Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

      Соледарська міська рада працює для розвитку Соледарської міської об'єднаної територіальної громади, залучаючи інвестиції з різних джерел.

  За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад для забезпечення виконання робіт комунальним підприємством «Ремонтник» придбано новий автопідіймач, що дасть можливість якісно та вчасно виконувати роботи з благоустрою, капітального чи поточного ремонту покрівель, зовнішнього освітлення.

   З метою оперативного реагування на аварійні ситуації та проведення планових ремонтів мереж водопостачання та водовідведення новоствореному комунальному підприємству «Водоканал» придбано сучасний потужний екскаватор, який вже працює на території громади.

 При об’єднанні нашої громади на баланс Управління освіти Соледарської міської ради поставлено  шкільні автобуси у вкрай незадовільному стані. Для забезпечення безпечного перевезення школярів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад було придбано два нових спеціалізованих шкільних автобуси. Після реєстрації в відповідних інстанціях автобуси будуть використовуватись за призначенням.

 Із співфінансуванням з бюджету Соледарської міської об'єднаної територіальної громади (із застосуванням енергозберігаючих технологій) виконано капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення по вул. Паркова в м. Соледарі.

 Проекти «Реконструкція нежитлової будівлі під Центр надання адміністративних та соціальних послуг Соледарської міської об’єднаної територіальної громади» та «Капітальний ремонт будівлі дитячого навчального закладу «Тополька», по вул. Первомайська, Парасковіївської сільської ради, Бахмутського району Донецької області» були погоджені комісією при Державному  фонді регіонального розвитку, як такі що можуть фінансуватися за рахунок коштів  Державного фонду регіонального розвитку в 2017-2018 роках.

  Дані проекти наразі активно реалізуються.

  Крім того 1 листопада  комісією при  Державному фонді регіонального розвитку  погоджено додатково ще два проекти «Реконструкція дошкільного закладу №17 «Орлятко» по вул. Преображенській  б.26а в м. Соледар»  та «Капітальний ремонт дошкільного закладу №59 «Червона Квіточка» по вул. 60 років Жовтня,  буд. №3а в м. Соледар»  на фінансування  за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

  На даний момент оголошено процедуру закупівель.

  10% вартості проектів фінансується з бюджету Соледарської міської об'єднаної територіальної громади.

  Соледарська міська рада продовжує працювати над залученням інвестицій.

   

Яндекс.Метрика