’їздів, балконів, сходів, вимощень, внутрішніх інженерних комунікацій, герметизація міжпанельних швів та ін.) . за 9 місяців виконано на загальну суму  1153,1 млн. грн.

Водопостачання та водовідведення.На території Соледарської громади послуги по централізованому водопостачанню та водовідведенню усім категоріям споживачів надає  Соледарська дільниця комунального підприємства «БАХМУТ- ВОДА». Підприємством КП «БАХМУТ-ВОДА» виконано заміну 174м.п.  мереж водопостачання різного діаметру по вулицям Карпінського, Київська, Полковникова, Паризької Комуни, Куйбишева, Кірова, Чапаєва, Алебастрова, Жовтнева на суму 110,5 тис.грн.

Теплопостачання. Єдиним постачальником теплової енергії є ТОВ «Артемівськ-Енергія». На території Соледарської міської ради функціонує оснащена приладами обліку відпуску  теплової енергії 1 котельна, яка обслуговує 49 будинків міста ( 1228 абонентів).

Головним  завданням СКП «Комунальник» є благоустрій, надання ритуальних послуг, послуг з санітарного очищення  міста від твердих побутових відходів згідно з договорами укладеними з підприємствами, організаціями та установами всіх форм власності, жителями багатоповерхових будинків та приватного сектора.

Підприємство являється прибутковим.

Очікуване виконання показника об’єму наданих послуг складає 100% Програми.

 КПРДЛК «Ялинка»- підприємство спеціалізується на промисловому вирощуванню блакитних та сріблястих ялинок, сосни кримської, берези, туї, кущів ялівця козацького та ялівця вергинського. Щороку реалізується близько 11 тис. саджанців цих дерев та кущів. Також підприємство займається вирощуванням зернових культур. Підприємство надає безоплатно саджанці дерев та кущів для озеленення міста. У 2016 році кількість придатних для реалізації рослин складе понад 70 тисяч. У супереч ситуації в регіоні за підсумками року підприємство планує отримати прибуток.

 Товариство з обмеженою відповідальністю «Спелеосанаторій  «Соляна симфонія»- унікальна здравниця, призначена для профілактики, лікування та реабілітації  хворих, що страждають від різних захворювань бронхолегеневої системи (за винятком онкології та туберкульозу). Всі пацієнти проходять обов’язкове обстеження у триповерховому корпусі на поверхні, а потім спускаються у підземне відділення спелеосанаторія, яке знаходиться на глибині 288 метрів і може одночасно приймати 110 чоловік у віці від 6 до 60 років. За період лікування у залежності від захворювання пацієнт проводить під землею від 80 до 220 годин. Лікування сіллю в соляних шахтах м. Соледара дає в абсолютній більшості випадків позитивний ефект. Ефективність лікування серед дорослих становить 70-85%, а серед дітей 85-95%.

З травня 2014 року спелеосанаторій тимчасово не приймає відпочиваючих.

Житлове будівництво

Однією  з найгостріших  соціально-економічних   проблем в місті  залишається  забезпечення  населення житлом.

Станом на 01.10.2015року на квартирному обліку перебуває 424 сім'ї, з них користуються правом першочергового одержання житла 129 сім’ї,  що складає 30,4%, позачергового одержання житла 19 сімей – 4,5%.

У 2016 році планується проведення реконструкції будівлі колишньої загальноосвітньої школи №21, розташованої за адресою: м. Соледар, вул. Паризької Комуни, 1, під житловий 18-ти квартирний будинок.

У цьому році було проведено поточний ремонт покриття ділянок доріг по вул. Карпінського, Луначарського, 52-ї Стрілкової дивізії, Носова, 60 років Жовтня, Чкалова, Червонофлотській, Маяковського, Цілинників, Леніна  на загальну суму 591,6тис.грн. та капітальний ремонт покриття дороги на розі вул. Чернишевського та Льва Толстого на суму 110,3тис.грн.

 

Для жителів та гостей міста організовано зону відпочинку по вул. Луначарського.  За 9 місяців 2015 року сквер додатково доповнено зеленими насадженнями СКП «Комунальник» та КПРДЛК «Ялинка»: 275 троянд, 9 туй західних, 32 спіреї. Згідно з планом скверу влаштовано доріжки з плитки ФЕМ площею 250м2, встановлено  5 паркових лавок та урн. Виконано заходи з благоустрою навколо скверу. 

Торгівельна мережа  налічує 47 об'єктів торгівлі, 9 об'єктів ресторанного господарства, 11 - побутових та платних послуг.

 

У 2012 році відбулася реорганізація системи охорони здоров’я.

На даний момент у місті функціонує 3 комунальних заклади охорони здоров'я:

-         Соледарська міська лікарня № 4 на 30 місць.

 

 

 

Показники

2012 рік

2013 рік

2014 рік

11 міс.

2015р.

Укомплектованість лікарями, %

70

68

58

57

Укомплектованість середнім медичним персоналом, %

66

78

82

85

Кількість відвідувань лікаря

28474

30157

37444

28747

Койкодні

25373

19170

10127

8047

-          амбулаторія №5 комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Артемівської міської ради».

     Укомплектованість штату : лікарями – 5 осіб (48,7%), молодшим медичним персоналом – 22 особи (84,6%).

Планова потужність  прийому громадян 41 чол. на день.

-         бригада комунальної медичної установи «Краматорська станція швидкої медичної допомоги».

Укомплектованість штату двох бригади  – 100%. (9 фельдшерів, 1 старша медична сестра,  5 молодших медичних сестер, 8 водіїв).

У місті зареєстровано близько 1500 внутрішньо переміщених осіб. Органи місцевого самоврядування в межах своїх повноважень забезпечують виконання Закону України від 20 жовтня 2014 року №1706-VII «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

Постійно забезпечується: влаштування дітей до дошкільних закладів та у школи,  вирішення питання щодо надання медичної допомоги, інформування осіб щодо розміщення важливих соціальних служб та в цілому інфраструктури в містах Соледар та Артемівськ,  місць тимчасового проживання. Частина внутрішньо переміщених осіб самостійно знаходить житло, частина – повернулися додому.  Для тимчасового розміщення інших громадян  виділено 45 койко-місць на першому поверсі Соледарської міської лікарні.

         На даний момент у місті проживає близько 300 внутрішньо переміщених осіб.

Не обходять стороною наше місто і благодійні організації. Так, цього року  для підтримки  внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживали у місті:

- Товариством Червоного Хреста України надано 685 продуктових наборів,

- Гуманітарним штабом Рината Ахметова «ПОМОЖЕМ» надано 386 продуктових наборів,

- Харківською волонтерської організацією надано 50 продуктових наборів та кваліфіковану юридичну допомогу.

 

 Демографічні показники                               

- кількість народжених за січень-вересень 2015 року становить 55 немовлят, що на 17 немовлят менше, ніж за аналогічний період 2014 року.

- кількість смертей становить 154 чол., що на 3 чоловіка більше ніж за    аналогічний період 2014 року.

Наявне населення з кожним роком зменшується.

 

 

 

 

Наявне населення по роках:

Освіта.На території Соледарської міської ради функціонує дві загальноосвітні школи І-ІІІ ступені в яких навчаються 849 дітей. 355 учнів  1-4 класів охоплені гарячим харчуванням.

На протязі 7 останніх років у місті функціонує 3 дошкільні заклади та школа-сад 1 ступеню №23.

У 2013-2014 навчальному році  мережа дошкільних закладів збережена.  До складу входять 28 груп,  в яких виховується 473 дитини (в т.ч. 30 дітей  дошкільного віку на базі НВК). 

         В трьох спеціальних групах 43 дитини отримують корекційну  допомогу.

         Функціонує 25 україномовних груп, які відвідує 417 дітей  (88% від загальної кількості дітей дошкільного віку) та 3 російськомовних групи, в яких виховується 56 дітей (12%).

         Для розвитку творчих здібностей дошкільнят функціонує 13 профільні групи, що дає можливість охопити навчанням у профільних групах 226 дітей, що становить 48% від загальної кількості дітей дошкільного віку.

У місті проходять професійні та святкові заходи: День Перемоги, день працівника комунального господарства,  день  вчителя, день захисту дитини, різдвяні та новорічні свята  та інші.

За 11 місяців 2015 року проведено вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни. Всі ветерани отримали подарунки від міської ради.  

Міським центром культури та народної творчості, Центром дітей та юнацтва спільно зі службою у справах дітей Соледарської міської ради щорічно проводяться  новорічні та різдвяні заходи для дітей із багатодітних сімей із врученням новорічних подарунків.

Крім того у грудні проводиться День інваліда. Цього року всі - 34 дитини даної категорії отримали подарунки. Також проводиться зустріч міського голови з дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування.

Придбано одяг 15 дітям-сиротам за рахунок коштів приватних    підприємців    міста  ( 1800 грн.)  та  депутатів Соледарської         міської ради   (970 грн.)  .

 

Міською радою приділяється значна увага розвитку фізичної культури і спорту. У місті створені всі необхідні умови для занять спортом. Діє сучасний спорткомплекс ДП «Артемсіль», боксерський клуб «Золота рукавичка», стадіон «Соляник», встановлені міні-футбольні поля. Стало доброю традицією підтримувати молодих спортсменів, які гідно захищають честь соледарської громади на змаганнях різних рівнів, що сприяє зростанню іміджу нашого міста.

З бюджету міста за 11 місяців 2015 року виплачена стипендія 16 ведучим спортсменам у розмірі 17,6 тис.грн.

 

Соціальний захист.

Працює Комплексна програма соціального захисту малозабезпечених верств населення та інших пільгових категорій на 2015-2018 роки. На виконання якої за 11 місяців 2015 року з місцевого бюджету виділено 30,9тис.грн.

Надана матеріальна допомога:

- 61 малозабезпеченим  сім'ям з дітьми,

- на поховання 12 громадян,

- одній жительці міста, вік якої сягнув 100 років,  

- надані пільги у розмірі 50% одному інваліду по зору ІІ групи  по абонентній платі  за телефонний зв'язок. 

 

 

 

Продовжується будівництво Свято-Преображенського храму.

Храм будується за кошти:  пожертв прихожан, окремих громадян, підприємства ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» працівників ДП «Артемсіль» та церковних кружок». Цього року тільки працівники державного підприємства  «Артемсіль» з заробітної плати пожертвували близько 80 тис.грн.. Встановлено бетонний купол центральної частини храму. Виготовлено металоконструкції двох бокових веж (дзвіниці та вівтаря). На центральній частині встановлено купол у формі цибулини  з хрестом. Виконано штукатурні роботи  внутрішніх стін центральної частини та частини фасаду.    

 

Бюджетна політика.

До міського бюджету за 2015 рік (з урахуванням суми трансфертів з Державного бюджету) очікується отримати 18517,6 тис.грн., що на 6% менше ніж у 2014 році. Надходження доходів міського бюджету (без трансфертів) у 2015 році очікуються у розмірі 7676,1 тис.грн., що на 60% менше ніж у 2014 році. Так як у 2015 році, згідно внесених змін у законодавство, утримання закладів освіти та культури здійснюється за рахунок субвенцій з бюджету вищого рівня обсяг субвенцій збільшився до 10841,5тис.грн.

Динаміка надходження доходів місцевого бюджету, всього, млн.грн.

Динаміка зайнятості населення та розміру середньомісячної заробітної плати.

У 2015 році очікуваний показник фонду оплати праці промислових, комунальних підприємств та бюджетних установ складе 294,65 млн. грн., кількість працівників – 3782чол. У наступному році заплановано ріст загального фонду оплати праці (на 13%) до відмітки у 342,274 млн.грн. при збільшенні ( на 5,5%) середньооблікової кількості робітників на 189 чоловік, що становить 3990 робітників.

         Динаміка зайнятості населення по роках, чол.

У всіх сферах діяльності планується підвищення середньомісячної заробітної плати штатних працівників до 10%.

- на промислових підприємствах збільшиться на 9,8% і становитиме 7584,7грн.;

- на комунальних підприємствах збільшиться на 6,3% - 3003,7грн.;

- в бюджетній сфері збільшиться на 26,7% і становитиме 3054,0грн.

             На кінець року наявність заборгованості по заробітній платі на промислових та комунальних підприємствах, а також бюджетних установах  міста не очікується.  

Показники розміру середньомісячної заробітної плати

всіх працівників в економіці міста по роках, грн.

Виконано завершальний етап розробки  Генерального плану міста Соледар (зонування території). Документ проходить державну експертизу в філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Донецькій області.

Генеральний план визначає перспективи майбутніх капітальних проектів і територіальні напрямки розширення міста, забезпечення необхідних санітарно-гігієнічних і екологічних вимог, раціональне визначення меж землекористувань, зон житлової, суспільної, промислової забудови, зон різної містобудівної цінності, впорядкування територій, забезпечення збереження   історико-культурної спадщини.

Цей документ містить інформацію про демографічні, соціальні й економічні показники розвитку місцевої громади.

Наявність Генерального плану міста сприяє покращенню інвестиційного клімату в місті.

 

 

 

1.3. АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

 

Проблемне питання

Обґрунтування необхідності вирішення питання

Шляхи вирішення

Відсутність якісної послуги з водопостачання

Неякісне надання послуг з водопостачання КП «БАХМУТ-ВОДА». Обмежений обсяг води, що надходить до споживача.

Розробка проекту та будівництво свердловин альтернативного водопостачання міста  Соледар

Незадовільний технічний стан міських очисних споруд

 

Повна відсутність очистки стоків, що надходять на очисні споруди протягом більш ніж 11 років. Очисні споруди не виконують функцію очистки. Забруднені стоки надходять у річку Мокра Плотва. Реалізація даного проекту забезпечить централізовану відкачку стоків, докорінно    поліпшивши екологічну ситуацію у місті.  

Будівництво модульних очисних споруд та мереж водовідведення мікрорайонів Білокаменка та Деконка в м.Соледарі

Реалізація даного проекту забезпечить централізовану відкачку стоків,   докорінно  поліпшивши екологічну ситуацію у місті.

 

 

 

Черга на отримання житла.

Відсутність будівництва нового житла

Станом на 01.10.2015 р. на квартирному обліку перебуває 424 сім’ї, з них користуються правом першочергового та позачергового одержання житла 148 сімей. 

Реконструкція будівлі колишньої загальноосвітньої школи №21, розташованої за адресою: м. Соледар, вул. Паризької Комуни, 1, під житловий будинок

В 3-поверховому житловому будинку згідно з проектом планується влаштування18 квартир, у т.ч. 1- кімнатних -12, 2-кімнатних -3 , 3-кімнатних -3.

Незадовільний стан міських доріг

Через місто проходить дорога по вул. Жовтневій, яка регулярно експлуатується надважкими вантажівками, а протягом 2014-2015 років і військовою технікою.

Дорога, яка з’єднує центр міста та ст. Сіль (віддалений мікрорайон) практично не має твердого покриття.

Капітальний ремонт доріг по місту

Відсутня можливість централізованого опалення будинків №1а по вул. ВЧД  та 1а по вул. Франка мікрорайону Сіль м.Соледара

Будинки  отримували теплоносій від відомчої котельної  державного підприємства «Донецька залізниця»

Розробка проекту та встановлення індивідуального електричного опалення

Відсутня можливість централізованого опалення ДНЗ школа-садок №23 «Сонечко» мікрорайону Сіль м.Соледара

Дошкільний навчальний заклад  отримував теплоносій від відомчої котельної  державного підприємства «Донецька залізниця»

Розробка проекту та встановлення індивідуального електричного опалення

 

2.  ГОЛОВНА МЕТА ТА ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ

НА 2016 РІК

        Розбудова спроможності і розвитку територіальної громади м.Соледара шляхом відновлення інфраструктури та системи надання соціальних послуг населенню, у тому числі внутрішньо переміщеним особам, створення сприятливих умов для бізнесу, максимального використання потенціалу території Соледарської міської ради та зміцнення безпеки життєдіяльності громади.

 

ü   Сприяння стабілізації економічної ситуації   

1.            Капітальний ремонт зовнішнього освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій;

2.            Реалізація проектів з реконструкції дошкільних навчальних закладів №17, №59 з застосуванням енергозберігаючих технологій.

 

ü   Сприяння соціальному розвитку та справедливості, підтримка внутрішньо переміщених осіб.

3.            Ремонт автошляхів;

4.            Ремонт об’єктів житлового фонду;

5.            Ремонт квартир, що пустують для  внутрішньо  переміщених осіб;

6.            Реконструкція колишньої ЗОШ №21 під 18-ти квартирний житловий будинок;

7.            Оновлення основних фондів комунальних підприємств;

8.            Газифікація вулиць м. Соледара;

9.            Ремонт систем  інженерних комунікацій;

10.       Створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;

11.       Соціальний захист населення; 

12.       Реалізація проекту «Європейський куточок маленького міста Соледар»;

13.       Реалізація проекту «Соледар – неповторний куточок скарбниці незалежної України»;

14.       Розробка проектів та капітальний ремонт закладів культури та освіти.

 

ü   Запобігання поглибленню диспропорцій соціально-економічного розвитку території Соледарської міської ради підвищення ефективності місцевого самоврядування

 15.  Формування спроможної територіальної громади шляхом добровільного  об’єднання територіальних громад;

 16. Розробка проекту та встановлення індивідуального електричного опалення в будинки №1а по вул. ВЧД та №1а по вул. Франка мікрорайону Сіль.

 

ü   Розбудова середовища,  безпечного для життєдіяльності людини

17.       Будівництво модульних очисних споруд та мереж водовідведення мікрорайонів Білокаменка та Деконка в м.Соледарі;

18.       Придбання сміттєвоза та  контейнерів;

19.       Розробка проекту «Реконструкція полігону для захоронення твердих побутових відходів в м. Соледар».

3. СПРИЯННЯ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЕКОНОМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ

 

3.1. ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ        

Головна ціль – збільшення обсягу інвестицій  в економіку міста за рахунок будівництва  нових  виробництв та модернізації діючих підприємств.

 

Основні завдання на 2016 рік:

·                      Модернізація виробництва;

·                      забезпечення введення в експлуатацію  газопроводів 6,827 км;

 

    Ресурсне забезпечення: на виконання заходів планується спрямувати  51888,811тис. грн.,  у т. ч. за рахунок коштів державного бюджету – 519,0тис. грн., за рахунок субвенцій з державного бюджету - 1702,891тис.грн., міського бюджету – 216,92тис. грн., коштів підприємств – 49450,0 тис. грн.

 

3.1.1.  КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО ЗА РАХУНОК УСІХ ДЖЕРЕЛ ФІНАНСУВАННЯ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Найменування замовників

та   назва об’єктів, згідно з проектно-кошторисною документацією, їх місцезнаходження

Наявність проектно-кошторисної документації:дата і № комплексного експертного висновку;

 дата і № документа, яким затверджена ПКД

Рік початку             і закін-чення

Всього

за кош-

торисом

 

 

 

 

 

 

кап.вкл.

потужн.

Виконано

з початку будівництва станом на

 01.01.2016   (очік.)

             

 

 

 кап.вкл.

   потужн.

% будівельної готовності на 01.01.2016

Залишок

за кошто-

рисом

на 01.01.

2016

*)

 

 

 

кап.вкл.

потужн.

 

Пропозиції на 2016 рік

капітальні вкладення   у   діючих цінах   - тис.грн    введення потужностей у відповідних одиницях виміру

 

Всього за рахунок усіх джерел фінансу-вання

 

 

у тому числі за джерелами фінансування:

кошти держав-

ного бюджету (вклю-чаючи

 екофонд)

 суб- венції

 з держав-ного бюджету місцевим бюдже-там

кошти обласно-

го бюд-жету

(вклю-чаючи екофонд)

кошти міськ

(рай) бюд-жету

(вклю-чаючи еко-фонд)

власні кошти підпри-ємств              та орга-нізацій

кредити банків              та інші

    позики

    (крім

  бюджет-

     них)

Кош-             ти іно-земних інвес-торів

Кошти вітчиз- няних інвести-ційних компаній

Кошти населеня на будів-ництво власних квартир

Кошти інди-відуа-льних забу-довни-ків

Інші

джере-ла фі-нансу-

вання

 (вка-зати   які)

А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

Обсяг капітальних інвестицій – всього /включаючи  обладнання, інструмент,інвентар/

х

х

 

 

 

 

 

 

 

 

х

51888,811

51888,811

519,0

1702,891

 

216,92

49450,0

 

 

 

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І. Будівництво  (реконструкція) капітальний ремонт важливих вироб­ничих об’єктів

 

 

 

 

 

49450,0

49450,0

 

 

 

 

49450,0

 

 

 

 

 

 

у тому  числі:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

по замовниках та  об’єктах

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДП «Артемсіль»

 

 

 

 

 

49450,0

49450,0

 

 

 

 

49450,0

 

 

 

 

 

 

1.Реконструкція головного корпуса будівлі помолу-навантаження солі рудника №4

В наявності

 

 

 

 

2500,0

2500,0

 

 

 

 

2500,0

 

 

 

 

 

 

2.Реконструкція  будівлі солефабрики рудника ім. Володарського

В наявності

 

 

 

 

3300,0

3300,0

 

 

 

 

3300,0

 

 

 

 

 

 

3.Реконструкція цеху затарювання солі рудника №1,3

 

 

 

 

 

3900,0

3900,0

 

 

 

 

3900,0

 

 

 

 

 

 

4. Капітальний ремонт будівель, обладнання та ін.

 

 

 

 

 

39750,0

39750,0

 

 

 

 

39750,0

 

 

 

 

 

 

 

П. Будівництво (реконструкція) об’єктів соціальної сфери

 

 

 

 

 

 

2438,811

2438,811

519,0

1702,891

 

216,92

 

 

 

 

 

 

 

у тому  числі:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Газифікаціяу т.ч.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Газифікація м. Соледара (вул. Чапліна, вул. Кірова, вул. Поштова, вул. Київська. Вул. 8-го Березня, вул. Червонознаменна, пров. Шосейний, пров. Льотчиків, пров. Поштовий, пров. 8-го Березня)

 

2007-2016

2673,184

6,6 км.

883,5

1,6 км

21

1792,517

5,0 км

1792,517

 

 

1702,891

5,0 км

 

 

89,626

 

 

 

 

 

 

 

2. Газифікація м. Соледара (вул. Комсомольська, пров. Комсомольський, вул.Петровського, вул.Червоногвардійська, пров. Червонофлотський)

 

2012-2016

804,821

2,4м

258,527

700м

0

546,294

1,7км

546,294

1,7км

519,0

1,6км

 

 

27,294

0,1км

 

 

 

 

 

 

 

3.Газифікація м.Соледара (вул. Куйбишева, вул. Паризької Комуни)

 

2015

100,0

0

0

100,0

0,127км

100,0

0,127км

 

 

 

100,0

0,127км

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.2. СФЕРА ПОСЛУГ

 

Головна ціль - задоволення суспільних та індивідуальних потреб споживачів.

 

 

Основні завдання на 2016 рік:

·          вдосконалення та розвиток сфери послуг;

·          зростання обсягу надання послуг;

·          підвищення  рівня культури та якості обслуговування населення;

·          розширення спектру послуг;

·          соціальний захист працівників галузі;

·          зростання професійного рівня кадрів.

 

 

Кількісні та якісні показники розвитку сфери послуг:

·        збільшення обсягу надання платних послуг на 1%.

 

 

 

3.2.1. Заходищодо розвитку ТОРГІВЛІ ТА СФЕРИ ПОСЛУГ

Зміст заходу

Фактичне виконання кількісних показників

Витрати на реалізацію (  тис.грн.)

Очікуваний результат ( тис. грн.)

 

План на 2016 рік

Всього

у тому числі за рахунок коштів:

додатковий обсяг

 

Додаткові надходження до бюджету

 

Держав

ний бюджет

місцевих бюджетів

Суб`єктів господарювання

інші джерела

 

план

факт

план

факт

 

Обл. бюджету

місц. бюджету

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

1. Сприяти укріпленню матеріально-технічної бази  підприємств сфери торгівлі та побуту за рахунок модернізації, реконструкції, переоснащення, приведення до вимог сучасного дизайну всього: 2 об`єкти на суму 52,0 тис. грн.

 

52,0

52,0

 

 

 

52,0

 

-

-

-

-

 

1.1.ремонт приміщень:

 

52,0

52,0

 

 

 

55,0

 

-

-

-

-

 

ФОП Махник Р.П.

2-3 кв.

50,0

50,0

 

 

 

50,0

 

 

 

 

 

 

ФОП Ілащук О.В.

2-3 кв.

2,0

2,0

 

 

 

2,0

 

 

 

 

 

 

2. Соціальний захист працівників галузі:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.1. Сприяти недопущенню заборгованості з виплати заробітної плати працівникам сфери

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Соціальний захист ветеранів війни та інших пільгових категорій:

 

8,5

8,5

 

 

 

8,5

 

 

 

 

 

 

 

4.1. надання безкоштовних послуг ветеранам війни (160 чол.)

 

5,5

5,5

 

 

 

5,5

 

 

 

 

 

 

4.2. дітям – сиротам  (15 чол.)

 

3,0

3,0

 

 

 

3,0

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО:

 

60,5

60,5

 

 

 

60,5

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.3.  ДЕРЕГУЛЯЦІЯ  Й РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦЬКОГО        

СЕРЕДОВИЩА

Головна ціль – створення належних умов для всебічного розвитку малого та середнього підприємництва як складової економічного потенціалу території Соледарської міської ради  та підвищення його ролі у вирішенні соціальних проблем громади.

 

Основні завдання  на 2016 рік:

·         подальше впорядкування нормативного регулювання підприємницької діяльності;

·         формування сприятливого бізнес-середовища, основаного на партнерстві влади, бізнесу та громадськості;

·         подолання негативних наслідків суспільно-політичної ситуації в регіоні  у зв’язку з проведенням АТО;

·         створення ефективної і відкритої системи надання адміністративних послуг;

·         усунення підґрунтя конфлікту інтересів, що на сьогодні є основною причиною корупції;

·         запровадження раціональних і прозорих процедур формування державної політики у сфері надання адміністративних послуг.

·         активізація інноваційно-інвестиційної складової розвитку підприємництва, розвиток зовнішньоекономічних зв’язків;

·         впровадження  нових  механізмів інформаційно-консультативної підтримки малого бізнесу;

·         створення сприятливих умов для розвитку  нових малих та середніх підприємств;

·         розвиток  підприємств у напрямку комплексної інтеграції в межах європейських стандартів;

·         створення сприятливих умов для ефективного розвитку діючих підприємств, підвищення конкурентоспроможності виробляємо продукції, робіт і послуг, розвиток вільної конкуренції в місті;

·         захист прав споживачів.

 

 

3.3.1. ЗАХОДИ ЩОДО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

 

Зміст заходу

Термін виконання

Виконавець

Витрати на реалізацію, тис.грн.

Очікуваний

результат

Всього

у тому числі за рахунок коштів:

державно

го

бюджету

місцевих бюджетів

Підпри

­ємств

інших джерел

обласного бюджету

міського бюджету

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

1

 

Забезпечення дотримання вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності ” при підготовці та прийнятті проектів регуляторних актів

2016 рік

Соледарська міська рада

Не потребує коштів

 

 

 

 

 

Встановлення доступності та прозорості правил ведення підприємницької діяльності у місті. Залучення до участі у розробці нормативно-правової бази підприємців, об’єднань підприємців, громадських організацій, підвищення рівня їх правової інформованості.

2

Створення  реєстру  об'єктів  комунальної власності, інших активів, які можуть бути надані  в  оренду  або  відчужені  на  конкурсній  основі  суб`єктам малого і середнього   підприємництва

2016 рік

 Відділ комунальної власності

Не потребує коштів

 

 

 

 

 

 

 

3.3.2. ЗАХИСТ  ПРАВ СПОЖИВАЧІВ  

Найменування заходів

 

Термін виконання

 

Виконавець

 

1

2

3

І розділ.   ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ  СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ.

Першочергове обслуговування пільгової категорії  в усіх підприємствах сфери послуг  міста .

Постійно

 

Керівники підприємств

Проведення аналізу забезпеченості населення  міста підприємствами торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг  та  прийняття заходів щодо раціонального розміщення мережі згідно з нормативами забезпеченості.

Протягом року

 

 

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

Здійснення погодження режиму роботи мережі підприємств, що здійснюють торговельне та побутове обслуговування населення,  відповідно до потреб населення. 

Протягом року

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

ІІ  розділ.   ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ  НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ  ТОВАРІВ.

1.    Проведення спільно з підприємствами-виробниками виставок-продажівв підприємствах роздрібної торгівлі:

 

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керівники підприємств

- ТОВ ТД «М`ясна весна»

1 кв.

Рощин О.О.

 -  ТОВ «АТБ-маркет»

1 кв.

Булатов А.А.

- ТОВ «Брусничка»

2 кв.

Зіборов П.В.

-  ДП “Артемсіль”

3 кв.

Сичкова В.О.

       ІІІ розділ. ПРОФІЛАКТИКА ПОРУШЕНЬ ЗАКОНОДАВСТВА  ПРО ЗАХИСТ ПРАВ  СПОЖИВАЧІВ   

1.  При  відкритті нових об‘єктів торгівлі, ресторанного господарства,             

     побутових послуг  інформувати суб’єктів підприємницької                                      

     діяльності  в частині знань Закону “Про захист прав    

     споживачів”, правил торговельного та побутового обслуговування.  

Постійно

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

2. Розгляд листів, звернень, заяв громадян  з аналізом всіх порушень, виявлення                                         

     причин, які їх породжують, та інформування  на нарадах з господарюючими 

     суб’єктами. 

При надходженні

 

 

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

3.  Організація прийому громадян-споживачів та  надання  консультативної    

     та практичної  допомоги  згідно з вимогами законодавства про захист прав

     споживачів.

Протягом року

 

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

 

4. СПРИЯННЯ СОЦІАЛЬНОМУ РОЗВИТКУ ТА СПРАВЕДЛИВОСТІ

4.1 ЖИТЛОВЕ  БУДІВНИЦТВО

 

Прогноз розвитку :у 2016 році планується провести реконструкцію будівлі колишньої загальноосвітньої школи №21, розташованої за адресою: м. Соледар, вул. Паризької Комуни, 1, під житловий будинок з зовнішніми мережами електропостачання, газопостачання, водопостачання та водовідведення. 

 

Проблеми:

·                   При середній забезпеченості загальною площею одного мешканця 24,7 метрів, близько  70%, які знаходяться  на квартирному обліку, живуть в умовах до 6 кв. метрів на одну особу. При цьому велика кількість родин усе ще проживає в гуртожитках і комунальних квартирах, у ветхих  та аварійних будинках.Проблема забезпечення житлом  залишається однією з найбільш гострих. Першою, обов'язковою стадією процесу забезпечення житлом є облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

·                   несвоєчасне проходження щорічної перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку по Соледарській міській раді, що в свою чергу приводить до збільшення числа черговиків.

·        одним із факторів, який негативно позначається на здійсненні приватизації житла, є незадовільний технічний стан частини житлового фонду. Практично вся масова забудова 1928–1980 рр. потребує ремонту. Громадяни, які проживають у такому житлі, не завжди виявляють бажання приватизувати його.

 

Головна мета : покращення житлових умов населення.

 

             Основні завдання  на 2016 рік:

 

·                   введення в експлуатацію житлових будинків за рахунок усіх джерел фінансування;

·                   передачу у власність громадян житлових приміщень у гуртожитках здійснювати з одночасною передачею їм у спільну сумісну власність допоміжних приміщень (приміщень загального користування).

·                   формування бази приватизованого житла: квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках  по Соледарській міській ради.

 

         Ресурсне забезпечення: на фінансування заходів щодо житлового  будівництва передбачається  фінансування в обсязі 6635,245тис.грн.: з державного бюджету – 5971,72тис.грн., з міського бюджету – 663,525тис.грн.

 

 

4.1.1. РЕГІОНАЛЬНА ПРОГРАМА ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА на 2016 рік

 

 

Найменування замовників

та  назва об'єктів згідно з проектно-кошторисною документацією, їх місцезнаходження

Наявність проектно-           кошторисної

документації,

дата і № комплексного експертного висновку;

дата і № документа, яким  затвержена ПКД

Рік початку  і закін-чення

Всього

за кош- торисом

 

 

 

 

 

тис.грн.

кв.м

 

Виконано з початку будівництва станом

на 01.01.2016 (очік.)

 

 

тис.грн.

кв.м

 

% будівельної готовності на 01.01.2016

 

Залишок

за кошто-рисом

на 01.01. 2016

(очік.)

 

 

тис.грн.

кв.м

 

Програма на 2016 рік  

обсяг капітальних вкладень у діючих цінах – тис. грн.

введення в експлуатацію загальної площі кв. метрів   

 

Всього

за  раху-нок  усіх джерел фінан-сування

 

у тому  числі за  джерелами фінансування :

 

кошти держ-бюд-жету

кошти облас-ного бюд-жету

 

коштиміськ (рай)

бюд-жету

власні кошти підпри-

ємств

та  органі-зацій

кредити банків та інші позики

кошти вітчиз-няних інвес-торів

кошти населен-ня  на будівни-цтво власних квартир

кошти  індиві-дуальних забудов-ників

інші

джерела фінан-сування

(вказа-

ти  які)

А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

 

Житлове будівництво – всього

( з урахуванням  ПДВ)

 

 

 

 

 

 

6635,245

5971,72

 

663,525

 

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

а)  у  міській  місцевості  (міста    та селища  міського типу)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ. Реконструкція

 

 

 

 

 

 

6635,245

5971,72

 

663,525

 

 

 

 

 

 

1) Реконструкція житлових будинків, гуртожитків, дитячих садків, шкіл та інших нежитлових будівель під житло

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Реконструкція будівлі колишньої загальноосвітньої школи №21, розташованої за адресою: м. Соледар, вул. Паризької Комуни, 1, під житловий будинок.(без зовнішніх мереж) 

 ( 18 квартир)

ПКД знаходиться на проходженні державної експертизи в ДП «Укрдержекспертиза» у Донецькій обл.

2015

 

4400

1407,7м2

0

0

4400

1407м2

4400

1407м2

3960,0

1407м2

 

440,0

 

 

 

 

 

 

Реконструкція будівлі колишньої загальноосвітньої школи №21, розташованої за адресою: м. Соледар, вул. Паризької Комуни, 1, під житловий будинок.(зовнішні мережі електропостачання, газопостачання, водопостачання та водовідведення) 

відсутня

2015

2200,0

0

0

2235,245

2235,245

2011,72

 

223,525

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.2  ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

ТА КОМУНАЛЬНА ІНФРАСТРУКТУРА

 

Головна ціль  –    забезпечення населення  послугами  належного рівня  та якості,    розвиток конкурентних відносин, удосконалення системи управління, підвищення ефективності тарифної та енергозберігаючої політики у житлово-комунальній сфері.

 

Проблеми:

·                незадовільний технічний стан житлового фонду, та інженерних комунікацій,    (практично вся масова забудова 1928–1980 рр. потребує ремонту);

·                недостатність фінансування на ремонт та реконструкцію об’єктів ЖКГ

 

Основні завдання на 2016 рік:

·               впровадження  енергозберігаючих технологій і  обладнання  для скорочення питомих  витрат енергетичних і матеріальних ресурсів; 

·               забезпечення  беззбиткової роботи підприємств галузі;

·               модернізація житлового господарства, технічне переоснащення та розвиток комунальної     інфраструктури;

·               створення  конкурентного  середовища на ринку житлово-комунальних послуг;     підвищення рівня відшкодування  тарифами витрат підприємств на житлово-комунальні послуги та рівня сплати споживачами за надані житлово-комунальні послуги

 

На виконання Закону України від 09 квітня 2015 року №317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» міською радою було прийняте рішення від 15.10.2015 №6/74-914 «Про перейменування вулиць, провулків м.Соледара». У разі внесення нових назв до Державного реєстра  ДП Державні інформаційні технології будуть внесені зміни у Програму.  Наприклад:

до перейменування

нові назви

вул. Леніна

вул. Паркова

вул. 60 років Жовтня

вул. Преображенська

вул. Комсомольська

вул. Тіниста

вул. Котовського

вул. Весняна

вул. Луначарського

вул. Дачна

вул. Дзержинського

вул. Залізнична

вул. Фрунзе

вул. Медова

 

Передбачаються  заходи  по  капітальному  та поточному ремонтам житлового фонду на суму 8235,91 тис.грн.; водопроводно-каналізаційної мережі, газопостачання – 2943,7 тис.грн.; благоустрій  міста загальною сумою               тис. грн, ремонт доріг та інше –19995,728 тис.грн.

 

Кількісні та якісні критерії ефективності:

 

·        покращення  якості надання житлово-комунальних послуг

 

Ресурсне забезпечення: на фінансування заходів щодо розвитку житво-комунального господарства планується спрямувати  - 31175,338 тис. грн. у т.ч. за рахунок коштів державного бюджету 17189,052тис.грн.;

міського бюджету –  4149,586тис.грн.,

кошти підприємств –   5168,7 тис.грн.;

інших джерел фінансування –   4668,0 тис. грн.

 

 

 

4.2.1. ЗАХОДИ ЩОДО РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ЖИТЛОВЕ ГОСПОДАРСТВО

№ з/п

Зміст заходу

Термін виконання

Виконавець

Витрати на реалізацію, тис.грн.

Очікуваний результат

Всього

 

 

 

              

у тому числі за рахунок коштів:

державний бюджет

місцевих бюджетів

підприємств

інших джерел

облбюджет

бюджетів міст та районів

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Капітальний ремонт м’якої покрівлі  житлового будинку №26 по вул.. 60 років Жовтня в м. Соледарі

2016

Соледарська міська рада

293,064

293,064

 

 

 

 

Поліпшення умов проживання громадян

Капітальний ремонт житлового будинку №13 по вул.. Карпінського в м. Соледарі

2016

Соледарська міська рада

287,4

 

 

287,4

 

 

Поліпшення умов проживання громадян

Капітальний ремонт м’якої покрівлі житлового будинку №20 по вул.. 60 років Жовтня в м. Соледарі

2016

Соледарська міська рада

274,606

274,606

 

 

 

 

Поліпшення умов проживання громадян

Капітальний ремонт фасадів  житлових будинків №16,18,21,23,5 по вул.. Леніна в м. Соледарі

2016

Соледарська міська рада

1194,0

1092,2

 

101,8

 

 

Поліпшення умов проживання громадян

Капітальний ремонт житлового будинку №2 по вул. Носова в м. Соледарі

2016

Соледарська міська рада

314,4

314,4

 

 

 

 

Поліпшення умов проживання громадян

Капітальний ремонт житлового будинку №24 по вул. Носова в м. Соледарі

2016

Соледарська міська рада

294,2

294,2

 

 

 

 

Поліпшення умов проживання громадян

Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку №1 по вул. Носова в м. Соледарі

2016

Соледарська міська рада

315,190

315,190

 

 

 

 

Поліпшення умов проживання громадян

8

Капітальний ремонт житлового будинку №2 по вул. Леніна в м. Соледарі

2016

Соледарська міська рада

292,0

292,0

 

 

 

 

Поліпшення умов проживання громадян

9

Капітальний ремонт житлового будинку №6 по вул. Театральна в м. Соледарі

2016

Соледарська міська рада

256,0

256,0

 

 

 

 

Поліпшення умов проживання громадян

10

Капітальний ремонт житлового будинку №2 по вул. Горького в м. Соледарі

2016

Соледарська міська рада

275,0

275,0

 

 

 

 

Поліпшення умов проживання громадян

11

Капітальний ремонт житлового будинку №22 по вул. Леніна в м. Соледарі

2016

Соледарська міська рада

2838,45

2838,45

 

 

 

 

Поліпшення умов проживання громадян

12

Поточний ремонт житлового фонду (в т.ч. ремонт твердопаливної печі та електропостачання кв. №4 б.№10 по вул. Паризької Комуни)

2016

СКВРЖП «Ремонтник»

1450,0

 

 

4,8

1450,0

 

Поліпшення умов проживання громадян

13

Встановлення приладів обліку електропостачання місць загального користування в будинках міста

2016

Соледарська міська рада

146,8

 

 

146,8

 

 

Поліпшення умов проживання громадян

 

ВСЬОГО житлове господарство

 

 

8235,91

6245,11

 

540,8

1450,0

0

 

ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО

 1

Заміна ділянок та мереж водопостачання по місту

2016

КП "БАХМУТ-ВОДА"

2000,0

 

 

 

1500,0

500,0

Скорочення понаднормативних витоків

 

ВСЬОГО водопровідно-каналізаційне господарство

 

 

2000,0

 

 

 

1500,0

500,0

 

ГАЗОПОСТАЧАННЯ

1

Фарбування надземного газопроводу низького тиску та опор у м. Соледарі, вул. Жовтнева,  370п.м

2016

Артемівське УГГ

9,7

 

 

 

9,7

 

Приведення  газопроводів та споруд на них  у відповідність до вимог ДБН та ПБСГУ

2

Встановлення побутових газових лічильників за рахунок транспортування 300од.

2016

 

Артемівське УГГ

654,0

 

 

 

654,0

 

Згідно Закону України «Про комерційний облік природного газу», економія прир. газу

3

Заміна застарілого побутового газового обладнання за рахунок замовника 35од.

2016

 

Артемівське УГГ

280,0

 

 

 

 

280,0

Безпека споживачів, економія природного газу

 

Всього газопостачання:

 

 

943,7

 

 

 

663,7

280,0

 

         БЛАГОУСТРІЙ

 

Освітлення

1

Капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул.Франка, вул. Дзержинського, вул.Котовського, вул.Фрунзе, вул.ВЧД, вул. Чайковського, вул.Молодогвардійців, вул.Стадіонна м.Соледара

2016

СКВРЖП «Ремонтник»

928,308

835,477

 

92,831

 

 

Поліпшення умов проживання громадян.

Проект  «Великі вогні маленького міста»

2

Поточний ремонт та утримання мереж зовнішнього освітлення

2016

СКПРЖП "Ремонтник"(150,0),СМР(756,2тис.грн.)

906,2

 

 

906,2

 

 

Поліпшення умов проживання громадян

3

Придбання автовишки

2016

СКПРЖП "Ремонтник"

600,0

600,0

 

 

 

 

Якісне надання послуг

4

Придбання вантажної машини ГАЗель

2016

СКПРЖП "Ремонтник"

354,0

354,0

 

 

 

 

Якісне надання послуг

 

ВСЬОГО освітлення

 

 

2788,508

1789,477

 

999,031

 

 

 

 

Озеленення

1

Утримання та ремонт зелених насаджень уздовж вулиць, доріг, в парках, скверах, на алеях, бульварах, інших об`єктах благоустрою загального користування санітарно-захисних зонах, на прибудинкових територіях м. Соледар

2016

СКП "Комунальник"-  375тис.грн., СКВРЖП "Ремонтник"-78,0тис.грн.

453,0

 

 

453,0

 

 

Покращення екологічного стану міста

 

2

 

 

Придбання кущоріза, бензопили, мотобура,

газонокосарки, бетономішалка

2016

СКП «Комунальник»-85,0тис.грн., "Ремонтник"-35,0 тис.грн.

120,0

 

 

 

 

120,0

Озеленення міста

3

Придбання 1 кущоріза, 1 бензопили

2016

КПРДЛК «Ялинка»

6,0

 

 

 

6,0

 

Безперебійна робота підприємства

4

Ремонт виробничих будівель,  споруд та техніки

2016

КПРДЛК «Ялинка»

19,0

 

 

 

19,0

 

Безперебійна робота підприємства

5

Вирощування декоративних лісових культур

2016

КПРДЛК «Ялинка»

1500,0

 

 

 

1500,0

 

Озеленення міста

 

ВСЬОГО озеленення

 

 

2098,0

 

 

453,0

1525,0

120,0

 

 

Санітарне очищення міста

1

Вивезення побутових відходів, ліквідація несанкціонованих звалищ

2016

СКП «Комунальник»

942,0

 

 

64,0

 

878,0

Покращення санітарного стану міста

2

Регулювання чисельності безхатніх тварин

2016

СКП «Комунальник»

40,0

 

 

40,0

 

 

Покращення санітарного стану міста 

3

Поточний ремонт пам’ятників

2016

"Комунальник"-   7,0тис.грн., "Ремонтник"-6,0тис.грн.

13,0

 

 

13,0

 

 

 Покращення естетичного вигляду пам’ятників

4

Придбання вакуумно-прибиральної машини

2016

СМР, СКП «Комунальник»

1100,0

1100,0

 

 

 

 

Покращення санітарного стану міста 

5

Придбання дорожньо-комбінованої машини

2016

СМР,СКП «Комунальник»

1100,0

1100,0

 

 

 

 

Покращення санітарного стану міста 

6

Придбання трактора  МТЗ-82.1

2016

СМР, СКП "Комунальник"

181,0

181,0

 

 

 

 

Перевезення буд. матеріалів

7

Придбання бульдозера ТС-10

 

2016

СКП «Комунальник»

1200,0

1200,0

 

 

 

 

Складування ТПВ

 

ВСЬОГО санітарне очищення міста

 

 

4576,0

3581,0

 

117,0

 

878,0

 

 

Ритуальні послуги

1

Надання ритуальних послуг (в т.ч. утримання міського кладовища, захоронення безодніх)

2016

Комунальник , Соледарська міська рада

343,6

 

 

63,6

30,0

250,0

 Поліпшення якості послуг

 

ВСЬОГО ритуальні послуги

 

 

343,6

 

 

63,6

30,0

250,0

 

 

Дорожньо-мостове господарство

1

Поточний ремонт та утримання автошляхів, прилеглих територій

2016

СКП "Комунальник"

 

283,4

 

 

283,4

 

 

Безпечний рух автотранспорту та пішоходів

2

Утримання та ремонт МАФ на прибудинковій території

2016

СКВРЖП «Ремонтник»

40,0

 

 

40,0

 

 

Поліпшення умов відпочинку   громадян.

3

Придбання, встановлення дитячих ігрових елементів на дитячих майданчиках

2016

СКП "Комунальник"

54,0

 

 

54,0

 

 

Поліпшення умов відпочинку   громадян.

4

Утримання алеї Шахтарської слави

2016

СКП "Комунальник"

20,0

 

 

20,0

 

 

Поліпшення умов відпочинку   громадян.

5

Облаштування трьох автобусних зупинок (Залевського, Жовтнева,52 Стрілкової дивізії)

2016

СКП "Комунальник"

75,0

 

 

 

 

75,0

Безпечне перебування пасажирів

6

Поточний ремонт автобусних зупинок

2016

СКП "Комунальник"

40,0

 

 

 

 

40,0

Безпечне перебування пасажирів

7

Облаштування тротуарів по вул. Луначарського, Карпінського, Театральній, від вул. Леніна до вул. Л.Толстого та Чернишевського, від вул. Горького до вул. Сосюри,17  у м.Соледарі

2016

СКП "Комунальник"

1160,0

 

 

 

 

1160,0

Безпечний рух пішоходів

8

Поточний ремонт покриття доріг

2016

Соледарська міська рада

300,0

 

 

300,0

 

 

Безпечний рух автотранспорту та пішоходів

9

Капітальний ремонт покриття міської дороги по вул. Носова (від магазина "Кристал" до б.№20 по вул. Носова) в м. Соледарі

2016

Соледарська міська рада

333,794

 

 

333,794

 

 

 Безпечний рух автотранспорту та пішоходів

10

Капітальний ремонт покриття міської дороги по вул. Карпінського (від б.№5 до б.№12) в м. Соледарі

2016

Соледарська міська рада

311,612

 

 

311,612

 

 

 Безпечний рух автотранспорту та пішоходів

11

Капітальний ремонт покриття міської дороги по вул. Леніна (від будинку №8 до будинку №20) в м. Соледарі

2016

Соледарська міська рада

553,364

461,57

 

91,794

 

 

 Безпечний рух автотранспорту та пішоходів

12

Капітальний ремонт ділянки дороги по вул.Леніна (від б.№2 до б. №6) в м. Соледарі

2016

Соледарська міська рада

360,0

360,0

 

 

 

 

 Безпечний рух автотранспорту та пішоходів

 

ВСЬОГО дорожньо-мостове господарство

 

 

3531,17

821,57

 

1434,6

 

1275,0

 

 

Інше

 1

Інші послуги по благоустрою населення м.Соледара

2016

СКП "Комунальник"

60,0

 

 

 

 

60,0

 Благоустрій міста

2

Утримання будівлі ОШ №21

2016

Соледарська міська рада

136,9

 

 

136,9

 

 

Збереження об'єктів  комунальної власності

3

Виготовлення технічної документації на майно комунальної власності

2016

Соледарська міська рада

10,0

 

 

10,0

 

 

Дотримання норм законодавства

4

Розробка проектів та отримання експертних висновків

2016

Соледарська міська рада

170,0

 

 

 

 

170,0

Дотримання норм законодавства

5

Розробка проекту та встановлення індивідуального електричного опалення будинків №1а по вул. ВЧД  та 1а по вул. Франка мікрорайону Сіль м.Соледара

2016

Соледарська міська рада

1265,0

1200,0

 

 

 

65,0

Надання  якісних житлово-комунальних послуг 

6

Розробка проекту та благоустрій території по вул. Карпінського, буд.№2,3,5

2016

Соледарська міська рада

100,0

 

 

 

 

100,0

Поліпшення умов проживання громадян.

 

7

Розробка проекту  поліпшення технічного стану та  благоустрою водойм

 

2016

Соледарська міська рада

520,0

 

 

 

 

520,0

визначення техн. стану та благоустрою  водойм

8

Реалізація проекту «Європейський куточок маленького міста Соледар»

2016

Соледарська міська рада

3946,550

3551,895

 

394,655

 

 

Використанням енергозберігаючих технологій

9

Розробка проекту будівництва парку зі спортивними майданчиками по вул. Горького, 2-а

2016

Соледарська міська рада

150,0

 

 

 

 

150,0

Поліпшення умов проживання громадян.

 

10

Розробка проекту будівництва пішохідного мосту через р. Мокра Плотва від вул. Жовтнева до вул. Комсомольська 

2016

Соледарська міська рада

150,0

 

 

 

 

150,0

 Безпечний рух автотранспорту та пішоходів

11

Розробка проекту реконструкції автодороги та автомобільного мосту через р. Мокра Плотва від вул. Жовтнева до вул. Свободи

2016

Соледарська міська рада

150,0

 

 

 

 

150,0

 Безпечний рух автотранспорту та пішоходів

 

ВСЬОГО інші послуги

 

 

6658,45

4751,895

 

541,555

 

1365,0

 

 

ВСЬОГО  ЖКГ

 

 

31175,338

17189,052

 

4149,586

5168,7

4668,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.3. ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ

 

Головна  ціль – поліпшення демографічної ситуації щодо подальшого зростання  народжуваності, зниження смертності, зокрема  дитячої  та  людей працездатного  віку, зменшення міграційного  відтоку населення.                      

 

Основні  завдання  на  2016 рік:

 

·                    створення  умов  на  території  міської  ради  по  підвищенню  життєвого  рівня населення, що  є  основним  напрямком поліпшення демографічної ситуації;

·                    стимулювання народжуваності  шляхом державної  підтримки  сімей  з  дітьми, надання  їм  соціальної  підтримки;

·                    формування  у  населення активної  орієнтації  на  здоровий  спосіб  життя;

·                    забезпечення  своєчасної, загальнодоступної  та  кваліфікованої медичної  допомоги;

·                    підримка громадян вимушено переміщених з територій проведення антитерористичної операції, у тому числі забезпечення їх проживання на території міста.

Станомна 01.10.2015 кількість наявного населення складає 11372 особи причиною тому природне скорочення та міграція населення.

Рух населення протягом січня-вересня 2015 року відображено таблицею (чол.).

 

Усього по міській раді

станом на 01.10.2015

Народилося

55

Померло

154

Природний приріст(+), скорочення(-)

-99

Прибуло

83

Вибуло

98

Міграційний приріст (+), скорочення (-)

-15

Всього скорочення населення

114

 

У цілому демографічна ситуація залишається складною через значне перевищення кількості померлих громадян над кількістю новонароджених (99чол.). У порівнянні з аналогічним періодом 2014 року ситуація з народжуваності має вкрай негативний характер, зменшилась на 67% (менше на 27малюків),  смертність зменшилась не суттєво - на 2% (3 чол.). 

 

 

 

 

 

4.4. ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ ТА ЗАРОБІТНА ПЛАТА

 

              Головна  ціль – досягнення зростання рівня доходів громадян, зниження заборгованості  з  виплати заробітної  плати на економічно активних підприємствах та недопущення її зростання.

 

Основні  завдання  на  2016  рік:

·                    досягнення зростання рівня доходів громадян;

·                    зниження заборгованості  з  виплати заробітної  плати на економічно активних підприємствах та недопущення її зростання;

·                    легалізація  доходів  та  чисельності  працівників;

·                    здійснення контролю за додержанням законодавства про оплату праці з метою забезпечення захисту права працівників на своєчасне отримання заробітної плати;

·                    забезпечення виконання умов колективних договорів з питання оплати праці в повному обсязі.

 

Прогнозні показники 2016 року передбачають збільшення розміру загального фонду оплати праці промислових підприємств, комунальних підприємств, бюджетних організацій до 342273,7тис. грн.

Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у промисловості складе 7584,7грн., на комунальних підприємствах – 3003,7грн., в бюджетній сфері – 3054,0грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.5. СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ

 

Головна мета - поліпшення якостіжиття населення за рахунок стабільного економічного зростання. Забезпечення матеріальної підтримки малозабезпечених сімей, інвалідів, ветеранів війн та інше. Забезпечення широкого доступу громадян до інформації з питань соціального захисту населення.

 

Основні проблемні питання:

·         неповноцінне відтворення основ­ної продуктивної сили суспільства, погіршення кількісних і якісних пара­метрів людських ресурсів;

·         низька трудова ак­тивність, неповне використання тру­дового потенціалу, зниження ролі пра­ці та її повне або часткове виключення з переліку основних життєвих ціннос­тей економічно активної людини.

 

Основні завдання на 2016рік

·         створення середовища, комфортного для проживання населення;

·         забезпечення   соціального   партнерства  та   відповідальності   влади, профспілок, роботодавців у вирішенні соціально-економічних проблем регіону;

·         створення нових робочих місць .

 

 

Ресурсне забезпечення:

 

На фінансування заходів щодо соціального захисту населення передбачається витратити 64,6 тис.грн. з міського бюджету.

 

 

 

 

4.5.1  ЗАХОДИ ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

п/п

Зміст заходу

Термін

виконання

Виконавець

Витрати на реалізацію, тис.грн.

Очікуваний результат

Всього

в тому числі за рахунок

державного бюджету

місцевих бюджетів

 підприємств

Інших джерел

Обласного бюджету

Місцевого бюджету

        1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

1.

Надання матеріальної допомоги згідно ЗУ «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» та «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»

Постійно

Соледарська міська рада

21,6

 

 

21,6

 

 

Поліпшення соціального захисту малозабезпечених сімей та сімей з дітьми

2.

Надання  матеріальної допомоги дітям-сиротам

На протязі

року

Соледарська міська рада

4,5

 

 

4,5

 

 

Поліпшення соціального захисту дітей-сиріт

3.

Надання пільг  у розмірі 50% інвалідам по зору 1-2 групи  по абонентній платі  за телефон

На протязі року

Соледарська міська рада

0,3

 

 

0,3

 

 

Посилення соціального захисту інвалідів

4.

Допомога на поховання окремих категорій громадян міста згідно ЗУ «Про поховання та похоронну справу»

На протязі

року

Соледарська міська рада

14,5

 

 

14,5

 

 

Поліпшення соціального захисту

5.

Фінансова підтримка громадської організації «Соледарська рада воїнів-інтернаціоналістів»

На протязі

року

Соледарська міська рада

23,7

 

 

23,7

 

 

Фінансова підтримка громадської організації

 

Всього

 

 

64,6

 

 

64,6

-

-

 

 

4.6.  ОСВІТА

Дошкільні заклади освіти є комунальною власністю територіальної громади м.Соледара та фінансується за рахунок міжбюджетних трансфертів, що надходять з бюджету м. Артемівська.  Мережа установ освіти включає 5 закладів. У тому числі 3 дошкільних навчальних заклади, 1 навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеню №23 «Сонечко», 1 позашкільний заклад –Соледарський  Центр дітей та юнацтва.

 

Головна ціль  – забезпечення рівного доступу громадян до якісної освіти, розвиток та підтримка творчої особистості учнів, розвитку їх інтелектуальних здібностей.

 

Основні завдання на 2016 рік :

·                   проведення освітньої політики, що відповідає державним постановам, вимогам часу та побажанням населення, з урахуванням потреб суспільства та демографічної ситуації;

·                   забезпечення для кожної дитини 5-го року життя одержання обов`язкової дошкільної освіти через різні форми її здобуття за Базовим компонентом дошкільної освіти, збільшення охоплення дітей дошкільною освітою;

·                   розвиток та підтримка творчої,  духовно багатої особистості з урахуванням її потреб, інтересів, здібностей і бажань;

·                   кадрове забезпечення навчально-виховного процесу, підвищення рівня та кваліфікації фахівців, їх професійного вдосконалення, соціального захисту педагогічних та науково-педагогічних працівників;

·                   формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, культуру здоров’я дітей;

·                   забезпечення виконання комплексних заходів з поліпшення умов виховання дітей (Придбання дитячих меблів та обладнання  групових кімнат, реконструкція будівель дитячих закладів, заміна павільйонів, капітальний ремонт асфальтового покриття, придбання і встановлення спортивного та ігрового обладнання  на спортивному майданчику; обладнання вологостійкого покриття на футбольному  та баскетбольному полі). 

 

Кількісні та якісні критерії ефективності:

 

·        забезпечення гарячим харчуванням 100% дітей;

·        реалізація комплексних проектів у дошкільних закладах №17 та №59;

·        розробка проекту на капітальний ремонт будівлі Центру дітей та юнацтва.

 

Ресурсне забезпечення:

На розвиток  закладів дошкільної освіти передбачається спрямувати 22306,217 тис.грн., у т. ч. за рахунок державного бюджету 9297,354 тис.грн, з місцевого бюджету м.Соледара 12256,663 тис.грн. (у т.ч.за рахунок міжбюджетних трансфертів, що надходять з бюджету м. Артемівська10640,4тис.грн.),  за рахунок інших джерел – 752,2 тис.грн.

 

4.6.1.  ЗАХОДИ ЩОДО  РОЗВИТКУ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

№ п/п

Зміст заходу

Термін виконання

Викона-

вець

Витрати на реалізацію, тис.грн.

Очікуваний

результат

Всього

у тому числі за рахунок коштів:

державного

бюджету

місцевих бюджетів

підпри­ємств

інших джерел

обласного бюджету

бюджетів міст

і районів

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

1

Реалізація проекту «Садочок наш казковий – веселий загадковий!» 

ДНЗ №17

Впродовж року

Соледарська міська рада

6311,174

5680,056

 

631,118

 

 

Придбання дитячих меблів та обладнання  групових кімнат, реконструкція будівлі дитячого садка, заміна павільйонів, кап. ремонт асфальтового покриття.

2

Реалізація проекту «Здорова дитина – багата країна»

ДНЗ №59

Впродовж року

Соледарська міська рада

4041,443

3617,298

 

404,145

 

20,0

Кап. ремонт будівлі дитячого садка; ремонт асфальтового покриття на території закладу; придбання і встановлення спорт. та ігрового обладнання  на спорт. майданчику; обладнання вологостійкого покриття на футбольному  та баскетбольному полі;

реконструкція ігрових  павільйонів; придбання  дитячих меблів.

3

 Розробка проекту на капітальний ремонт будівлі Центру дітей та юнацтва

Впродовж року

Соледарська міська рада

150,0

 

 

150,0

 

 

Забезпечення експлуатації будівлі

4

Ремонт покрівлі НВК №23

 

 

160,0

 

 

160,0

 

 

Забезпечення комфортного перебування дітей

5

Оформлення документів на право власності на земельну ділянку ДНЗ №14 , НВК №23

 

 

18,0

 

 

18,0

 

 

Упорядкування документації

6

Придбання та встановлення вхідних дверей ДНЗ №14

 

 

14,0

 

 

14,0

 

 

Енергозбереження

7

Придбання та встановлення металопластикових вікон в ДНЗ №17

 

 

99,0

 

 

99,0

 

 

Енергозбереження

8

Придбання та встановлення металопластикових вікон в музичній школі

 

 

140,0

 

 

140,0

 

 

Енергозбереження

9

Утримання закладів освіти

Впродовж року

Бухгалт. при д/з №17

11372,6

 

 

10640,4

 

732,2

Виховання дітей

 

ВСЬОГО

 

 

22306,217

9297,354

 

12256,663

-

752,2

 

 

 

 

4.7. ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ ТА СПОРТ

 

Головна ціль –   удосконалення форм залучення різних груп населення до регулярних та повноцінних занять фізичною культурою і спортом .

 

Основні  завдання на  2016 рік:

 

·     сприяння фізичному вихованню дітей, підлітків, молоді;

·     сприяння створенню умов для фізичного виховання населення, що працює на підприємствах та установах;

·     покращення спортивно-оздоровчої бази, клубної роботи, проведення доступних  спортивно-масових заходів направлених на організацію дозвілля населення;

·     створення сприятливих умов для фізичного оздоровлення,  організація  ефективної системи спортивних змагань та  дозвілля.

 

Кількісні та якісні критерії ефективності:

 

·     проводити системну роботу, направлену на утримання в належному стані основного об’єкту спортивно-оздоровчої інфраструктури;

·     продовжити організаційну роботу по заохочуванню досягнення нових висот у спорті.

 

Ресурсне забезпечення:

 

На фінансування заходів щодо фізичного виховання i спорту передбачається витратити 6624,88 тис.грн:, у тому числі виплата стипендій провідним спортсменам - за рахунок міського бюджету м.Соледара  на суму 44,88тис.грн. протягом року, утримання спорткомплексу - за рахунок коштів державного підприємства «Артемсіль» у розмірі   6580,0 тис. грн.

 

 

 

4.7.1.  ЗАХОДИ ЩОДО РОЗВИТКУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ 

Зміст заходу

Термін виконання

Виконавець

Витрати на реалізацію, тис.грн.

Очікуваний

результат

Всього

у тому числі за рахунок коштів:

державного

бюджету

місцевих бюджетів

підпри­ємств

інших джерел

обласного бюджету

бюджетів міст і районів

1

2

3

4

5

7

8

9

10

11

1. Виплата  стипендії провідним спортсменам міста

Протягом року

Соледарська міська рада

44,88

 

 

44,88

 

 

17  спортсменів

2. Утримання спортивного комплексу  м. Соледара

Протягом року

ДП "Артемсіль"

6580,0

 

 

 

6580,0

 

Підготовка спортсменів всіх рівнів,  проведення змагань

ВСЬОГО:

 

 

6624,88

 

 

44,88

6580,0

 

 

 

 

4.8. КУЛЬТУРА І ТУРИЗМ

 

Заклади культури є комунальною власністю територіальної громади м.Соледара та фінансуються за рахунок міжбюджетних трансфертів, що надходять з бюджету м. Артемівська.  Мережа установ культури становить 4 заклади: комунальний заклад «Соледарський міський Центр культури та народної творчості», комунальний заклад «Будинок сімейного дозвілля м. Соледара», філія комунального закладу «Соледарський міський Центр культури та народної творчості» та музична школа м.Соледара.

 

Головна ціль- підвищення рівня забезпеченості населення  культурними та розважальними послугами, створити умови для розвитку туризму.

 

Основні  завдання на  2016рік:

 

·                   збереження мережі закладів культури;

·                   виконання національних, обласних та міських культурних програм;

·                   підняття іміджу сфери культури та її працівників;

·                   відродження та розвиток української національної культури;

·                   поліпшення матеріально-технічної бази установ культури;

·                   збереження культурної спадщини;

·                   Популяризація та впізнаваність міста, розвиток туризму.

 

Кількісні та якісні критерії ефективності:

 

·                   розробити проектно-кошторисну документацію та збудувати міні-котельню філії комунального закладу «міський Центр культури та народної творчості»;

·                   розробити проект на капітальний ремонт будівлі комунального закладу «Соледарський міський Центр культури та народної творчості»;

·                   реалізувати проект задля впізнаваності та популяризації міста. Розвитку туризму.

 

Ресурсне забезпечення:

 

На фінансування заходів щодо розвитку культури планується спрямувати  9068,573 тис.грн., у т. ч., за рахунок державного бюджету 5271,165 тис.грн, з місцевого бюджету м.Соледара  3757,408тис.грн., (в.т.ч.  за рахунок міжбюджетних трансфертів, що надходять з бюджету м. Артемівська2915,5тис.грн.), з інших джерел 40,0 тис.грн.

 

 

 

4.8.1.  ЗАХОДИ ЩОДО РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

 

Зміст заходу

Термін виконання

Виконавець

Витрати на реалізацію, тис.грн.

Очікуваний

результат

Всього

 

у тому числі за рахунок коштів:

Держ.

бюджету

місцевих бюджетів

Кошти

підпри­ємств

інших джерел

 

обласного бюджету

Бюджет

Міста

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1

Розробка проекту на капітальний ремонт будівлі МЦКта НТ

Протягом року

Соледарська міська ради

810,0

695,0

 

115,0

 

 

Покращення матер.-технічної бази

2

Розробка проекту та будівництво міні-котельної філії МЦКтаНТ

Протягом року

Соледарська міська ради

365,2

328,68

 

36,52

 

 

Забезпечення комфортного перебування відвідувачів

3

Реалізація проекту «Соледар - неповторний куточок

скарбниці незалежної України»

Протягом року

Соледарська міська рада

4763,873

4247,485

 

476,388

 

40,0

Популяризація та впізнаваність міста, розвиток туризму

4

Придбання та встановлення металопластикових вікон в філії МЦКтаНТ

Протягом року

Соледарська міська рада

140,0

 

 

140,0

 

 

Енергозбереження

5

Проведення загальноміських культурних заходів, свят, конкурсів

Протягом року

Соледарська міська рада

74,0

 

 

74,0

 

 

Розвиток культури та творчості

6

 Утримання установ культури

Протягом року

Соледарська міська ради

1558,7

 

 

1558,7

 

 

Культурне виховання дітей

7

Утримання музичної школи

Протягом року

Соледарська міська ради

1356,8

 

 

1356,8

 

 

Естетичне виховання дітей

 

Всього коштів:

 

 

9068,573

5271,165

-

3757,408

-

40,0

 

 

4.9. ПІДТРИМКА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА ІНШИХ ОСІБ, ПОСТРАЖДАЛИХ В РЕЗУЛЬТАТІ ПРОВЕДЕННЯ БОЙОВИХ ДІЙ

 

Головна ціль– підтримати внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, постраждалих в результаті проведення бойових дій

 

Основні  завдання на  2016 рік:

 

·                   забезпечити житлом внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, постраждалих в результаті проведення бойових дій

·                    збереження будівлі колишньої загальноосвітньої школи №21 шляхом реконструкції під житловий будинок

 

Кількісні та якісні критерії ефективності:

 

·        забезпечення житлом 42 особи;

·        Загальна площа квартир у будинку – 1056,6м² . В 3-поверховому житловому будинку згідно з проектом планується влаштування 1-кімнатних - 12 квартир, 2-кімнатних - 3квартири , 3-кімнатних - 3 квартири;

·        Виготовлення документації із землеустрою для надання земельних ділянок учасникам АТО під будівництво індивідуального житла.

 

Ресурсне забезпечення:

 

На фінансування заходів планується спрямувати 6825,245 тис.грн., у т. ч. за рахунок державного бюджету 6141,72 тис.грн, з місцевого бюджету 683,525 тис.грн.

 

 

 

 

4.9.1.  Заходи щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, постраждалих в результаті проведення бойових дій

№ з/п

Зміст заходу

Термін виконання

Виконавець

Витрати на реалізацію, тис.грн.

Очікуваний результат

Всього

 

 

 

              

у тому числі за рахунок коштів:

державний бюджет

місцевих бюджетів

підприємств

інших джерел

обласний бюджет

бюджетів міст та районів

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

1

Реконструкція будівлі колишньої загальноосвітньої школи №21, розташованої за адресою: м. Соледар, вул. Паризької Комуни, 1, під житловий будинок.(без зовнішніх мереж)  

2016

Соледарська міська рада

4400,0

3960,0

 

 

440,0

 

 

Забезпечення житлом ВПО

1407,7м2

( 18 квартир)

2

Реконструкція будівлі колишньої загальноосвітньої школи №21, розташованої за адресою: м. Соледар, вул. Паризької Комуни, 1, під житловий будинок.(зовнішні мережі електропостачання, газопостачання, водопостачання та водовідведення) 

2016

Соледарська міська рада

2235,245

2011,72

 

223,525

 

 

Забезпечення функціонування реконструйованої  будівлі колишньої загальноосвітньої школи №21 під житловий будинок

3

Капітальний ремонт 4 квартир, що пустують

2016

Соледарська міська рада

170,0

170,0

 

 

 

 

Забезпечення житлом ВПО

4

Виготовлення документації із землеустрою для надання земельних ділянок учасникам АТО під будівництво індивідуального житла

2016

Соледарська міська рада

20,0

 

 

20,0

 

 

Забезпечення земельними ділянками учасників АТО

 

ВСЬОГО

 

 

6825,245

6141,72

 

683,525

 

 

 

 

 

 

 

5. РОЗБУДОВА СЕРЕДОВИЩА, БЕЗПЕЧНОГО ДЛЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ

 

5.1.ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА

 

Головна мета- ефективне вирішення проблем довкілля, що накопичилися,  забезпечення послідовного зменшення негативної дії основних підприємств-забруднювачів на довкілля з обов'язковим впровадженням нових технологій, направлених на вивід  застарілого устаткування, оновлення основних засобів виробництва і реалізація інших заходів.

 

Основні завдання на 2016 рік:

·        охорона і раціональне використання водних ресурсів на загальну суму –  26699,276тис. грн;

·         охорона і раціональне використання земель та мінеральних ресурсів – 4000,0тис.грн.;

·        раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів на загальну суму  – 730,0тис.грн;

·        наука  інформація,  освіта та моніторинг охорони навколишнього природного середовища на загальну суму  – 970,233 тис.грн.

                              

                    Проблеми :

 

Очисні споруди експлуатуються понад 30 років,  технічний стан споруд та  комунікацій  можна характеризувати, як  незадовільний, потребує модернізації та капітального ремонту.

Відсутність дій, щодо реконструкції очисних споруд м. Соледара в подальшому може призвести до суттєвих забруднень водних об’єктів та припинення роботи каналізаційного господарства міста.

          Програмою економічного і соціального розвитку на 2016рік  заплановано будівництво модульних очисних споруд та мереж водовідведення мікрорайонів Білокаменка та Деконка в м.Соледарі, придбання контейнерів та сміттєвоза.

          Виконання цих заходів значно поліпшить екологічну ситуацію у м. Соледарі.

 

Фінансове  забезпечення: на виконання заходів щодо охорона навколишнього природного середовища планується спрямувати  32399,509 тис. грн. у тому числі: з обласного фонду ОНПС – 26473,276 тис.грн., за кошти місцевого бюджету та місцевого фонду ОНПС 459,433 тис.грн; за кошти підприємств – 4766,8 тис.грн.; з інших джерел – 700,0 тис.грн.

 

5.1.1 Заходи щодо охорони навколишнього природного середовища

 

з/п

 

Зміст природо-охоронного заходу

 

 

Місце

реалізації  (місто, район, селище,  підприємство чи область в цілому)

Термін виконання

Замовник заходу,

відповідальні за виконання *

Захід спрямований на розвиток чи захід поточний за діяльність

Ступінь готовності заходу на 01.01.2016, % **

Витрати на реалізацію, що передбачаються у 2016 році, тис. грн.

Ступінь готовності заходу на 01.01.2017 у разі вказаних витрат, % **

Очікувані екологічні

результати у кількісному вигляді. Інші позитивні результати

Наявність ПКД та експертного висновку, якщо це передбачено законодавством

Всього

у тому числі за рахунок коштів:

державний бюджет

місцевий бюджет, у тому числи за рахунок залишків коштів фонду охорони навколишнього природного середовища станом на 01.01.2016

підприємств

інші джерела

обласний бюджет

бюджет міста

(району)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

1.       ОХОРОНА АТМОСФЕРНОГО ПОВІТРЯ.

1.1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. ОХОРОНА І РАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ.

2.1

Будівництво модульних очисних споруд та мереж водовідведення мікрорайонів Білокаменка та Деконка в м.Соледарі

* п.1Постанови КМУ №1147 від 17.09.1996р

м.Соледар

2016 рік

Соледарська міська рада

розвиток

0

26699,276

0

26473,276

226,0

0

0

100

Покращення екологічного стану

відсутня

 

ВСЬОГОрозділ 2

 

 

 

 

 

26699,276

0

26473,276

226,0

 

 

 

 

 

3. ОХОРОНА І РАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬ ТА МІНЕРАЛЬНИХ РЕСУРІВ

3.1

Підтримання гірничих виробок

п.40 Постанови КМУ №1147 від 17.09.1996

Соледар

2016

ДП «АРТЕМСІЛЬ»

поточний

0

4000,0

 

 

 

4000,0

 

100

Попередження обвалів та підтоплення на підприємстві

 

 

ВСЬОГОрозділ 3

 

 

 

 

 

4000,0

 

 

 

4000,0

 

 

 

 

4. ОХОРОНА І РАЦІОНАЛЬНЕ  ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РОСЛИННИХ РЕСУРСІВ, РЕСУРСІВ ТВАРИННОГО СВІТУ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ ПРИРОДНОГО ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. РАЦІОНАЛЬНЕ  ВИКОРИСТАННЯ І ЗБЕРІГАННЯ ВІДХОДІВ ВИРОБНИЦТВА І ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

5.1

Придбання сміттєвоза КО-413

* п.68  Постанови КМУ №1147 від 17.09.1996

 м. Соледар

2016 рік

СКП «Комунальник»

розвиток

0

700,0

0

0

0

0

700,0

100

перевезення та складування ТПВ

не потребує

5.2

Придбання обладнання для збору твердих побутових відходів 

 

* п.68  Постанови КМУ №1147 від 17.09.1996

 м. Соледар

2016 рік

СКП «Комунальник»

поточний

0

30,0

0

0

30,0

0

0

100

Забезпечення екологічно безпечного збирання ТПВ

(придбання            10 од. контейнерів)

не потребує

 

ВСЬОГОрозділ 5

 

 

 

 

 

730,0

 

 

30,0

 

700,0

 

 

 

6. НАУКА, ІНФОРМАЦІЯ, ОСВІТА ТА МОНІТОРИНГ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА.

6.1

Розробка проекту «Реконструкція полігону для захоронення твердих побутових відходів в м. Соледар»

* п.70  Постанови КМУ №1147 від 17.09.1996

 м. Соледар

2016 рік 

СКВРЖП «Ремонтник»

розвиток

0

153,433

0

0

153,433

0

0

100

Забезпечення екологічно безпечного розміщення

ТПВ

 

відсутня

6.2

Дослідження щодо забезпечення екологічно-безпечного захоронення відходів на полігоні м.Соледар

* п.78 Постанови КМУ №1147 від 17.09.1996р

* п.74-1 Постанови КМУ №1147 від 17.09.1996р

м.

Соледар

2016 рік

СКВРЖП «Ремонтник»

поточний

0

50,0

 

 

50,0

 

 

100

запобігання екологічно-небезпечному захороненню відходів

 

6.3

Проведення наукових досліджень

впливу гірничих виробок діючих рудників ДП «АРТЕМСІЛЬ»

на земну поверхню,

будівлі та

споруди

п.78 Постанови КМУ №1147 від 17.09.1996

Соледар

2016

ДП «АРТЕМСІЛЬ»

поточний

0

499,6

 

 

 

499,6

 

100

Забезпечення надійної безаварійної експлуатації рудників підприємства

-

6.4

Проведення комплексу досліджень і оцінка стійкості конструктивних елементів незакріплених гірничих виробок великого розрізу на відпрацьованих та працюючих ділянках шахтних полів рудників                         ДП «АРТЕМСІЛЬ»

п.78 Постанови КМУ №1147 від 17.09.1996

Соледар

2016

ДП «АРТЕМСІЛЬ»

поточний

0

267,2

 

 

 

267,2

 

100

Підвищення безпеки ведення гірничих робіт, охорони надр

 та навколишнього середовища

на рудниках

№1,3,4,7 ім. Володарського

-

 

ВСЬОГО розділ 6

 

 

 

 

 

970,233

 

 

203,433

766,8

0

 

 

 

 

ВСЬОГО

розділи 1-6

 

 

 

 

 

32399,509

 

26473,276

459,433

4766,8

700,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Підвищення ефективності соціально-економічного розвитку

 

6.1. РОЗВИТОК МІСТА

 

Прогноз розвитку: У 2016  році планується  розробити  проект альтернативного водопостачання міста  Соледару. Реалізувати частину проекту «Соледар – неповторний куточок скарбниці незалежної України».

        

Проблеми:

·                   Не якісне надання послуги з водопостачання міста.

·                   Відсутність засобів обліку надходження води до міста.

·                   Водопровід у вкрай аварійному стані. Втрати води відбуваються через регулярні пориви.

·                   Надто високий тариф на водопостачання та водовідведення для населення ( з 01.07.2015 року становить 15,588грн./1м3, в т.ч. 8,856 – за водопостачання).

·                   Відсутність туристичного маршруту

 

Головна мета: Забезпечити надання якісної послуги з водопостачання.

 

Основні напрямки  на 2016 рік :

·                   Проведення геологічних досліджень;

·                   Розробка проекту альтернативного водопостачання, розрахунок кількісних та якісних критеріїв ефективності впровадження проекту;

·                   Погодження та затвердження проектної документації.

 

Кількісні та якісні критерії ефективності:

 

Надання якісної послуги з водопостачання.

 

 

Ресурсне забезпечення:на виконання заходів  передбачається спрямувати 200,0тис. грн. за рахунок коштів міського бюджету.

 

 

6.1.1. ЗАХОДИ  ЩОДО РОЗВИТКУ МІСТА

Зміст заходу

Термін виконання

Виконавець

Витрати на реалізацію, тис.грн.

Очікуваний

результат

Всього

у тому числі за рахунок коштів:

державного

бюджету

місцевих бюджетів

підприємств

інших джерел

обласного бюджету

бюджетів міст

і районів

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Розробка техніко-економічного обґрунтування щодо визначення альтернативних джерел водопостачання

2016

Соледарська міська рада

50,0

 

 

50,0

 

 

Забезпечення надання якісної послуги з водопостачання.

Розробка   проекту  на будівництво свердловин  альтернативного водопостачання міста  Соледару.

2016

Соледарська міська рада

150,0

 

 

150,0

 

 

Забезпечення надання якісної послуги з водопостачання.

Всього

 

 

200,0

-

-

200,0

-

-

 

 

 

 

 

 

6.2. ТЕРИТОРІАЛЬНЕ  ПЛАНУВАННЯ

 

Прогноз розвитку: Забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та  інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території м.Соледара.

        

Проблеми:

·                   Недостатнє озеленення міста, відсутні паспорти зелених насаджень, відповідні картографічні матеріали.

·                   Відсутність безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та  інших маломобільних груп населення.

 

Головна мета  : Створення нових зелених зон. Проведення інвентаризації зелених насаджень.  Забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та  інших маломобільних груп населення.

 

 

Основні напрямки  на 2016 рік :

·                   Створення об'єктів благоустрою зеленого господарства;

·                   Створення картографічних матеріалів;

·                   виконання заходів програми дозволить учасникам її реалізації здійснювати формування середовища  життєдіяльності людей з обмеженими фізичними можливостями  відповідно до правових та соціальних стандартів

 

Кількісні та якісні критерії ефективності:

 

·                   Отримання картографічних матеріалів завдяки проведеній інвентаризації зелених насаджень та встановлення меж.

·                   Будівництво пандусів в рамках заходів з забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та  інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території м.Соледара

 

 

Ресурсне забезпечення:на виконання заходів  передбачається спрямувати 350,0тис. грн., у т.ч. за рахунок коштів міського бюджету – 300,0тис. грн. та за рахунок підприємств – 50,0тис.грн.

 

 

6.2.1. ЗАХОДИ  ЩОДО ТЕРІТОРІАЛЬНОГО  ПЛАНУВАННЯ

Зміст заходу

Термін виконання

Виконавець

Витрати на реалізацію, тис.грн.

Очікуваний

результат

Всього

у тому числі за рахунок коштів:

державного

бюджету

місцевих бюджетів

підприємств

інших джерел

обласного бюджету

бюджетів міст

і районів

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1.Створення об'єктів благоустрою зеленого господарства: інвентаризація існуючих зелених насаджень, оформлення паспортів зелених насаджень, встановлення меж ділянок з винесенням в натуру та на картографічні матеріали

2016

Соледарська міська рада

300,0

 

 

300,0

 

 

Озеленення міста. Упорядкування документації

2. Забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та  інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території м.Соледара

2016

Соледарська міська рада

 Підприємства,

ФОП,

юридичні особи

50,0

 

 

 

50,0

 

Виконання заходів програми дозволить учасникам її реалізації здійснювати формування середовища  життєдіяльності людей з обмеженими фізичними можливостями  відповідно до правових та соціальних стандартів

Всього

 

 

350,0

 

 

300,0

50,0

 

 

 

 

 

6.3. РОЗВИТОК ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

 

Головна ціль – реалізація державної політики в сфері регулювання земельних відносин, подальше проведення земельної реформи, забезпечення ефективного та раціонального використання та підвищення цінності земельних ресурсів.

 

Основні завдання на 2016 рік:

·        підвищення ефективності використання земельних ділянок;

·        приведення до належного стану документації.

 

Кількісні та якісні критерії ефективності:

·        гарантія непорушності права приватної власності на землю;

·        відкрита, прозора процедура набуття прав на земельні ділянки;

·        підвищення економічної ефективності використання земель.

 

На фінансування заходів щодо розвитку земельних відносин передбачається фінансування в обсязі 140,0 тис.грн. за рахунок  міського бюджету.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.3.1.  Заходи щодо розвитку земельних відносин 

Зміст заходу

Термін викона ння

Виконавець

Витрати на реалізацію, тис. грн.

Очікуваний

результат

Всього

у тому числі за рахунок коштів:

державного

бюджету

місцевих бюджетів

підпри-ємств

інших джерел

обласного бюджету

бюджетів міст і районів

1. Виготовлення проектів відведення земельних ділянок під об’єктами комунальної власності              

2016

Організації, які мають відповідну ліцензію

70,0

-

-

70,0

-

-

Приведення до належного стану документації

2. Розробка проекту землеустрою на існуючі міські цвинтарі

2016

Соледарська міська рада, організації, які мають відповідну ліцензію

70,0

-

-

70,0

-

-

Приведення до належного стану документації

Всього

 

 

140,0

0

0

140,0

0

0

 

 

7. МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМНИХ ЗАХОДІВ

 

7.1. ПОДАТКОВО-БЮДЖЕТНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

Головна ціль- прийняття збалансованого і реального бюджету та                 забезпечення його виконання.

 

Основні завдання на 2016 рік:

·          сприяти формуванню бюджету, який має забезпечити розширене відтворення фінансових ресурсів міської ради.

·          запроваджувати заходи щодо підвищення ефективності діяльності розпорядників бюджетних коштів, а також посилення зв'язку між їхніми завданнями та обсягами коштів, що виділяються на їх реалізацію;

·          проводити оптимізацію мережі закладів з ціллю наближення та підвищення рівня надання послуг споживачам галузями соціально-культурної сфери;

·          провести збалансування обмежених фінансових ресурсів та направити їх на пріоритетні напрямки розвитку міста для задоволення суспільно важливих потреб населення;

·          залучати поряд із державними коштами, кошти від платних форм діяльності закладів в межах законодавчої бази.

 

Кількісні і якісні критерії ефективності бюджетної політики

У 2016 році до міського бюджету, планується мобілізувати 20496,2 тис.грн. або 110,7% до очікуваного виконання бюджету за 2015 рік, в тому числі  до загального  фонду – 19718,4 тис.грн., до спеціального фонду – 777,8 тис.грн.

Основними джерелами наповнення загального фонду бюджету будуть рентна плата за користування надрами та місцеві податки. Питома вага їх в загальному фонді доходів бюджету без трансфертів складе 78,7 %.

Надходження цих податків заплановано на рівні фактичних надходжень у 2015 році.

Інші субвенції, за рахунок яких планується фінансування закладів освіти та культури, планується у сумі 12793 тис.грн.

Видаткова частина бюджету на 2016 рік планується по загальному та спеціальному фондам у сумі 20496,2 тис.грн, що забезпечить фінансування невідкладних заходів і програм по мережі закладів соціально-культурної сфери з урахуванням подальшої економії бюджетних коштів.

 

Ресурсне забезпечення

            Прогнозні показники надходжень доходів бюджету на 2016 рік визначені на основі Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України та шляхів по мобілізації доходів бюджету в наступному році.

 

7.1.1. ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ ЗВЕДЕНОГО БЮДЖЕТУ НА 2016 рік

 

 

 

 

 

 

 

 

2015

Програма, тис.грн.

 

2015 очікуване, тис.грн.

Виконання Програми 2015 (зі змінами),

%

2016

план із змінами, тис.грн.

Програма,

тис.грн.

2016 у % до очікуваного виконання 2015

ДОХОДИ МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ, всього

(з трансфертами)

15440,0

18173,813

18517,6

101,9

20496,2

110,7

ВСЬОГО  ДОХОДІВ (без трансфертів)

4471,0

6863,013

7676,1

111,8

7703,2

100,4

Доходи загального фонду

3788,1

6012,8

6819,1

113,4

6925,4

101,6

Доходи спеціального фонду

682,9

850,213

857,0

100,8

777,8

90,8

ТРАНСФЕРТИ З ДЕРЖБЮДЖЕТУ- разом,з них

10969,0

11310,8

10841,5

95,9

12793,0

118,0

Субвенція з держбюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах

0

0

0

0

0

0

Інші субвенції

10969,0

11310,8

10841,5

95,9

12793,0

118,0

Субвенція з держбюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

0

0

0

0

0

0

Субвенція на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів

0

0

0

0

0

0

Видатки місцевого бюджету - всього,у тому числі

15440,0

19530,7

18300,0

93,7

16094,7

83,5

видатки за рахунок коштів субвенцій з держбюджету

10969,0

11310,8

10883,5

96,2

0

0

Загальний фонд,у тому числі

14757,1

16371,5

15800,0

96,5

18582,0

117,6

на надання вторинної медичної допомоги

0

0

0

0

0

0

видатки за рахунок коштів субвенцій з держбюджету

10969,0

11310,8

10841,5

95,9

0

0

Спеціальний фонд, у тому числі:

682,9

3159,2

2500,0

79,0

1914,2

76,6

видатки за рахунок коштів субвенцій з держбюджету

0

48,1

42,0

87,3

0

0

 

 

 

7.2. РОЗВИТОК ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ

 

            Головна мета розвитку інформаційного простору– висвітлення  діяльності Соледарської міської ради та її виконавчого комітету за основними напрямками роботи у засобах масової інформації

           

Основні завдання на 2016 рік:

 

·        надання актуальної, повної, достовірної  інформації.

 

         Ресурсне забезпечення:

На фінансування заходів щодо розвитку інформаційного простору передбачається спрямувати 19,4 тис.грн. за рахунок місцевого бюджету.

 

4.3.1.   ЗАХОДИ  щодо розвитку інформаційногопростору

Зміст заходу

Термін виконання

Виконавець

Витрати на реалізацію, тис.грн.

Результат

Всього

у тому числі за рахунок коштів:

державного

бюджету

субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам

місцевих бюджетів

підпри­ємств

інших джерел

обласного бюджету

бюджетів міст і районів

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

1.

Висвітлення діяльності за напрямками роботи органів місцевого самоврядування у засобах масової інформації

Протягом року

Соледарська міська рада

10,0

-

-

-

10,0

-

-

Удосконалення системи всебічного інформування населення міста з політичних, економічних та соціальних питань

2.

Заохочувальні виплати активу органів самоорганізації населення

Протягом року

Соледарська міська рада

9,4

-

-

-

9,4

-

-

інформування населення міста з політичних, економічних та соціальних питань

 

Всього:

 

 

19,4

-

-

-

19,4

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХОДІВ ПРОГРАМИ

Зміст заходу

Витрати на реалізацію, тис.грн.

Всього

у тому числі за рахунок коштів:

державного

 

місцевих бюджетів

підпри­ємств

інших джерел

обласного бюджету

міський бюджет

1

2

3

4

5

6

7

Інвестиції в економіку міста (капітальні вкладення)

51888,811

2221,891

 

216,92

49450,0

 

Житлове будівництво

6635,245

5971,72

 

663,525

 

 

Житлово-комунальне господарство

31175,338

17189,052

 

4149,586

5168,7

4668,0

Освіта

22306,217

9297,354

 

12256,663

 

752,2

Культура

9068,573

5271,165

 

3757,408

 

40,0

Фізичне виховання та спорт

6624,88

 

 

44,88

6580,0

 

Підтримка ВПО

6825,245

6141,72

 

683,525

 

 

Розвиток інформаційного простору

19,4

 

 

19,4

 

 

Розвиток  міста

200,0

 

 

200,0

 

 

Розвиток торгівлі та сфери послуг

60,5

 

 

 

60,5

 

Розвиток земельних відносин

140,0

 

 

140,0

 

 

Соціальний захист населення

64,6

 

 

64,6

 

 

 Охорона  навколишнього природного середовища

32399,509

 

26473,276

459,433

4766,8

700,0

Територіальне планування

350,0

 

 

300,0

50,0

 

ВСЬОГО

167758,318

46092,902

26473,276

22955,94

66076,0

6160,2

 

 

 

 

 

9.    ПЕРЕЛІК ПРІОРИТЕТНИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ЯКИХ ПРОПОНУЄТЬСЯ ФІНАНСУВАТИ

У 2016 РОЦІ ЗА РАХУНОК БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

№ з/п

Найменування об’єкта, його місцезнаходження

 

Рік початку          і закінчення будівництва

Проект

на

потужність, відпо­відних

одиниць

Загальна кошторисна вартість об’єкта, тис. гривень

Обсяг фінансування у 2016 році,

тис. грн.

Форма влас­ності

Проект

Введення в експлуатацію, відповідних одиниць

Відповідність об’єкта  регіональним стратегіям розвитку, документам економічного і соціального розвитку держави, регіону

Перелік основних видів робіт

усього

залишок на 01.01.2016

в тому числі за рахунок:

Найменування експертної організації,

дата, номер

експертизи

Дата затверд­ження  та найменування відповідного органу державної влади

Усього

державного бюджету

Обласний бюджет

місцевого бюджету

інших

джерел

1

2

3

4

5

6

7

8

 

9

10

11

12

13

14

15

16

1

Реалізація проекту «Садочок наш казковий – веселий загадковий!» 

ДНЗ №17

2016

об'єкт

6311,174

6311,174

6311,174

5680,056

 

631,118

 

ком

 

 

об'єкт

Державна стратегія регіонального розвитку, затв. постановою  КМУ від 06.08.2014 №385

Придбання дитячих меблів та обладнання  групових кімнат, реконструкція будівлі дитячого садка, заміна павільйонів, кап. ремонт асфальтового покриття.

2

Реалізація проекту «Здорова дитина – багата країна»

ДНЗ №59

2016

об'єкт

4041,443

4041,443

4041,443

3617,298

 

404,145

20,0

ком

 

 

об'єкт

Державна стратегія регіонального розвитку, затв. постановою КМУ від 06.08.2014 №385

 

Кап. ремонт будівлі дитячого садка; ремонт асфальтового покриття на території закладу; придбання і встановлення спорт. та ігрового обладнання  на спорт. майданчику; обладнання вологостійкого покриття на футбольному  та баскетбольному полі;

реконструкція ігрових  павільйонів; придбання  дитячих меблів.

3

«Достойним людям – достойне житло!» Реконструкція будівлі колишньої загальноосвітньої школи №21, розташованої за адресою: м. Соледар, вул. Паризької Комуни, 1, під житловий будинок

2016

об'єкт

6635,245

6635,245

6635,245

5971,72

 

663,525

 

ком

 

 

об'єкт

Державна стратегія регіонального розвитку, затв. постановою КМУ від 06.08.2014 №385

 

Реконструкція будівлі колишньої загальноосвітньої школи №21під  18 квартирний житловий будинок

(1- кімнатних -12, 2-кімнатних -3,

3-кімнатних -3.)

4

«Великі вогні маленького міста»

Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення по вул.Котовського, вул.Фрунзе, вул.Франко, вул. Дзержинського, вул.ВЧД, вул. Чайковського, вул.Молодогвардійців, вул.Стадіонна, вул. Пушкіна м.Соледара

2016

об'єкт

928,308

928,308

928,308

835,477

 

92,831

 

ком

 

 

об'єкт

Державна стратегія регіонального розвитку, затв. постановою КМУ від 06.08.2014 №385

 

Встановлення 16 залізобетонних опор з кабельним вводом, встановлення шафи управління, електронного багатотарифного лічильника, світлового реле та іншого електроустаткування для функціонування мережі зовнішнього освітлення. Монтаж 6,6 км проводу та 72 світлодіодних світильника.

5

«Європейський куточок маленького міста Соледар»

2016

об'єкт

3946,55

3946,55

3946,55

3551,895

 

394,655

 

ком

Філія ДП «Укрдержекспертиза» у Донецькій обл.  №05-0058-15(05-1349-14) від 07.05.2015;

№05-0057-15(05-1348-14) від 07.05.2015

Рішення виконкому СМР від 14.

05.2015р. № 74

об'єкт

Державна стратегія регіонального розвитку, затв. постановою КМУ від 06.08.2014 №385

 

Демонтаж 25 та встановлення 29 з/б опор з кабельним вводом, 1 світловим реле та іншим устаткуванням. Демонтаж 21 світильника. Видалення 121 дерев та висадка 150 дерев. Влаштування газону – 1952м2, тротуару з плитки ФЕМ та поребриком – 1972м2, встановлення 8 паркових лавок та урн. Влаштування асфальтового покриття площею 7015 м2. Встановлення 320м.п. бордюрного каменю.

6

«Соледар – неповторний куточок скарбниці незалежної України»

2016

об'єкт

4763,873

4763,873

4763,873

4247,485

 

476,388

40,0

ком

Філія ДП «Укрдержекспертиза» у Донецькій обл.  №05-0058-15(05-1349-14) від 07.05.2015;

№05-0057-15(05-1348-14) від 07.05.2015

Рішення виконкому СМР від 14.

05.2015р. № 74

об'єкт

Державна стратегія регіонального розвитку, затв. постановою КМУ від 06.08.2014 №385

 

Встановлення стели «Симфонія солі» та «Соледар», благоустрій цілющого джерела мікрорайону Деконка, кап.р. доріг, благоустрій схилу по вул. Жовтневій, створення автотранспортного підприємства, придбання 2 автобусів, оформлення у національному стилі автобусних зупинок

 

ВСЬОГО

 

 

26626,593

26626,593

26626,593

23903,931

 

2662,662

60,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу економіки та прогнозування                                                                                 І.І. Рудченко

 

 

Секретар міської ради                                                                                                                           С.М. Редченко

   

Яндекс.Метрика