Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

63 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

10.2019 № 7/62-

м. Соледар

 

Про проведення інвентаризації

земель комунальної власності в межах с. Никифорівка та с. Яковлівка

 

             Розглянувши службову записку від 09.10.2020 № 3419/18-26  в.о. заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Чуйко О.Г. щодо проведення інвентаризації земельних ділянок, керуючись статтею 57 Закону України від 22 травня 2003 року № 858-ІV«Про землеустрій», статтями 12, 79-1,  209 Земельного кодексу України від 25.10.2001 № 2768-ІІІ із внесеними до нього змінами, пунктом 7 «Прикінцевих та перехідних положень» Закону України від 07.07.2011 № 3613-VІ «Про Державний земельний кадастр» із внесеними до нього змінами, постановою Кабінету Міністрів України від 05.06.2019 №476 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року   № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

       1. Провести інвентаризацію земель комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади під об’єктами комунальної власності (котельні) в межах с. Яковлівка по вул. Нижній, 20А та с. Никифорівка по вул. Тимірязєва, 47А, з метою формування земельних ділянок та подальшої реєстрації права комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади в особі Соледарської міської ради.

                2. Доручити міському голові Степаненку О.М. укласти договір про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з суб’єктом господарювання,  що є виконавцем робіт із землеустрою відповідно до законодавства.        

            3. Фінансування робіт пов’язаних з інвентаризацією земель передбачити за рахунок коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

            4. Організаційне виконання цього рішення покласти на відділ земельних ресурсів Соледарської міської ради(Худобець).

 

            5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва,   житлово-комунального   господарства,   екології,  транспорту  і зв'язку (Ляшенко),заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М.С.

 

 

Міський голова                                                                              О.М. Степаненко

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

63 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

м. Соледар

 

Про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2019року №7/50-1163   «Про затвердження Програми про відшкодування різниці в тарифах комунальним підприємствам Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

 

Розглянувши службову записку від ______.2020 року №________ начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Рудченка М.В., з метою забезпечення беззбиткової діяльності комунальних підприємств, прогнозування та виділення з міського бюджету коштів для відшкодування різниці в діючих тарифах та економічно обґрунтованих витратах, пов’язаних з наданням житлово-комунальних послуг  для населення, збереження кількості і якості надання житлово-комунальних послуг, відповідно до статтей 7, 91 Бюджетного кодексу України від 8 липня 2010 року № 2456-VI, із змінами, Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-ІУ, статті 9 Закону України від 21 червня 2012 року № 5007- VI «Про ціни і ціноутворення», із внесеними до нього змінами, керуючись статтями 26, 59 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Внести зміни до рішення міської ради від 19.12.2019року №7/50-1163   «Про зетвердження Програми про відшкодування різниці в тарифах комунальним підприємствам Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік »:

1) «Шляхи і засоби розв’язання проблеми, обсяги та джерела фінансування» Додатку до Програми відшкодування різниці в тарифах комунальним підприємствам Соледарської міської об’єднаної територіальної громади  викласти в новій редакції (додається)

 

2. Фінансовому управлінню Соледарської міської ради (Глущенко) передбачити кошти на фінансування заходів, зазначених у Програмі про відшкодування різниці в тарифах комунальним підприємствам Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

 

3. Організаційне виконання рішення покласти на відділ житлово- комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури міської ради (Рудченко), фінансове управління Соледарської міської ради (Глущенко).

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А. О.

 

 

Міський голова                                                                          О. М. Степаненко

 

 

Додаток

до Програми відшкодування різниці в тарифах комунальним підприємствам Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

____.2020№7/63-

 

Шляхи і засоби розв’язання проблеми, обсяги та джерела

фінансування

 

з/п

Заходи Програми

Орієнтовни й обсяг фінансових ресурсів на 2020 рік, (тис.грн)

Джерела

фінансув

ання

Очікуваний результат

1

2

 

3

8

1

Відшкодування різниці в тарифах СКВРЖП «Ремонтник»

3300,0

 

 

Бюджет об’єднаної територіальної громади

 

-   забезпечення беззбиткової діяльності підприємства в частині надання  житлово-комунальних послуг для населення обслуговування будинків і споруд та прибудинкової території;

-   дотримання вимог діючого законодавства;

-   отримання стабільних та якісних житлово - комунальних послуг

2

Відшкодування різниці в тарифах

СКП «Водоканал»

1120,0

Бюджет об’єднаної територіальної громади

 

-   забезпечення беззбиткової діяльності підприємства в частині надання  житлово-комунальних послуг для населення з водопостачання, водовідведення;

-   дотримання вимог діючого законодавства;

-   отримання стабільних та якісних житлово - комунальних послуг

3

Відшкодування різниці в тарифах КП «Яковлівське»

150,0

Бюджет об’єднаної територіальної громади

 

-   забезпечення беззбиткової діяльності підприємства в частині надання  житлово-комунальних послуг для населення;

-   дотримання вимог діючого законодавства;

-   отримання стабільних та якісних житлово - комунальних послуг

 

 

В.о. заступника міського голови з питань

 житлово-комунального господарства                                                  О.Г. Чуйко

 

 

Секретар міської ради                                                                          С. М. Редченко

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

63 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

21.10.2020  № 7/    

м. Соледар

 

Про внесення змін до рішення міської ради від 20.07.2017 № 7/12-275 «Про затвердження  Положення про старосту Соледарської міської об’єднаної територіальної громади»

 

Розглянувши службову записку начальника відділу з питань правового забезпечення діяльності виконавчих органів юридичного управління                    Нікітіної М.С. від 16.10.2020 року № 4402/18-26, враховуючи Закон України від 16 липня 2020 року № 805-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення виборчого законодавства» з метою приведення у відповідність до вимог Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» , керуючись ч.3 ст.26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280//97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до рішення міської ради від 20.07.2017 № 7/12-275 «Про затвердження Положення про старосту Соледарської міської об’єднаної територіальної громади», а саме:

 

1) у пункті 1 розділу І додатку до рішення міської ради від 20.07.2017                   № 7/12-275 слова «Староста є виборною посадовою особою місцевого самоврядування, який» - виключити.

2) пункт 5 розділу І додатку викласти в новій редакції:

«5. Староста затверджується Соледарською міською радою на строк її повноважень за пропозицією міського голови.»

3) пункти 8-14 розділу І додатку – виключити.

4) пункт 15 розділу І додатку викласти в новій редакції:

«15. Повноваження старости починаються з моменту затвердження Соледарською міською радою.»

5) підпункт 8 пункту 16 розділу І додатку – виключити.

6) пункти 18-21 розділу І додатку – виключити.

7) підпункт 4 пункту 22 розділу І додатку – виключити.

8) у пункті 23 розділу І додатку слова «обраного на позачергових (чергових) виборах відповідно до Закону України «Про місцеві вибори» - виключити.

9) у пункті 26 розділу ІІ додатку слова «ст. 141» - виключити.

10) пункт 32 розділу ІVдодатку викласти в новій редакції:

«32. При здійсненні наданих повноважень староста є відповідальний і підзвітний раді та підконтрольний міському голові.»

11) пункт 33 розділу ІV додатку викласти в новій редакції:

«33. Староста не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед радою, а на вимогу не менш як третини депутатів - у визначений радою термін.»

12) пункт 34-36 розділу ІV додатку – виключити.

          

           2. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу з питань правового забезпечення діяльності виконавчих органів юридичного управління Нікітіну М.С.

 

 

Міський голова                                                                            О.М. Степаненко

 

          

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

63 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

21.10.2020 № 7/63-____      

м. Соледар

Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-16 «Про покладання обов’язків старости»

         Розглянувши службову записку від 16.10.2020 № 4409/18-26 головного спеціаліста з кадрової роботи Іщенко І.О. та враховуючи норми пункту 1 статті 541 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самовря-дування в Україні» міська рада із внесеними до нього змінами, міська рада 

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-16 «Про покладання обов’язків старости»:  

         пункт 1 та пункт 2 викласти у такій редакції:

         «1. До затвердження міською радою на строк її повноважень за пропозицією відповідного міського голови обов’язки старости покласти на Чернову Олену Іванівну, яка здійснювала повноваження Бахмутського сільського голови до об’єднання. 

         2. Визначити, що виконуючий обов’язки старости Чернова Олена Іванівна здійснює свої повноваження на території села Бахмутське, селища Підгородне.» 

 

Міський голова                                                                                                                                                     О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

63 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

21.10.2020 № 7/63-____      

м. Соледар

Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-17 «Про покладання обов’язків старости»

         Розглянувши службову записку від 16.10.2020 № 4410/18-26 головного спеціаліста з кадрової роботи Іщенко І.О. та враховуючи норми пункту 1 статті 541 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самовря-дування в Україні» міська рада із внесеними до нього змінами, міська рада 

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-17 «Про покладання обов’язків старости»:  

         пункт 1 та пункт 2 викласти у такій редакції:

         «1. До затвердження міською радою на строк її повноважень за пропозицією відповідного міського голови обов’язки старости покласти на Федорову Ірину Миколаївну, яка здійснювала повноваження Берестівського сільського голови до об’єднання. 

 

         2. Визначити, що виконуючий обов’язки старости Федорова Ірина Миколаївна здійснює свої повноваження на території села Берестове, селищ Виїмка, Нагірне, Спірне.»

 

Міський голова                                                                                                                                                      О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

63 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

21.10.2020 № 7/63-____      

м. Соледар

Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-18 «Про покладання обов’язків старости»

         Розглянувши службову записку від 16.10.2020 № 4411/18-26 головного спеціаліста з кадрової роботи Іщенко І.О. та враховуючи норми пункту 1 статті 541 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самовря-дування в Україні» міська рада із внесеними до нього змінами, міська рада 

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-18 «Про покладання обов’язків старости»:  

         пункт 1 та пункт 2 викласти у такій редакції:

         «1. До затвердження міською радою на строк її повноважень за пропозицією відповідного міського голови обов’язки старости покласти на Мороза Юрія Митрофановича, який здійснював повноваження Васюківського сільського голови до об’єднання. 

 

         2. Визначити, що виконуючий обов’язки старости Мороз Юрій Митрофанович здійснює свої повноваження на території сіл Бондарне, Васюківка, Пазено, Сакко і Ванцетті, Федорівка, Хромівка.»    

 

Міський голова                                                                                                                                                                 О.М.Степаненко

    

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

63 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

21.10.2020 № 7/63-____      

м. Соледар

Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-19 «Про покладання обов’язків старости»

         Розглянувши службову записку від 16.10.2020 № 4412/18-26 головного спеціаліста з кадрової роботи Іщенко І.О. та враховуючи норми пункту 1 статті 541 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самовря-дування в Україні» міська рада із внесеними до нього змінами, міська рада 

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-19 «Про покладання обов’язків старости»:  

         пункт 1 та пункт 2 викласти у такій редакції:

         «1. До затвердження міською радою на строк її повноважень за пропозицією відповідного міського голови обов’язки старости покласти на  Борщевського Миколу Семеновича, який здійснював повнова-ження Володимирівського сільського голови до об’єднання. 

 

         2. Визначити, що виконуючий обов’язки старости Борщевський Микола Семенович здійснює свої повноваження на території сіл Володимирівка, Пилипчатине, Стряпівка, Трипілля.»  

 

Міський голова                                                                                                                                                       О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

63 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

21.10.2020 № 7/63-____      

м. Соледар

Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-20 «Про покладання обов’язків старости»

         Розглянувши службову записку від 16.10.2020 № 4413/18-26 головного спеціаліста з кадрової роботи Іщенко І.О. та враховуючи норми пункту 1 статті 541 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самовря-дування в Україні» міська рада із внесеними до нього змінами, міська рада 

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-20 «Про покладання обов’язків старости»:  

         пункт 1 та пункт 2 викласти у такій редакції:

         «1. До затвердження міською радою на строк її повноважень за пропозицією відповідного міського голови обов’язки старости покласти на Безвесільного Олександра Валерійовича, який здійснював повноваження Міньківського сільського голови до об’єднання. 

 

         2. Визначити, що виконуючий обов’язки старости Безвесільний Олександр Валерійович здійснює свої повноваження на території сіл Голубівка, Дубово-Василівка, Міньківка, Оріхово-Василівка, Привілля.»  

 

Міський голова                                                                                                                                                                       О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

63 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

21.10.2020 № 7/63-____      

м. Соледар

Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-21 «Про покладання обов’язків старости»

         Розглянувши службову записку від 16.10.2020 № 4414/18-26 головного спеціаліста з кадрової роботи Іщенко І.О. та враховуючи норми пункту 1 статті 541 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самовря-дування в Україні» міська рада із внесеними до нього змінами, міська рада 

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-21 «Про покладання обов’язків старости»:  

         пункт 1 та пункт 2 викласти у такій редакції:

         «1. До затвердження міською радою на строк її повноважень за пропозицією відповідного міського голови обов’язки старости покласти на  Точеного Дмитра Сергійовича, який здійснював повноваження Никифорівського сільського голови до об’єднання. 

 

         2. Визначити, що виконуючий обов’язки старости Точений Дмитро Сергійович  здійснює свої повноваження на території сіл Діброва, Липівка, Никифорівка, Федорівка Друга.»

 

Міський голова                                                                                                                                                             О.М.Степаненко

 

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

63 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

21.10.2020 № 7/63-____      

м. Соледар

Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-22 «Про покладання обов’язків старости»

         Розглянувши службову записку від 16.10.2020 № 4415/18-26 головного спеціаліста з кадрової роботи Іщенко І.О. та враховуючи норми пункту 1 статті 541 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самовря-дування в Україні» міська рада із внесеними до нього змінами, міська рада 

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-22 «Про покладання обов’язків старости»:  

         пункт 1 та пункт 2 викласти у такій редакції:

         «1. До затвердження міською радою на строк її повноважень за пропозицією відповідного міського голови обов’язки старости покласти на Заікіну Ірину Леонідівну, яка здійснювала повноваження секретаря Парасковіївської сільської ради до об’єднання. 

 

         2. Визначити, що виконуючий обов’язки старости Заікіна Ірина Леонідівна здійснює свої повноваження на території сіл Благодатне, Залізнянське, Парасковіївка.» 

 

Міський голова                                                                                                                                                            О.М.Степаненко

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

63 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

21.10.2020 № 7/63-____      

м. Соледар

Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-23 «Про покладання обов’язків старости»

         Розглянувши службову записку від 16.10.2020 № 4416/18-26 головного спеціаліста з кадрової роботи Іщенко І.О. та враховуючи норми пункту 1 статті 541 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самовря-дування в Україні» міська рада із внесеними до нього змінами, міська рада 

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-23 «Про покладання обов’язків старости»:  

         пункт 1 та пункт 2 викласти у такій редакції:

         «1. До затвердження міською радою на строк її повноважень за пропозицією відповідного міського голови обов’язки старости покласти на  Боровікову Оксану Василівну, яка здійснювала повноваження Роздолівського сільського голови до об’єднання. 

         2. Визначити, що виконуючий обов’язки старости Боровікова Оксана Василівна здійснює свої повноваження на території сіл Краснополівка, Миколаївка, Роздолівка.» 

 

Міський голова                                                                                                                                                              О.М.Степаненко

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

63 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

21.10.2020 № 7/63-____      

м. Соледар

Про визнання рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-24 «Про покладання обов’язків старости» таким, що втратило чинність                              

         Розглянувши службову записку від 16.10.2020 № 4417/18-26 головного спеціаліста з кадрової роботи Іщенко І.О. та враховуючи норми пункту 1 статті 541 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самовря-дування в Україні» міська рада із внесеними до нього змінами, міська рада 

ВИРІШИЛА:

Визнати рішення міської ради від 25.12.2016 № 7/1-24 «Про покладання обов’язків старости» таким, що втратило чинність.                           

 

Міський голова                                                                                                                                                     О.М.Степаненко

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

63 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

__.10.2020  №7/63-

м.Соледар

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку  Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, затвердженої рішенням Соледарської міської ради від 19.12.2019 №7/50-1168

 

         Розглянувши службові записки від 22.07.2020 №2287/18-26 начальника Управління освіти  Замараєвої Т.О.,   від 27.07.2020  № 2331/18-26 заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О., від 06.08.2020 №2503/18-26 керуючого справами виконкому Рогаченко Н.Л., від 03.09.2020 №2888/18-26 завідувача військово-облікового бюро Шикаревої Н.Г., 02.09.2020 №2866/18-26 головного спеціаліста відділу охорони здоров'я Двуреченської М.О., від 22.09.2020 №3120/18-26 в.о. заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Чуйко О.Г., від 08.07.2020 №2068/18-26  начальника відділу з питань соціального захисту населення Матченова А.В.,  враховуючи рішення комісії щодо визначення необхідності здійснення стратегічної екологічної оцінки для проєктів документів державного планування згідно з  Протоколом від 23.09.2020 року, керуючись Законом України від 23 березня 2000 року № 1602-ІІІ «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                 Внести та затвердити наступні зміни до Програми:

 

   1)  таблицю 2.5 «Житлове господарство та комунальна інфраструктура» розділу 2. «Мета, завдання та заходи економічного і соціального розвитку Соледарської міської об'єднаної територіальної громади» Програми викласти у новій редакції згідно з додатком 1.

 

   2)  таблицю 2.17 «Охорона здоров'я » розділу 2. «Мета, завдання та заходи економічного і соціального розвитку Соледарської міської об'єднаної територіальної громади» Програми викласти у новій редакції згідно з додатком 2.

 

   3) таблицю 2.9 «Формування спроможних територіальних громад» розділу 2 «Мета, завдання та заходи економічного і соціального розвитку Соледарської міської об'єднаної територіальної громади» Програми викласти у новій редакції згідно з додатком 3.

 

   4)   таблицю 2.22 «Захист прав і свобод громадян» розділу 2 «Мета, завдання та заходи економічного і соціального розвитку Соледарської міської об'єднаної територіальної громади» Програми викласти у новій редакції згідно з додатком 4.

 

   5)    таблицю 3.16 «Освіта» розділу 3. «Перелік інвестиційних проектів, реалізація яких пропонується у 2020 році» Програми викласти у новій редакції згідно з додатком 5.

 

   6)   таблицю 3.5 « Житлове господарство та комунальна інфраструктура» розділу 3. «Перелік інвестиційних проектів, реалізація яких пропонується у 2020 році» Програми викласти у новій редакції згідно з додатком 6.

 

   7)   таблицю 4.1 «Фінансове забезпечення заходів Програми» розділу 4 «Джерела та обсяги фінансування заходів та проєктів Програми у 2020 році» викласти у новій редакції згідно з додатком 7.

 

   8)    таблицю 4.2 «Фінансове забезпечення інвестиційних проєктів Програми» розділу 4 «Джерела та обсяги фінансування заходів та проєктів Програми у 2020 році» викласти у новій редакції згідно з додатком 8.

 

2. Організаційне виконання цього рішення покласти на відділ економічного розвитку торгівлі та інвестицій (Рудченко) та фінансове управління (Глущенко).

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  міської ради з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М.С.

 

 

Міський голова                                                                        О.М. Степаненко


Додатки до проекту рішення __.10.2020  №7/62-
(натисніть для перегляду)

 

 

 

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

62 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

__.10.2020  №7/63-

м.Соледар

 

Про виконання Програм економічного і соціального розвитку Соледарської міської об'єднаної територіальної громади протягом 2017 - І півріччя 2020 року

 

         Заслухавши інформацію  начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Рудченко І.І. про виконання Програм економічного і соціального розвитку Соледарської міської об'єднаної територіальної громади протягом 2017 - І півріччя 2020 року, керуючись Законом України від 23 березня 2000 року № 1602-ІІІ «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” з внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Рудченко І.І. про виконання Програми економічного і соціального розвитку Соледарської міської об'єднаної територіальної громади протягом 2017 - І півріччя 2020 року взяти до відома.

 

2. Виконавчим органам міської ради вжити вичерпних заходів щодо забезпечення виконання завдань Програми на поточний рік за напрямками.

 

3. Організаційне виконання цього рішення покласти на відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій (Рудченко), фінансове управління (Глущенко).

 

4. Координаційне забезпечення цього рішення покласти на постійну комісію  міської ради з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), секретаря міської ради Редченко С.М..

 

 

Міський голова                                                                        О.М. Степаненко

 

Інформація про виконання
Програм економічного і соціального розвитку
Соледарської міської об'єднаної територіальної громади протягом 2017 - І півріччя 2020 року.

 

Завдяки децентралізації, Соледарська ОТГ набула не тільки певних владних повноважень, а й зобов'язання перед жителями громади, а також ряд питань, які вимагали фінансування, але не вирішувалися роками. З метою підвищення рівня комфортності проживання мешканців громади за чотири роки зроблено багато. Головне - рівний розподіл між міським і сільським населенням громади витрат на соціальну підтримку жителів, реалізацію проектів, утримання об'єктів житлово-комунального господарства, охорони здоров'я та освіти.

На реалізацію всіх задумів коштів бюджету громади звичайно ж не вистачає, для  цього треба було залучити додаткові вкладення. І вони були знайдені. Найбільш переконливим доказом ефективності роботи керівництва громади по залученню інвестицій є фінансування Європейським інвестиційним банком масштабного проекту реконструкції школи №13, загальна вартість якого становить понад 150 млн.грн. Термін реалізації проекту 2020-2021рік.

Так як безпека в громаді є пріоритетом для керівництва, були залучені кошти на будівництво Центру безпеки громадян. У ньому створено всі умови, як побутові, так і для оперативної роботи пожежних 88 державної пожежно-рятувальної частини 8 державного пожежно-рятувального загону та піротехніків  піротехнічного загону Головного управління ДСНС в Донецькій області. Крім того придбана пожежна машина і машина оперативно-рятувальна підвищеної прохідності.

Важливим питанням для жителів є безпека на вулицях громади. За цей період проведено капітальний та поточний ремонт зовнішнього освітлення, дорожнього покриття вулиць і тротуарів громади, облаштовані пішохідні переходи підвищеної безпеки, встановлені дорожні знаки, вказівники на в'їздах в села Бахмутське, Никифоровка, Міньківка з освітленням в темний час доби світильниками на сонячних акумуляторах. З метою забезпечення безпеки громадян розроблений проект «Безпечна громада», який передбачає установку камер відеоспостереження по всій громаді з передачею інформації в ситуаційний центр для оперативного реагування. Про забезпечення безпеки мешканців будинку №11 по вул. Первомайській в с. Парасковіївка, доведеного за час існування ОСББ, згідно з висновком експертів, до стану аварійного, також подбало керівництво громади. З ініціативи міського голови розроблено спеціальну програму підтримки об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. Відповідно до цієї Програми з бюджету громади був профінансований капітальний ремонт покрівлі цього будинку.

Роками, протікаючі дахи багатоквартирних будинків по вул. Ломоносова в с. Володимирівка, залишені без систематичного обслуговування  були також капітально відремонтовані за рахунок коштів бюджету громади ще в 2017 році, і в них також повернулися жителі.

Крім аварійно-відновлювальних робіт по цих будинках, проводився плановий капітальний ремонт 10 покрівель житлових будинків громади, а це понад 11 тисяч квадратних метрів покрівлі.

Протікаючі дахи були і в багатьох установах культури, освіти та охорони здоров'я.

Тому був виконаний капітальний ремонт повністю згорілої покрівлі Никифорівської школи. Виконано капітальний ремонт роками протікаючої покрівлі Берестівської школи, цегляна кладка і вікна якої стали руйнуватися. А також капітальний ремонт покрівлі загальноосвітніх шкіл №13 та №14 в м Соледарі. Школа №14, у зв'язку з реконструкцією опорної школи, прийняла учнів і педагогічний склад загальноосвітньої школи №13. Для організації підвезення школярів до навчальних закладів по всій громаді придбано шість нових шкільних автобусів.

         З метою створення комфортних умов в інших закладах освіти проведено ряд заходів: виконано утеплення фасаду Никифорівської школи, капітальний ремонт дошкільних установ «Тополька» в с.Парасковіївка і «Орлятко» в м. Соледарі, поточний ремонт покрівлі та системи опалення Соледарської загальноосвітньої школи №13, поточний ремонт приміщень Берестівської школи, приміщень санвузлів з повною заміною сантехніки в Парасковіївскій  і Яковлівскій школах, повністю замінено водопровід по всій школі №14, заміна вікон на металопластикові в спортзалі Бахмутської школи, установка огорожі шкільного двору Міньківської школи, побудована нова котельня для Раздолівского навчально виховного комплексу, виконано поточний ремонт системи опалення та проведено поточний ремонт тротуарів установи. Рішенням багаторічного гострого питання щодо опалення дитячого садка «Сонечко» на станції Сіль стало застосування економічно ефективних інфрачервоних обігрівачів. З метою недопущення руйнування дитячого садка «Золотий півник» в с. Берестове (через те, що протікає суміжна частина покрівлі) повернута в комунальну власність друга половина будівлі, що була продана 15 років тому. В установі виконано поточний ремонт системи водопостачання та частковий поточний ремонт покрівлі.

Крім того встановлено спортивний майданчик зі штучним покриттям і освітленням біля загальноосвітньої школи №13 в м Соледарі, спортивні майданчики з тренажерним антивандальним обладнанням в селах Парасковіївка і Бахмутське і в м Соледарі по вул. Носова. Придбано та встановлено 23 павільйони в дитячі садки громади, встановлені дитячі ігрові майданчики в селах Володимирівка, Федорівка, Васюківка, Берестове, Оріхово-Василівка, Бахмутське, Никифорівка, а також по вул. Карпінського в районі ЦДЮ і на ст. Сіль в м Соледарі.

З метою організувати дозвілля активної та креативної молоді на селі створено молодіжний центр «Лідер» в с. Міньківка. Для цього в одному з приміщень сільського будинку культури виконано капітальний ремонт і придбано меблі та оргтехніка.

Метою створення Центру місцевої активності і дозвілля «Моє село - наш Спільний дім» стала згуртованість жителів. В рамках цього проекту виконаний сучасний капітальний ремонт приміщення в будівлі старостату, придбані необхідне обладнання і меблі, споруджується пандус.

Протягом останніх трьох років в рамках Програми «Нова українська школа» відремонтовано та укомплектовано сучасними меблями, дидактичним матеріалом, комп'ютерною та оргтехнікою 38 перших класів у всіх 11 школах громади. Важливо, що в рамках цієї програми надаються рівні можливості для навчання і розвитку дітей, як в міських, так і в сільських школах.

Діти 1-4 класів та пільгових категорій отримують безкоштовне харчування. Безплатними путівками в літні дитячі табори були забезпечені всі діти пільгових категорій. Виплачується стипендія обдарованим учням шкіл, переможцям обласних та Всеукраїнських олімпіад, провідним спортсменам громади, а також матеріальна допомога окремим громадянам, дітям-сиротам. Членам багатодітних сімей видані свідоцтва, що дають право на певні пільги.

Не залишається без уваги питання придбання житла для дітей-сиріт та дітей-сиріт з категорії внутрішньо переміщених осіб. Протягом чотирьох років з різних джерел фінансування на вторинному ринку житла було придбано 8 квартир в місті Соледарі та с. Парасковіївка і 1 приватний будинок в місті Слов'янськ.

Суттєву  увагу міська влада приділяє дітям з особливими освітніми потребами. У зв'язку з цим створено сучасний Інклюзивний центр в місті Соледарі і сенсорна кімната з інтерактивним обладнанням в Парасковіївскій школі. За два роки роботи цих установ інклюзивна освіта стала доступною для 186 вихованців.

З метою швидкого та ефективного надання адміністративних та соціальних послуг в громаді реалізується проект реконструкції будівлі під ЦНАП, придбана сучасна робоча станція для оформлення і видачі паспортів. Тепер ця послуга буде надаватися у нас в громаді. Для обслуговування жителів в 9 старостатах створені віддалені робочі місця з надання адміністративних і соціальних послуг, а для інших сільських населених пунктів, з метою максимально наблизити надання соціальних послуг, придбаний «Мобільний офіс» з можливістю обслуговувати людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями. Щоб отримати будь-яку адміністративну або соціальну послугу тепер жителям громади немає необхідності витрачати час і кошти на поїздку.

Створено Управління з питань соціального захисту населення. Спектр послуг відділу не обмежується наданням невідкладних консультативних послуг, призначенням матеріальної допомоги, субсидії, компенсації та іншого.

Вивчивши потреби громади, організовано роботу з перевезення людей з порушенням опорно-рухового апарату в установи охорони здоров'я. Для цього придбано спеціалізований автомобіль. Послугою скористалися вже понад 140 жителів.

Життєво необхідну допомогу жителям, які потребують допомоги та уваги,  кількість яких неухильно зростає, надають соціальні працівники. Їм на допомогу прийшов експериментальний спеціалізований автомобіль «Мобільний центр». Автомобіль повністю обладнаний інструментами для надання первинного медичного огляду (вимірювання серцевого ритму і рівня цукру в крові), ремонту одягу, надання перукарських послуг, прибирання і прання, а також для виконання ремонту приміщень, заготівлі дров, робіт в саду і на подвір'ї. Мобільний центр буде також здійснювати доставку їжі та побутових товарів, надавати послуги електрика, сантехніка, столяра та соціально-психологічну допомогу.

Важливим етапом в житті будь-якої людини є одруження і народження дітей. З метою створити урочисту і святкову обстановку в настільки хвилюючий момент для жителів громади міською радою прийнято рішення про створення нового РАГСу. Для цього виділено велике світле приміщення, розроблений дизайн, проведено капітальний ремонт, придбано відповідні нові меблі і текстиль. Соледарський РАЦС став кращим з кращих. Тепер майбутні молодята, і не тільки нашої громади, отримують якісну послугу в красивому, новому і сучасному РАЦСі.

Не залишені без уваги і установи культури. Зроблено частковий ремонт покрівлі філії міського будинку культури, обстежена покрівля міського будинку культури, виконано капітальний ремонт танцювального майданчика в міському парку, поточний ремонт приміщень бібліотек громади, частковий ремонт покрівлі та системи опалення Яковлівського клубу, а також зал для глядачів Соледарського міського центру культури і народної творчості оснащений освітлювальним обладнанням. Заходи та свята тепер проходять яскравішими і цікавішими за рахунок придбаних сценічних костюмів.

Багато чого зроблено в сфері охорони здоров'я. З метою поповнення кваліфікованими кадрами закладів охорони здоров'я громади за програмою Місцевих стимулів було відремонтовано 4 квартири для прибулих лікарів. Переговори з медичними вузами з питання залучення фахівців різного профілю в нашу лікарню ведуться з першого дня утворення громади. Вдалося зацікавити 2 терапевтів, 1 ендокринолога, 1 рентгенолога і 1 педіатра. Створено нове дитяче поліклінічне відділення. Для цього виконано капітальний ремонт приміщень та придбано нове сучасне обладнання та меблі. Виконано капітальний ремонт покрівлі Соледарської  міської лікарні, яка  не перший рік протікала. Придбано машина медичної допомоги для перевезення пацієнтів. Для оперативного обстеження пацієнтів і встановлення діагнозу в міську лікарню придбано сучасний рентгенапарат. Але, таке дороге обладнання в приміщення, що протікало та не ремонтувалося роками встановлювати не стали. Було прийнято рішення відремонтувати в першу чергу покрівлю над рентгенкабінетом. При виконанні капітального ремонту рентгенкабінету та кімнати зберігання реагентів, були дотримані всі вимоги безпеки і санітарних норм. Проривом для Соледарської лікарні стало створення сучасної палати інтенсивної терапії денного стаціонару з наповненням багатофункціональними сучасними медичними меблями та необхідним медичним обладнанням та комплектуючими, такими як стерилізатори повітряні, портативний спірометр, мікроскопи, каталка медична, дефібрилятор, апарат УЗД, апарат штучної вентиляції легень, апарат точного вимірювання слуху, електрокардіограф, портативний кольоровий ультразвуковий сканер, устаткування для діагностичної лабораторії та інше. З огляду на наявність стаціонарного відділення в лікарні необхідно було створити умови для роботи харчоблоку та пральні, що неможливо зробити в приміщеннях з дахом, що протікає. Ремонт покрівлі цих допоміжних, але важливих приміщень був зроблений.

З метою запобігання та поширення випадків гострих респіраторних хвороб, викликаних коронавірусом COVID-19 Соледарській лікарні передана благодійна допомога - це три електрокардіографа, два ларингоскопа, пересувний бактерицидний опромінювач, концентратор кисню, засоби індивідуального захисту, дезінфекційні засоби та інше.

Покращення умов праці медиків торкнулися і сільських закладів охорони здоров'я. На завершальному етапі будівництва знаходиться Никифорівська амбулаторія, в яку вже придбано меблі. Виконано благоустрій прилеглої території. Висаджені хвойні рослини і виконано мощення тротуарною плиткою. Проведено капітальний ремонт Парасковіївскої амбулаторії, Бахмутського, Володимирівського і Трипільського фельдшерських пунктів. На території Трипільського фельдшерського пункту пробурена свердловина питної води. Виконано утеплення приміщень котельні Берестовського фельдшерського пункту. Для забезпечення опалення Берестівського і Раздолівского фельдшерських пунктів придбано газові котли. Вирішено питання опалення Міньківської амбулаторії шляхом оснащення інфрачервоним обладнання. Придбано твердопаливний котел для котельні в с. Міньківка, яка опалювала амбулаторію, школу і старостат.

Придбання нової комунальної техніки дало можливість забезпечити безпеку і комфорт жителям громади.

У зв'язку з тим, що в ряді сіл, які влилися в громаду, роками не надавалася послуга з вивезення твердих побутових відходів, виникла необхідність в розробці схеми санітарної очистки населених пунктів громади. Першим кроком по виконанню заходів даного документа стало придбання двох нових сміттєвозів, 114 нових контейнерів для роздільного збору сміття. Вивіз твердих побутових відходів та несанкціонованих звалищ здійснює Соледарське комунальне підприємство. На даний момент послугою охоплено 14 населених пунктів громади.

Завдяки створенню Соледарського комунального підприємства «Водоканал» вдалося уникнути режиму подачі води по годинах. Новому підприємству довелося боротися зі старими мережами. Сильною підмогою для цього стала нова техніка: багатофункціональний екскаватор і автомобіль спеціалізований «аварійно-ремонтна майстерня». Тепер стала можливою оперативна ліквідація поривів. Але є села, які з різних причин залишилися без водопостачання. Для забезпечення водою таких сіл як Міньківка, Васюківка, Федорівка, Пилипчатине, Краснополівка, Миколаївка, частини села Бахмутське придбана автоцистерна. Для забезпечення безперебійної подачі води в населених пунктах Володимирівка, Трипілля, Роздолівка і Яковлівка придбані електродвигуни. Виконано капітальний ремонт башти Рожновського в селах Роздолівка і Міньківка. По вулиці Молодіжна в с.Міньківка виконано капітальний ремонт водоводу.

Існуючі комунальні підприємства також потребували спеціалізованої техніки.

З метою дотримання Правил експлуатації полігону ТПВ в с. Стряпівка, а саме планування відходів, придбаний вкрай необхідний бульдозер. Завдяки його роботі вдалося уникнути займань відходів. Задимлення прилеглих населених пунктів більше не було.

Придбано автопідйомник автомобільний гідравлічний для обслуговування мереж зовнішнього освітлення. Для обслуговування доріг придбана спеціалізована машина дорожня комбінована з функцією посипання протиожеледним матеріалом, розчищення від снігу, підмітання доріг, а також перевезення вантажів. Незамінним помічників в обслуговуванні житлового фонду став новий трактор «Білорус» з навісним обладнанням. А також придбана мала садова техніка і пристрої.

Вся техніка, придбана з моменту об'єднання, безперебійно працює на благо жителів громади.

Великим попитом користуються послуги єдиної міської лазні. За 115 років існування установи виконаний перший капітальний ремонт. Відремонтовано покрівлю з влаштуванням водостічної системи і заміною дерев'яних конструкцій. Виконано капітальний ремонт приміщень з мощенням  підлогової і стінової плитки. Замінено мережі електропостачання, водопостачання і водовідведення, встановлено нову систему опалення, повністю замінено сантехнічне обладнання, придбано нові меблі та інше. А головне, правильно підібраний котел.

Багато що залежить від налагодженої, систематичної роботи з утримання та благоустрою територій та об'єктів комунальної власності, регулярно виконуваної роботи з утримання доріг, зелених насаджень в парках і скверах, утримання кладовищ, братських могил, пам'ятників, прибирання стихійних звалищ.

Крім реалізації великих проектів і придбання вкрай необхідної техніки, проведено капітальний та поточний ремонт покрівель житлових будинків, понад 13 тис.м2 доріг, виконані роботи з встановлення  і ремонту автобусних зупинок з благоустроєм території і установкою дошок для оголошень, по влаштуванню тротуарів, нанесення розмітки на дороги і пішохідні переходи, видалення аварійних дерев. Виконано ремонт пішохідного мосту в с. Володимирівка. На 52 вулицях громади проведена робота по встановленню енергозберігаючих LED-світильників, опор і монтажу ліній зовнішнього освітлення. У деяких населених пунктах освітлення вулиць було відсутнє більше 20 років.

Затверджено герб і прапор Соледарської міської об'єднаної територіальної громади. Розроблено Громадський бюджет, розпочато реалізацію проектів, які пройшли конкурсний відбір.

Важливо, що з 2017 року додатково до бюджету громади вдалося залучити близько 200 мільйонів гривень з державного та обласного бюджетів, міжнародної технічної і донорської допомоги, а також благодійні кошти підприємства з виробництва будівельних матеріалів і сумішей. Але на цьому міська рада не зупиняється, триває пошук джерел фінансування ряду проектів. В першу чергу - це проект реконструкції міської лікарні з влаштуванням хоспісу та відділення паліативного лікування.

 

 

Начальник відділу економічного
розвитку, торгівлі та інвестицій                                                     І.І. Рудченко

 

 

 

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

62 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

10.2020 №7/62-

м. Соледар

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки

 

             Розглянувши заяву від 23.09.2020 № 3144/18-26 гр. Суханової С.О., технічну документацію із землеустрою, керуючись статтями 12, , 118, 121, 122, 125, 126, 186 Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити:

1) «Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади громадянці України Суховій Світлані Олександрівні  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою м. Соледар, вул. Соледарська, 30 Бахмутського району Донецької області. Кадастровий номер: 1410370300:00:002:0422» та передати у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) В 02.01 земельну ділянку площею 0,1000 га (кадастровий номер 1410370300:00:002:0422) гр. Суховій Світлані Олександрівні (ІПН ХХХХ) у м. Соледар  вул. Соледарська, 30 на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області;

          2.  Громадянам, зазначеним у даному рішенні:

            

1)      зареєструвати право власності на землю згідно чинного законодавства;

              2) дотримуватися обов’язків землевласника відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

          

           3. Контроль за виконанням  рішення покласти  на постійну комісію  міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку(Ляшенко), заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М.С.

 

 

Міський голова                                                                      О.М. Степаненко

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

62 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

 

10.2020 № 7/62 -

м. Соледар

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність

 

             Розглянувши заяви від 21.09.2020 № 3103/18-26 гр. Білицького М.П., від 23.09.2020 № 3142/18-26 гр. Касьянова В.Ю., від 23.09.2020 № 3129/18-26 гр. Панькової Л.В., від 23.09.2020 № 3130/18-26 гр. Лебеденка О.С., враховуючи позитивні матеріали погодження проекту, керуючись статтями 12, 118, 122, 125, 126, 186  Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити:

              1) «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом безоплатної приватизації для будівництва індивідуального гаражу із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади розташованої за адресою гараж №34 ряд 4, вул. Носова, м. Соледар Бахмутського району Донецької області» та передати у власність гр. Білицькому Миколі Павловичу (ІПН ХХХХ) земельну ділянку площею 0,0030 га (кадастровий номер 1410370300:00:001:0425) у м. Соледарі, вул. Носова, гараж №34 ряд 4 за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області для будівництва індивідуального гаражу  (В 02.05);

             2) «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Лебеденку Олександру Сергійовичу для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Паркова, 8, гараж № 58 м. Соледар Бахмутського району Донецької області» та передати у власність гр. Лебеденку Олександру Сергійовичу (ІПН ХХХХ) земельну ділянку площею 0,0038 га (кадастровий номер 1410370300:00:001:0427) у м. Соледарі, вул. Паркова, 8 гараж № 58 за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області для будівництва індивідуального гаражу  (В 02.05);

             3) «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Паньковій Людмилі Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по пров. Гоголя, 9-В у м. Соледар із земель житлової та громадської забудови Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області. Кадастровий № 1410370300:00:001:0428» та передати у власність гр. Паньковій Людмилі Василівні (ІПН ХХХХ) земельну ділянку площею 0,0400 га (кадастровий номер 1410370300:00:001:0428) у м. Соледар, пров. Гоголя, 9-В за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади  Бахмутського району Донецької області  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (В 02.01);

             4) «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється кадастровий номер: 1420988000:01:103:0006 Касьянову Вадиму Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Роздолівської сільської ради Бахмутського району (яка увійшла до складу Соледарської міської ОТГ) Донецької області» та передати у власність гр. Касьянову Вадиму Юрійовичу (ІПН ХХХХ) земельну ділянку площею 2,0000 га (кадастровий номер 1420988000:01:103:0006) за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади  Бахмутського району Донецької області  за межами с. Миколаївка для ведення особистого селянського господарства (А 01.03).

             

              2. Громадянам, зазначеним у даному рішенні:

              1) зареєструвати право власності на землю згідно чинного законодавства;

              2) дотримуватися обов’язків землевласника відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

 

  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М.С.

 

 

Міський голова                                                                      О.М.Степаненко

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

62 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

10.2020 № 7/62-

м. Соледар

 

Про погодження документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки

 

             Розглянувши заяви від 25.09.2020 № 3226/18-26 гр. Косенкової Л.В., від 22.09.2020 № 3109/18-26 гр. Ткаченка І.М., від 23.09.2020 № 3106/18-26 гр. Боцмана М.В., технічні документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок, керуючись статтями 12,  122,  пунктом 12 статті 186  Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року  № 2768-ІІІ, статтями 19, 25, 56 Закону України «Про землеустрій» від 22 травня 2003 року № 858-IV, статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року   № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Погодити:

1) «Технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок № 1420989900:01:005:0041 за межами населених пунктів на території  Яковлівської сільської ради (колишня Яковлівська сільська рада, що увійшла до складу Соледарської міської об’єднаної територіальної громади)  Бахмутського району Донецької області», замовником якої є гр. Косенкова Лариса Володимирівна (ІПН ХХХХ) та поділ земельної ділянки (кадастровий номер 1420989900:01:005:0041) комунальної власності Соледарської міської ОТГ на три земельні ділянки комунальної власності: дві ділянки площею 2,0000 га кожна; ділянка площею 55,7539 га;

2) «Технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської ОТГ (кадастровий № 1420981000:02:044:0003) гр. Ткаченку Івану Миколайовичу на території Соледарської міської ОТГ (колишньої Васюківської сільської ради) Бахмутського району Донецької області», замовником якої є гр. Ткаченко Іван Миколайович (ІПН ХХХХ) та поділ земельної ділянки (кадастровий номер 1420981000:02:044:0003) комунальної власності Соледарської міської ОТГ на дві земельні ділянки комунальної власності: ділянка площею 6,6134 га та ділянка площею 5,2393 га;

             3) «Технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади гр. Боцману Михайлу Володимировичу  на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади (колишньої Васюківської сільської ради) Бахмутського району Донецької області. Кадастровий номер: 1420981000:02:006:0007», замовником якої є гр. Боцман Михайло Володимирович (ІПН ХХХХ) та поділ земельної ділянки (кадастровий номер 1420981000:02:006:0007) комунальної власності Соледарської міської ОТГ на чотири земельні ділянки комунальної власності: ділянка площею 2,0000 га; дві ділянки площею 0,0006 га кожна;  ділянка площею 5,6996 га.

 

             2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Ляшенко), заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М.С.

 

 

Міський голова                                                                       О.М. Степаненко

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

62 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

 

10.2020  № 7/62 -

м. Соледар                                                              

 

Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

Розглянувши заяви від 22.09.2020 № 3111/18-26 гр. Гайворонської Н.М., від 21.09.2020 № 3101/18-26 гр. Боцмана В.М., від 21.09.2020 № 3105/18-26 гр. Сизоненко Н.Б., від 21.09.2020 № 3093/18-26 гр. Козачок О.П., від 21.09.2020 № 3092/18-26 гр. Жили М.Г., від 21.09.2020 № 3094/18-26 гр. Козачок П.Г., від 21.09.2020 № 3095/18-26 гр. Гаврилова С.В., від 21.09.2020 № 3099/18-26 гр. Дранговської М.М., від 21.09.2020 № 3100/18-26 гр. Боцман Н.С., від 24.09.2020 № 3213/18-26 гр. Нікітіной К.С., від 23.09.2020 № 3140/18-26 гр. Катасоновой А.С., від 23.09.2020 № 3143/18-26 гр. Катасонова В.М., від 23.09.2020 № 3137/18-26 гр. Лендел Ю.І., від 23.09.2020 № 3138/18-26 гр. Пукач Л.А., від 23.09.2020 № 3139/18-26 гр. Лендел О.В., від 07.09.2020 № 2934/18-26 гр. Перепелятник В.Л., від 07.09.2020 № 2931/18-26 гр. Кравець С.В., від 07.09.2020 № 2932/18-26 гр. Ярошенка О.М., від 07.09.2020 № 2933/18-26 гр. Середи Д.А., від 24.09.2020 № 3207/18-26 гр. Ізахарова А.І., про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки , керуючись статтями 12, 35, 40, 118, 121, 122, 123 Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.       Надати дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок:

    1) гр. Сизоненко Надії Борисівні (ІПН ХХХХ), загальною площею до 0,1200 га для індивідуального садівництва (А 01.05) за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади у м. Соледарі, садове товариство «Жемчуг», ділянка №25, для подальшої передачі у власність;

              2) гр. Боцману Володимиру Михайловичу (ІПН ХХХХ), загальною площею до 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (В 02.01)  за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області в межах с. Васюківка, вул. Урожайна, б/н для подальшої передачі у власність;  

3) гр. Дранговській Марії Михайлівні (ІПН ХХХХ) - загальною площею до 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (В 02.01)  за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області в межах с. Васюківка, вул. Урожайна, б/н для подальшої передачі у власність;  

4) гр. Боцман Наталі Сергіївні (ІПН ХХХХ) –  загальною площею до 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (В 02.01)  за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області в межах с. Васюківка, вул. Урожайна, б/н для подальшої передачі у власність;

5) гр. Нікітіній Катерині Семенівні (ІПН ХХХХ) – загальною площею до 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (В 02.01)  за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області в межах с. Парасковіївка, вул. Молодіжна, 74 для подальшої передачі у власність;

6) гр. Гайворонській Наталії Миколаївни (ІПН ХХХХ) –  площею 2,0000 га  для ведення особистого селянського господарства  (А 01.03) за рахунок земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області (кадастровий номер 1420980300:01:005:0039) за межами населеного пункту  с. Підгороднє, для подальшої передачі у власність;

7)гр. Ізахарову Акраму Ісраіловичу (ІПН ХХХХ) – загальною площею  до 2,0000 га  для ведення городництва (А 01.07) із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області в межах населеного пункту с. Сакко і Ванцетті, для подальшої передачі в оренду;

          8) гр. Перепелятник Віктору Леонідовичу (ІПН ХХХХ) – загальною площею до 2,0000 га  для ведення особистого селянського господарства  (А 01.03) за рахунок земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області  за межами населеного пункту  с. Парасковіївка, для подальшої передачі у власність;

        9) гр. Кравець Сергію Вікторовичу (ІПН ХХХХ) – загальною площею до 2,0000 га  для ведення особистого селянського господарства  (А 01.03) за рахунок земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області  за межами населеного пункту  с. Парасковіївка, для подальшої передачі у власність;

       10) гр. Ярошенку Олегу Миколайовичу (ІПН ХХХХ) – загальною площею до 2,0000 га  для ведення особистого селянського господарства  (А 01.03) за рахунок земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області  за межами населеного пункту  с. Парасковіївка, для подальшої передачі у власність;

     11) гр. Середа Дмитру Анатолійовичу (ІПН ХХХХ) – загальною площею до 2,0000 га  для ведення особистого селянського господарства  (А 01.03) за рахунок земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області  за межами населеного пункту  с. Парасковіївка, для подальшої передачі у власність;

      12) гр. Лендел Юрію Івановичу (ІПН ХХХХ) – загальною площею до 2,0000 га  для ведення особистого селянського господарства  (А 01.03) за рахунок земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області  за межами населеного пункту  с. Краснополівка (колишня Роздолівська сільська рада), для подальшої передачі у власність;

     13) гр. Пукач Людмилі Антонівні (ІПН ХХХХ) – загальною площею до 2,0000 га  для ведення особистого селянського господарства  (А 01.03) за рахунок земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області  за межами населеного пункту  с. Краснополівка (колишня Роздолівська сільська рада), для подальшої передачі у власність;

    14) гр. Лендел Ользі Василівні (ІПН ХХХХ) – загальною площею до 2,0000 га  для ведення особистого селянського господарства  (А 01.03) за рахунок земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області  за межами населеного пункту  с. Краснополівка (колишня Роздолівська сільська рада), для подальшої передачі у власність;

      15) гр. Козачок Олексію Петровичу (ІПН ХХХХ) – загальною площею до 2,0000 га  для ведення особистого селянського господарства  (А 01.03) за рахунок земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області  за межами населеного пункту  с. Яковлівка, для подальшої передачі у власність;

          16) гр. Жилі Марині Григорівні (ІПН ХХХХ) – загальною площею до 2,0000 га  для ведення особистого селянського господарства  (А 01.03) за рахунок земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області  за межами населеного пункту  с. Яковлівка, для подальшої передачі у власність;

           17) гр. Козачок Петру Григоровичу (ІПН ХХХХ) – загальною площею 2,0000 га  для ведення особистого селянського господарства  (А 01.03) за рахунок земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області  за межами населеного пункту  с. Яковлівка, для подальшої передачі у власність;

          18) гр. Гаврилову Сергію Вікторовичу (ІПН ХХХХ) – загальною площею 2,0000 га  для ведення особистого селянського господарства  (А 01.03) за рахунок земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області  за межами населеного пункту  с. Яковлівка, для подальшої передачі у власність; 

           19) гр. Катасоновій Анастасії Сергіївні  (ІПН ХХХХ) – загальною площею 2,0000 га  для ведення особистого селянського господарства  (А 01.03) за рахунок земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області  за межами населеного пункту  с. Яковлівка, для подальшої передачі у власність;

           20) гр. Катасонову Віталію Миколайовичу (ІПН ХХХХ) – загальною площею 2,0000 га  для ведення особистого селянського господарства  (А 01.03) за рахунок земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області  за межами населеного пункту  с. Яковлівка, для подальшої передачі у власність;

             2. Рекомендувати громадянам, зазначеним у даному рішенні,замовити розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок суб’єкту господарювання, який має право виконувати даний вид робіт відповідно до  закону.
 

             3. Контроль за виконанням  рішення покласти  на постійну комісію  міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку(Ляшенко), заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М.С.

 
 

Міський голова                                                                             О.М. Степаненко

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

62 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

 

.10.2020 № 7/62 -

м. Соледар

 

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

 

         Розглянувши заяву від 21.09.2020 № 3098/18-26 гр. Самойлової Х.М., керуючись статтями 12, 116, 118 Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Відмовити у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Самойловій Христині Михайлівні (ІПН ХХХХ) – загальною площею до 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства (А 01.03) із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за межами населених пунктів с. Васюківка, колишньої Васюківської сільської ради, у зв’язку з організацією на даній земельній ділянці громадських пасовищ, відповідно до рішення від 27.09.2019 № 7/47-1093 «Про створення громадських пасовищ та затвердження Положення про громадські пасовища» та надано дозвіл на розробку проекту землеустрою.

 

 

Міський голова                                                                        О. М. Степаненко

 

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

62 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

10.2020 № 7/62 -

м. Соледар

 

Про надання згоди на поділ земельних ділянок на території Соледарської міської ОТГ

 

             Розглянувши заяву від 23.09.2020  № 3141/18-26 гр. Пукач Л.А., від 18.08.2020 № 2640/18-26 гр. Сінєльніка О.О., керуючись  статтями 26, 56 Закону України від 22 травня 2003 року № 858-ІV«Про землеустрій», статтями 12, 79-1 Земельного кодексу України від  25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ, статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року   № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.              Надати згоду на поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області та дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок:

1.1         площею 30,954 га (кадастровий номер 1420988000:01:044:0042), яка розташована за межами населеного пункту с. Краснополівка  колишньої Роздолівської сільської ради, гр. Пукач Людмилі Антонівні (ІПН ХХХХ).

1.2         площею 229,942 га (кадастровий номер 1420988000:01:048:0012), яка розташована за межами населеного пункту с. Володимирівка  колишньої Володимирівської сільської ради, гр. Сінельнікову Олександру Миколайовичу (ІПН).

        

           3. Рекомендувати гр. Пукач Л.А. та гр. Сінельніку О.О. замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки суб’єкту господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою відповідно до законодавства.

 

           4. Контроль за виконанням  рішення покласти  на постійну комісію  міської ради з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку(Ляшенко), заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М.С.

 

 

Міський голова                                                                             О.М. Степаненко

 

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

62 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

22.10.2020  №

м. Соледар  

 

Про виконання Програми забезпечення мінімального достатнього рівня безпеки населення і території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2020 роки за період з квітня 2018 року по серпень 2020 року

 

Заслухавши інформацію спеціаліста І категорії з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Толстих А.В. «Про виконання Програми забезпечення мінімального достатнього рівня безпеки населення і території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2020 роки»за період з квітня 2018 року по серпень 2020 року, затвердженої рішенням Соледарської міської ради від 22.03.2018 №7/23-577, керуючись статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні”, зі змінами, міська рада

 

ВІРІШИЛА:

 

1.                Інформацію спеціаліста І категорії з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Толстих А.В. «Про виконання Програми забезпечення мінімального достатнього рівня безпеки населення і території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2020 роки» за період з 2018 року по серпень 2020 року, затвердженої рішенням Соледарської міської ради від 22.03.2018 №7/23-577, взяти до відома.

 

2. Координаційне виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань: економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), секретаря міської ради Редченко С.М.

 

Міський голова                                                                                         О.М.Степаненко

 

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

62 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

__.10.2020  №7/62-

м.Соледар

   

Яндекс.Метрика